Süper annelersiniz

Canım bende çıkıyorum bizim iftar vakti yaklaştı 7 ye beş kala açıyoruz masayı hazırlıcam namazını ve dualarınıda Allah kabul etsin sizide hayırlı iftarlar bebişini sev benim yerime,,, ben hala karnımı okşuyorum farkında olmadan alışamadım bir türlü yokluğuna,,,,

serdalll bu yontem bendeenn
ikinciyee kiz isycezz her yontemi kiz icin deniycezz olcakk bak gorrr
mimikamada 12 haftalikken dr erkege benziyo demiss

canım benım doktor birsey gorememiş sadece ben kız bebek cok istiyorum diye oyle demiş olurda erkek cıkarsa uzulmıyım diye.. yoksa gozuken birsey yok...

merhaba gülnisacım okulların açılmasıyla kitap defter kaplamaktan canım çıktı çok fazla giremedim ne haberler var sen iyi misin kimseyi göremeyince sağ sola baktım allah herkese yardım etsin inşallah

ağzına sağlık minik annecik valla sensiz bu topiğin tadı yok bıcır bıcır ne güzel konuşuyon yav bu arada çok geçmiş olsun bi tanem allah en kısa zamanda şifayı verir

merhaba canlarim arkadaslar vardi bugün iftara fazla giremedim iftar yemekleri hazirladim mutfakdan cikamadin.ay kiz ordide doktora gitsene infekt bebise gider canim dikkatli ol.mutlaka bir doktora görün canim.kim kim daha takvim deniyor???valla ben takvimden vaz gecdim.yum.test alacam?sizce?öpt.

nur eren seninde 2 kizinmi var???Allah bagislasin canim.3 düsüdün mü?

aşkolsun ezginim beni unutmuşun ben 2 kız annesi olarak üçüncü düşünüyorum kız erkek fark etmiyo artık her yolu denedim erkek için fakat bi baktım tık yok anlıycan şimdi özgürüm ne olursa ne zaman olursa allahın izniyle seninkiler iyi mi maaşallah

kizlaee SEVGIUZUN'DAN haber alan varmi
kontrol sayfasini ziyaret etim giriyoo ama yazmiyooo
mesajta atamadimm
ayy sevgiii bizi duyuyosan biseyler yazzz

Merhaba canım, sağol merak etmişsin ,:1hug:
bebeğimin sağlığı iyi çıktı maşallah,
çok korkuyorum inan dile getirmeye,
benim dilimin nazarı çok değiyor denedim çok,
o yüzden yazmadım, kız olduğu kesinleşti,
buradaki dr' ların tecrübesiz olduğuna inanıyorum.
11. hafta erkektigamyoncuiremsu güya hemde pahalı bir ultrasonda bakıldı,
aman artık hiç farketmez benim keyfim yerinde ,
kızımı çok seviyorum ve onun sağlıklı olması bana yeter.
Allah herkesin gönlüne göre versin,
ama bu sene kız senesi bence etrafımdaki herkesin kızı olacak,hihoyyyt
Allah bahtlarını hayırlı eylesin cümlemizin yavrularının.Şeniz

Günaydın güzel Anneler:icecream:,,,sevgi cim günaydın Allahım bebeğine sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin,,,ilk bebeğiniz miydi,,,kız olması benim için ayrıca çok güzel ,,,,tabi öncelikle sağlıklı ve hayırlı olmaları dileğimiz,,,duanıza bende amin diyorum:Saruboceq: güzel dileğiniz için sağolun,,,kaydirigubbakcemile5

Ya bayanlar benim biraz aklım karıştı:uhm:,,,nedenide şu geçen gün yine burdaki yazışmalardan okudum da,,,benim reglim 10 gün sürüyor ve ben iki oğlumada hesaplarıma göre reglin bitiminden hemen sonra 11 veya 12. gün hamile kalmışımm,,,eee:1shok: bu ne demek oluyor benim yumurtlamam 11 ve 12. günler ise ve ben regl günümde cinsel ilşkiye giremiceme göre benim kızım olma şansım hiç yok mu demek oluyor şimdi bu son kaybettiğim bebeğim dede adetim bitti 11 gün ilşki olmadı 12,13,14,ilişki olmuştu büyük ihtimalle buda erkekti belkide,,,çünkü ben yumurtlamamı bilgisayardaki otomatik hesaplayıcılarla hesaplıyordum ısı veya akıntıya göre değil,,,kafam karıştı ne yapıcam ben şimdii,,,,CADIARZU

Bebişinin sağlıklı olmasına sevindim canım, Allah nazarlardan korusun , maşaallah yavrularımıza...

Günaydın canım, Amin cümlemiz inşallah bebeklerimize sağlıkla kavuşalım, ilk bebeğim, zaten bunu da zar zor bulduk ödümü kopardılar down sendromu olabilir diye, Allah muhafaza, dünyada tek gerçek şey dua bence , Allah bir anda alıverir mutluluğuda veriverir elemide,Allah korusun, Allah hayırlı baht yazsın bebeklerimize inşallah.Sende sağol arkadaşım:1hug:

Bebişinin sağlıklı olmasına sevindim canım, Allah nazarlardan korusun , maşaallah yavrularımıza...

Çok teşekkür ederim canım arkadaşım, Allah razı olsun, Çok çok şükürler olsun Allaha dualarımı kabul etti.
Amin Allah bebeklerimizi nazarlardan korusun, nazar çok tehlikeli Allah Muhafaza,

Gülnisa canım arkadaşım ben hep okudum sizleri ama o kadar zor günler geçirdimki yazacak şey bulamadım, Allah razı olsun ,çok teşekkür ederim özel mesajımı açmamışım ondan , inşallah sağlıkla doğacak bebeklerimiz, ama o tedirginlik içime işlemiş, Allah bebeklerimizi bütün hastalıklardan korusun . AMİN.Şeniz

Günaydın kızlar
Rabbim hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah
Ahhhhhhhhhhhhhh keşke sezeryan olmasaydım valla sizleri okudukça imreniyorum
yeniden hamile kalasım geliyor ama sezeryan olduğu için en az 2 yıl açmam gerek arayı (((

Hem ne güzel olurdu. Yine denerdim ben scs yi ve daha çabuk sonuç alırdık ama
bunun için 2 yıl beklemem gerekecek en az

Orkidem cim bu site kız/erkek konusunda gayet geniş bence
sen benim üye olduğum foruma bir yazda gör hemen topa tutarlar insanı
sanki hiç onların gönlünden geçmemiştir kız veya erkek olsun diye

bende çok takmam takmadım da. herkes karşıydı bana ailem bile
hepsi yalandır dolandır dedi ama ben deneyerek görmek istedim ve gördümde
3.bebeğimde de inş. allahın izniyle tam emin olacam hep beraber görecez inşallah

benim oğluş hasta. çok giremiyorum nete. hepinizi öpüyorum

Amin Gülnisacım, aslında haklısın yazsam acımı paylaşırdınız Allah razı olsun ama yazamadım bulamadım kelimeleri o acıyı anlatacak.Allaha şükür ki sonuçlar temiz çıktı, canım arkadaşım evet hissediyorum tekmeleri ama çok az dr a özellikle sordum burada çok hareketli ama ben azıcık hissediyorum dedim, oda normal daha 175 gr dedi , onun gücü neki daha dedi, yani böyle pıt pıt gibi bişeyler oluyor uzanınca oda,
Allah büyük tüm aciz kullarına yardım etsin, tüm bebeklere sağlık versin ve tüm Anne adaylarına sağlıklı bebekler versin inşallah,
Amin

Amin arkadaşım, Allah razı olsun , Allah bebeklerin cümlesini korusun.

sevgi büyük geçmiş olsun canım allah tamamına sağlıklı sıhatli erdirsin inşallah büyük acılar atlarmışsın allah hiç kimseye yaşatmasın bizim dualarımız hep sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün olsun diye amin

neyse dileklerimiz hiç kimse bizi yanlış tanımasın biz sadece içimizden geldiği gibi hep olumlu düşünerek paylaşımlarda bulunup mutlu olmak amacımız allah herkese yardım etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…