Süper annelersiniz

aregon kizz gel senlede dunur olakkk
senin oglun olursa kizimi verem benim oglum olursa kizini alam
bizim sulalede oglann kiz surusu vaarrr hepinizinbebelerini alabiliremmm

Kız göbüşlük kertmesi mi yapıyoruz, ama olur yaa -tatlicadiarzu- , e ben üçüncüyü de düşünüyom o aralar sende doğurursun artım, madem başladık bu işe yarım bırakmayalımsırnaşık şey

aregon canim valla bende uc tane dusunuyomm hayirlisi insallahh
kiz bu kk oldugu surece bide ben sag oldugum surece
beni kaybetmezssinizi
haaa bidee int oldugu surecee

canim sheetlese gelincee
ben denedim onuu ne zikkimsa gorecez artikk

ay GulNisa'm oyle bir anlattinki birak damatlari beni al diyesim geldi vallahi sırnaşık şey

bi gidemedin bee sendee
bak gitt simdi kovulacannn:roflol: gecer ablamm
ne guzel sen atlattin sira bendee dahada yogunluk bastii yaww

kızlar iyi geceler ben bugün küretaj oldum zaman hızla akıyor dün gece nasıl olacak diye düşünürken şimdi bunları yazıyorum ben çok şanslıyım burda sizler işyerindede beni çok seven arkadaşlarım varmış hepsi seferber oldu beni rahat ettirebilmek için,üzülmemem için....herşey yolunda gitti çok şükür bir tanede cennetliğim oldu yavrum beni orda bekleyecek...insan böyle şeylerde ne kadar sevildiğini anlıyor GÜLNİSACIM bu arada şaşırdım ama rabbim ne verirse hayırlısını verir olmadı şekerim kıbrısa gider hem biraz tatil yapar hemde pgt yöntemiyle %100 garanti oğlanı bulursun kendinize çok iii bakın hepinizi öpüyorum

gülnisam rabbim anali babali saglikli sihhatli etsin yavrunu
bilirsin bir müjde vardir.peygamber efendimiz bir hadisi vardir 3 kiz cocugu doguran onlarida ALLAHIN EMIRLERINE GÖRE yetistirirsen
ve salih kisilerle evlendiren anne ve babaya CENNET vacip olur diye müjdeleniyor.

Son düzenleme:

canimm coook buyuk gecmis olsunnn
iki ay sonra mujdeli haberlerini bekliyoruz
insallahha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…