Süper annelersiniz

merhaba arkadaşlar bu saat oldu uyuyamadım dün 24 saat nöbetim vardı yazamadım ne hissettiğimi bilmiyorum dün tekrar baktık yine görülmedi kalp atımı içim sızlıyor bu belirsizlik çok kötü yarın çalıştığım doçent bakacak artık herşey belli olacak bana dua edin kızlar!inşallah bir mucize olurda meleğimin kalbi atmaya başlar çok zor gibi ama rabbim herşeyin hayırlısını bilir edacım da geliyormuş buralara doğru ne güzel, özlembay seninde başın sağolsun canım allah kalanlara uzun ömürler versin yarın akşam 7 gibi inşallah iyi haberlerle dönerim bana dua edin....

yelicim o zaman bana erkek cokiyor hadi hayirlissiiibasak turlu kizzz
dun kuzenimede denedim erkek ciktii :dance: ve oglu var
yagmurcum sen daha once ugramismiydin bu raya canim sanki ismini taniyom gibi
neyse tekrar hosgeldinn
ne guzel anlatmissin arkadasina uzuldumm canim yaa
ama 6. gun nasil yumurtlama oluyor ben buna akil erdiremiyorumm
benim iliski 19.gun oldu
benden umut yok
ama bebegim cok hareketli kiz bebekler bu kadar hareket edermi bilemiyorum
hayirlisi olsun demekten baska care yokk

yelicim cok sagol valla moral veriyosun ben bebegin kalp atisini sormadim dr a
bugunda kontrolum var ama eko yok girmiycem o haftaya carsambaa
dun kuzenim cocouguna sormus teyzenin neyi olacak diye
oda kizz demiss
yaa ona bile inanir oldumm
gece cook dua ettim rabbim ruyamda goster bana diye hicbisey goremedimm ama guzel tepikliyoo o minnacik ayaklariyla sipam benimm
o isi cozme konusuna gelince cogu tartisma bu yuzden cikti canim
nurayy benim o isi anlatmam icin ne zmanim nede vaktim yeter demisti bi arkadasa bide hasta su siralar allah sifasini versin hic ugramiyo bi kendine gelebilsee belki biseyler yazar
yaa bizim elifnaz bile cozmustu olayi vallaa
kendininkini tipa tip bulmustuu yani ne desem dogum tarihiyle falan alakali sanirim

gözel hamisler nasilsiniz kiz valla bende kocisi SIKISTIRMAYA BASLADIM bebek istiyom diye:)))))
dayanaz oldum kücük bebek görünce kollari sivayak ALLAH NE VERIRSES DIYOM:))))))

ebemize gittik canim
palpasyonla muayene usg yoktuu
guzel buyuyor dedi
bakalim bir hafta kaldii
ben cok heyecanliyimmmm
en cok vaginal dusu birde tam gunumu tutturamadim olsa olsa ondan derim yoksa hayirlisi napalimm
cicek yada bocek ikiside benim canim

ebemize gittik canim
palpasyonla muayene usg yoktuu
guzel buyuyor dedi
bakalim bir hafta kaldii
ben cok heyecanliyimmmm
en cok vaginal dusu birde tam gunumu tutturamadim olsa olsa ondan derim yoksa hayirlisi napalimm
cicek yada bocek ikiside benim canim

Canım Orkidem ;
aferin kız kendine gelmişsin çok sevindim senin adına canım.
Tabi ki doğrusu o ama işte bu insanlar bize bunu yaptırıyorlar.
Palpasyon ne ki kız ...Anam koskoca fransa nasıl iş kı bu,onlar doğruyu biliyorlardır belkim biz yanlışız.:emir_bebek::emir_bebek:

Merhaba arkadaşlar, nasılız, ben de sıcaklardan kaçtım annemlerle yazlığa gittim, iyi geldi yani, ama benim evim bayağı sıcak ,çok bunalıyorum yaa :çok üzgünüm: , yani bizim cinsiyetlerde tam arap saçı, süper anne aday larının hepsi geç öğreniyorum, forumlarda bizim gibi geç öğrenen yook yaa, Özlemcim güzel haberler verdi, bana da moral oldu yaani, bende haftaya gideceğim kontrole, doktorum ancak izinden dönüyor, başka doktora da gitmek istemiyorum , en yakın Orkidenin kontrolü sanırım, sonra da Gülnisaa, inşaallah herkes için hayırlısı olur, öptüm...

canim nasil desem burada ayni amerika gibii sadece dogum boyunca iki kez ultrasona koyuyorlar
bi ikili test icin digeride ayrintili usg
geri kalan muayenede palpasyon ( elle muayene) yapiliyorr
napalim bizde boylee geciniyoruzz
yaa iyide serdalcim bu haftada olan erkek anneleri bile benim kadar hareket hissetmiyorr
yoksa bu benim bebis gercekten bocekmii :dance:

canim nasil desem burada ayni amerika gibii sadece dogum boyunca iki kez ultrasona koyuyorlar
bi ikili test icin digeride ayrintili usg
geri kalan muayenede palpasyon ( elle muayene) yapiliyorr
napalim bizde boylee geciniyoruzz
yaa iyide serdalcim bu haftada olan erkek anneleri bile benim kadar hareket hissetmiyorr
yoksa bu benim bebis gercekten bocekmii :dance:

Hadi canım inşaallah, ama vence de seninki böcek :lepi:

İnşallah Orkidemmmm Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah..
Siz sevinin biz de sevinecez..

Hoşgeldin Aregon Canım ;
ya valla haklısın bizim şu süper anneler çok da süper olmadı ,
uyuşuk,nazlı bebelerimiz olacak hiçbiri netleşmedi yeter artık demi.
Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.Göbüşün nasıl sivri mi canım gerçi ona da bakmıyor bu iş ama!!!

ayy aregonum gelmiss hosgeldin canimm
ama valla ne biliim canim
eger bu bebisim kiz isee
su inanci kesinlikle yalanliyorummm( erkek bebekler daha hereketli tezini)
kiz bebekler daha hareketli olur buna inanin derim cunku benimki her sakika guclu guclu tekmeliyo
ama bi sagima geciyo bi soluma bi ortada
sabah yatarken uyandiriyorr
offf hadi aregonn sende ogren canim bee dogumun geldi halaa bisey yokk
seninkinin hareketleri nasill

arkadaşlar maalesef bebeğimin kalbi atmıyor bebeğim şu kısacık yaşam mücadelesini kaybetti çok üzgünüm herkeze iyi dilekleri ve duaları için teşekkürler....ama olmadı beni terketti....

arkadaşlar maalesef bebeğimin kalbi atmıyor bebeğim şu kısacık yaşam mücadelesini kaybetti çok üzgünüm herkeze iyi dilekleri ve duaları için teşekkürler....ama olmadı beni terketti....

offf canim ne diyecegimi bilmiyorum:a015:
bende yasadim senin yasadiklarini anlayabiliyorum seni
allah sabir versin tatlim
en kisa zamanda tekrar bebek sahibi kalman icin dua edicemm
uzme kendini en azindan guclu ol:1no2:

sağol orkidecim üzülmemek elde değil ama ben bunuda atlatırım ama şu varki her acı zamanında yaşanmalı...allah bir daha yaşatmaz inşallah...

ayy aregonum gelmiss hosgeldin canimm
ama valla ne biliim canim
eger bu bebisim kiz isee
su inanci kesinlikle yalanliyorummm( erkek bebekler daha hereketli tezini)
kiz bebekler daha hareketli olur buna inanin derim cunku benimki her sakika guclu guclu tekmeliyo
ama bi sagima geciyo bi soluma bi ortada
sabah yatarken uyandiriyorr
offf hadi aregonn sende ogren canim bee dogumun geldi halaa bisey yokk
seninkinin hareketleri nasill

Canım kızıma göre daha hareketli ama ne bileyim ikinci hamilelik olmasından da kaynaklanabilir, ben de bazen doğarken cinsiyeti öğreneceğim diyorum yaaa, bu kadar sürüneceğimi hiç düşünmemiştim, en geç 18. haftaya kadar öğrenirim diyordum, artık öğrenme hevesim bile kalmadı layhayhoy

Geçmiş olsun canım, iki defa bu acı olayı yaşadım gerçekten zor ama zaman her şeyin ilacı , sağlıklı olsun da geç olsunlar ,hemen kendimizi toparlıyoruz rahmimizi dinlendirdikten sonra denemelere devam ...

X