Süper annelersiniz

ay kimsecikler yokmu yaa??/
askolsun pacalar tutustu benim
hadi soyleyin fikirlerinizi
eger yapma diyorsaniz ona gore bir kavga cikarmam lazim ki evde adami uzak tutayim (hehehe...

ay kimsecikler yokmu yaa??/
askolsun pacalar tutustu benim
hadi soyleyin fikirlerinizi
eger yapma diyorsaniz ona gore bir kavga cikarmam lazim ki evde adami uzak tutayim (hehehe...

Bence boşver kavgayı Elifnaz cilvelere başla, bol bol dua et , eşinin gönlünü de yap, nurtopu gibi bir kızın olur inşaallah

Bencede birak kavga falan çikarma önce duani et sonrada bismillahla başla elifnazcim.eşinede bir kadeh bişey içirki yavaşlasin y ler.ben kimde duyduysam alkollüyken ilişkiye giren kizi oluyo.mayişsin yani eşin azcik

Aregon'cum nerde bu millet yaa??..
Hay Allah iki fikir danisayim dedim kimsecikler yok
Neyse hadi hayirlisi bakalim

Bencede birak kavga falan çikarma önce duani et sonrada bismillahla başla elifnazcim.eşinede bir kadeh bişey içirki yavaşlasin y ler.ben kimde duyduysam alkollüyken ilişkiye giren kizi oluyo.mayişsin yani eşin azcik

canim ya, ben umidi kesmistim artik kisme beni duymuyor diye

alemsin ya :roflol:, hem dua hem icki. bismillah der der iciririm ben ona :roflol:
yok guzelim ya, ben boyle seylerde biraz tutucuyum herhalde
yani icki kendim icmem esim icer arada ama
boyle o ickiliyken de korunmadan iliskiye giremem
olur mu olur tutar falana adamin sarhos spermleriyle :bbo:

afiyet olsun
iyi yada kotu ama stress gitti artik degilmi??
yaa cok zor boyle denk getirecem diye ugrasmak
hani bi olsa bitse sonra da ne acaba meraki sarar ama boyle iyice panik oldum ya
her gordugum takvime inanir oldum vallahi
sonra da gece yatip Allah'im inandigim icin affet diyorum
Katolikler gibi oldun yaa :bbo:

eliff naz anam sen bir ay boyunca ara vermeden devam et cinsiyet önemli degilse günü münü bos ver

eliff naz anam sen bir ay boyunca ara vermeden devam et cinsiyet önemli degilse günü münü bos ver

canim yaa, cinsiyet saglikli olmasi hayirli olmasi kadar onemli degil ama
yine de biliyorsun kizim olsun cok istiyorum.
yani hepinizin kizi var bak kiskaniyorum ama...:çok üzgünüm:
neden benim yok...:çok üzgünüm:

ara vermeden devam ediyordum gun asiri ama bu yumurtlama biraz gecikince beni sasirtti
iki gundur ara verdim.
acaba bu gece korunmazsam benim y'ler fisek gibi gider de orda beklermi yumurtayi?
aman ya, cahillik en buyuk nimet vallahi bazen
ben bunlari hic bilmeseydim simdiye oohhooo kac kere hamile kaldiydim

evet cnm bende erkek bebek istiyorum ama 6 ay çok cnm yaa ben ocakta başlıycam en geç şubat senin yöntemi deniycem akışına bırakmaktan iyidir gene
bu ay sayet bir sey cimazsa yani hamile degilsem?????calismaya aralik ta basliyoz:sm_cool:
adamlar oturup karar verdikkaydirigubbakcemile
bu ayin sonu dr.konturolüne gidecegim.3 aylik ilaci alacagim ve aralikta calisma basliycakkaydirigubbakcemile3
sayet aralikta bosa kürek sallamazsak. subatta ögrenirim cinsiyetinihihoyyyt
bana özelden msj gönderen arkadasim sana cevap yazdim ama msj sana gitmiyor gönderemedim -tatlicadiarzu-

aman elifnazcım spermlermi içiyo alkolü.azcık uyuşuyo yavaşlıyo o kadar.o zamaaan ne yapsakki.hıh buldum ayran içir,bitki çayı papatya falan içir.ya da çıksın koşsun bi saat.yorulsun işte.sonradaaaa gelsin ayşeler fatmalar elifler nazlar:sm_cool::sm_cool:

canim kiz istiyorsun sen de reglden sonraki günleri dene yani regl bitcek aradan 7 gün geccek bunu bir uygula.bu sekilde kiz.bana demin özele msj geldi,benim yöntemle hamile kalmis ve kiz istemis ikiside oglan cikmis.regl bitiminden hemen sonrasi.
sende kiz istiyorsun bu da anlattigim gibi olcak.regl bitcek 7 gün sonrasi olcak iliski.

anlastik, bende senden bir kiz alirim ona gore
ama ben kucuk kizi istiyorum sengözlerimebaksanab
o biraz cadaloz galiba bayilirim oyle cocuklara a.s
hem buyumuste ne ugrasayim simdi bebek buyutmekle sırnaşık şey

ay sen vallahi ciddi ciddi dusunuyorsun Kibris isini ha?
takdir ediyorum vallahi seni GulNisa'cim, istedigini elde edene kadar pesini birakmayacaksin
kucuk kizin kime cektigi belli oluyor yerimseniben

alemsinnnnnnnnnnnnn kiz
ilkin oglanlari tutturak diye yöntem ariyoduk simdi kizlari,rabbim herkesin gönlüne göre versin ya cok zor ya biz ugrasiyoz ya O YÜZDEN OLMUYOR YA

ohhooo ben kacirdim o yontemi canim yaa..
regl bittikten hemen sonra basladi benim calismalar Feyza'cim

Regl bitiminden 7 gun sonra baslayip ne zaman birakacagim iliskiyi?? Yani bu iliskinin bir sekilde yumurtlamaya yakin olmasi lazim oyle degilmi?
sana gelen mesajdaki kadin regl bitiminden hemen sonra iliskiye girmiste mi iki tane oglan yakalamis?

alemsinnnnnnnnnnnnn kiz
ilkin oglanlari tutturak diye yöntem ariyoduk simdi kizlari,rabbim herkesin gönlüne göre versin ya cok zor ya biz ugrasiyoz ya O YÜZDEN OLMUYOR YA

valla bende acaba onanmı diyorum feyzacım,allahın gücünemi gidiyoki ay ne bileyim.sen hatırlamıyonmu oğlunda reglinden yaklaşık kaç gün sonra hamile kaldığına.sana özelden yazan arkadaş 2 kezmi denemişte oğlan olmuş ikiside.buraya yazsın ya söylesene paylaşsın bizimle.

evet canim ya, ne zamandir calisiyorum ama iste iki gundur aylaklik ettim
benimkinin y'ler tam teskilat bekliyorlardir simdi
ne yapsam ki onlari elimine etmem lazim once

vallahi bazen oglan geliyor yanima yazarken Milliyet gazetesinin sayfasini nasil actigimi bilemiyorum. Okuyor ya velet, basliyor yazdiklarimi okumaya. Bir sey degil sagda solda anlatir rezil olurum vallahi
Ne zaman iliskiye girecegimin pazarligini yapiyorum burda baksana :roflol:

oh oh oh sende taktikler cokmus masallah
anacim benimki ayran ictimi uyuyor hemen yaa...
o yuzden ben yumurtlama gunlerimde ayran iciriyorum vallahi ona
uykusu geliyor hemen garibimin..sırnaşık şey
bu saatte cik disari kosta diyemem.
ama soyle guzel bir ihlamur yapayim ben ona yatmadan. icini isitsin. :roflol:

kızlar selam..
ya feyzacım diyelim 5gün regli oluyorum.5+7 yani 12.günmü başlıycak anlamadım...
kızlar bakın ben nasıl hamiş kaldım.reglim bitti.reglimin birinci günü ilk olmak üzere 9.11 13. gün oldu.yumurtlama günü ve öncesinde olmadı.yum.günümü ateş ölçerek buluyordum zaten.hamile kalınca şaşıurmıştım

mimozacim belki bin defa sordum ama bagisla artik. peki yumurtlama gunun ne zamandi. 14.gun degildi buyuk ihtimalle cunku 13.gun iliskiye girmissin.

alo canlarim evime geldim Alaha sükür.innanmiyorum gercekden mi tatli caddilariniz oluyor hepinizin yok ya doktorlar gercekden gördümü?hayirlisi olsun canlarim yarin insALLAH YAZISIRIZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…