Süper annelersiniz

Günaydın arkadaşlar.nihayet gelebildim.doğal gaz tamiri tatil derken sizlerden biraz koptum.canlarım ben artık inanıyorum cinsiyet belirlemenin insan elinden gelen hiçbir yöntemi yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.öyle olsaydı benim şu an 2 oğlum yerine 2 kızım olurdu.diyet ve yorumcu kesinlikle tutmuyor.

sagol canim bugun iyiyim zaten dun burda laflamak iyi geldi unuttum
zaten 12 haftalikkende dr kiza benziyor demistiya o yuzden dun ilki kadar uzulmedim ilk tahmininda iki hafta boyunca cok uzgundum simdi iyiyim baba bakmayin siz yinede yontemleri deneyin icinizde kalmasin insallah sizlerin tutar

Gülnisa Abalamm;
Canım ablammmm imanlı ablammm..
Herşeyin hayırlısı ablacığım sende benim annemin metaneti ve inancı var.Annemin de 7 kızı var ama her hamileliğinde herzaman hayırlısını dilemiş ve öyle de olmuş zaten ..
Hem hep konuşuyorduk ya burada, büyük konuşanların ve böbürlenenlerin oğlu oluyor diye, ama biz sonrasını bilemeyiz ,görüntüde evet oğulları var ,ama sonrasını Yüce rabbimden başka kimse bilemez.Sonra neyin kavgasındalar bilmem bu insanlar ne yaparsak yapalım Rabbim istemezse bizim yapacağımız bişey yok.Bizim hayır bildiklerimizde şer ,şer bildiklerimizde hayır vardır.

Sanırım benim bebiş de öyle haftaya netleşir :CüvCüv:

sizleri çok seviyemmmmm kızlar...:eek:

Günaydın arkadaşlar.nihayet gelebildim.doğal gaz tamiri tatil derken sizlerden biraz koptum.canlarım ben artık inanıyorum cinsiyet belirlemenin insan elinden gelen hiçbir yöntemi yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.öyle olsaydı benim şu an 2 oğlum yerine 2 kızım olurdu.diyet ve yorumcu kesinlikle tutmuyor.

Hülyacım nerelerdeydin ya ;
kaç ay oldu en son turnusol kağıdını sormuştun sonra kayboldun.Nasılsın çalışma var mı???kaydirigubbakcemile5

merhaba kizlarrr
gulnisa ablacim dun gece hic uyuyamadim yemin ederim
sabaha dogru uyumusum
gece hep sen vardin aklimdaa hatta bi iki defada sayiklamisimm
hic bu kadar etikilenecegimi dusunmemistimm bebegimde ben uzuluncee hic kipirdamiyorrr yine dua ettim yine ettim ve yinede edecegim taaki kabul olana kadar olduktan sonrada edecegimm
sen nsailsin insallah iyisindirr
boluk boluk uyudumm esimde uyutmadimm sonra oturma odasina geldimm burada dalip gitmisimm

merhaba kizlarrr
gulnisa ablacim dun gece hic uyuyamadim yemin ederim
sabaha dogru uyumusum
gece hep sen vardin aklimdaa hatta bi iki defada sayiklamisimm
hic bu kadar etikilenecegimi dusunmemistimm bebegimde ben uzuluncee hic kipirdamiyorrr yine dua ettim yine ettim ve yinede edecegim taaki kabul olana kadar olduktan sonrada edecegimm
sen nsailsin insallah iyisindirr
boluk boluk uyudumm esimde uyutmadimm sonra oturma odasina geldimm burada dalip gitmisimm

Asyam bacım;
valla ben de senin gibi düşünüyorum canım;
Duaların boşa gitmeyeceğini inşallah hayırlısından öyle olur.
Ya Asyam senin çin takviminde neydi cinsiyet ya ne var birinden biri tutsun bacım ya..
Bilim adamlarının dediği gibi sanırım erkek ırkı azalıyor :1no2:

serdalcim canim bugun cok iyiyim
sabahtan beri yogunlugumdan buraya bile yazamadim tr den tel ustune tel
bir annem bir abilerim bir kiz kardesim derken ay bayildim valla daral geldi nerdeyse 4 saattir tel ile konusuyorum
bizimkiler kizim olucak diye cok seviniyorlar onlari oyle duyunca benide heveslendirdiler ya ben bile sasiyorum kendime daha dun ogrendim bugun sanki hic ben degilmisim gibi rahatim aylardir bu yuzden uyuyamiyorum aklim cikicak gibiydi ve nihayet ogrendim dunku uzuntumden bugun eser yok insallah boyle devam eder belkide Allah sabrinida veriyor

Çok sevindim canım iyi olmana Allah hep güzel günler ,sağlıklı günler nasip etsin inşallahkaydirigubbakcemile5

halecim gecmis olsun canim
neler hissettigini anliyorum insallah uzun surmez yeniden saglikli bir bebege hamile kalirsin bebegin cok kucuktu buna takilip kalma canim sen bol bol dinlen
bende dusuk yaptigimda cok korkmustum cok kanamam olmustu ve ben bebegim 4 haftalik dusuk yaptim zannediyordum ama degilmis ilskinin uzerinden 4 hafta gecince dusuk olmustu yani bebek 6 haftayi gecmis oluyor ama garip bir sekilde hic agrim olmamisti cok kanamam oldu o kadar
seninde cok cabuk toparlanicagini saniyorum bir daha bunlari yasamazsin insallah
canım benim sağol bende hiç ağrı duymadım zaten genel anesteziyle oldu sonrasıda iyiydim bugün temizlik bile yaptım ben çok sağlamımdır yakında2. bebegi deneyeceğim inşallah

serdalcim canim bugun cok iyiyim
sabahtan beri yogunlugumdan buraya bile yazamadim tr den tel ustune tel
bir annem bir abilerim bir kiz kardesim derken ay bayildim valla daral geldi nerdeyse 4 saattir tel ile konusuyorum
bizimkiler kizim olucak diye cok seviniyorlar onlari oyle duyunca benide heveslendirdiler ya ben bile sasiyorum kendime daha dun ogrendim bugun sanki hic ben degilmisim gibi rahatim aylardir bu yuzden uyuyamiyorum aklim cikicak gibiydi ve nihayet ogrendim dunku uzuntumden bugun eser yok insallah boyle devam eder belkide Allah sabrinida veriyor

canim ya moralinin yerinde olmasina cok sevindim
sonucta uzulunecek birsey degil bu ama hayal kirikligi iste
benim gozumde o kadar sanslisin ki anlatamam
birini mumla ararken bak sende uc tane olacak, Allah can sagligi versin insallah hepsine de
bence de bir an ogrenmen cok iyi oldu. sonucta cok saglikli bir bebek geliyor. dedigin gibi uzun bir aradan sonra da sizin evin maskotu olacak bucuruk...

eliff ablaa kizzzz
gulnisaa kiz olursa sana vercektii alsana elinden

ama gulnisa ablamm icine doguyorduu dimii
annelik bu olsa gerek gulnisa kiz dedikce biz onu susturmaya calistik ne kadar temiz kalplisin canim benimm

eliff ablaa kizzzz
gulnisaa kiz olursa sana vercektii alsana elinden

ama gulnisa ablamm icine doguyorduu dimii
annelik bu olsa gerek gulnisa kiz dedikce biz onu susturmaya calistik ne kadar temiz kalplisin canim benimm

oooo vermez artik...
azicik buyutsunde ogluma alayim dedim ama sen benden hizli ciktin kaydirigubbakcemile
kaptin kizi (ay bu kaydiriguppakcemile de cok hos)

ya saka falan ama ileride boyle seyler olursa ne garip olur ama degilmi?
yani dunya kucuk cocuklarimiz birbirlerini bulabilir
ne yapariz kizlar o zaman yaa...

canım benim sağol bende hiç ağrı duymadım zaten genel anesteziyle oldu sonrasıda iyiydim bugün temizlik bile yaptım ben çok sağlamımdır yakında2. bebegi deneyeceğim inşallah

canim yaa, boyle zamanlarda en guzeli zaten kendini baska islere vermek
yoksa dusun dusun daha cok uzulursun, sonucta degisen birseyde olmuyor
en iyisini yapmissin...bende ya temizlik ya alis veris yaparim moralim bozuk olunca.

X