Süper annelersiniz

merhaba kizlar ben burda yeniyim cok güzel bir site herkes dertlesiyo birbiriyle benimde buna cok ihtiyacim var.ben 4 kere icsi ve 1 kere kryo yaptirdim ama tutmadi. simdi 1 kryo (dondurulmus) daha yaptirdim 2 gün sonra test yapcam insallah tutmustur hic umudum yok ama insallah.6.denemede tutturan varmi yoksa artik tutmazmi?:Saruboceq:

sevgiiiiiiiiiiii
asilama neki bende asilama olmak istiyorum:roflol:
ben bu bebegi elifnaza vericem iki kizim var zaten
yenisini deniycemmmm:sm_cool:

benim 3 yıldır bebeğim olmuyordu ,
işte tüm tetkikler yapılıyor ,
eşimde ve bende herşey uygun olduğu halde gene olmuyordu
ama yaşım 35 yaş geçiyor diye tüp bebek yaptırmaya karar verdik,
SSK lı olduğumuz için paranın bir miktarını verecektik,
ama ssk tüp bebeği karşılamak için 3 kere aşılamanın tutmaması şartını koymuş,
o nedenle aşılama olduk
aşılama şöyle,
adetin 2. günü yumurta takibine gidiyosun dr.a
Gonal F iğne yazıyor , bidolu heyete imzalatıyosun onu neyse iğneleri alıyosun
3.günü hergün aynı saatte belirlenen dozda göbekten yapıyosun iğneleri.
benim ilk ay 75mg, ikinci ay 100mg,son ay 150mg yaptım iğneleri.
ilk gittiğimde dr öğretiyor nasıl yapacağını kendin yapıyosun zaten.
sonra yumurta taki 18-20 mm civarına gelince çatlatma iğnesi yaptırıyosun,
36 saat sonrada saat veriyorlar sana , doğumhanede yapıldı bana hep,
çok dar benim rahim ağzım o nedenle çok canımı yaktılar demirlerle açtırdılar inanın,
eşimin spermlerini aldılar , laboratuvarda yıkanıyor onlar, daha haraket kazanıyor , uzun bir şırıngaya alınıyor, rahimin içinde rahim ağzına kadar sokuyor şırıngayı, sonra tohumları bırakıyor,yarım saat kalkmadan yatıyorsun, ben 3.aşılama iptal olduğunda çok sevinmiştim , hiç kimseyi Allah mecbur bırakmasın ben çok acı çektim.
Hiç tavsiye etmem Gülnisa'cım

yani ben geç evlendim direk apar topar çocuğa giriştik ama çok zor 3 yıl geçirdim
Her adetde yıkılırdım olmayacak diye
Allaha şükretmek lazım ben 12 kızım olsa dahi razıyım derdim hep
çünkü eltiminde 2 kızı var çok özenirdim ona,
Hamile kalınca başladı içimden erkek geçmeye ,
İşte biraz nankörüm ben galiba

öyle ama sadece iğneleri kullandım aşılama olmadıki
inşallah bende inanıyorum erkek olduğuna aslında canım ya
sağol sende şanslısın bencegamyoncuiremsu

sevgicim neler yasamissin sen oyle yaaa..
okurken bile urperdim vallahi
benim en korktugum doktorlar biri bu mesele digeri de disci zaten
cok zor geliyor herhalde acmak yerimseniben

Kızlar,

Hepinize teşekkür ederim yanımda oldugunuz için.
Evet yazlıktan döndüm.
Biraz burdayım sonra yine gidicem.
Gülnisacım evet eltim için Nuraya sormustum kesin erkek demişti.
4 ay dr kız dedi dört ayını bitirdi 17 haftalıktı dün kesin erkek dedi.
İnsallah seninde öyle cıkar.
Bu arada c perhiz sormusun ben c perhiz 2-3 gun yaptım dr um bunun hiçbir önemi olmadığını söylemişti.

sevgicim neler yasamissin sen oyle yaaa..
okurken bile urperdim vallahi
benim en korktugum doktorlar biri bu mesele digeri de disci zaten
cok zor geliyor herhalde acmak yerimseniben

Evet Elif Naz'cım maalesef o yüzden bide erkek istiyorum
Erkekler daha gamsız , daha acısız, onlar için askerlik bile gurur verici
bende çok korkuyorum hala bacaklarım titriyor doktorda
dişçiden artık korkmuyorum ,kadın doğumcu daha fena
ben canlı canlı o kadar acıyı çektim ya doğumdan bile hiç korkmuyorum
o zamandan daha çok acıyamaz
Allah tüm isteyenlere tez zamanda versin

Evet Elif Naz'cım maalesef o yüzden bide erkek istiyorum
Erkekler daha gamsız , daha acısız, onlar için askerlik bile gurur verici
bende çok korkuyorum hala bacaklarım titriyor doktorda
dişçiden artık korkmuyorum ,kadın doğumcu daha fena
ben canlı canlı o kadar acıyı çektim ya doğumdan bile hiç korkmuyorum
o zamandan daha çok acıyamaz
Allah tüm isteyenlere tez zamanda versin

ha bak o konuda haklisin, erkekler gamsiz oluyorlar. ama ben biraz bencil davraniyorum galiba kizim olsun diye ugrasiyorum. yaslaninca bana bakar diye sengözlerimebaksanab yok yok ondan degilde ne bileyim aileye daha sicak oluyor kiz cocuklari...

dogumdan korkma hic zaten canim ya...hic de zor degil. eskidenmis o bagittira bagittira dogurtanlar. bundan 6 yil once bile ben cok rahar bir dogum yaptiyam 6 yilda tip daha da ilerledi. kimbilir daha ne konforlar cikmistir. o konuda rahat tut icini sen

canim oyle soyleme
insaniz iste elbet isteklerimiz olucak
ama insanin boyle bebeginin olmasini istemesi cok guzel ozlem duymasi benim cok hosuma gidiyor ben bu duyguyu yasamadim hic dusunmedigim bir anda hamile oldugumu ogrendim kizim ben 18 imdeyken oldu sonra iki hamilelik daha gecrdim ama cok ara verince yeniden bebek istedim simdide oglan sevdasi basladi
yinede Allah hayirlisini versin hepimizinde saglikla bebeklerimiz dogar insallah

evet çok özel bebek olcak benim bebeğim,
çok üstüne titriycem kesin çünkü çok bekledim onu
ama Gülnisa şimdiki aklım olsa erkenden evlenirdim ,
yok okuldu kariyerdi , su gibi geçmiş seneler
aşık olmak aklıma gelmemişti
en iyi arkadaşımla evlendim sonra kocamı çok seviyorum tabiki
herşey zamanında güzel yavrum çok kızacak sonra bize
niye siz yaşlısınız diye kesin
çok güzel öyle ana kız arkadaş gibi genç anne genç kız dimia.s.

elifnazcim aynen oyle dusundukce kafayi yedim :çok üzgünüm:
baksana kendimi kibris hayalleryle avutuyorum
insallah bendede tutucak ama benim pek sansim yaver gitmez ya hep bir aksilk cikar bende oyleyimdir hem dedigin gibi benim gunler 10-18 nisan arasiydi ben 15 nisanda hamile kaldim
dr gunum yaklastikca sikintim buyuyor:nazar:

senin test sonuclarin doktorun eline gecmistir. telefon etsen soylemezlere mi cinsiyetini?/
hem evdeyken ogrenmis olursun, esin falan yanindayken.... yani insallah "garcon" der sevinip sarilirsiniz :jeyyar:, yada beklediginin tersi bir haber verirse doktor aglayip sitem edecek birisi olur yaninda.
sonra doktor kontrolune gittigind de zaten daha rahat olursun.

evet çok özel bebek olcak benim bebeğim,
çok üstüne titriycem kesin çünkü çok bekledim onu
ama Gülnisa şimdiki aklım olsa erkenden evlenirdim ,
yok okuldu kariyerdi , su gibi geçmiş seneler
aşık olmak aklıma gelmemişti
en iyi arkadaşımla evlendim sonra kocamı çok seviyorum tabiki
herşey zamanında güzel yavrum çok kızacak sonra bize
niye siz yaşlısınız diye kesin
çok güzel öyle ana kız arkadaş gibi genç anne genç kız dimia.s.

aaaaaaa bak simdi olamdi...yaw bende 35 yasindayim bak hala ugrasiyorum cocuk diye...ne o oyle yasli masli...
soyle boyle de ben 20'li yaslardeyken birisi icin 35 yasinda daha gencecik falan dedilermi yok artik derdim 35 yasin neresi genc. kendim geldim o yasa ama hic oyle hissetmiyorum yaa
acaba benim nufusunu falanmi yanlis yazdirdilar. yani ben soyle daha yeni 30 olacak gibi 29'larda falan hissediyorum kendimi sırnaşık şey

ha bak o konuda haklisin, erkekler gamsiz oluyorlar. ama ben biraz bencil davraniyorum galiba kizim olsun diye ugrasiyorum. yaslaninca bana bakar diye sengözlerimebaksanab yok yok ondan degilde ne bileyim aileye daha sicak oluyor kiz cocuklari...

dogumdan korkma hic zaten canim ya...hic de zor degil. eskidenmis o bagittira bagittira dogurtanlar. bundan 6 yil once bile ben cok rahar bir dogum yaptiyam 6 yilda tip daha da ilerledi. kimbilir daha ne konforlar cikmistir. o konuda rahat tut icini sen

Sende onu istiyosun inşallah gönlündeki gibi kız olur,:CüvCüv:
önceden çok korkunçmuşta doğumlar ama artık bende zınk diye doğurduklarnı duydum
Ne iyi maşallah bizde inşallah senin gibi rahat doğum yaparız canım
Allah korusun tüm hamişleri ve tüm bebişleri

yok gulnisam istege bagli dedii hicte israr etmedii yasin cok kucuk dedi yapmak istersen yaptir ama
bu yaslarda sorunlu bebek doguran anne gormedim dedi
birde ailede varmi falan diye sorduu yok diyince ok dedii
yaa gulnisamm benim icime bi karamsarlik coktu bugunn yaa ben parayi verip gitsemmi acaba su merkezeee

orkidecimm bu test aslında çok önemlii bir testt
türkiyede en çok bu teste önem veriliyorrrr keşke yaptırsaydın canımm

slm kızlar.nasılsınız bu gün.....Şeniz
sabah namazına kadar oturuyorum,öğlenin kalkıyorum bu aralar.layhayhoy
edacım resmi nasıl silcemi anlattın mı göremedim de.
saat 4 te yum testimi yapıcam.
5. test cubuğum.
bunda da kıpkırmızı çıkmazsa pes artık.
eşim bebek yapmayı 2009 a bırakalım mı dedikafamçokkarıştı
zaten takvimler de hep kız gösteriyo ocak ayına kadar.kafamçokkarıştı
bu ay çinle yorumcu kız diyo ama ben eşime erkek dedim.senağlama
çünkü yum gün takip ediyom
,potasyum hapı kullanıyom,
eşim çinko tak alıyo
.vaj duş yapıcam.
c perhizi az ama nabayım artık.:çok üzgünüm:
diyet yapmadım.:eek:klava:
kızlar son günüm bu akşama yapıcam:asigim: yani,bana öneriniz var mı bu gün kahve mi içeyim soda mı ....

inşallah arkadaşlar sana yazmıştırrr
kahveyii sen değil eşin içecekkkkk kızzzz hemde koyu bir kahve ilişkideeen yarım saatt önce olacakkkkk

aaaaaaa bak simdi olamdi...yaw bende 35 yasindayim bak hala ugrasiyorum cocuk diye...ne o oyle yasli masli...
soyle boyle de ben 20'li yaslardeyken birisi icin 35 yasinda daha gencecik falan dedilermi yok artik derdim 35 yasin neresi genc. kendim geldim o yasa ama hic oyle hissetmiyorum yaa
acaba benim nufusunu falanmi yanlis yazdirdilar. yani ben soyle daha yeni 30 olacak gibi 29'larda falan hissediyorum kendimi sırnaşık şey

evet hislere bakınca bende 20 gibi hissediyorum Elif Naz'cım ama düşün bak çocuk 20 yaşındayken 55 olcaz, peşinde gezemiycez kimbilir ne kötü arkadaşları olcak bilemiycez

ay GulNisa yaa....senin kucuk kiz vallahi tam bilmis...kiyamam ben ona demek dua ediyorlarmis.
aslinda insan farketmiyor ama cocuklar nelere bagliyorlar bak olaylari.
Allah'im aglatmasin insallah hic ne seni ne onlari.

canim bugun benim dr calismiyormus aradim haftaya deniycem
ama esimin yaninda bu yuzden pek aglayamam olsa olsa ona bagiririm kendini tutamadin bak kizmis diye:mymeka:ah insallah garcon derse operim ben o dru
ama aglarsamda kendim yanlizken aglarim ben dun aksam azicik doldum bi rahatca aglayamadim esim odaya girince hemen meraklandi ne oldu diye toparlandim
ve asla kizlarimin gormesini istemem canim dr ilk belki kiz dediginde ben dusunemeyip kizlarin yaninda aglamistim onlarda cok uzulduler k kizim anne biz kiz oldugumuz zamandami boyle uzulmustun diye sorduya valla icim ciz etti elifnaz.kizima sarildim canim hayir dedim sizler benim canimsiniz herseyimsiniz
ve oda hep kiz istiyoruz diyorlardi annecim bir her aksam dua ediyoruz erkek kardesimiz olsun diye demisti daha cok agladim
bu defa beni aglarken gormelerini istemiyorum onlari uzmeye hakkim yok onlar benim en degerli servetim

Gülnisa inan kızlarını çok iyi anlıyorum benim annemde ablam ile 13 benim ile 10 yaş arası olan erkek kardeşimi doğurmadan önce bizi hiç istemediğini düşünürdüm hep, gerçi itirafta ediyor zaten seni kız görünce sinir olmuştum sana diye, ama şimdi hep kızın olsun diyor bana , çok faydası oluyor diyor
erkek kardeşimden sömürüden başka birşey gördüğü yok çünkü

evet hislere bakınca bende 20 gibi hissediyorum Elif Naz'cım ama düşün bak çocuk 20 yaşındayken 55 olcaz, peşinde gezemiycez kimbilir ne kötü arkadaşları olcak bilemiycez

yok yok gezeriz. 55 yas neki canim yaa....bak emeklilik bile 65 yas oldu..55 yasinda devlet bile umide kesmiyor bizden :jeyyar:

kis elifnaz vala bende oyle hissediyorum
hic 34 degilim kendimi cok daha genc hissediyorum esimde diyor zaten arsizlar yaslanmaz diye:roflol:aslinda pek arsiz sayilmam kafama taktigim seyi cok buyuturum gunlerce etkisinde kalirim gazetede okudugum kotu olaylar bile derinden etkiler
ama kendimi 25 yasinda hissediyorum suan dombili oldum yoksa yasimdan cok genc gorunuyorum diye herkes soyluyor
daha dun kizimla carsiya cikmistik kizim kesiyerin yaninda bana birsey demisti kesiyer kadin cok sasirdi annenmi gercekten diye hihihi cok sevindim ama galiba karnimi gormedi
kizlarin okuluna gidincede oyle arkadslari sasiriyorlar cunki genelde fransiz bayanlar 30 sonrasi bebek yapiyorlar aman kendime moral veriyorum iste

:dance: :dance: cok sevdim bu lafi "arsizlar yaslanmaz" haa..dogru vallahi
yani benim icin degilde etrafimdan gordugum kadariyla yerimseniben
evet ende bu yaz yazlikta peynir almak icin tanimadik bir dukkana girdim, kari koca birlikte isletiyorlar dukkani. neyse hos bes sohbet ettik kadinla basladi bana endustri muhendisi olan oglunu anlatmaya. iste yeni mezun olmusda, amerika da egitim gormus, simdi tam evlenme vaktiymis. ay kadin goz gore gore asiliyor bana şakkıdı
dedim teyzecim benim oglan sikilmistir evde/....kadin bir ciglik atti...aaa sen evlimisin diye..6 yasinda oglum oldugunu soyleyince hepten koptu kadin yazik...ama sohbette oylece kaldi..
yamayamadi yani yeni yetme oglusunu bana sırnaşık şey

X