Süper annelersiniz

Merhaba Kızlar , sizleri ilgi ile takip ediyorum.Sizin heyecanınız beni de heveslendiriyor.8 yaşında bir kızım var.Doğal olarak bir de oğlum olsun istiyorum.33 yaşındayım.Yaşım gereği biraz endişeleniyorum.Ama sizlerin yazılarını okuyunca umutlanıyorum.Eşimde 2.bebeği çok istiyor.2008'in sonlarında şansımı denemek istiyorum.Sizin verdiğiniz bilgileri uygulayacağım.İnşallah hepimiz isteğimize kavuşuruz.

insAllah olur canim aenin icin cok sevinirim ve kizin icin cok üzüldüm ya kizin daha hamis oldugunu biliyor insAllah tutar hemen

mrb nurayahmet mrb. beni belki tanımışsındır verdiğin takvimlerin kaydını tutan çılgın kızım :roflol:
sen birçok kişiye takvim dağıttın ya bi dönem sonra işte sorular eleştirmeler üstelemeler falan almışsın...
güzelim sen kadir kıymet bilenlere vermemişsin yahu sıkma canını gerçekten kimseye birşey vermek zorunda değilken vermişsin uğraşmışsın bak daha kimse çözemedi... bu durumdada kıymetini anladılar! kolaysa onlar çözsünler boşver ... yardım sever bir insanım bende hayır diyemem kimseye çok kullanılıyorum dozajını gitgide artırıyorlar ben strese giriyorum sonra sende aynı durumla karşı karşıya kalmışsın. Canını sıkma bu senin yardım severliğini de bozmasın.
Allah sana en kısa zamanda tatlı kısmetli gelen bir bebiş nasip etsin. Böyle sanal bir platformda birçok kişinin sevgisini kazandın bunu unutma...çok öpüyorum

aloo kimse yok mu??bugün annemler bendeydi ondan sonra yengem dedi ki sizin 3. de kiz olurmus niye dedim 2 kizimin ensesi cukur gidiyormus kocakari lafi dedi ama??asli var mi ki??merak etdim bilen varmi??

özlembay kiz kayboldun neler yapiyorsun canim ?????

merhaba cnm,

haklısın cnm.calısıyorum,birde kızım var biliyorsun.kaynım nisanlandı daha birsuru ıvır zıvır.hala calısmalara devam ediyorum uc aylık takvim aldım mart nisan ve mayıs icin.nurayahmet bana takvim vermisti bakıcam uyuyorsa uc ayda tutmazsa sonra o takvime bakıcam artık.dr la konustum tam yumurtlamaya denk gelen gunde ilişki planlıyorum tabi bunu takvime nasıl uydurucam onuda dr yapıcak.kurtajdan sonra gecen ay 1 ocakta ilk kez regl oldum bu ay 3 subat 33-34 gunde bir regl oluyorum.bakalım hayırlısı.internetten aldıgım ph kagıdından bisey anlamadım.en iyisi hastanede yaptırmak.rejime gelince kafam cok karısık ne yenicek ne yenmiycek dogrudurust anlamadım.Birinin alkali dedigine oburu asidik diyo.Potasyum hapımı içiyorum.Bol bol portakal yiyorum,suyu arttırdım.Bir yandanda yuruyus bantı aldım zayıflıyorum.Sen napıyorsun.

PHP:
haklısın cnm.calısıyorum,birde kızım var biliyorsun.kaynım nisanlandı daha birsuru ıvır zıvır.hala calısmalara devam ediyorum uc aylık takvim aldım mart nisan ve mayıs icin.nurayahmet bana takvim vermisti bakıcam uyuyorsa uc ayda tutmazsa sonra o takvime bakıcam artık.dr la konustum tam yumurtlamaya denk gelen gunde ilişki planlıyorum tabi bunu takvime nasıl uydurucam onuda dr yapıcak.kurtajdan sonra gecen ay 1 ocakta ilk kez regl oldum bu ay 3 subat 33-34 gunde bir regl oluyorum.bakalım hayırlısı.internetten aldıgım ph kagıdından bisey anlamadım.en iyisi hastanede yaptırmak.rejime gelince kafam cok karısık ne yenicek ne yenmiycek dogrudurust anlamadım.Birinin alkali dedigine oburu asidik diyo.Potasyum hapımı içiyorum.Bol bol portakal yiyorum,suyu arttırdım.Bir yandanda yuruyus bantı aldım zayıflıyorum.Sen napıyorsun.

Canım benimde takvimim bu ay başladı, on günüm var, yumurtlama büyük ihtimal denk geliyor bu günlere, bakalım klomen de kullandım bu ay, ama doktorum sadece günde bir tane verdi beş gün kullandım, ama çatlatma iğnesi olmayacağım için ovulasyon gününü tam tutturmak biraz zor olacak, sebze ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum o kadar, bir de şu karbonatla vajinal duşu yapmayı düşünüyorum, ama dikkat etmem lazı zararı çokmuş sadece bir defa yapmayı düşünüyorum, gelişmeleri yazarım, selamlar...

İnsallah tutturursun ovulasyon testi alıp deneyebilirsin.Neden klomen kullanıyorsun druna takvimden bahsettinmi?

ay canim kiz özledim seni valla sana haYIRLI ISLER CANIM BENCE UYUYORDUR CANIM O BILGILI VE ZATEN CÖZMÜS BABYCOICE BANADA DR NUMMARASINI VEREBILIRMISIN ONU MU ARAYACAKSIN YADA KENDI DOKTORUN MU YARDIMCI OLACAK CANIM?kizina
sorsana bi sakadan ne istiyor??benim kizim bende bildi teyzesininkide bildi?nuray birvsayfaya yazmisdi neler yiyenecek ben bulursam yollarim yada doktora sor canim kac kilo vereceksin ki yesil cay ic bende iciyoreum kizim kucakda zor yaziyorum öptümŞeniz

Doktorum hamileliği çabuklaştırmak amacıyla verdi, düşük dozda başladık, takvim konusunu konuştum ama pek ilgilenmedi, ovulasyon testini de bir ay kullandım ama pek başarılı olamadım, salgı inceleme yöntemini deneyeceğim, genelde başarılı oluyorum ama bu ay nsıl olur bilemeyeceğim...

kızlar bende takvim aldım ama 2 aydır uğraşıyorum takvimle denk gelmiyo... doktor duphaston adlı ilacı önermişti sadece 2 gün geciktirebildim.başka ilaç deneyen varmı????bu arada pınar80 nerelerdesin....hamiş kalabildinmi görüşmeyeli ben hala başladığım yerdeyimde ....:1no2:

Canım ben duphaston sayesinde 10 gün geciktirdim, senin neden gecikmedi, günde iki tane almalıydın ve regline beş gün kala başlamalıydın...

Canım ben duphaston sayesinde 10 gün geciktirdim, senin neden gecikmedi, günde iki tane almalıydın ve regline beş gün kala başlamalıydın...

evet aynen dediğin gibi kullandım hemde iki ay denedim.ilk ay 4 gün 2 ay 2 gün geciktirebildim. metobolizmayla ilgili heralde...dr a soracam bide....sende takvim içinmi geciktirmeye çalıştın?

ozlembay senın bu bahsettıgın doktora nasıl ulasabılırız. bıde ucret olarak ne alıyor.

dusuk yapmana cok uzuldum bebegın cınsıyetı bellımıydı.alla hakkında hayırlısını versın...

allah herkesın gonlune gore versınnn

canım şimdi gördüm yazını uzaktan takipteydm zatenn dün catlatma iğnemi yaptı dr bugün yarın cuma ilşki dedi bakalımm oğlan yada kıs günlerine gelmioo pes ettim artık sadece sık günasırı ilşki denioruzz y lerin gitmesi x lerin kalmesı için :)))))))))))
önimde 12-13 gün bekleme süresi olacakk haberdar ederim iyi yada kötüü haberleri.....

Cnm,
Allah gonlune gore verir insallah.Sana tavsiye edebilecegim kız bebek için derin ilişki olmayacak ve erkek once dısarı bosalıp sonra (aynı gun)ikinci kez ilişkide
içine bosalmalı ve ilişkiden önce sıcak banyo yapmalı.y ler sıcaklıga dayanmıyor.Kadın kesinlikle orgazm olmamalı ilişki esnasında.

Birde sana bişey sorucam neden çatlatma ignesi oluyorsun ve bende yumurta takibi yaptıracagım için nasıl oluyor bu yumurta takibi zormu.tahlil vs gerekiyormu ultrasonla alttanmı bakılıyor.

günaydin kizlar Allah hepimize gönümüze göre versin insAllah hayirlisini versin erkek icin duayi buldun mu??

Allah hayirlisini versin canim

amin canim Allah hepimize gönlündekini verrir insAllah olmayanlara versinsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…