Süper annelersiniz

canim kullar yarin ilk gunu degilmi
kizlarin buymustur hangi sinifa gidiyorlar
benimde b kizim bu yil koleji bitiricek ama bir yil kaybetmisti ocak dogumlu oldugu icin
okula gec basladi
Allah hepsininde yolunu acik etsin tum ogrencilerin
amiiiin............................................

Son düzenleyen: Moderatör:
bir ay ada çayı denedim günde bi defa kanamam 10 gün sürünce biraz korktum ve bıraktım bildiğim kadarıyla iyi bi etki için en az 3 ay hatta 6 ay içmek gerekir sonra hayıt tohumu çayı denedim 10 -15 gün içince ya hamileysem dedim bıraktım anlıyacağın istikrar yok bende yine başlamayı düşünüyorum oruç olduğundan unutuyorum inşallah canım

ebruli çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun.hayırlısı neyse o olsun diye dua et canım.herşeyde vardır bir hayır.sağlıksız bir evladın olup ömür boyu ağlamak daha kötü.allah çekemeyeceğimiz dert vermezmiş bizlere.inşallah bebeğinin iyi ve sağlıklı olduğu haberlerini alırsın.eğer bebeğini kaybedersende inşallah tez zamnda cici bir kız evlat sahibi olursun canım.ama terketme buraları.yine gel.acılar paylaştıkça azalır.

valla ödülü sen hakkediyorsun :) buarada aslında işeyrindeyken sileri okuyorum ama o kadar yoğunki yorum yazamıyorum eczanelerdeki işler bu sene rayına oturur birazdaha rahatlarım saanırım. yeni sisteme yavaş yavaş ayak uyduruyoruz.

Merhaba arkadaşlar,,,sizlere veda etmek için son kez yazıyım dedim artık uzun bir süre nete girmicem,,,karnımda ki bebeğim gül kokulum ölüyormuş:çok üzgünüm::çok üzgünüm:,,,dün akşam aniden rahatsızlandım kanama geldi biraz sabaha kadar bekledim sabah hala devam edince acile gittik doktorumu çağırdık ,,,ultrasonda baktı ve bebeğim 12 haftasında olması gerekken 9 hafta 3 günlük görünüyormuş ve kalbi durmak üzre dedi sanırım meleğim beni bırakmak üzere bir iğnr yaptı kanama durdu ama bebeğin yaşayacağına garanti veremem dedi salı günü gel ölmşse alalım dedi Allahım kimseye bu acıyı yaşatmasın,,,,Rabbim meleklerinizden ayırmasın sizleri,,,,,tanımasamda hepinize sempati duydum ve sevdim Mutlu kalınn:a015::a015:

ebrulicim cok uzuldum canim. ama hemen kabullenme...dur bakalim Allah'tan umit kesilmez...hemen koyverme kendini...
Allah ogluslarina hayirli saglikli omurler versin canim...bizi habersiz birakma lutfen...hakkinda herseyin hayirlisi olsun insallah

bende ütüler yaptım çocukları hazırladım yarına okula işlerimi geç saatte bende yapıyorum iznimin zevkini doya doya çıkarıyorum valla evde sürekli olamak gerçekten çok güzel:))

orkidem sen hic kilo almiyckmisin ya
anacim hamileligin yariyi gecti hala sirf gobeksin
azicik et koy ustune...cok zayif gorunuyorsun yaa

ay ne bileyim belirti melirti yok gibi
gogusler normal, akinti yok, mide normal, yorgunum ama oructan buyuk ihtimal
accik kasigim agrir gibi olduydu ama benim vesvesem herhalde
bugun biraz moralim bozuktu, bu islere degil ama genel herhalde
agladim agladim ama acilamadim hala
bilmem bu belirti mi ama sanmam....

nur ablam gecenlerde nostalji yapip gecmis sayfalari okudumdaa
yaa aslinda senin bu konulardaa coook arastirmalarin olmuss
ayni zamanda eczanede calisiyosun dr kadar bilgilerin vardir eminimm
bi buyugum olarakk ne dersin bu isleree
kafani sisirecem senin amakaydirigubbakcemile3 valla merak konusu olduu bizde
bide su baybchoice tutmayinca tepe taklak olduk resmennsırnaşık şey
insallah en kisa zamanda hamis kalman icin dua edicem sana ve tum isteyenlere
bi sorununda yokmus cook sulur yakindir senin bebe benceeŞeniz

yok ya insan paylaştıkça öğreniyor burada öyle güzel yazılar var ki insan kendini çok eksik hissediyor yine de baby choise yi yabana atmamak lazım belli bir dikkat ve yüzdeyle tutacağına inanoyum ve yumurtlamaya yakın günlere ve alkali asidik olayına da inanıyorum ama neyin ne olacağını da allah bilir .ben iki kızımda da adetten 8 gün sonra olmuştu ne tesadüf ama b öyleydi ve asidik alkali olayını öğrendiğimde tahlil yaptırdımda vücüdümun asidik olduğunu öğrendim

Son düzenleyen: Moderatör:
elif ablacim uzulmee ya niye agliyosunn neyse sorun takmamaya caliss
bence hamis degilsin sanmamm

nur ablamm sen kizlarinda reglde dahil 8 gunmu yoksa regl bittikten 8 gun sonrami
ozaman yum gunune denk gelmiyormu
aslinda asidik alkalin olayida dedigin gibi cok onemlii bizim ozlemm
7 ye cikarana kadar bekledi
sonunda istedigide olduu yani birazda caba gerek sanirimm

5+8 13 gün yum önceki 2 3 gün yani y ler bayılmış durumdayken yumlamışım canım

günaydın kızlar gülnisa canım ben çıkıyorum sen geliyorsun valla.orkide canım kokoş kendine bakan süslü demek yani orkide demek:))
benim kızda yaramazlık devam gülnisacım allahtan akşam erken yatıyorda dinlenme zamanı bulabiliyorum biraz.kızın verdiği yorgunluk değilde bu ara beynim çok yorgun sürekli düşünmekten canım sıkkın depresyondayım yani allahım yardım etsinde atlatayım bir an önce inşallah.senin kızlarda balamışmıydı okula.tatil bitti kıyamam nasıl zor gelir şimdi.
orkide gerçekten kız sen bi tek göbeksin bende öyleydim kızımda ama kalçalarımda büyümüştü.doktor kız olacağını kesin bir dille söyledimi allah allah erkek bebek gibi geldi bana.
nureren bu sayfayı her açışımda senin ilk mesajını görüyordum ve çoğu zaman okuyordum şimdi sohbettesin hoşgeldin canım.en kısa zamanda hamile kalman dileğiyle.elif canım inşallah sende hamilesindir bu ay olmazsada üzülme sen bu sene kesin turnayı gözünden vurcan.benden ümidi kesin ben bir süreliğine ara verdim.

Merhaba arkadaşlar,,,sizlere veda etmek için son kez yazıyım dedim artık uzun bir süre nete girmicem,,,karnımda ki bebeğim gül kokulum ölüyormuş:çok üzgünüm::çok üzgünüm:,,,dün akşam aniden rahatsızlandım kanama geldi biraz sabaha kadar bekledim sabah hala devam edince acile gittik doktorumu çağırdık ,,,ultrasonda baktı ve bebeğim 12 haftasında olması gerekken 9 hafta 3 günlük görünüyormuş ve kalbi durmak üzre dedi sanırım meleğim beni bırakmak üzere bir iğnr yaptı kanama durdu ama bebeğin yaşayacağına garanti veremem dedi salı günü gel ölmşse alalım dedi Allahım kimseye bu acıyı yaşatmasın,,,,Rabbim meleklerinizden ayırmasın sizleri,,,,,tanımasamda hepinize sempati duydum ve sevdim Mutlu kalınn:a015::a015:

Geçmiş olsun canım , Rabbim yavrularını sana bağışlasın , bizi habersiz bırakma, sevgiler...

Merhaba arkadaşlar , ara ara yazıyorum ama fırsat buldukça yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum, pc başında oturmaya pek fırsatım olmuyor çünkü, 32. haftamda izine ayrılacağım , belki o zaman rahat rahat yazarım, bana hiç tatil yoktu yaaa, dersanede babama yardım ettiğim için tatilden bir şey anlamadım, bugün de zaten tekrar okullar açıldı ama ben gitmedim, üç hafta kadar idare edip izine ayrılacağım zaten, sevk aldım okuldn kontrole gideceğim öğleden sonra, doktor haberlerini yazarım ,sevgiler...

Merhaba arkadaşlar , ara ara yazıyorum ama fırsat buldukça yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum, pc başında oturmaya pek fırsatım olmuyor çünkü, 32. haftamda izine ayrılacağım , belki o zaman rahat rahat yazarım, bana hiç tatil yoktu yaaa, dersanede babama yardım ettiğim için tatilden bir şey anlamadım, bugün de zaten tekrar okullar açıldı ama ben gitmedim, üç hafta kadar idare edip izine ayrılacağım zaten, sevk aldım okuldn kontrole gideceğim öğleden sonra, doktor haberlerini yazarım ,sevgiler...

Aregon Canım Hoşgeldin ben de geçmişi okuyup şu aregonu bir sorayım derken baktım ki buradasın ,tekrar hoşgeldin canım.Tatil yapmak benim için de harika bir duygu olurdu ama maalesef 8 yıldır yılda sadece 1 hafta tatil yapabildim.

EBRULİ CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN..
Allah sabır versin inşallah herşey gönlüne göre olur ne diyeceğimi bilmiyorum canım Çok üzüldüm.

NurEREN sen de hoşgeldin canım demek çok asidiktin bu kan değerlerin de mi çıkmıştı ???

Orkidem KÜÇÜK ANNEM BENİM sana da geçmiş olsun kendini fazla yorma şekerim iyi olduğuna sevindim.

Gülnisa Ablam demek güneşe hasret kaldınız biz de üşüme duygusunun ne demek oldıuğunu unuttuk Türkiyede vallahi.

Nerdesiniz Arkadaşlar yav..
Ben geldim kimse yok??
Gülnisa Ablam kızları Okula götürmüştür,
Orkidem gece yatmaz ,gündüz kalkmaz...
Elifniaz Oğluşundan fırsat bulamamıştır,
Nuraycım başka topikte dolaşıyordur.
Civcivim ,Yeli,Aregon,Mimozam,NureEREN arada uğrar zaten..
Sıkıldım bak giderim haaaa

benimkini de bir teyze erkek sandi
aman kiz olsun daha iyi dedi hehe oglu onu cok uzuyormus kizlar daha iyi dedia.s

Samira , o teyzenin ağzından öpeyim ne güzel demiş..
Yalnız doktor da çok patavatsızmış ne o laflar ....

Samira Canım demekki sivri göbek şiş göbek olayı da tutmuyor değil mi??
Neye inanacağız bilmem:::

X