Süper annelersiniz

alinti yazilar
arkadaşım benim çok bilmiş bir babannem var bu konuları ilişkiden hemen sonra sağına yatarsan kız soluna yatarsan erkek oluyomuş tabii allah bilir ama benim yengem bu yöntemle 2 kızdan sonra erkek doğurdu bi dene zarar gelmez
benim daha hiç olmadı senin hiç olmazsa bitane var ama yinede allah gönlüne göre versin
tabii hepimizinde...

buda bir alinti yazidirrrrrrr
bu konu uzmanlık alanım oldu oğlumda dr gitmekten hastalar dr görünmeden ben kapıda durup senin kız senin oğlan diye tahmin ediyordum öncelikle dr bana dediği regl bittikten sonra ilk 15 gün ilişkide kız oluyor son 15 gün ise erkek test ettim onayladım birsürü kişidede hesap yaptım .sonrasında erkek ultrasounda hemen şekli belli oluyor kızın ise daha geç oluşuyor,sonra erkekte en çok göbek sivri oluyor kızda ise basen kilo alıyor bunlar benim bildiklerim daHADA VAR AMA YİNEDE ALLAHIN dediği olur ALLAH herkese sağlıklı hayırlıçocuklar nasip etsin

demekkkiii herkesin sanssss erkek kiz rabbim diledigi gibi oluyor ne denesek bossss
saglik olsun hayirli evlat olsunlar kiz oglan aramayak orkidemmmm sagol canim

sagol feyza ablacimm valla bu kizlara bi haller olduu bende girmiycem artikimm
cinsiyeti ogrenen gidiyorrr:mymeka:
yaa feyza abla benim bebek hep sag tarafimi tepikliyoo bu cocuk niye diger tarafa gecmiyoo yaaa

sagol feyza ablacimm valla bu kizlara bi haller olduu bende girmiycem artikimm
cinsiyeti ogrenen gidiyorrr:mymeka:
yaa feyza abla benim bebek hep sag tarafimi tepikliyoo bu cocuk niye diger tarafa gecmiyoo yaaa

orkidecim ciddi soyluyorum seninki erkek galiba ya. gecen yazmissin ya hani et ve yumurtayi cok yiyorum diye, bende cok yerdim yumurtayi tatlim. neredeyse her aksan yumurta pisirtirdim esime.
hem yumurtayi cok yiyen annenin bebegi gamzeli olurmus (bak buda benden).
ama ciddi soyluyorum benim oglanin bir yanaginda var gamzesi

orkidem valla bende artik bu yonteme inanmaya basladim baksana biz yum gununu bulucaz diye o kadar ugrastik v dus icin cok etkili diyorlar denedik etmedigimiz kalmadi sonuc kiz

ay GulNisa'cim inanayim diyorum ama bir turlu inanamiyorum ben buna ya
hadi kizi oglani gectim de yani regl bittikten hemen sonra iliskiye girilirde nasil hamile kalinir??
Allah allah nedir acaba bunun bilimsel aciklamasi
yani biliyoruz yumurta sadece 24 saat yasiyor
regl bittikten en az 12-14 gun sonra yumurtlama oluyor eee 24 saat nerde 12-14 gun nerde kafamçokkarıştı
yok yaw boyle hamile kalinmaz :1no2:

elif ablacimm yaa ne biliyimm benim mide degiskenn bi gun baska bisey yiyom ertesi gun tiksiniyomm
ama su siralar haslanmis yumurta gunde iki tane sabahlari cuuup mideye indiriyomm
cayi cok iciyom bidee
bide kola deli gibii cook az kaldi danain kuyrugu ko pa cak

kızlar selam.
aregon gülnisa ve samira... canlarım allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin prenseslerinizi.aregonla takvim ikinci fireyi vermiş.en azından bu topiği takip eden arkadaşlar bu olayın takvim makvim işiyle olmayacağını tekrar anladı.zaten bizler allah tan istedik kızıda oğluda verecek oydu. ve rabbim bunu nasip etti.şimdi önemli olan onların sağlığı.kızlar allah sonuna kadar sağlıkla hayırlı evlatlar nasip etsin
feyzacım şimdi senin yönteme geldi sıra:jeyyar:..
deneyip görmek lazım.arkadaşım doğrumu anladım adetten sonra adet gününü 1 sayıp ilk kaç gün erkek ti.şimdi senin yöntemi biraz çevreden araştıralım.ben tam hatırlamıyorum.canım nasıl bi yoldu bu yazarmısınşakkıdı
çevremde oğlan sıralayanlarada bi sorayım bakalım aslı varmı

selam gözelerr kiz gülücük sende benim yöntemi duymussun :)))
valla bakalim benim tam seneye agustosta ne cikcak:)))
bu yöntemle kiz oglan raziyim ama kendi yöntemimi deneyecegim ispatlayacagim tuttugunu:))))

dene feyzacım bakalım hangi yöntem doğru.bizimde tıp bilimine bi katkımız olurkaydirigubbakcemile2.senin çocuğun varmı

canim esime cinko bulamadim dogal gidalardan almaya calisti bilemiyorum ama kiz denilen bebek oglan cikarmi belki bebek net gostermiyorsa ondan kiz tahmininde bulunuyorlardir diye dusunuyorum ben ayrintili ultrasona girmedim ona eylulde giricem malesef burda bulamadim drun yanildigini sanmam ama ay insallah yanilmistir oglusumun pipisini gorememistir o cadi dr:roflol:

gülnisacım girsene canım ayrıntılıya.ben dayanamam valla.bi de oğlan çıkarmıymış.sen yine kıza hazırla kendini arkadaşım.oğlan olduğunu duyunca 2 kat seviniriz hepimiz.ama en çokda sana sevinirim galiba burada.

yok kizlar ben buradayimm
mimoza canimm feyzanin yontemide aynii
regl bitincee hemenn iliski olmuycak dedi heralde ilk gununden itiberen 7. gune kadar
ama kizlar biseyi kaciriyoruzz o reglden sonra kizi olanlarin belki esleri perhiz yapmadi degilmi
ama bunda sizin regliniz bitene kadar esinizde hic bi sekilde bosalmayacakmis bence boyle yapanlarin oglu oldu digerlerini bilemem tabii
offf cok ne cokk ugrasiyoz amaa:)))

kizlarrr coook uykum geldii ben yatiyorummmm
kiz mimoza ne kadar gunun kaldii haber ette meraklanmayalimm
iyi geceler kizlarr
hepinizi optummmmm

alinti yazilar
arkadaşım benim çok bilmiş bir babannem var bu konuları ilişkiden hemen sonra sağına yatarsan kız soluna yatarsan erkek oluyomuş tabii allah bilir ama benim yengem bu yöntemle 2 kızdan sonra erkek doğurdu bi dene zarar gelmez
benim daha hiç olmadı senin hiç olmazsa bitane var ama yinede allah gönlüne göre versin
tabii hepimizinde...

benimde bi arkadaşım sadece sağa yatarak oğlu oldu

buda bir alinti yazidirrrrrrr
bu konu uzmanlık alanım oldu oğlumda dr gitmekten hastalar dr görünmeden ben kapıda durup senin kız senin oğlan diye tahmin ediyordum öncelikle dr bana dediği regl bittikten sonra ilk 15 gün ilişkide kız oluyor son 15 gün ise erkek test ettim onayladım birsürü kişidede hesap yaptım .sonrasında erkek ultrasounda hemen şekli belli oluyor kızın ise daha geç oluşuyor,sonra erkekte en çok göbek sivri oluyor kızda ise basen kilo alıyor bunlar benim bildiklerim daHADA VAR AMA YİNEDE ALLAHIN dediği olur ALLAH herkese sağlıklı hayırlıçocuklar nasip etsin

aha bu sallamış işte orkidecim.15 gününü bilmem ama benim kız öyle çabuk şekli belli olduki dr 12 haftalıkken kız dedi ve karnımda çok sivriydi.basenim yoktu

ay GulNisa'cim inanayim diyorum ama bir turlu inanamiyorum ben buna ya
hadi kizi oglani gectim de yani regl bittikten hemen sonra iliskiye girilirde nasil hamile kalinir??
Allah allah nedir acaba bunun bilimsel aciklamasi
yani biliyoruz yumurta sadece 24 saat yasiyor
regl bittikten en az 12-14 gun sonra yumurtlama oluyor eee 24 saat nerde 12-14 gun nerde kafamçokkarıştı
yok yaw boyle hamile kalinmaz :1no2:

elifnaz merhaba canım.ben hep dikkat ediyorum reglim bittiğinde yumurtlama akıntısı gibi bi sıvı geliyodu yaa.ne bileyim bana mı öyle geliyodu acep

X