Süper annelersiniz

kızlar selam.
aregon gülnisa ve samira... canlarım allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin prenseslerinizi.aregonla takvim ikinci fireyi vermiş.en azından bu topiği takip eden arkadaşlar bu olayın takvim makvim işiyle olmayacağını tekrar anladı.zaten bizler allah tan istedik kızıda oğluda verecek oydu. ve rabbim bunu nasip etti.şimdi önemli olan onların sağlığı.kızlar allah sonuna kadar sağlıkla hayırlı evlatlar nasip etsin
feyzacım şimdi senin yönteme geldi sıra:jeyyar:..
deneyip görmek lazım.arkadaşım doğrumu anladım adetten sonra adet gününü 1 sayıp ilk kaç gün erkek ti.şimdi senin yöntemi biraz çevreden araştıralım.ben tam hatırlamıyorum.canım nasıl bi yoldu bu yazarmısınşakkıdı
çevremde oğlan sıralayanlarada bi sorayım bakalım aslı varmı

mimoza senin kızınmı vardı.hamilemisin.şimdiki ne.sende uyguladınmı bu yöntemleri

Canım benim çok teşekkür ederim,
Bugün bizde öyle yaptık , başka bir doktora gittik ,
ultrasonda ölçtü ve 1,6 mm dedi,
ama yinede pazartesi amniyosentez yapılacak ,
buda prof.tu, üstelik cinsiyetide kız dedi bu ,yani benim dr kesin kaçıkmış,
dün öldürüyordu beni üzüntüden
nasıl içim rahatladı anlatamam,
ayaklarım sızlıyor anlatamam, sabahın köründe istanbula gittik,
şimdide döndük
Allah hepinizden razı olsun

amniyosentezdende sakın korkma hiç birşeyde olmaz
hani diyorlar ya düşük riski falan oluyor diye korkma canım
ben yıllardır bu işin içindeyim kadın doğumda çalışıyorum hiç bu sebepten bebek kaybı görmedim rahat ol
hayırlısı olsun

amniyosentezdende sakın korkma hiç birşeyde olmaz
hani diyorlar ya düşük riski falan oluyor diye korkma canım
ben yıllardır bu işin içindeyim kadın doğumda çalışıyorum hiç bu sebepten bebek kaybı görmedim rahat ol
hayırlısı olsun
canım sen hemşiresin. sanırım.senin yorumun ne bu yöntemlere.adet bitiminde yumurtlama olurmu ne dersin

canım sen hemşiresin. sanırım.senin yorumun ne bu yöntemlere.adet bitiminde yumurtlama olurmu ne dersin

adet bitiminde yumurtlama olması çok çok düşük bir ihtimal
adetten sonra bazı hormonlar düşüyor bazısı yükseliyor bunun bir menstruasyon döngüsü var bunlar hep birbirini takip eder yumurtlama olduğu zaman progesteron hormonu pig yapar yumurtlama sonunda döllenme olmazsa progesteron düşer ve endometrium kanar tekrarda progesteron yükselemez onun yerini bir başka hormon alır bunlar hep birbirini takip eder bence çok zor arkadaşlar....bunlar faz olarak birbirini takip ediyor

aslında bende hemşirelik mezunuyum sağlık meslek lisesi.ama inan hiçbir bilgim kalmadı aklımda.liseden sonra mesleğimi yapamadım.resim öğretmeni oldum evlenince onuda b ıraktım.ne güzel ya imrandim sana.teşekkür ederim cevabın için

rica ederim canım meslektaşmışız seninle aslında ben ebelik çıkışlıyım şuanda ebelik yapıyorum

günaydın millet.nasılsınız.bişey dikkatimi çekti.varikosel ameliyatı olanların hep oğlu oluyo.sizin çevrenizdede öylemi.acaba ameliyattan sonra verilen ilaçların etkisimi bu.ben ısrarla diyorumki beylere içirelim bişeyler.baby nurse ne ilaçlar içiyolar bu ameliyattan sonra ya

orkiden benim oglanida kizida ben sagimda hissttim hep canim.
elif naz kiz bak regl bitsin bir ay boyunca devam et sen yumurtlama gününü falan bos ver hangi gün tutarsa.yoksa yumurta günü tutmuyor

orkiden benim oglanida kizida ben sagimda hissttim hep canim.
elif naz kiz bak regl bitsin bir ay boyunca devam et sen yumurtlama gününü falan bos ver hangi gün tutarsa.yoksa yumurta günü tutmuyor

feyzacım senin bi oğlun bi kızınmı var.üçüncüyümü düşünüyosun

selam kizlarr bende kahvalti hazirliyorum dedim bi meraba diyim sizee
artikk butun calismalar aslini yitirdi dur bakalim ezgin tr yeden gelince bize ne havadisler getirecek duymustur biseylerr

selam kizlarr bende kahvalti hazirliyorum dedim bi meraba diyim sizee
artikk butun calismalar aslini yitirdi dur bakalim ezgin tr yeden gelince bize ne havadisler getirecek duymustur biseylerr

günaydıııın.sonunda biri geldi.kız orkidem ne kahvaltısı yenimi kalktın.uyu tadını çıkar valla.sonra çoook arayacaksın bu uykuları.bende çok uyurdum hamileyken.

gulucuk canim alisverise falan gittik simdide mutfakla burada yol yaptim arayii
cok uyuyorum ne biliyim cani agir olanin kizi olur derler benimde minik bi prensesim olacak heralde:))))

hiç alakası yok benimle aynı dönemde hamile bi arkadaşım vardı o da çok uyurdu,onun oğlu oldu benim kızım.kız orkidem yüzük testi denedinmi o genelde tutuyo valla.saçından bi tel kopar uzun olsun biraz.o tele yüzüğünü tak.karnının üstüne yavaşça koyup kaldır yavaşça yine.dönerse oğlan.ileri geri giderse kız.hadi bende merak ettim bekliyorum

X