Süper annelersiniz

gulucuk canimm
neden kendini suclu hissediyorsunn
asil birak bizi bu sekilde kinayanlar utansin
cokmu sey istiyoruzz sadece iki meyveyide tatmak istedik
ama senin umudunu kirmak istemem
deneyenlerden tutan olmadi tatlim iki arkadasimizz beklenmedik sonuc aldii
ucuncude hedefte ben varim haftaya ogrenecem insallahh
insallah senin gonlune gore olur ne diyim nasipten otesi yokmuss

kızlar nasılsınız uzun zamandır uğramadım.biliyomusunuz ben hamileyim dün öğrendim.darısı herkesin basına .artık hayırlısı

hayırlı olsun anım.allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.ilk çocuğunmu.kızmı istiyosun oğlanmı.gerçi içine doğuyo insanın.ben kızımda hissetmiştim.

sevgicimm senin oglann kizmi ciktiiii:uhm:
ayy ben catliycammm
hayirlisi tatlimm keske kiz olsaydida saglikli olsaydi demistii bak allah duani kabul ettii
saglikli olmasinaa coook sevindim
ense kalinligi gayet normallll:teytey:

evet canım Orkidem o kadar rahat değilim ama en azından deli gibi olan korkum azaldı canım, Allah bana ders verdi , oğlan diye sevindim ben ama" ulen dedi sen zorla bi hamile kaldın zaten neyine senin kızmış oğlanmış sevdan"
valla artık ağzıma bile almam
zaten bu prof.ta % 95 kız dedi, Allaha şükürler olsun binlerce kez ense kalınlığı normalmiş.:emir_bebek:
tabi belki budur hata yapan Allah korusun pazartesi gitcez sudan örnek vercez bakalım,
inşallah o da iyi çıkacak sizlerin duası ile oldu beni sizler inandırdınız iyi olduğuna ,
Allah hepşnizden razı olsun

ne demek tatlimmm valla artik kiz oglann bende sizleri gorunce kiz hevesi basiyor bi yanimii
hayrett rabbime cok dua ettimm
kabul olduu
okadar risk cikar tatlim korkmaa
haleninde deigi gibii oyle olan cocuklarin burunleri basik olur hareketleri yavas olur senin cimcimee oooo
maasallahhi varr

gulucuk canimm
neden kendini suclu hissediyorsunn
asil birak bizi bu sekilde kinayanlar utansin
cokmu sey istiyoruzz sadece iki meyveyide tatmak istedik
ama senin umudunu kirmak istemem
deneyenlerden tutan olmadi tatlim iki arkadasimizz beklenmedik sonuc aldii
ucuncude hedefte ben varim haftaya ogrenecem insallahh
insallah senin gonlune gore olur ne diyim nasipten otesi yokmuss

amin canım.hepimizin gönlüne göre olur inşallah.ben bu yöntemlerin hiçbirinide deneyemedim.hayırlısı.ve okuyunca şaşırdım.hatta gülnisa bütün yöntemleri denk ggetirmiş sanırım.herşey nasip.ama ne güzel kız annesi olmak.bizde iki kız kardeşiz ve annem hep derki iyiki iki kızım var.ama gönül istiyo tabi birde değişik olsun.son regl tarihim 22 temmuz ve 2 ağustosta tek ilişki oldu çünkü eşim yanımda değil şu an.bakalım ne olacak.kan testi yaptırsam çıkarmı acaba

insallah hamilesindirr
bi baska forumda okudum belki bukadar ugrasmasaydiim kendiliginden ucuncu kizim olurdu yazmiss
onunda oglu olmus sanirim
biraz bekle derimm erken gibii insallah hamilesindir

acaba beyleremi takviye bişeyler uygulamak gerek.çünkü bunu belirleyen onlardaki kromozomlar diye biliyorum.yanlişsam düzeltin.ben L CARTİNE diye bi ilaç duymuştum.sperm kalitesini ve hızın artıran.

benim annemin bi arkadaşı var.kendi kızına ve yakınlarında denedikleri bi yöntem var.ve hepsindede tuttuğunu söyler hep.biyerde duymuş.reglinin bittiği gün ilişkiye giriyomuşsun ve oğlun oluyomuş.ddenediği kızını ve diğerlerini tanıyorum.bizzatda sordum.evet dediler tuttu.şimdi bi kızı bi oğlu var onların.2.ler oğlan hep

benim annemin bi arkadaşı var.kendi kızına ve yakınlarında denedikleri bi yöntem var.ve hepsindede tuttuğunu söyler hep.biyerde duymuş.reglinin bittiği gün ilişkiye giriyomuşsun ve oğlun oluyomuş.ddenediği kızını ve diğerlerini tanıyorum.bizzatda sordum.evet dediler tuttu.şimdi bi kızı bi oğlu var onların.2.ler oğlan hep

offfff
yapma canim yaa
sendemi diyosun bunuu
yaa ben size o topigi bulucamm neredeyse adet sonrasi herkesin kizi olmuss
kii o gun yumurta kalirmi yaacokacimcoook

orkideeeeeeeeem
senin dualarin kabul oluyomus benim icinde dua et neolur :çok üzgünüm:
bir bakarsin benim kizda oglan cikiverir:roflol:

bitanemsin canim ablammm
ben zaten senin kiz olduguna inanmiyorumm:1no2:gamyoncuiremsu
ne yapiyim kendime inanirim ama
sana inanmamm
kasim annelerinde hale diye bi kadinin
7. ayinda oglan oldugu ciktiii:lepi:
allah sana bi ogul verecekk sana hep dua edicemm
zaten diyorum rabbim gulnisama bi mucize gonder diyee
insallah ne diyimkii:1ninca:

offfff
yapma canim yaa
sendemi diyosun bunuu
yaa ben size o topigi bulucamm neredeyse adet sonrasi herkesin kizi olmuss
kii o gun yumurta kalirmi yaacokacimcoook

had ya.doğrudur.bulsana o topiği merak ettim canım ya.demekki tesadüf oldu onların.ya da annelerine heee öyle oldu dediler.bilmiyolar belki o günmü kaldılar sonramı

canim ben ikinciyi bu yontemi deniycemm oglum olsa bile
yinede deniycemm bu yontemii kesinliklee
yardimci olucamm biz gibi olanlaraa

orkidem valla bende artik bu yonteme inanmaya basladim baksana biz yum gununu bulucaz diye o kadar ugrastik v dus icin cok etkili diyorlar denedik etmedigimiz kalmadi sonuc kiz

gülnissa canım burada birkaç arkadaş senin için içime oğlan doğuyo demişya nedense benimde içime öyle doğdu.bütün yöntemleri denemişsin arkadaşım.biri tutmasa öbürü tutar.benim annemin başka bi arkadaşı(ayyy baydım demi annemin arkadaşlarındann)2 oğlu vardı hamile kaldı dr 9 ay kız dedi.ay annemle arkadaşı ne hazırlıklar yaptılar kız olacak diyye neler ördüler.adı bile hazırdı ayşenaz olacaktı.bi doğdu oğlan.bizim ayşenaz oldu mustafa.şimdi büyük oğlunun kızı oldu.ve onun adını ayşenaz koydular.yani diyeceğim bence sen birkaç dr a daha git.çooook duydum ben böyle hikayeler.peki eşine içirmişmiydin çinko falan

selam gözelerr kiz gülücük sende benim yöntemi duymussun :)))
valla bakalim benim tam seneye agustosta ne cikcak:)))
bu yöntemle kiz oglan raziyim ama kendi yöntemimi deneyecegim ispatlayacagim tuttugunu:))))

canim esime cinko bulamadim dogal gidalardan almaya calisti bilemiyorum ama kiz denilen bebek oglan cikarmi belki bebek net gostermiyorsa ondan kiz tahmininde bulunuyorlardir diye dusunuyorum ben ayrintili ultrasona girmedim ona eylulde giricem malesef burda bulamadim drun yanildigini sanmam ama ay insallah yanilmistir oglusumun pipisini gorememistir o cadi dr:roflol:

insallah canim yanilmislardir.sen burda olsaydin benim dr süper amasyali benim oglani 3 aykken dedi oglan diye baska dr. inanamadi yanlisdir bilinmez dediler ama 3 aylikken tam da oglusun pipisini cekip koydu kadin

en basta saglikli tabi ama valla o karar insanin duasi vaar bosa cikmayacagini biliyorum.:Saruboceq:ccanim benim dedgigim yöntemde dr.söyledi biz kafadan uydurmuyouz yani:1rolleyes:.valla sirf ispatlayayim diye adami SIKISTIRDIM ISTIYOM BEBEK DIYE.tamda regldim ama benim adam bir sarti bozdu o yüzden deneyemem bu aykaydirigubbakcemile
valla agustosa kalmayacak bu gidisle gibime geliyorhihoyyyt
sen dogsun benimkinin cinsiyeti belli olunca ardindan bu yöntemi dene seninki oglan cikarsada ikileriz oglanikaydirigubbakcemile5

kizlar buda baska bir alinti yazi bu forumdan
Ben Eşimin Yengesinden şöle Bişey Duymuştum Menstürasyonun 13.günü Birlikte Olursan Erkek 23.günü Birlikte Olursan Kiz Olurmuş.onlar 2 Kizdan Sonra Bu Yöntemle Erkek çocuk Sahibi Olmuşlardi.1.gün Adetin Başlama Tarihi Olarak Hesaplanacak.

X