Süper annelersiniz

merhaba kizlar ben geldim,gecmis olsun canim,sence feyzanin yöntemi daha iyimi??hayirlisi olsun sanki bende 2 kizimda hep regelden 10 gün sonra falan hamis oldum demek dogru yumurta günüdemi yanlis simdi??benneyaptımki

saol canım önemli bişey değil çok şükür.reglinden 10 gün sonra derken başlangıcından 10 gün sonramı yoksa bittikten 10 gün sonramı canım

ay yine dağılmış millet.kızımı biraz dolaştırayım diye çıktım oohh geldiğimde sayfalar dolmuş olur dedim ama yine yoksunuz.tabi herkes kocasıyla vakit geçiriyo demii.gözü kör olsun bu kamplarııın.bizimde maçımız var bugün birazdan onu izlicem tv verirse

saol canım ben alıştım artık gülnisa.senin kızlar kaç yaşında arkadaş oluyolardır sana ne güzel.ya bak ne dicem yüzük testini denedinmi hiç ileri gerimi gidiyo yüzük yoksa dairemi çiziyo.orkidemin daire çizmişti sanırım

bi denesene canım ya merak ettim hangisi doğru dönüncemi kız ileri geri gidincemi.bu arada geç yzıyorum çünkü benim kız kudurdu yine gece gece.

evet canım saçından bir tel kpar yüzüğe tak karnının üstüne koy.yavaşça kaldır bakalım nasıl sallanacak.

bu arada kızlar bi dua duydum.burada islam ve dinler bölümünde dilekleriniz için okuyunuz başlıklı konu.link eklemeyi bilsem eklicem ama beceremiyorum kızlar.4444 kez okunan bir duaymış.başka dualarda yazıyo.bi bakın.valla işimiz dualarla olacak sanırım kızlar.orkidem gülnisa eminim sizde öncelikle dualar ettiniz ama yine edelim.bütün dilekleri gerçek olmuş okuyanların kızlar

gulucuk ne anlama geliyor anlamadim ama kac kere denedim hep saga sola hareket etti

allah allah.orkideminde dönmüştü yüzük.o zaman ikinizden birinin cinsiyeti yanlış yüzük testine göre.kız orkidem döndümüydü senin yüzük yanlışmı hatırlıyom yoksa.daha cinsiyetini söylememişti o zaman dr.hatta ertesi gün gidecektin dr a sanki.

canim dedigin dua salati tefriciye
ben bunu oludum ve sevdigim guvendigim tanidiklarimla beraber okuduk zaten yontemlerden cok edilen dualara inandim herseyde bir hayir vardir derler onca dua bosa gitmez zaten artik kizim olucagina alistim

canım bu dileğin içinmi okumuştun bu duayı.inşallah hepimizin duaları gerçek olur.

tabiki çok haklısın ama ne bileyim gülnisa ben uzun zamandır takip ediyorum baştan sona okudum sayfaları ve sizden çok ümitliydim özelliklede senden çünkü bütün yöntemleri birarada denedin.orkidem sanırım takvim gününe denk gelip gelmediğinden kuşkuluydu ama sen eksiksiz uygulamıştın.demekki alın yazısı bu.allah senin için bunu hayırlı görmüş zaten öncelikle hayırlısını diliyoruz.bakalım bizim için neyi hayırlı gördü allah.

en önemliside o zaten canım bebeklerin sağlıklı olması.zaten 3 çocuk annesi olmak kadar gurur verici bişey olamaz.o kadar imreniyorumki.allahım banada 3 evlat nasip eder inşallah.ama 2.erkek olsa bile 3.yü kız isterim sanırım.kız kardeş bi başka çünkü.benim var bi kız kardeşim herşeyimi paylaştığım.kızımında olsun çok isterim.oğlum olursa adını ne koymak isterim biliyomusun.MUSTAFA KEMAL.bu zamanda koyulacak en güzel erkek ismi sanırım bu.kızım olursa da hazır ismi.DÜNYA.

Kızlar uzun biraradan sonra merhaba.Evime daha birkaç gün önce geldim.Önce tatile gittik sonra memlekete kayınvalidemlere..Eş dost çok oluncada tatil uzadı biraz.Sizler nasılsınız?Damdan düşer gibi olmamak için geçmişi okudum.Tabi ben de sizler gibi hayal kırıklığına uğradım.Herşeyin hayırlısı.Özellikle gülnisa ve aregon sizlerden çok ümitliydim.Orkidemin tereddütleri vardı çünkü.Önemli olan sağlıklı olmaları.Demekki rabbim ne derse o oluyor.Ama olsun en azından keşke deneseydik diye düşünmektense siz şansınızı arttırmak için gerekenleri yaptınız.E

Orkidem canım senin bebişte kızmış.Ne güzel yaş farkınızda fazla olmayacağı için arkadaş gibi kol kola gezersiniz ana kız.Allah hayırlı etsin inşallah.Samiranın da kız.Halbuki duyduğunda oğlu olacak gibi hissetmiştim.Hislerim genelde yanıltmazdı beni ama artık yaşlanıyorum demekki.Onlarda gittikçe köreliyor.Şimdi sırada özlem ve serdal var dimi?Gerçi özlemin erkek olma ihtimali varmış.hadi inşallah.Serdal canım inşallah seninde muradın gerçek olur.

Ben çalışmalara temmuz ayında başladım ama henüz bir sonuç yok.Yeterincede konsantre olamadım zaten kendi evimde olmayınca.Şimdide korkuyorum sanki olmayacakmış gibi geliyor.Aslında hemen olmasınıda beklemiyorum çünkü 8 yıl ara verdim üstelik yaşım 30'u geçti işte gereksiz korkulara kapılıyorum.Takvim günlerine uydurmak için adet döngümle oynadım belki onunda etkisi vardır.Kızıma istediğim ilk ay hamile kalmıştım tabi 24 yaşındaydım o zaman.Neyse kızlar çok konuştum kimsede yok zaten.yarın görüşürüz.Herkese iyi geceler.

Bu arada ben yokken yeni arkadaşlar katılmış aramıza ne güzel, hepiniz hoşgeldiniz.
merhaba fiona sende hoş geldin canım güzel dileklerin için teşekkürler,,,,,,bende 31 yaşındayım ve hamileyim 3.bebişime sizde yaşı sorun etmeyin kayınvalidem 39 yaşında doğum yapmıştı Rabbim diledikten sonra herşey mümkün moralinizi yüksek tutun en kısa zamanda güzel haberlerinizi duymak umuduyla sevgilerrra.s.:1hug:

kazlar yine moralim bozuldu.eşimin tedavisi orada sürecekmiş.bugün emar çektirmiş önemli bişey yokmuş ama izin yok.orada tedavi olacakmış.yani benim iş yine yattı bu ay.10 gün sonra evi taşıcaz,gidicez yanına ama o zamanda yum dönemi geçmiş olacak.yani ben bu ayı da boşa geçiricem arkadaşlar.

Canım artık yöntemmi kaldı hepsi çürüdü.Adetten hemen sonra işi bana mantıklı gelmedi.Kız kardeşimin oğlu var tam yumurtlama gününde hamile kaldığından emin.Ama işte herkeste tutmuyo.Ben kızımın yumurtlamadan 1-2 gün önceki ilişkiden olduğunu sanıyorum.Anlıyacağın şartlar ne olursa olsun gözünü açan uyanık davranan sperm işi bitiriyo.süprizzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…