Süper annelersiniz

selcansin

Bana sormuşsun ama gündüzleri evde olmadığım için neti açamıyorum
Şimdi okudum canım

İşin maddi kısmı hakkında asla yorum yapamam
Çünkü benle ilgisi yok tamamen Osman beyin bilgisi dahilinde

En az 3-4 regl tarihin önemli. Ben 2005 te tanışmıştım konuyla
2007 nisanında hamile kaldım ve o aya kadar bilgilerim osman beyde mevcuttu
Daha çok regl bilgisi olursa yumurtlama zamanın daha net belirlenebiliyor

gulucuk canim 72 saat sonra hic duymadim eczanelerde oluyor mu??dr mu yapiyor kaldi 9 günüm daha regl olmama insallah olur bu bendeki degisiklik psikolojiktir.cünkü hamileligim planli olmasini istiyorum:KK43:((
bir site vardi.dr.kaan kocatepemi ne ordada yaziyor reglden hemen sonra yumurtlama oluyor diye belki bu her kadinda midir degilmidir bilemiyorum canim yeli.sen benim dedigim yöntemi mi uyguladin???

cnm adet başlangıcından itibarenmi 7 gün t

Arkadaşlar bence yumurtlama gününde olmadı diye bişey yok.
Bakım özlembayın çatlama iğnesi ile dilediği oldu.
Doktor ovülasyon testinin Lh artmasını tesbit edebildiğini ama yumurtanın çatlama zamanını testbit etmede etkili olmadığını söyledi bence babchoice tutmadığına göre bu yanılmalar hep ondan kaynaklandı.

Arkadaşlar bence yumurtlama gününde olmadı diye bişey yok.
Bakım özlembayın çatlama iğnesi ile dilediği oldu.
Doktor ovülasyon testinin Lh artmasını tesbit edebildiğini ama yumurtanın çatlama zamanını testbit etmede etkili olmadığını söyledi bence babchoice tutmadığına göre bu yanılmalar hep ondan kaynaklandı.
o zaman keske arkadaslar dr.konturolunde yumurtlamayi takip edip keske catlatma ignesi yaptirsalarmis ve takvim günü iliski olsaymis.dedigin dogru olabilir canim

yok be yaaa...yumurtlamamisimdir daha
yani insallah yumurtlamadim
cizgi bir gun cok silik cikti, ikinci gun hic cikmadi
hic akintimda olmadi
ne is anlamadim orkidem yaa...

Elifcim işte ben de öyle bir günde hamiş kaldım.
Yani hiç belli olmaz bakarsın bu ay tutar.:içelim:

Halecim merhaba canımm tatil nasıl gidiyor gelince mutlaka görüşelimmm
benimde aklımm hep arkadaşlardaaa ama bir türlüü okuyamıyorum burda ben, hiç evde durmuyoruzzz hergünn bir yerlere gidiyoruz çok yoruldum gezmektenn birdee bu sıcak neyyy çıldıracammm böyle birşey olamazzz yaaa
polonyayıı arıyorum gerçektenn bu konudaa
cep telefonun halen bendeki numaranmı

tatil süper geçiyor edacım kemer işte başka ne denilebilir ama pazar günü dönüyoruz bitiyor yani
dönünce mutlaka irem de katılır bize görüşürüz
adananın sıcağını unutmuşsun valla....
numaram hala aynı ondan arayabilirsin....
öpüyorum seniiiii......

evet canım.ama benim hiçbir bilgi kalmadı aklımda,pratiğim var ama.yaz arada bize.peki sen ne diyosun bu konuda ebelerin ve hemşirelerin genelde bir kızı bir oğlu vardır.
valla benim servisteki ebe arkadaşlarımın hepsinin 3 er tane çocuğu var bende onlara özendim bende 3 yapıcam peki sen şuanda psikolog musun?iyi bir değişim yapmışsın...

kısssslaaaar hepinize merhaba
beni unutmuşsunuz bakıyorum kimse söztmemiş bir tek edacım mesaj yazmış.....
darıldım valla...

X