Süper annelersiniz

valla bernur anlamıyorum ben o işlerden. orkidem iyi biliyo o gelince ona sor canım.ben çıkıyoprum.inşallah yarın yada müsait bi, zamanda iyice sorarım merak ettiklerimi. hayırlı ramazanlar. benim ufaklık uyandı.:)))))))

hımmmmmmmmm
tamam sanırım orkidem rahatsız olduğundaan giremedi nete
Yarın sorarım inşallah

benim ufaklıkta çok fena soğuk almış burnu tıkalı resmen nefes almakta zorlanıyor
Emzikte ağzında uyuyor nefes alamayınca emziği atıyor sonra ağlıyor yine emziği ver dercesine
Canım yavrum iyileşir inşallah biran önce
Bende su içip uyuyayım bari sahura kalkamam sanırım eşim çalışıyor tekim evde

ŞenizGünaydın Güzel ve süper Anneler,,,,günaydın orkidem geçmiş olsun canım:nazar:,,,Allah şifa versin çabucak iyileşmen dileğiyle kendine dikkat et canım,,,bebeğe bir zararı yok üzülme:teselli: senin rahatsızlığının çok ağır mikrobik hastalık olmadıkça bebek etkilenmezmiş,,,,bende ilk oğlumda çok afedersin bağırsak enfeksiyonu geçirdim tam 3 ay boyunca sancılı bişekilde kıvranmıştım doktor bebişe bişe olmaz sen iyileşmene bak demiştia.s

İnat yeptım ben yapacam Orkidem kızzzzzzzzzzz
normal çıkan yazıları copy yapıp yapıştırmıyon mu

meraba arkadaşlar evet orkidem bende kız bebek isteyen lerden dim ama dr erkek e benziyor dedi.
şu an 16+4 oldum hayırlısı artık canım rabbim sağlık lı sıhatli nasip etsin bebeklerimizi he bide uslu
çünkü 8 yaşında bi oğlum var ama çok fazla yaramaz canım sana da çok çok geçmiş olsun.

ŞenizGünaydın Güzel ve süper Anneler,,,,günaydın orkidem geçmiş olsun canım:nazar:,,,Allah şifa versin çabucak iyileşmen dileğiyle kendine dikkat et canım,,,bebeğe bir zararı yok üzülme:teselli: senin rahatsızlığının çok ağır mikrobik hastalık olmadıkça bebek etkilenmezmiş,,,,bende ilk oğlumda çok afedersin bağırsak enfeksiyonu geçirdim tam 3 ay boyunca sancılı bişekilde kıvranmıştım doktor bebişe bişe olmaz sen iyileşmene bak demiştia.s

Ebruli canım çok geçmiş olsun bitanem .bebeğine çok üzüldüm kader kısmet allahın dediğinden başka yapacak bişeyimiz yok. Allah sana sağlık versin çocuklarına ve sevdiklerine sağlık versin en yakın zamanda sağlıklı bir kız bebeğe hamiş olursun inşallah.
hemen kendini toparla ve relaks durumuna geç hamişlikte morel çok önemli biliyorsun.öptüm canım a.s.:1hug:

selam kızlar.yok be orkidem ne ikincisi.evdekini bi büyütem bakem:ecrin_bebek:
çok küçük ve çok zırlıyoooooooooooo sabah tuttum kolundan poposuna iki tane yaıştırdım ilk zopamı yedi:roflol:
şaka bir yana derdini anlatamıyo bazen çok sancılanıyor gaz sancısı.dün kavunu biraz fazla kaçırdım bende çok gaz oldu sanırım sütüme geçmiş sudemde çok gazlandı. anlıcan gece bizim odaya çakmakla gir mek yasaktı:roflol::roflol::eek:
samiram sen nasılsın.ebruli sanada geçmiş olsun
neşe arkadaşta ikinci oğlanı bulmuş:1shok: galiba ilki neyse ikincinin aynı cins olma olasılığı çok yüksek oluyo.bununda bi sırrı olmali.onuda ben çözemkaydirigubbakcemile3aradaki zinciri kırmak lazım.hakkaten etrafta aynı cinsten iki çocuk çok var sebebi ne.:jeyyar:

cok sagol ebrulicim
valla dupe duz gribe yakalandimm agzimin tadi hic yok yoksa simdidye ben uykudaydim bu saatte burada olmazdimmmirmirmirmir
ama uyuyamadim gecede aynen :çok üzgünüm: uyku var uyuyamiyorum
iki hafta sonra seker yuklemem yapilacak insallah etkilemezz
merhaba cok cok gecmis olsun canim benim.insAllah hemen gecer.sana inaniyorum canim sen sen varya cözeceksin hemide nasil.erkek bebis nasil oluyormus insAllah hepimize Allah nasip eder.....öpüyorum cok cok limonlu su ic.

selam kızlar.yok be orkidem ne ikincisi.evdekini bi büyütem bakem:ecrin_bebek:
çok küçük ve çok zırlıyoooooooooooo sabah tuttum kolundan poposuna iki tane yaıştırdım ilk zopamı yedi:roflol:
şaka bir yana derdini anlatamıyo bazen çok sancılanıyor gaz sancısı.dün kavunu biraz fazla kaçırdım bende çok gaz oldu sanırım sütüme geçmiş sudemde çok gazlandı. anlıcan gece bizim odaya çakmakla gir mek yasaktı:roflol::roflol::eek:
samiram sen nasılsın.ebruli sanada geçmiş olsun
neşe arkadaşta ikinci oğlanı bulmuş:1shok: galiba ilki neyse ikincinin aynı cins olma olasılığı çok yüksek oluyo.bununda bi sırrı olmali.onuda ben çözemkaydirigubbakcemile3aradaki zinciri kırmak lazım.hakkaten etrafta aynı cinsten iki çocuk çok var sebebi ne.:jeyyar:
Allah kolaylik versin canim bebisine de sifalar ah su gazlar,Çok üzgünüm çoook

Onlar istisna orkidem ,
yani bişeyle alakalı bence ya beslenme ile ya da erkeklerin sperm kalitesiyle alakalı,
hep oğlu olanların belki Kocalarında Y' ler fazladır.
Kızı olanlarda ise x ler.(Bence mantıklı )
ya da dediğim gibi beslenmeden kaynaklanabilir.

Ha bir de sigaradan olabilir soralım bakalım kimin kocişi sigara içiyor günde kaç tane ve evladınızın cinsiyeti nedir???

Gülnisa Ablam sen bugün de yoksun ya!!!
bu kızlar ve kocişin seni çok yormuş ...
Ben de senin gibi emekliye ayrılmak istiyorum ya

Hoşgeldin Gülnisa Ablam ben de sana yazmıştım ama
sayfalar açılmayınca geldiğini geç farkettim.
Hayat hep koşturmaca ile geçiyor değil mi???
Allah sağlık versin hepimize

Onlar istisna orkidem ,
yani bişeyle alakalı bence ya beslenme ile ya da erkeklerin sperm kalitesiyle alakalı,
hep oğlu olanların belki Kocalarında Y' ler fazladır.
Kızı olanlarda ise x ler.(Bence mantıklı )
ya da dediğim gibi beslenmeden kaynaklanabilir.

Ha bir de sigaradan olabilir soralım bakalım kimin kocişi sigara içiyor günde kaç tane ve evladınızın cinsiyeti nedir???

Canım benim kocişim günde bir veya bir buçuk paket sigara içer,,,tatlıyı nerdeyse hiç yemez tanıdığımdan beri çok az yer ve soda yı çok sever çok içer ve benim iki oğlum var acep tesadüfmü yoksa,,,kayınbabamında 6 oğlu var oda tatlı falan pek yemez soda içer ve aile erkek kaynıyor ben çözdüm bence bu ailenin Y leri çok fazla:bbo: ne yapsam acep kızım olmayacakmı benim şimdi:çok üzgünüm:,,,,

nasilsiniz kizlar
sayfalara giremiyorum acilmiyor bekle bekle olmuyor
kac gundur pek giremiyorum haftaya bile hergunum dolu bir an once tatil olsa diye bekliyorum hergun kosusturmacayla geciyor aksam oldumu yoruluyorum erken yatiyorum ama mutlaka sizleri okuyorum sayfalar kolay acilmayincada yazamiyorum

Gulnisa cım çok yoruluyorsun evdekiler senin hakkını nasıl öderler iki canınla koşuşturma içindesin Allah kolaylık versin sana ve senin durumunda olan bütün anne adaylarına nasıl canım sağlığın nasıl umarım iyisindir,,,:nazar:

meehaba kizlarr ben geberiyommmmmmm

Canım benim yaa hala dü<zelmedin mi?:çok üzgünüm: bir doktora git istersen ben hamile iken hastalandığım zamanlarda ya nane yağını bir bardak suya 5 damla damlatır günde 3 kez içerdim gribe çok iyi geliyor yada ıhlamur kaynatıp içerdim,,,nane yağı yinede sana önermiyorum belki hamileliğine ters tepki yapar sormadan içme,,,bu arada yeni resim koymuşsun gerçekten Allah nazardan saklasın çok cici ve güzel bir anne adayısın çok yakışıyor hamilelik:nazar: ,,,,inşallah sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik geçirir bebişini kucağına sağlıcakla alırsın canım tekrardan geçmiş olsuna.s.:teselli:

ebrulii kizz
anamm soda icenin zatenn ogluu oluyooo
formul bulunduu sen simdiden eve soda almaa
bizim baba tarafindada erkek cok fazlaa uc erkek kardesim var ve benim babamm
eve soda almadan gelmeeezzzzzzzzz
her yemekten sonra iki sise cuuupp mideye indirir
tatliya bayilirr ama herzaman yemezzz baklava ozellikle
cikolata falan sevmezz
ett turlerini cok yerr sigara buyuk kardesimde iciyodu ama en kucukte birakmistiii
anneme gelincee
tamamenn dogal beslenirr
onceden babamla arasi pek iyi degilmis ailevi sorunlarr arka arkaya uc iki kizi siraladii
kayinvalide yaninda falan dururkenn ama ucuncude ayrildilarr rahata kavustu anacimm iki oglusu olduu
dorduncuu bebe desen nasil oldu bende bilmiomm
guyaa annem ameliyatla tuplerini baglatmistii ama
verecek olan rabbim veriyo istee:emir_bebek:

Evet canım benim kide yemekten hemen sonra genelde sodayı çok içer işin ters tarafı bende sodayı çok severimkafamçokkarıştı ama bu öğrendiklerimden sonra bu eve soda yasak,,,eşimde sadece baklava sever onuda nadi,r günlerde yer çikolata falan ağzına vurmaz,,,Annecin de çok sabırlı biriymiş ne zorluklar yaşamış yuvası ve çocukları için umarım şimdi rahat ve mutludur,,, çünkü her gecenin mutlaka güzel bir sabahı olurŞeniz,,,

X