Süper annelersiniz

acaba erkek icin soguk dus yapilsa iyi olmazmi kiz isteyenler sicak dus almasi lazimmis iliskiden önce????????????????

acaba erkek icin soguk dus yapilsa iyi olmazmi kiz isteyenler sicak dus almasi lazimmis iliskiden önce????????????????

aynen öyle cnm.Ama cok soguk olmasın.Ayrıca unutma erkekte çinko eksikliği kız bebek olma sansını arttırıyor.Esine bol bol havuç veya suyu ve keçiboynuzu yedir.Yada GNC den cinko hapı al.Ayrıca erkek bebek için bol tuzlu yemek gerekiyor.Sen yada eşin sigara içiyormusunuz?

aynen öyle cnm.Ama cok soguk olmasın.Ayrıca unutma erkekte çinko eksikliği kız bebek olma sansını arttırıyor.Esine bol bol havuç veya suyu ve keçiboynuzu yedir.Yada GNC den cinko hapı al.Ayrıca erkek bebek için bol tuzlu yemek gerekiyor.Sen yada eşin sigara içiyormusunuz?
ikimizde kullaniyorduk benim birakali 1 sene oldu yada gecdi beyim de 1ay falan oldu birakali bende sasdim akupunktur yapdirdi doktora birakdi ama bazen icmek istiyor belli olmaz bakmisin baslar yine

bide ne duydum iliskide önce kadin orgazim olmalimis sonra erkek ve sag tarafa yatacakmisin sonra benim tanidim dedi ebe demis ona yapdi ve oglu oldu?

bide ne duydum iliskide önce kadin orgazim olmalimis sonra erkek ve sag tarafa yatacakmisin sonra benim tanidim dedi ebe demis ona yapdi ve oglu oldu?

evet cnm.kadın orgazm olunca vajina alkali oluyormus buda erkek spermlerin daha hızlı gitmesini saglıyor ve dayanıklı olmasını saga yatmak bana sacma geliyor ama yinede yapıcam.tabi once su takvim gelsinde gunlerime bakim insallah yumurtlama donemime uyar.

evet cnm.kadın orgazm olunca vajina alkali oluyormus buda erkek spermlerin daha hızlı gitmesini saglıyor ve dayanıklı olmasını saga yatmak bana sacma geliyor ama yinede yapıcam.tabi once su takvim gelsinde gunlerime bakim insallah yumurtlama donemime uyar.
insAllah uyar canim hayirlisi olsun canim hemen kalirsin kizinida iyi olur birde karbonatla vagina durlucakmisin birisi yazmisdi bikere okudun mu hic

karbonatlı vajinal duş cok etkili oldugunu duydum.dr danısıp yapıcam
sen nezaman dusunuyorsun?

özlemcim bu konuda çok araştırırmışsın inşallah emeğinin karşılığını alırsın....bende takvim aldım fakat günlere uydurmak onların söylediği kadar basit olmuyor maalesef.birde sana marifetnameden haberin varmı diye soracaktım.erkek bebek için karbonatlı duş ile birlikte gliserinli duşda yapılsın diyor.tam olarak şöyle demiş:1 haftaöncesinde 1 lt kaynamış suya 15gr soda her gün.birde o gün glikoz ile yıkanılsın. demiş...2 saat kalkılmayacak akabinde...bazı terimleride tuhaf yorumlayamadığım yerler var...ancak ortak nokta diyet metoduna çok benziyor.

pardon gkikoz olacak bir yerde yanlış yazmışım....bunları yapmak sağlık açısından ne kadar sakıncalı onu bilmiyorum.

Karbonatla vajinal duş için bir arkadaş zararlıymış demişti.Bende yapmayı düşünüyodum ama şimdi tereddüt ediyorum.

özlembay naber canim takvimin geldimi?????

selam cnm,

takvim bugun geldi.Nurayahmetin verdigi tarihlerle nerdeyse aynı.3 AYLIK takvim benimki nuray mart icin bos demis dogru 30mart-1 nisan demişti aynen dogru.NİSANDA 22-29 NİSAN NURAY Nisanı bos gecmis.mayısta benim gunlerim
16-24 mayıs nuray15-25 mayıs.Yani Nurayın takvim tutuyo diyebiliriz.
yani cnm subat nartı gecicem.nisan ve mayısta deniycem mayıs sanki yumurtlama tarihime daha bi uyar gibi geliyo.ayın 2-3 unde regl oluyorum ve gecen ay 33 gunde oldum 33-14=19.gun yumurtlama gunu (tabi bu kesin degil dr a gidicem) eger boyle olursa nisanda uyar ama erken yumurtlama olursa mayısa kalır.O kadar sabırsızımki anlatamam bir an once nisan gelsede denesem diyorum.Allah'tan hayırlısı tabi pek kolay olmayacak.Yumurtlama takibi cok kolay degildir heralde tam yumurtlamadan sonra ilişki olması lazım o gun de takvime uyması lazım vajinal dus yapıcam ayrıca diyet yapmaya calısıyorum ayrıca potasyum hapı alanlar potasyum sitrat olucakmıs.Esime haftasonu cinko hapı alıcam.Daha neler neler Allah yardımcımız olsun.Butun bu ugraslarımızı bosa cıkarmaz Rabbim insallah.

özlemcim bu konuda çok araştırırmışsın inşallah emeğinin karşılığını alırsın....bende takvim aldım fakat günlere uydurmak onların söylediği kadar basit olmuyor maalesef.birde sana marifetnameden haberin varmı diye soracaktım.erkek bebek için karbonatlı duş ile birlikte gliserinli duşda yapılsın diyor.tam olarak şöyle demiş:1 haftaöncesinde 1 lt kaynamış suya 15gr soda her gün.birde o gün glikoz ile yıkanılsın. demiş...2 saat kalkılmayacak akabinde...bazı terimleride tuhaf yorumlayamadığım yerler var...ancak ortak nokta diyet metoduna çok benziyor.

Merhaba cnm,

Allah insallah hepimizin gonlune gore verir.Ben en az 30 gunde regl oluyorum cokta duzenlidir.ayın 2 yada 3 regl tarihim nisanda uzun gunlerim var 22-29 arası ve mayısta 16-24 arsı mutlaka ikisinden birinde tutuyo.Ama inanki nisanı nasıl bekliycem diye sabırsızlanıyorum.Sen nezaman dusunuyosun ilk bebekmi cnm.Birde su marifetnameyi nerden okuyabilirim?

selam cnm,

takvim bugun geldi.Nurayahmetin verdigi tarihlerle nerdeyse aynı.3 AYLIK takvim benimki nuray mart icin bos demis dogru 30mart-1 nisan demişti aynen dogru.NİSANDA 22-29 NİSAN NURAY Nisanı bos gecmis.mayısta benim gunlerim
16-24 mayıs nuray15-25 mayıs.Yani Nurayın takvim tutuyo diyebiliriz.
yani cnm subat nartı gecicem.nisan ve mayısta deniycem mayıs sanki yumurtlama tarihime daha bi uyar gibi geliyo.ayın 2-3 unde regl oluyorum ve gecen ay 33 gunde oldum 33-14=19.gun yumurtlama gunu (tabi bu kesin degil dr a gidicem) eger boyle olursa nisanda uyar ama erken yumurtlama olursa mayısa kalır.O kadar sabırsızımki anlatamam bir an once nisan gelsede denesem diyorum.Allah'tan hayırlısı tabi pek kolay olmayacak.Yumurtlama takibi cok kolay degildir heralde tam yumurtlamadan sonra ilişki olması lazım o gun de takvime uyması lazım vajinal dus yapıcam ayrıca diyet yapmaya calısıyorum ayrıca potasyum hapı alanlar potasyum sitrat olucakmıs.Esime haftasonu cinko hapı alıcam.Daha neler neler Allah yardımcımız olsun.Butun bu ugraslarımızı bosa cıkarmaz Rabbim insallah.
insAllah canim tutar hemen bende senen bir heycanlandim canim Allah gönlüne göre versin canim bu kadar ugrasdin ki insAllah hemen kalirsin ve birde oglun olur bence
ama olacak gibi icimden öyle geciyor canim bol bol sanslar öptüm Şeniz

ya benı de supheye dusurdun ozlem ilahi iyiki silmemişim sana attıgım mesajı 22-29 nisanı yazmısım ben erkek gunlerine tekrar kontrol et
kız ıcın takvımı almıstın ya orda martta kız gunu yok deneyebılırsın dıye yazmısım
bır hata yok yanıyerimseniben

Nerelerdesin özledik valla,

Isım niye degisti anlamadim.Haklısın cnm ben yumurtlama tarihi uymuyo zannederek 22-29 mayısı yazmamısım.Sadece 15-25 mayıs degilde 16-24 bu neden sence.Neyse ben senin takvime guvendigim icin uc aylık aldım uyarsa senin takvimden devam ederim diye dusundum ve nisan mayıs tutmazsa senin takvime gore devam edicem.Seni yurekten tebrik ederim İNANILMAZSIN.Bir ricam var ısı olcme de nezaman yumurtladıgını anlıyosun ve vajinal salgıda yazarmısın cnm?

Kolay gelsin Özlembay umarım başarılı olursun,darısı bizim başımıza.Samira seni de tebrik ederim.Çalışmalarınız birkez daha test edildi onaylandı.

Merhaba cnm,

Allah insallah hepimizin gonlune gore verir.Ben en az 30 gunde regl oluyorum cokta duzenlidir.ayın 2 yada 3 regl tarihim nisanda uzun gunlerim var 22-29 arası ve mayısta 16-24 arsı mutlaka ikisinden birinde tutuyo.Ama inanki nisanı nasıl bekliycem diye sabırsızlanıyorum.Sen nezaman dusunuyosun ilk bebekmi cnm.Birde su marifetnameyi nerden okuyabilirim?

marifetnameyi bir arkadaşımdan duymuştum bana bir text halinde verdi biraz eski türkçeyle yazılmış ama mantık diyet metoduyla aynı...benim bir kızım var birde oğlum olsun isterim ama bunu saplantı haline getirmiştim bir ara şimdi bundan uzaklaştım....senin gibi elimden geleni yapıcam gerisi dualara yüce rabbime kalmış sağlıklı olsun yeterki... internette bulamadım marifetnameyi.yumurtalı sütlü ceviz fıstık içeren hiçbirşey yenmeyecek diyete 1 ay önceden başlanacak. yeşil fasulye ıspanak pırasa karnabahar yasak.kakao yasak ama kahve sütsüzse içebilirsin.nohut kuru fasulye özellikle muz kuru kayısı erik yenebilir.şimdi yanımda değil atladığım yerşler varsa gene yazarım

arkadaşlar bana eczacı bi arkadaşım potasyum hapı olarak potastum gluconate [yani sitrat değil] önerdi ikisinin arasındaki fark ne acaba bileniniz var mı fisfisfis

bu arada sevgili samira banada verdiğin takvim günleri birebir babychoıce takvimiyle uyuyor gerçekten çok özel bi insansın candan tebrik ve teşekkür ediyorum sana

X