Süper annelersiniz

ya kizi erkegi gectim de regl'den hemen sonra olan iliskiden nasil bebek oluyor
yani kesin o iki oglani tutturanda erken yumurtlamistir da tam yumurtlama donemine denk gelmistir iliskiler
Feyzacim ozelden bir sorsana yumurtlama ve ilsiki gunleri nelermis?

oluyo canım valla benim de iki tanıdığım var regl bitiminde hamile kalıp oğlu olan.hatta bi arkadaşım da regline 3 gün kala hamile kaldı nerden biliyo diceksiniz biliyo çünkü eşler kamptaydı kampa yollarken hastaymış aynı takımdan arkadaşız.adamlar kamptan geldikten 4 gün sonra bu regl olmuş ama çok az leke gibi gelmiş.bi tast yapıyo hamile.demekki tam kamptan geldiği gün ilişki olmuş.bugün aradım.eylülün 2sinde öğreniyomuş cinsiyetini.onun da 2 kızı var.öğrenince yazarım size de.ondan çok ben merak ediyom valla.rüyamda seni gördüm oğlun vardı kucağında diye aradım.yalannnn.ay napayım utanıyorum artık sormaya bunaneki dicek benim çocuğun cinsiyetinden

oluyo canım valla benim de iki tanıdığım var regl bitiminde hamile kalıp oğlu olan.hatta bi arkadaşım da regline 3 gün kala hamile kaldı nerden biliyo diceksiniz biliyo çünkü eşler kamptaydı kampa yollarken hastaymış aynı takımdan arkadaşız.adamlar kamptan geldikten 4 gün sonra bu regl olmuş ama çok az leke gibi gelmiş.bi tast yapıyo hamile.demekki tam kamptan geldiği gün ilişki olmuş.bugün aradım.eylülün 2sinde öğreniyomuş cinsiyetini.onun da 2 kızı var.öğrenince yazarım size de.ondan çok ben merak ediyom valla.rüyamda seni gördüm oğlun vardı kucağında diye aradım.yalannnn.ay napayım utanıyorum artık sormaya bunaneki dicek benim çocuğun cinsiyetinden

:roflol:bende benzer bişi yapmıştım.benle hamile kalan bi kız vardı.ben öğrendim meraktan çatlıyodum onunkini öğrenmek için kıza oturmaya gittim.kek yaptım kapıyı çaldım sırf meraktan....:roflol:

inanmiyorum...:1shok:
adam kampa giderken kadin regl
regline 4 gun kala gelmis kamptan, iliski olmus ve kadin hamile
olamaz gulucuk yaa.
yani adam gitmeden once hamile kalmistir diycem ama o zamanda reglmis kadin. yani Samira'nin dedigi gibi neresinden tutsam elimde kaliyor :roflol:

hosgeldin ezgincimm
canimm bende diyorumm ezgin bizi okuyunca sook sook sookkkkkkk
gecirecek
nitekimde oyle olduuu
birde bize havadisler getirmissindir bu konuda neler var etrafinda kulaktan dolma bilgilerrr gerci hic konustunmu bilmiyorum ama
yinde bi soruyim dedimm
hosbulduk canim benim,evet cok cok sok oldum ya ama olsun kiz evlatlar hayirlidir hemide cok tatlilar valla yerim onu.hic kilon yok valla ay ne güzel samiranindami kiz?

valla bende çok şaşırdım kızlar ama oluyo işte.kız hemşire zaten ve bu tür olayların çok olduğunu söylüyo.hani üstüne görmek deniyoya işte o regle yakın bir zamanda oluşan gebelikmiş

kılar ben çıkıyorum bebikim birazdan kalkrar emzireyim valla memişler bayağı dolu.kaysı suyu içmekten memişler taşıyo maşallah.:nazar:aklınızda olsun bayağı süt yapıyo kızlar.size ii geceler

kızlar hani şu tv de falan çıkan bi falcı zeynep vardı.tlf la bakan.ben epey oldu baktırmıştım ona.dediki hamile kalacaksın ama düşecek.sonra ikizin olacak ikiside oğlan ama tek olursa oğlan olacak 3.çocuğun kız olacak.bu kadın beni çok etkiledi çünkü bildi biçok şeyi.mesela diyo ki aklından bi ölmüş bi yaşayan sanatçı tut.eğer ikisinide bilirsem diyo seninle yıldızımız uyuyo dediklerim çıkacak bilemezsem fazla güvenme diyo.ve bildi ikisinide.korktum aslında kızımın ve eşimin adına kadar yanlışsız bildi valla.ama 1 hafta etkisinden kurtulamadım kadın sürekli yanımda gibi hissediyodum.

ezgincim canim hosgeldin
bizim takvimler tutmadi iste demek dogru degilmis saglik olsun canim
canim olsun saglikli olsun neler duyunuyor valla saglik bir kiz bebisin olur canim insAllah.ne yöntemler simdi var erkek bebek icin??bence Allahdan baska bilen yok ne yapsak ne edsek.isim düsündün mü??

kızlar hani şu tv de falan çıkan bi falcı zeynep vardı.tlf la bakan.ben epey oldu baktırmıştım ona.dediki hamile kalacaksın ama düşecek.sonra ikizin olacak ikiside oğlan ama tek olursa oğlan olacak 3.çocuğun kız olacak.bu kadın beni çok etkiledi çünkü bildi biçok şeyi.mesela diyo ki aklından bi ölmüş bi yaşayan sanatçı tut.eğer ikisinide bilirsem diyo seninle yıldızımız uyuyo dediklerim çıkacak bilemezsem fazla güvenme diyo.ve bildi ikisinide.korktum aslında kızımın ve eşimin adına kadar yanlışsız bildi valla.ama 1 hafta etkisinden kurtulamadım kadın sürekli yanımda gibi hissediyodum.
ay canim insAllah cikar aklindan ve birdaha bakdirma fala mala.oldumu insani etkiliyor valla,senin kac cocugun var?:1hug:

yok canım baktırırmıyım geçen yıl baktırmıştım zaten düşecek dedi düştü bebek.benim bir tane kızım var canım

ezgincim biz zaten elilizden geleni yaptik
ama yeni yontemler duysamda artik cesaret edemem
isim olarakta melissa diyoruz ikinci isim mutlaka istiyorum hala karasizim
evet ogledir canim illaki erkek istersin belki daha ama cocuk oyuncayi degil ki.belki ilede tesadüf hamis kalirsin Allah biliyor canim.melissa güzel isim.doktor vaginayi gördümü??görüsürüz canim öptüm

allah bağışlasın canım.ben baby choice değilde bu yum günü olayına çok inanmıştım ya.hayallerim suya düştü valla.ben eşime başlıcam birtakım ilaçlar.enerji veren ne bulursam içircem.biz bu kadar uğraşıyoruz onlar yan gelip yatıyo.yok öyle.

e bende çıkayım bari yarın görüşmek üzere ezgincim.herkese iyi uykulaaaar.elifnaza değil ama o etüde kaldı bugün çalışması gerek biraz dersine.önce ders sonra uykuuu

X