Süper annelersiniz

Canım çok sağol ilgin için.İnşallah dediğin gibidir.İşte bende yumurta kalitemin azalmış olabileceğinden korkuyorum.Aslında adetlerim düzenli bi sorunum yok fakat ben biraz evham yapıyorum.Doktorada gitcem en kısa sürede şu evimi bi temizleyip rahatlayayım da

Ay ne güzel.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza.İyi dileklerin için teşekkür ederim.Ne kadarlık hamilesin?diğer çocuklarının cinsiyetleri neler?

selam canlar nasilsiniz gülücük diyom ben senle beraber olcam kiz beni yanliz birakmayacaksin sen:))))

gulucuk sayfalari yeni okudum gecmis olsun canim.önemli birsey yoktur,beyin hangi takimda oynuyor:)))

orkidem canim valla benim dedigim yöntem %90 tutuyor kiz yüzde yüzdeycemde yine de alcak gönüllülük yapiyom:)))))
kizlar bak az önce sohbet bölümünde arkadasla konustum byata isimli reglden sonra hamile olmus iki bebegindede
veeeee simdi hamile 2 ciye oda oglanmissssssssssssssss

orkidem cinsel perhiz büyük rol oynuoyr en önemli nokta canim.ben bu ay hamileysem en cok bundan korkuyorum..beyim cinsel perhiz yapmadi regflden sonra oldu iliski ama.ama insallah degilimdir bu ay hamile dua et abllana:))))

yok feyzam yok yinede sen benden önce hamile kalırsın.ben adamı kamplardan yakalıcamda,yum günü yada regl bitimi olacakda,hadi tutacak hamile kalacamda,bebekde erkek olacak.ohoooo ölme eşşeğim ölme.zor benim işler canım.sen benden önce doğurursun bak gör.

gulnisam kiz vakti zamani gelince oluyor rabbimn emriyle canim .bak biz kafaya koyduk ama daha panimiz vardi.dr.konturolü vs.bu ay hamile isem o kötü olcak.kizimda da kendimi hazirlamadan hamile kaldim zor oluyor.bu seferde öyle olmaz insallah.

gülnisam keske adama yaklasmasaydin kiz ama nasip iste canim insallah bir dogur görelim ne cikcak sana ümit vermek olmasinda ben hepinizinde son anini bekliyom.

:1shok:dini kitaplardamı yazıyomuş canım bununla ilgili ha.merak ettim canım ne yazıyomuş

Feyza merhaba.Aklıma bişey takıldı da sorayım dedim.Sen oğluna yanılmıyorsam senin söylediğin yöntemle hamile kalmıştın.Adet periyodun kaç gün acaba?24 gün falan olunca o zaman 10,gün yumurtlama oluyosa tutma imkanı var diye düşünüyorum.Fakat 29-30 gün ise 7.güne kadarki ilişkiden sonuç çıkar mı acaba?İşte benim aklıma yatmayan tarafı bu.

hergün cıpcıp yapıyoruz teyzesleri.mis gibi kokuyo.hani bebek kokusu varya sabah kalkınca ohh misgibi içime çekiyorum.inanılmaz bi duygu.hele şapur şupur bi emsinde sev onu.yakında tadıcaksın

gülnisacım belkide senin bebek yumurtlamadan 2 gün önceki ilşkiden olmuş olabilirmi.korunmuşmuydun o ilişkide.

Orkidem hatırlıyormusun Waterhanengstel adlı arkadaş ısrarla adet bitiminde hamile olduğunu yazmıştı ve kızı olmuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…