Süper annelersiniz

insAllah olur canim bir oglusun.iyi geceler

senin oğlunmu var kızmı istiyosun canım.bu kadın fox tv de çıkmıştı pınar altuğa konuktu.arkadaşım aramış baktırmış epeyde bi muhabbet kurmuş zeynep abla zeynep abla.aldım numarayı aradım.arkadaşımıda denemek için(bakalım söylicekmi bilgilerimi diye)dedimki ben adile naşitle erol evgini tuttum aklımdan dedim.eğer kadın bana bu isimleri söylerse şak ortaya çıkacak arkadaşımın haber uçurduğu.başka iki ism tuttum aklımdan bildi kadın.şaşırdım ama çok korktum.birdaha hayatta baktırmam.baktırmayı düşünen olursada özelden verebilirim numarasını.50 ye bakıyo.hesabına yatırıyosun önce sonra kadın arıyo seni.

kizlar inanmayin kiz bulara bosuna paranizi kaptiriyorsunuz,ben onlarin nasil isimleri bilgigini söyleyeyim mi size?????
o fal büyü yapanlarin cinleri var ve cinler de zaman yok sizle konusurken kadin talibat veriyor ve dk sizin hakkinizda bilgi ediniyorlar .gelecegide bilemezler bunu ALLAH TAN BASKA KIMSE BILEMEZZZZZZ

doğru söylüyosun feyzacım.bende o dediğini düşünerek çok korkmuştum zaten.allahtan başka kimse bilemez tabiki.bu arada bugün kimsecikler yok.hadi kızlar gelinde laflayalık azcık.

günaydın gülnisa.ben yine buradayım valla.gözümü açtım damladım yine.haftasonu millet kocasıyla vakit geçiriyo sanırım ama benimki kampta ve üstelik reglimde yeni bitiyo feyzanın yöntemi denicem tabi adamı yakalayabilirsemmmm

selam kizlar ben ikiz annesiyim kızlarım 8yaşındalar çocuk konusunda tecrübeliyim sorularınız veya önerileriniz varsa bekliyorum

yasak canım ya keşke gidebilsem.aynen öyle canım eşimin arkadaşlarının çoğunun kızı var.ve onlar da artık bubun farkındalar hatta bi söz vardır aralarında:iyi futbolcunun kızı olur diye.onlarda oğlu olan futbolcu arkadaşlarına hep bu sözü söylerler.:bak gördünmü idmanda çok çalışsaydın kızın olurdu:roflol::roflol::roflol:

selam kizlar ben ikiz annesiyim kızlarım 8yaşındalar çocuk konusunda tecrübeliyim sorularınız veya önerileriniz varsa bekliyorum

hoşgeldin damlacım .ay hep imrenirim ikiz annelerine.ben 3 çocuk düşündüğüm için ikizim olsun çok ama çok istiyorum.naptın canım tedavi falan gördünmü bi ilaç ya da başka bişey

selam kizlar bugüne nasil basladiniz gün ortasi oldu da artikin:))))
yarin benim cimcimenin dogum günüü 4 yasinda olcak 4 yil bu zamanlar hastaneye yatmistim ne günlerdi yaaaa.

kızlar bir yerde şu yazıyı okudum'kadın hayzdan temizlendikten sonra 5 gün içinde hamile kalırsa çocuğu erkek olur.beşinci gündem sekizinci güne kadar olursa kız olur.feyzanın dediği bu olsa gerek............

hg gulhanos valla canim dogru diyorsun iste bune erkek icin c.p gerekiyor ek oda kendini tutcak is onda diyorum ben.

selcansin aynen kiz kadin yine ilk cocugu,ben 5 tane dogum yamis kadin gördüm oda incecikti:çok üzgünüm:
valla bu bünye meselesi yaaaa.adam diyor su 3 de yap oda ikiz ,ücüz olsun diyor :roflol:sonra seni tamir ettirek diyorsırnaşık şey

hg gulhanos valla canim dogru diyorsun iste bune erkek icin c.p gerekiyor ek oda kendini tutcak is onda diyorum ben.
mrb feyzacım
bizim kızlar gülnisa 19.gün yanılmıyosam orkidem samira falanda adetten bayağı sonra hamile kaldılar dimekki senin yöntemide denicez kardeş.sen denicen dimi bende mi denesem...CADIARZU

kızlaaaaaar.başka bişey dilesem olacakmış valla.az önce eşim aradı.sakatlandım oynayamicam 2 hafta dedi.(tövbe tövbeeee sakatlanmasa iyiydi tabi de)ama benim reglim bitiyoya bugün yarın biter.eğer istirahat verirlerse pzt salı gelebilirim dedi.yaniiii bu demek oluyoki eğer gelirse feyzanın yöntemi deneyebilirimmmm.pzt salı mesaiye kalabilirim arkadaşlar.bi duyarsa bu olaya sevindiğimi düşünemiyorum kılar ben sakatlandım sen seviniyon dicek ama napayım kızlar olsun istiyorum artık 2.bebek.

gülücük adam sakatlanmış nasıl olcak bu iş yav...kaydirigubbakcemile

yok kız ayağı sakat arka adelesi atmış.2 hafta oynayamicak.başka taraflar sağlam şükür ama idmanlarda canı çıkmıştır valla olsada kız olur sanırım.ama denicem feyzanın yöntemi
merhaba kizlar ben geldim,gecmis olsun canim,sence feyzanin yöntemi daha iyimi??hayirlisi olsun sanki bende 2 kizimda hep regelden 10 gün sonra falan hamis oldum demek dogru yumurta günüdemi yanlis simdi??benneyaptımki

mrb feyzacım
bizim kızlar gülnisa 19.gün yanılmıyosam orkidem samira falanda adetten bayağı sonra hamile kaldılar dimekki senin yöntemide denicez kardeş.sen denicen dimi bende mi denesem...CADIARZU
evet benim bir oglum var reglden hemen sonra oldu.birde kizim kizimda dogumdan sonra hic regl olmadim oglum 7 aylikkende ona kaldim.bende yine 3 kendi yöntemle yapacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…