Süper annelersiniz

sevgi canim hic korma insallah kortugun gibi sonuc almazsin.ablamada cok dediler sakat alalim diye o aldirmadi gayette saglikliydi bebeyimiz.aregon sendemi takvim uyguladim.önceden varmiydi bebegin.hayirli olsun hep kiz haberi aliyoruz kizlarimizin hayirli olsun ömürleri uzun olsun insallah

canim hamilelikte demir eksikligi olur.kan ilaci vermedilermi sana.burda ilk üc ya birde son 3 ay kan hapi veriyorlar.birde dogumdan sonra emzirme döneminde 3 ay kan ilaci kullaniyorsun.
bebek emiyor ya demir eksikligi olmasin diye simdiden depo olmasi lazim.
benim deli dr. normal dedi durdu ikincide vermedi.birde sezeryan dogumlarda mutlaka kan iyi olmasi lazim.hastaneye yattim ertesi gün dogum olcak.ordaki dr.dedi kanin eksik kan hapi almadin mi.2 torba ameliyatta taktilar kani sonra.

yok yaa feyzacim vermedii haftaya kontrolum var belki o zaman derimm
amaan bunlarin hicbiseyini anlamiyorumki zaten
tr yede bi hamile kadinin ustune tir tir titrerler burada yok oylee
saldim cayira mevlam kayira(((

caim fransa öyle gibi geldi bana burda öyle degil basta 2 aya bir son 5 aydada bir aya bir konturol olur ve hep ultrasala gireriz.dodasiya.benimkilerin ikisininde albümü var ultrasal fotileri kara kara:))))

kızlar nasılsınız bakalım orkidem cim uyku hali normal canım
bende arada bir uyuyorum kalkamıyorum sanki gözlerim açılmıyor

orkidem demir eksikliğide uyku hali yapar iyi beslenmelisin

sagol asortiemmmm iyiyiz canim valla uyu uyu sisecem yakindaa
az kaldii haftaya ogrenecemm cinsiyetiniii ayy oncelikle insallah sagligi yerindedir yaa
kiz sizde alti aya girmissiniz maasallah sizee

canim zaten ebede soyle kan sonuclarinda demirim cok eksik cikmiss bol bol sebze ye dedii
ama baska nede var demir halecimm sebzeyi sevmiyorumm desende baska bisey yesemm
canım kırmızı ettede demir var et ye o zaman
pekmez ,yumurta,soya fasulyesi ,mercimek ,kuru meyveler bunlarıda yiyebilirsin...

sagol halecimm kirmizi eti severek yiyorum zatenn yumurtayida yiyorumm bunlari bolca yiyimm
kimseler yok bugun yaa

yok samiram yaa vermedi vicdansizlarr ben kendim alsam bi zarari olurmu yanii
eczaneden verirlermi acabaa

aliyim bari canim yoksa vallahi gunboyu miskin miskin yatiyorum bebegim icinde iyi degill
cig cig ispanak salatasi yapip yiyom
ama oda cook yogunn
bu hafta sonu bakayimm en iyisii !!!sagol kusummm

oyle gulnisacimm
valla iyimisin iyiyim dedinmii
tamamm ne dusuncesizler yaa
offf gittigimde istiyeyim bariii yoksaa cok bitkin olucamm zaten canim cok agirlastii gun boyu yatsam yatarimmm

orkide kusum yeme icmeyle olmaz hamilelikte zaten ihtiyac artıyor bir de kansızsın demir takviyesi alman şart
vermediler mi yoksa sana hap filan:uhm:

kiz samirammm su scs sistemii
bu adam neyinnesi yaa sende iyi bilirsinn oyuncaktan bi saat veriyo sana saglikli cocouk saatini diyomus hayrett
ama biliyomusun cinsiyet konusuna gelince oda senin gibi cozmuss adini scs diye koymuss akillii
ekranlardada sacma sapan aciklamalarda bulunuyor tuyo vermemek icin kendisi bunu ispatlamak icin
uc kizdan sonra iki erkek bebegi dogurtturmus hayyyCADIARZUrett

Canım benim çok teşekkür ederim,
Bugün bizde öyle yaptık , başka bir doktora gittik ,
ultrasonda ölçtü ve 1,6 mm dedi,
ama yinede pazartesi amniyosentez yapılacak ,
buda prof.tu, üstelik cinsiyetide kız dedi bu ,yani benim dr kesin kaçıkmış,
dün öldürüyordu beni üzüntüden
nasıl içim rahatladı anlatamam,
ayaklarım sızlıyor anlatamam, sabahın köründe istanbula gittik,
şimdide döndük
Allah hepinizden razı olsun

sevgicimm senin oglann kizmi ciktiiii:uhm:
ayy ben catliycammm
hayirlisi tatlimm keske kiz olsaydida saglikli olsaydi demistii bak allah duani kabul ettii
saglikli olmasinaa coook sevindim
ense kalinligi gayet normallll:teytey:

slm arkadaşlar.bu topiği yeni gördüm.ne güzel arkadaşlıklar kurmuşsunuz.imrendim size.benim bir kızım var ve birdeoğlum olsun istiyorum.anladımki benim gibi farklı cinsiyet isteyenlerde varmış.rahatladım.çünkü bu konuda kendimi biraz suçlu hissediyordum.tabiki öncelikle sağlıklı bir evlat diliyorum.umarım hepimizin dilekleri gerçek olur.

orkidem bence dr un vermediyse hiçbir ilaç alma.ben kızıma hamileyken dr um hiçbir ilaç vermemişti.ne folik asit ne kalsiyum ne demir ne de başka bişey.hiç bir ilaç sokmadım ağzıma.ve allaha şükür hiçbi sorun yaşamadım hamileliğimde.tabiki önce kan tahlili yaptı ve gerek olmadığını söyledi.ve kızımda çok sağlıklı şükür.hatta inanırmısın dişli doğdu ilave kalsiyum almamama rağmen.bence sen dr unu dinle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…