Süper annelersiniz

ama bak ben c pehrize de inaniyorum halamin esi yurt disindaydi gelir gelmez hamile kalmis ablamin ogluda öyle oldu türkiyeye yanliz gitti o burya geldi hemen oglana hamile kaldi kazayla bide yöntem filan denemedi acaba eslerimiz de bizi söyle yollasalyrmi türkiyeye filan hem ailelerimizi görürüz hemde pehriizzz iste

suenur neyini anlatamm canim yaa
bernurda yok o denemis tutmus gelince o daha detayli anlatir belkii
ama bana dedigi suu
senin bi kac ay boyunca reg tarihini aliyomus ve sendende ayni zamnda bazal vucut isinii istee vucudunda olan degisiklikleri dinliyormuss
ve ayda sadece ama sadece bir gun veriyormuss baska yokkk saat veriyomus bidee taaki sen hamile olana kadar seni takip ediyomuss
esinede yapsa gerekenleri sana diyomus sende esine diyomussunn
uff bisey daha vardi unuttum yaa
haa 26 ve 27 enn cok sansi olanmi neymiss siklus surelerii ya tam olarak neydii bu rakamlardmiydi bilemycemm
kiz dur buda ilgincmis insan neye inanacagini sasiriyor vallahi birazda sans ya millet hic birseyi denemiyor oglu oluyor ne yumurtlama günü ne biseyy:sm_confused:

gulucuk canim bazen herkes ayni anda yazdimi mesajlarin ucu kaciyir. ben sahsen sonrada donup okuyunca goruyorum bazi mesajlari o zamanda bazen cevap veriyorum bazen de unutuyorum...
kasitli hic bir sey yok bunu gordugune cook sevindim

nasil senin kiz vazgectimi ped'den. annem ilerde coook takacaksin birak simdilik diyeydin...kaydirigubbakcemile3

vazgeçti elifcim şükür.pedleri kaldırdım ortalıktan görmeyince aklına gelmiyo sanırım.şimdide sitenin çocuklarını her akşamüzeri toplayıp getiriyo eve arkalarından anneleride geliyo ev kreşe döndü valla.anneme anlattım aynısını sende yapaardın diyo.analarımıza ne yaptıysak çekiyoz kızlar.

:roflol::roflol::roflol:
ay guldurdun beni valla hcte nesem yoktuu
kiz kocan bakalim duracakmi sen yokken :jeyyar:
en iyisi evde uzak kalinn en iyisi bu bencee
suenur canim seninde fotonu gorelim yaa
dostlugumuz daim olsun insallahhŞeniz

kiz zilliler ben sizin resminizi görmedim gülnisa koydumu niye kiz ben görmedim ben yapamam kiz elimden gelmez ama esime söylerim ayarlasin bana orkidem canim iyi fikir degilmi ben esime dicem sene ye yaza beni yollasin kiz ama dogru onu burda nasil engellicem :1no2:

orkideeee duydunmu bunu
ben inaniyorum bu perhiz isine benim tek eksigim bu olduydu zaten
ya bende birdahaki sefere esimi nereye yollasam acaba :roflol:yada ben biryerlere gitsem
ayni evde kaldikmi olmuyor ne yapip ne edip kandiriyor beni:roflol:

gülnisa öyle canim ya ben gecen ay denicektim pehriz isini esime söyledim ama rahat durmuyorlar bende vazgectim korunduk ben pehrize inaniyorum biz esleri en iyisi kampa filan göndersek bu böyle olmicakkhihoyyyt

yada kizlar baska bir fikrim var yemeklerine ilac atalim hani bu karni agritan ishal eden varya tam yaklasacaklari zaman etkisini göstersin

ama bende bir yerde okudum erkek bebeklerde annede tüyler daha cabuk uzuyormus kizz gülnisa o kadar asik suratlimisin merak ettim kizz

orkidem canim insallah hersey yolundadir bence öyle de zaten dualarimiz sen ve bebisinle olacak kiz elif ismi güzelmis bak hosuma gitti

kizlar ben cikiyorum size iyi geceler bu resim isinide bidahi girisimde ayarlarim insallah hadi öpüldünüz

çok selamlar kızlar çok sıkı ve yoğun çalışma temposundan sonra nihayet tatildeyim bende bir ay sizlerleyim güzel annelerim burada sizlerle kendimi dinlendirip sizleri daha iyi tanımak umdundayım hepinize sevgiler

arkadaşlar ben süper anneleri başlğını atmadan önce neden süper anneler? nasıl geldi aklıma bir kaç arkadş takip ediyordum mesela serap nuray şahsude ezgin ve bir çok anne ve anne olmak isteyen arkadaşlarımızı okuduğumda hayrarkan kalmıştım anne olmayı isteyen araştıran paylaşan güzel insanlar ve anne olupta tecrübelerini paylaşan araştıran arkadaşlar bende bu ismi uyandırmıştı anne olmayı bu kadar isteyen bir insan zaten en süper anne değilmidir sevgiyle :) iyi sahurlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
X