Süper annelersiniz

Merhaba cnm,

Sılagulun dediği annesinin uyguladığı bizimkinin tam tersi ve tesadufi bence butun dr lar y spermlerin daha hızlı oldugunu savunuyor bazı kişiler tam yumurtlama gununde hamile kalıp kız olanlarda oldugunu savunuyor.Bunun nedeni buyuk ihtimalle annenin rahminin asidik olması.Asidik ortamda y spermlerin yasayamadıgı kesin.Bu nedenle PH cok onemli.Ayrıca erkek bebek istiyorsan erkekte çinko takviyesi alıcak.Çinko sperm sayısını arttırıyor ve y spermler nekadar çok olursa okadar basarı olur.Dayanıksız oldugu için %80 i zaten yolda ölüyor.
saol canim ozaman biz sirf meyve sebze yememiz gerekiyor dimi ama bende süt peynir yogurt seviyorum biraz zor olacak bana ama 2 ay yeterlimiz rejim yapmak.bencede onun faydasi var insAllah yani ph nin vuvut icin de sabinlar oluyor burda ph düzeni kalmasi icin bilmiyorum ama eczanelerdede olmasi lazim sirf asasi icin anladin mi??insAllah hayirlisi olur senin ilk cocuk kac yasinda??o ne cinsiyet istiyor sorsana benim ilk kizim hep kiz olcak dedi oldu kardesimde hamile ondada kiz olcak dedi onun Allah kucayina nasip edsin insAllah 31.03 de dogum tarihi ve kizi oluyor sasirdim ben biraz cocuklar bilir diyorlar??öptüm

Teşekkür ederim yıldız,
Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah :)
Ama anladığım kadarı ile istediğimiz cinsiyet için çalışmak lazım :))
Bi reklamda denildiği gibi , çok çalışmamız lazım çok :))))
Doğum günlerimizin aynı olması çok hoş bi tesadüf olmuş..
Sevgiler

selam kıslarr bugün göbekten iğnelerimde 2.günn öncedende tedavim uzun sürecek diye diyete baslamamıstımmm ,cumaya kadar iğnelerime devam edeceğim cumartesi kontrolüm var artık bişi işe yaramaz herhalde diyet geç kaldımm ..ben nerden bileyimm klomenle falan baslar diyordum dr ama böle oldu bakalım hayırlısı ...

selam kıslarr bugün göbekten iğnelerimde 2.günn öncedende tedavim uzun sürecek diye diyete baslamamıstımmm ,cumaya kadar iğnelerime devam edeceğim cumartesi kontrolüm var artık bişi işe yaramaz herhalde diyet geç kaldımm ..ben nerden bileyimm klomenle falan baslar diyordum dr ama böle oldu bakalım hayırlısı ...
merhaba canim ne igneöleri canim sende mi erkek bebek istiyorsun hayirlisinla??

ne ignesi pinar canim??sende mi erkek bebek istiyorsun??

yok canım benim bi oğlum var zaten 2. bebiş için yumurtalık geliştirici iğne oluruom sonra catlatma olucam gelişirse...

Pınar 80,

Merhaba cnm.Sana bir sorum olucak.Oglunada boyle catlatma ignesi felan olarakmı hamile kaldın.Cunku bu yolla erkek bebek olma ihtimali daha yuksekmiş.

Pınar 80,

Merhaba cnm.Sana bir sorum olucak.Oglunada boyle catlatma ignesi felan olarakmı hamile kaldın.Cunku bu yolla erkek bebek olma ihtimali daha yuksekmiş.

evet canım oğlumdada tedavi gördüm ve catlatma iğnesi oldum. catlatmadan 36 saat sonra tek ilşiki erkek bebek sansını arttırıyor ve tuutu..ama bu sefer 36 saat öncesinden ilişkiye girmeyi düsünüorummm bakalım kızı yakalayabilecezmi:))))))))

evet canım oğlumdada tedavi gördüm ve catlatma iğnesi oldum. catlatmadan 36 saat sonra tek ilşiki erkek bebek sansını arttırıyor ve tuutu..ama bu sefer 36 saat öncesinden ilişkiye girmeyi düsünüorummm bakalım kızı yakalayabilecezmi:))))))))

Saol cnm,

Bende erkek bebek istiyorum Allah nasip ederse tabiki.Benim yumurtlama ve çatlama problemim yok.Yinede bu iğneyi vurdurabilirmiyim.Birde sen erkek bebek istediğin içinmi 36 saat sonra yaptın dr'un bu konuda tavsiyede bulunmusmuydu.

Saol cnm,

Bende erkek bebek istiyorum Allah nasip ederse tabiki.Benim yumurtlama ve çatlama problemim yok.Yinede bu iğneyi vurdurabilirmiyim.Birde sen erkek bebek istediğin içinmi 36 saat sonra yaptın dr'un bu konuda tavsiyede bulunmusmuydu.

bu iğneyi kendi bildiğince uygulayamazsın canım mutlaka dr adanışş, cinsiyet konusunda kararlı değildik ama catlatma iğnesiyle erkek sansının yüksek olduğunu biliorduk zaten....

Pınar 80,

özlembay acaba bizde mi catlatma ignesi yapdirsak:eek:ama bize yaparlarmi ki???bir arasdira bilirsen arasdirsana canim??ß

özlembay acaba bizde mi catlatma ignesi yapdirsak:eek:ama bize yaparlarmi ki???bir arasdira bilirsen arasdirsana canim??ß

Merhaba cnm,

yapılır diye dusunuyorum cunku benim buldugum bir dr var o yumurta takibi yaparak cinsiyet konusunda yardımcı oluyor.Yumurtaların yeterince gelişince zaten kendiliğinden de catlıyor problemin yoksa dr catladı diyince 36 saat sonra ilişki ye giriyorsun.Dr lar catladıgını goruyor zaten.Bu arada su babychoce un sitesinde bir dr var dr ugur ates takvimle ilgili destek veren takvim gelince ona gidiyormuslar.Adamı aradım sordm benimhastalarımda %85 basarı elde ettim dedi.Bende aylık takvim siparis ettim ama dr lada konustum takvimi yumurtlama donemime uydurucaz ve catlamadan sonra tek bir sefer ilişki yoluyla deniycem yani hem takvim,hem shettles yontemi hemde bu arada diyetide yapmaya calısıyorum.Sen neler yapıyorsun anlatsana

Saol cnm,

Allah seninde herkesinde gonlune gore versin insallah.Yumurtlama tarihi onemli takvim tarihinde yumurtlamazsan zaten hamile kalamazsın.Tam bu tarihler arasında yumurtlarsan ve yumurtan catladıgında hala o tarihler arasındaysan catlamadan 1 1,15 gun sonra ilişkiyle erkek bebek ihtimali tarihte tuttuğu için bu dr un soylediği %99.Bunu defalarca denediği için soyluyor.
Amin simdi yumurtlama tarihini bulmamiz lazimiz ve o tarihlerin icinde olmasi lazim 1 1,15 ne oluyor canim yani o 1 gün icindemi iliski olmassi lazim o doktor 99% tuttdururmus mu??niye kimse yok yada yazan yok??ve niye o tarihleri veriyorlar yumurtlama günü zaten önemlise??valla cok zor is ya sence??yada ben tam anlamadimtatlicadiarzu

Asidik yiyecekler

Asidik sebzeler

Konserve, mercimekler, mısır, yağda pişmiş yiyecekler.

Asidik yağlar

Avokado yağı, ayçiçeği yağı, domuz yağı, susam yağı, tereyağı.

Asidik meyveler

Erik, konserve meyveler, hazır meyve suları,

Diğerleri

Alkol (Bira, şarap, likör), aspirin, beyaz şeker, işlenmiş sütler (Soya, pirinç, badem, yulaf unu), kahve, kahverengi şeker, kakao, karabiber, ketçap.

Kimyasallar

Kola, meşrubat, sigara, siyah çay, şişelenmiş salata sosları, tuz, uyuşturucu maddeler, yapay tatlandırıcılar, yer fıstığı, yoğurt, yumurta

Asidik tahıllar

Tüm ekmekler, tüm pirinçler, beyaz unlu gıdalar, çavdar, kek, kepek, yulaf, makarna, patlamış mısır, pişmiş tahıllar, rafine şekerli tahıl, soda, yulaf unu.

Asidik baklagiller

Barbunya, kırmızı fasulye, mercimekler, nohut, siyah fasulye, soya fasulyesi, soya sütü

Asidik süt ürünleri

Buzlu süt, dondurma, peynir, tereyağı,

Asidik proteinler

Sığır eti, ceviz, dana eti, domuz eti, geyik ve karaca eti, hindi, ıstakoz, istiridye, kabuklu deniz ürünleri, karides, kuzu eti, mezgit, midye, organ etleri, jambon, sardalya, sucuk, sosis, tavşan eti, ton balığı.
özlembay bunlarimi yememiz lazimiz biz??

özlembay bunlarimi yememiz lazimiz biz??

Hoş geldiniz,

Aşağıdaki diyet seçmiş olduğunuz cinsiyetten bebeği yapmanızda yardımcı olabilir. Ancak sağlığınızın en iyi durumda olması gerektiği bir zamanda en uç noktalara giden diyetlerden kaçınınız. Diyet düzgün olarak 1-2 ay uygulanmalıdır, sonrasında hafifletmelisiniz.

Erkek bebek için yapmanız gereken çok tuzlu, potasyum, sodyum vb. gibi maddeler açısından zengin yiyecekler yemektir.

• Et suyuna çorbalar ve et suları
• Et ve taze veya isli balık
• Turşu
• Ekmek, sütsüz bisküvi
• Mısır gevreği gibi) tahıldan yapılmış kahvaltılık yiyecekler
• Pilav
• Makarna
• Taze sebzeler (patates, mantar, soya fasulyesi, mısır)
• Kuru sebzeler (kuru fasulye, nohut)
• Kuru meyveler (erik, kayısı, hurma, incir)
• Taze meyveler (muz, kayısı, portakal)
• Tuzlu maden suları
• Meyve suları
• Çay ve kahve (sütsüz)

Kaçınmanız gereken

• Tüm süt ürünleri ve süt
• Beyaz soslar
• Yumurta
• Ispanak
• Yeşil fasulya
• Yeşil salata

Shettles metodu demek yumurtlamadan 2-3 gun once ilişkide kız yumurtlamadan 2-3 gun snra ilişkide erkek olacagını savunan yontem demek.

Selam Kızlar,

Neden sadece bir kac kişi var bu forumda nerde digerleri.NURAYAHMET nerelerdesin hocamız.Ben bugun internetten ph kagıdı ve ovulasyon testi aldım.
1 aydır Potasyum hapı içiyorum ve potasyum sodyum agırlıklı besleniyorum.Yarın test gelince hemen yapıcam bakalım ph 6 idi en son yükseltebilmişmiyim.Ayrıca en son 1 ocakta adet olmustum yarın adet olmam lazım insallah hamis degilimdir butun planlarım bosa cıkar.Hayırlısı tabi Allahtan.Ben 3 ay once dusuk yapmıstım bu yuzden sabırsızlanıyorumda aslında tekrar hamis olmak için dunyanın en guzel duygusu.Allah herkese nasip etsin insallah.Kızım dusuk yaptıgımı bilmiyor dersleri bozulmasın diye soylemedik.Hala karnımı seviyor kardesim diye onun umutlarını bosa cıkarmaz mevlam insallah.

X