Süper annelersiniz

Merhaba arkadaşlar,,,bebişimin kalbi durdu tutunamadı meleğim bana:çok üzgünüm:,,,yarın sabah doktorum alıcak onu benden hala şoktayım,,,,Demekki hayırlısı böyleymiş,,,Allahım hiç bir anneye yaşatmasın bu acıyı,,,yaşayan annelere de sabır versin,,,,hala inanamıyorum bugün renkli ultrasonla baya inceledi doktor kalp atışı göremedi malesef 10 hafta 5 günlükmüş sebebii belli değil dedi,,,büyük bir şey yaşamış bebek dedi;ya yüksek radyasyona maruz kalmış yada dışardan enfeksiyon kapmışsın dedi,,,,çok dikkat ettim ama hala nasıl oldu anlamadım ,,,,umarım atlatırım bu acıyı,,,,senağlamasenağlamasenağlama

çok büyük geçmiş olsun ebruli allah sabırlar versin allah hiç kimseye yaşatmasın bu acıları

Selam kızlar ayyy geriden geriden takip etmek ne zormuş ben son sayfaya gelene kadar herkes gitti galiba ahhh

Gülnisacım hayırdır çikolatalar filan anlayalım yani ye tatlıyı doğur atlıyı dimezlermiydi şimdi bu da mı fos çıktı???

nurerencim haklisin canim yauzun aradan sonra bebek alisverii yapmak,cok keyifli
bende az once bebegime bir cok tetin aldim cok sirinler ya byildim :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:benim kizlar ikiside emmemisti ama bunu alistiricam emzik emen bebeler cok hosuma gidiyor umarim alisir ablalari gibi olmaz

ikinci kızımda göbeğim çatlamıştı ne emzik ne biberon alışmadı ne imrenirdim kullanan annelere ben kaşık kaşık uğraşırken arkadaşların çocukları cok cok diye bitiriyorlardı inşallah alışır seninki:)))

canim bende aregonu uzun suredir karsilasmamistim bir selam vereyim dedim ama isayfalar ilerleyince karsilasamadik bir turlu civcivimlede hep ayni

ya civcivime nasıl yardım ederiz kendini yalnız hissetmemesi için en iyisi bizdeki pozitifliği ona aşılayalım ne dersin??

canim geldim ama sayfalarim acilmiyor
oyle bir cikolata yedimki bayginlik geldi o kadar canim istediki dayanamadim hala aseriyorum ya olmaz boyle bir sey
gordugum hepsinden aldim kizimda diyorki anne ya bu kadar alinirmi yiyemeyiz hepsini diyor :1shok:ben yiycem dedim ama gercekten abartmisim cok almisim galiba benim kan sekerim dusunce tatli krizi basliyor
canim sendennaber adet gunun yakin belirtilerin varmi

yok GulNisa'm yaa...hic bir belirti yok
ne regl belirtisi var ne bebek....
ama kesin tutmadi..yani tutmus olsa bir seyler hissederdim herhalde

neyse kismet onumuzdeki aya insallah...

canim geldim ama sayfalarim acilmiyor
oyle bir cikolata yedimki bayginlik geldi o kadar canim istediki dayanamadim hala aseriyorum ya olmaz boyle bir sey
gordugum hepsinden aldim kizimda diyorki anne ya bu kadar alinirmi yiyemeyiz hepsini diyor :1shok:ben yiycem dedim ama gercekten abartmisim cok almisim galiba benim kan sekerim dusunce tatli krizi basliyor
canim sendennaber adet gunun yakin belirtilerin varmi

slm canım bebeğin hayırlı olsun allah analı babalı büyütmek nasipetsin görüşmek üzere
a.s.:nazar::nazar::nazar::nazar:

Merhaba arkadaşlar,,,bebişimin kalbi durdu tutunamadı meleğim bana:çok üzgünüm:,,,yarın sabah doktorum alıcak onu benden hala şoktayım,,,,Demekki hayırlısı böyleymiş,,,Allahım hiç bir anneye yaşatmasın bu acıyı,,,yaşayan annelere de sabır versin,,,,hala inanamıyorum bugün renkli ultrasonla baya inceledi doktor kalp atışı göremedi malesef 10 hafta 5 günlükmüş sebebii belli değil dedi,,,büyük bir şey yaşamış bebek dedi;ya yüksek radyasyona maruz kalmış yada dışardan enfeksiyon kapmışsın dedi,,,,çok dikkat ettim ama hala nasıl oldu anlamadım ,,,,umarım atlatırım bu acıyı,,,,senağlamasenağlamasenağlama

Canım benim Allah sabır versin, ben iki defa yaşadım gerçekten zor ama napalım Rabbimizin takdiri böyleymiş, kürtajın da sorunsuz geçer de Allah'ın izniye zamanla toparlanırsın , dualarımız seninle...

netten düştüüüm !yarım saattir siteye giremedim sinir oldum anca girebildim nerde kalmıştık???

QUOTE=GULNISA;3813402]nurerncim aynen oyle fos cikti hamileligimden beri hep tuzlu ve tatliya aserdim guya tuzlu cani cekeninde oglu olurmus ama yok olmadi iste hem ben k kizimdada cok cikolata yemistim ilgisi yok
birde canim senonceki sayfada hamilelik oncesi asidiktim yazmissin bunuonlemek icin v karbonatli dus yapmistim ben yinede faydasi olmadi demekki bende asidikmisim oysa her duydugumda bu alkali yapar cok etkilidir deniyordu[/QUOTE]

ben vajinal duşa inanmıyorum herşeyin doğalı bence makbul asidik olayı da şu :)ben deli gibi yoğut süt ıvır zıvır delisiydim kilo da hatrı sayılır olmuştu bu işlere girişince alkali olayını şöyle çözdum sebze meyve sebze yemekli dışında işlem görmüş diyer ambalajlanmış fabrikasyon hiç bir şey yemezsen alkali oluyo yani inek gibi olduğunda tabii bu kısa süre için haftada bir defa et azcık çünkü sağlığımız tehlikeye girer o gerekli günde bir defa gnc den potassiyum hapı kullandım veee ph 7 yi gördüm ama bu kadar uğraştan sonra bebeği bulamadım vee pes ettiiim yani uğraşınca oluyor sonra herşeyi sıkılıp bıraktığımda aynen asidiklik geriye dönmüş inek gibi de yaşanmıyor eşimde kız olursa olsun dedi ve şimdilik öylesine devam ediyoruz canım

http://www.in-gender.com/Survey/Results_Timing.aspx
nur ablamm vallahi arastirmaci oldumm hehehee yakinda bana bilim yollari gozukuyoo
kesin bilim adami olucamm yada delirip gidicem:))))
ingilizcen varsa yukaridaki linkte ne diyo ablacim bi baksana bii shettles emmiden bahsediyo sanirim ama anlamadim

ingilzcem pek yok anladığım kadarıyla bu bir araştırma 3-4 yönteme göre çocuk kız erkek ihtimaller üzereyapılmış yani yum günü bazal ateş rahim ağzı kontrolleri gibi olasılıklar en çok hangi durumda denk gelir gibi anladı yanılıyo olabilirim ingilizce b ilen arkadaşlara soralım istersen bende merak ettim şimdi?????

selam kizlar nasilsiniz???
ebruli canim cok üzldüm rabbimden hayirlisi böyleymis canim ya.desene ailedenden biri kesin cennetlik
sinavdasin suan insallah güzel bir sekilde atlatirsin canim.

nur ablamm
sen simdi 7 ye cikarana kadar ne yedin nelerden uzak durdun yazda ben bi not alamm:))))

yediklerim sebze yemekleri ağırlıklı en çok brokoli haşlanmış ıspanak pişmiş ve çiğ salatalara koyarak kabak haşlanış olsun yemek olsun yani her türlü sebze yemekleri çiğ sebzeler marul filantatlılarım meyvelerdi muz ağrlıklı incir yaş ve kuru yani kuru yemişler de yedim fındık bedem gibi ama azar 5 şer gibiazcık ayçiçek çekirdeyi acıktıkça bol bol su içtim aaa unuttum bol bol portakal limon en iyi asit düşürücü limon soda içiyodum hatırladığım kadarıyla bu kadar ot iyiyosun hem sağlıklı oluyosun detoks gibi bi şey bu insanı hafifletiyor eti ihmal etmemek lazım haftada bir yağsız biftek çok değil böyle 6-7hafta gibi fazlası zarar dinlenip tekrar devam:)))

offf hepsi kafa karistiricii
ama ne kadar devamin sonundaa istedigin sonuca ulastin
gulnisanin dr daa cikolata kola kirmizi et bunlari soylemiss ben bunlari not alayim ne olur ne olmaz:)))

çikolata kola bildiğim kadarıyla çok asidik yapıyo dikkat etmek lazım bunlar yasak

bende duymustumm onuu aslinda sebzeyide kiz coocugu icin diyorlar ama hani su marulu falann
cunku marulda sut kadar kalsiyum varmis

vücüt kalsiyumsuz çocuk yapamaz önemli olan sağlıklı beslenmek azı karar çoğu zararerkek için uğraşıyorsan normalde her kadının fayda edebileceğı bişey kalsiyum çok faydalı insanı fazla kilodan bile koruyor bilindiği faydaların dışında

X