Süper annelersiniz

aaaaaaaayyyyyyyyyyy deli olcam ya....
kiz kiz deyip durmayin artik uleeeeeennnnnnnnnnnnn.....
bizde istiyoz kiz ama olmuyor iste napalim......
kiskaniyorum bak haaa.....ona gore

nazar etme ne olurkaydirigubbakcemile
çalış senin de olur:jeyyar::CüvCüv:

:roflol::roflol:

massssaalllaaaahhhh canim masalllah
Allah korusun, nazara mazara gelmeyin aman
Yok yaw ben kiskaniyorumda oyle kinayetli degil
benden nazar olmazsiniz korkma...yerimseniben

eliff ablaa diyodun yaa kiz yapmak kolay degill
galiba haklisinn o kadinlari goruce acidim yaa kaydirikubbakcemile3

yaa Orkidem kolay degil tabii ya...
oyle diyorumda bebek yapmak kolay degilmis aslinda
neredeyse 9 ay oldu bak tik yok hala bende...
gerci cogu zaman kendi kabahatim, yumurtlamadan once olcak diye neredeyse 1 hafta oncden bitirdim iliskiyi cogu zaman :bbo:
bakalim artik bu ayda tutmadiysa ki oyle gibi gorunuyor onumuzdeki ay pozitif ciktigi gun yapcam ansini satayim, oldu oldu... olmadi artik daha yapacak bir sey yok...kismetse olur

amaaaannn ne canimi sikiyorum olmazsa da sizin kizlardan birini alirim yaw ogluma..
verirsiniz demi????:jeyyar:

gordunmu Orkidem oglumu??
bu bebeklik hali ama simdi koca adam oldu

goren gordu hemen cikariyorum artik
ADINI DA OZELDEN GONDERIRIM

gordunmu Orkidem simdi

burda herhalde 1.5 yasinda falan.
sapkali pek belli olmuyor ama sarisin mavis benim oglusum

kız elifnaz bu ne gizlülük bacım:1ninca:
adını yazsan kim tanıcak ayol o isimde bir senin cocuk mu var:1shok:
şaşırdımşakkıdı

ama ben goremedim foto filann avatarın cıkmıo
profil sayfana koyarsan fotonu sadece arkadasların gorebilio zaten
gulnisa sen de her defasında buraya koymaya ugrasıp durcagına oyle yapabilirsin canıma.s

yok Samiram yaa, cok alenen konusuyom ya burda bu gece iliski yaptik bu gece yapmadik falan ondan yani
hem isim hem resim olunca tanirlan len...sırnaşık şey

dur simdi ama benim kizim kayboldu ortadan benim onu bulmam lazim
profil sayfaya koymayi da deniycem ama once benim kizimi bi bulayim :uhm:

himmm gordum elif ablacimm
yaa ben bu cocuguu zepp in oglana cook benzettiimm cook tatli yaa
ayni onun oglusu gibi
rabbim anali babali buyutsun insallah bidenede kiz kardes nasip eylesinn

zepp'in oglan kim kiz?????

amin Orkidm amin, butun cocuklar anali babali buyusun insallah...:Saruboceq:

kiz samiraa bu kadar karuu var oglan diye yanip tutusann
bitanecik oglani kapiveririzz
elif abla bende kizimi uylee yapicamm oglusu olanlara gostermiycemm
:roflol:

zilli seniiiii :mymeka: :mymeka:
vallahi aklimin ucundan bile gectiyse oyle birsey

neyse bu sefer harbi cikiyorum yoksa ac kalicam...

Merhaba arkadaşlar, doktordan geldik , bebişin durumu iyi çok şükür, 1400 gram olmuşuz, 31 haftalık görünüyoruz, bu arada ben de 5 haftada 500 gr almışım, biraz az buldu kilomu ama bebiş iyi olunca fazla önemsemedi , ben de sıcak falan dinlemedim bebek mağazalarını gezdim,ilk üç ayki ihtiyaç listesini tamamladık ama kendime pijama takımı bulamadım , ayyy göbüşümün resmini koymak istiyorum ama eşim izin vermiyoo yaaa ,göbüşten kim ne bilecekse beni kafamçokkarıştı

Merhaba arkadaşlar,,,bebişimin kalbi durdu tutunamadı meleğim bana:çok üzgünüm:,,,yarın sabah doktorum alıcak onu benden hala şoktayım,,,,Demekki hayırlısı böyleymiş,,,Allahım hiç bir anneye yaşatmasın bu acıyı,,,yaşayan annelere de sabır versin,,,,hala inanamıyorum bugün renkli ultrasonla baya inceledi doktor kalp atışı göremedi malesef 10 hafta 5 günlükmüş sebebii belli değil dedi,,,büyük bir şey yaşamış bebek dedi;ya yüksek radyasyona maruz kalmış yada dışardan enfeksiyon kapmışsın dedi,,,,çok dikkat ettim ama hala nasıl oldu anlamadım ,,,,umarım atlatırım bu acıyı,,,,senağlamasenağlamasenağlama

Merhaba arkadaşlar,,,bebişimin kalbi durdu tutunamadı meleğim bana:çok üzgünüm:,,,yarın sabah doktorum alıcak onu benden hala şoktayım,,,,Demekki hayırlısı böyleymiş,,,Allahım hiç bir anneye yaşatmasın bu acıyı,,,yaşayan annelere de sabır versin,,,,hala inanamıyorum bugün renkli ultrasonla baya inceledi doktor kalp atışı göremedi malesef 10 hafta 5 günlükmüş sebebii belli değil dedi,,,büyük bir şey yaşamış bebek dedi;ya yüksek radyasyona maruz kalmış yada dışardan enfeksiyon kapmışsın dedi,,,,çok dikkat ettim ama hala nasıl oldu anlamadım ,,,,umarım atlatırım bu acıyı,,,,senağlamasenağlamasenağlama

caniiiimmmmm....hayirlisi boyleymis
Allah sabir versin hepinize...
ama verdigi sebeplere cok sasirdim dogrusu
nedemek ya yuksek radyasyon falan...nerden yuksek radyasyona maruz kaliyormus bebek? ya da enfeksiyo...yan isen enfeksiyon gecirsen bilirsin herhalde??

kader iste aslinda illa da bir isim koymaya gerek yok aslinda...ama cok uzuldum coook :çok üzgünüm:

nureren bu sayfayı her açışımda senin ilk mesajını görüyordum ve çoğu zaman okuyordum şimdi sohbettesin hoşgeldin canım.en kısa zamanda hamile kalman dileğiyle CİVCİVİM çok teşekür ederim canım allahın izniyle inşallah olur :))

Son düzenleyen: Moderatör:
NurEREN sen de hoşgeldin canım demek çok asidiktin bu kan değerlerin de mi çıkmıştı ???
Serdalcığım merhaba asidik olduğumu idrar tahliliyle ölçtürdüm tam idrar tahlili adı orada PH diye yazıyor öyle öğrendim

Merhaba arkadaşlar, doktordan geldik , bebişin durumu iyi çok şükür, 1400 gram olmuşuz, 31 haftalık görünüyoruz, bu arada ben de 5 haftada 500 gr almışım, biraz az buldu kilomu ama bebiş iyi olunca fazla önemsemedi , ben de sıcak falan dinlemedim bebek mağazalarını gezdim,ilk üç ayki ihtiyaç listesini tamamladık ama kendime pijama takımı bulamadım , ayyy göbüşümün resmini koymak istiyorum ama eşim izin vermiyoo yaaa ,göbüşten kim ne bilecekse beni kafamçokkarıştı

Aregon'cum seninde guzel haberlerini duydum cok mutlu oldum
cok zor boyle aslinda bir taraftan uzuluyorum Ebruli icin bir taraftan da senden haber alinca mutlu oldum...31 haftalik gorunuyorsan 1 hafta sonra izindesin o zaman sen haa??

ay inanilacak gibi degil daha dun gibi hamile kaldigin ay...ama bak neredeyse dogum yaklasti ya...:dance:

Nerdesiniz Arkadaşlar yav..
Ben geldim kimse yok??
Gülnisa Ablam kızları Okula götürmüştür,
Orkidem gece yatmaz ,gündüz kalkmaz...
Elifniaz Oğluşundan fırsat bulamamıştır,
Nuraycım başka topikte dolaşıyordur.
Civcivim ,Yeli,Aregon,Mimozam,NureEREN arada uğrar zaten..
Sıkıldım bak giderim haaaa

serdalım çok haklısın ara sıra yazabiliyorum şimdi izindeyim inşallah daha sık yazabilirim yine de burası bağımlılık yaptığı için yazmasam da okumaya çalışıyorum sen nasılsın kontroller nasıl gidiyo herşey yolundadır inşallah sevgiler:))

aregoncum allah tamamını erdirsin hep sağlıklı güzellikler dilerim ay en güzeli de bebek ihtiyaç alışverişi o kadar güzel şeyler var ki bebişler için sevgiler

X