Süper annelersiniz

canim uzulme desemmi diyorum ama uzulmemek mumkun degil...bunlarda gececek insallah...Allah'im sabrini versin. sen iyilesmeye bak simdi kucuk melek guzel yerlerde nasil olsa...kiyamam yaa...
keske elimdn daha cok sey gelse seni rahatlatmak icin ama bunun tek ilaci zaman...Allah'im kizina uzun omurler versin...

yok kizz bir yil diyecektim gecen sene kurtaj oldugum aylarda uye olmustumm pardon yaaa
ama ne farkederki canimm gulnisa uye olali daha 4 ay oluyor
ama sanki biz onu yillarca taniyormusuz gibi onemli olan zaman degil
insanin ataklari cana yakinligii arkadasseverligii
dostlugu
daha ne diyimkii

büyük gecmis olsun insallah en yakin zaman da tekrar hamile kalirsin

canim benim insallah tutar canim valla hep dua ediyorum rabbim herkesin dilegini versin diye
rabbim büyük kimsenin üzülmesini istemiyorum.canimiz kanimiz onlar bizim ne verirse rabbim raziyiz.

herkes birbirini taniyor

suenur'cum bizimki sanal arkadaslik ama cok sey paylastik birbirimizle
o yuzden herhalde birbirimizi sanki seneledir taniyor gibi olduk
buradaki herkesi o kadar cok seviyorum ki ben yani baska arkadasla laflamak falan ihtiyaci hissetmiyorum hic

suenur'cum bizimki sanal arkadaslik ama cok sey paylastik birbirimizle
o yuzden herhalde birbirimizi sanki seneledir taniyor gibi olduk
buradaki herkesi o kadar cok seviyorum ki ben yani baska arkadasla laflamak falan ihtiyaci hissetmiyorum hic

gercekten cok güzel ben okurken kafam karisiyor kim hamile yada hamile degil bilmiyorum ondan sasirdim ama ne kadar güzel ilk defa gördüm böyle birsey tesadüfen bu siteye girdim ilgimi cekti demek böyle arkadasliklar da var

orkide,elif,suenur,feyza sağolun kızlar iyiyim ben çok güçlüyümdür bunuda atlatırım merak etmeyin

gercekten cok güzel ben okurken kafam karisiyor kim hamile yada hamile degil bilmiyorum ondan sasirdim ama ne kadar güzel ilk defa gördüm böyle birsey tesadüfen bu siteye girdim ilgimi cekti demek böyle arkadasliklar da var

takil bize hayatim yerimseniben
ben hamile degilim mesala ama calisiyorum.
6 yasinda oglum var...birde kizim olsun istiyorum insallah

elif naz ben de hamile degilim canim ama düsünüyorum zaten internette kizmi erkekmi cinsiyet tahminleri diyerek bu siteyi buldum ilgimi cekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…