Süper annelersiniz

yok be Orkidecim. sen simdi erkek bebek icin ugrasiyorsun da ondan kolay gorunuyor sana kiz bebek
bak o gunlerde gelecek goreceksin
odum cikiyor yaa...
x spermler yavas ya otekilerde hizli, yani otekilerin sansi hep dah yuksek...
benim gibi yumurtlamdan cok once birakinca da tutmuyor iste...
kizlarim telef oluyor icerde yaa...benneyaptımki

:roflol::roflol::roflol::roflol:
yok inankiii elif ablamm istesemm herzaman kizi yapacakmisim gibi geliyorrr
cok basit gibi yaa
telef oluyor demene iyi guldum haaa
yaa bak biraz ayip olcak ama yuzeysel isliki yapinnn:asigim:

ah orkideciğimmm :1hug:inan eşimden ayrı kalacağıma üzüldüğüm kadar sizlerden ayrı kalacağımada çok üzülüyorummmm
hiçbirinizin yüzünü bile görmedim ama sankii kapı komşum gibi oldunuzzz burda insan başkalarıyla paylaşamadıklarını paylaşıyorrr
kız interneti geçtim annemlerde bilgisayar yokkii:çok üzgünüm:
zamanında 8 yıl önce kardeşim bilgisayar diye delii oluyorduuu,annemler tam alacaktı gıcık kocayla, ben:mymeka:annemi caydırdıkkk
bu yaşta bu kız bilgisayarı napacak diyeee
şimdide annem almıyorrrr :roflol:

canim siz kendi evinize alin yaa ee gun gelecekte eda hanimi bekle haber al artik bari simdiden sik yazmada alismayalim sanaa gerci alistik ama olsun alisisriz yazmayincaasenağlamasenağlamasenağlama

hadiiiii...kizlar ne oluyor boyle ya...giden gidene...Eda'cim ben senin temelli gidecegini anlamamisim...Yani 10 ayligina gidiyorsun da sonra donecekmisin yine??
10 aya kadar ben bile dogurur buyuturum len bebegi, sen nereye gidiyon simdi...

neyse canimcim yaa, sende gule gule, saglikla git insallah. anaciginin yaninda rahat edersin simdi on ay ne guzel...ulen ben evlendim evleneli toplam 1 aydan fazla kalamadim anacigimin yaninda, ne sanslisiniz ha.

ay moralim bozuldu yaa...biriniz daha gidiyorum derseniz karismam valla....Çok üzgünüm çoook

yok elifciğim geri dönmeyeceğizzz
ozamana burda eşimin görevi bitecekkk
3 yıllığına görev icabı geldik canımm,2 yıldır burdayımmm ve türkiyeye daha yeni gidecem bennn
kızımın okulu zor olmaya başladııı ,3 e gitmesi gerekirken 2 ye gidiyorrr bide
ben kızımı okuluna hazırlayacağımm küçük kızında okulu varr anlayacağınnn
10 ayımız kaldığı içinn burda dedikkk türkiyede yazdıralımmm

ay canım ya üzülmen için yazmadım :teselli:...kırdımmı?:1rolleyes:
kızlar bebeğimin burcu aslan olacakmış:CüvCüv:

bende aslanım canımmm
ama öyle aslan gibi kükrüyemiyorum ya ben
benim koca sağ olsun ondan bana sıra gelmiyorrr:mymeka:
hiç burcumun tadını çıkaramadım:çok üzgünüm:

yok elifciğim geri dönmeyeceğizzz
ozamana burda eşimin görevi bitecekkk
3 yıllığına görev icabı geldik canımm,2 yıldır burdayımmm ve türkiyeye daha yeni gidecem bennn
kızımın okulu zor olmaya başladııı ,3 e gitmesi gerekirken 2 ye gidiyorrr bide
ben kızımı okuluna hazırlayacağımm küçük kızında okulu varr anlayacağınnn
10 ayımız kaldığı içinn burda dedikkk türkiyede yazdıralımmm

ha tamam acanim o zaman...gecici sure icin gelmiyorsun sen Turkiye'ye, temelli geliyorsun...Alirsiniz o zaman canim bir bilgisayar, internet.

Hem ben sana soyleyeyim, Turkiye'de de okul sistemi degisti artik.
Ilkokul cocuklari falan hep internetten proje hazirliyorlar, yegenlerimden biliyorum.

Yani bizim icin olmasa bile onlar icin almak zorunda kalabilirsin bu mereti evine...sengözlerimebaksanab

iyiyim diyeyim ama iyi değilim şimdide bulantı başladı edacım çok kötüyüm hiç yemek yiyemiyorum su bile içemiyorum çok bulanıyor bacım yaaa....öff hiç birşeyim yoktu şu hamile kalana kadar benim hamileliklerim kötü geçiyor canım ne diyim işte

halecim çok geçmiş olsun canımmmm
bilirim o günleri canımmm sabah uykudan kaltığımda ağladığımı bilirimmm midemin bulantısındannn
şöyle 4 aylık olsaydın rahatlardın canımmm,bide çalışıyorsun ya canımmm halsiz olduğunda uzanıp yatamazsında
izindeee uzat ayaklarını yat yatabildiğin kadar annenlerdeee
elifnaza saten bakarlarrr
eşinde gidiyormu izne

Merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra tekrar burdayım, netim dün bağlandı, evi taşıdık yerleştirdik çok şükür rahatım artık, yeni haberler var mı sayfalar bayağı ilerlemiş, kimse cinsiyet öğrenmemiş sanırım , ben bir defa gittim o da kan ve idrar tahlili içindi, ultrasona girmedim, doktorum izinden dönünce gideceğim, sağlık durumumuz iyi şükür , yalnız çok sıcaak :bbo: , bebişimin hareketlerini düznli hissettiğim için kontrol konusunda acele etmiyorum, yeni süper anneler gelmiş, onlara da hoşgeldin diyiyorum, eee yeni haberler varsa alayım...

oh be en sonunda geldinnn
valla kendini çok merakta bıraktırıyorsun canımmmm

selam kızlar nasılsınız aregon hoşgeldin canım nerelerdesin sen ya bi hamiş oldun elini eteğini çektin valla.
gülnisa kız nereye gittin sen ya napcan almanyada bizi bırakıp gidiyon aaa olmadı bak şimdi ben kiminle dertlerşcem şimdi biraz otur evinde ya maşallah maşallah 41 kere.güle güle git güle güle gel inşallah.
eda sende gidiyormuşsun allah allah ne oldu size ya sende bi laptop al bari gitmeden önce yazarsın sürekli diğer türlü girmezsin nete falan.

ah canım bende istememmi bilsayarım olsun orda eşimlede görüşmek kolay olurduuu
bilmiyomkii artıkk inşallah alınırr yoksa sıkıntıdan patlarım bennn:çok üzgünüm:

ben kullaniyorum canim. ama ben kiz bebek icin ugrastigimdan test pozitif cikmadan bir gun onceki iliskiden sonra c. perhiz basliyorum yerimseniben
ama gorunen ortada tutmadi hala.....herhalge pozitif ciktiktan 24saat sonra denersen daha iyi olur erkek bebek icin.

Elifcimm bende çok korkuyorumm hamile kalmak istediğimde her ay uğraşmaktan hemen bir seferde kalayım istiyorummm,çok ara verdim yaaa
off ya bazen arkadaşlar canımı çok sıkıyorrr kızlar yaaa:çok üzgünüm:
arkadaş ortamında bebeklerden konu açılmıştııı ilerde belkiii 3ncüyü düşünüyorumm demiştimm
bana napacan çocuğu nasıl bakacan yapma deyip moralimi bozuyorlarr
biliyorum geçim zor ama bir tane daha olsun istiyorummm
bir kere böyle dedim ya burda süreklii yapma haa ,sen yaparsınn yaparsın falan diyorlarr
hayır hamile kalsamm korkacam yanii
eşim razı ben razı millete noluyor anlamadımmm:1no2:

ya nası şey bu kimsenin cinsiyeti belli değil.allah bağışlasın bebelerinizi ama milletin 3 aylık belli olur.
kızımda benim 4 aylık belli olmuştu.
bide cinsel pehriz kaç gün olur. 3-4-5-6-7- ortalama olarak.CADIARZU
en önemliside diyet yapamıyorum kızlar ya .et yoğurt makarna yiyiyorum.sonrada sinir oluorum
bunlar bana:mymeka::eek:klava::tomato:

selcancım canım valla harika sorularr soruyorsunn canımm
bende senin yazılarına cevap verildikçeee daha iyi öğrenmiş oluyorummm

demin bir arkadasimla konusuyordum kardesi hamileymis kizi olacakmis
aramizda kalsin kiskandim yaaa....
bir oglu vardi 3 yasinda ne guzel kizi bulmus simdi...

yaw cok zormus be boyle kiz bebek denk getirmek...bak oglanlar zipir kosturur doller yumrutayi diye
bisey yapamiyoruz yaa...

ne yapayim kizlar yaa,, akliniza fikrinize ihtiyacim var...denesemmi ki bu gece de? bu arada son uc gecedir calisiyoruz onuda belirteyim...

kız istiyorsan yapma derimmm
bence erkek bebek daha zor ya

canimm 150 euro az para degilki yaa:KK43:((
bide ayrintili usg ye 130 euro odiycezz
ben baliga asermedim ama tiksinmedimde yiyorumm
cok sukurr tavuguda yiyorum artikk
birde su siralar canim cayiipp kofte istedii

orkide kız siz orda para olarak ne kullanıyorsunuzzz
euro mu kullanıyorsunuzzz
fransanın kendi para birimi yokmu

yok be Orkidecim. sen simdi erkek bebek icin ugrasiyorsun da ondan kolay gorunuyor sana kiz bebek
bak o gunlerde gelecek goreceksin
odum cikiyor yaa...
x spermler yavas ya otekilerde hizli, yani otekilerin sansi hep dah yuksek...
benim gibi yumurtlamdan cok once birakinca da tutmuyor iste...
kizlarim telef oluyor icerde yaa...benneyaptımki

kızların telefmii oluyorrrr:roflol:
bende mühendisler hep telef oluyor derimmm:roflol:

canim siz kendi evinize alin yaa ee gun gelecekte eda hanimi bekle haber al artik bari simdiden sik yazmada alismayalim sanaa gerci alistik ama olsun alisisriz yazmayincaasenağlamasenağlamasenağlama

burda polonyada bilgisayarımız var bizim canım onu eşim kullanıcak

kizlar gunaydin canlarim benim
apar topar kizlar israr etti diye buraya geldik gorumcem almanyada ilk defa evine geldik ve onlarda cok israr ettiler gelin diye esim beni birakip isleri dolayisiyle dondu ben kaldim kizlarla neyse aksam gorumcemin kizi laptopu odamiza birakti kizlar isterse zaman gecirsin diye sonrada basimizda ayrilmadi iki dk firsat bulup yazamadim simdi herkes uyuyor ya yazayim dedim burda cok bunaldim kizlar ben evimi ozledim sizleri ozledim baskasinin evinde kalmaya dayanamiyorum ben zaten boyle ev gezmelerini pek sevmem sonra esim gelicek dolasiriz dedi ama olsun ben zaten yeterince frsada dolasiyordum
k kizima diyorumki evimize gidelim diye tuttur kizim az agla biseyler yap erken donelim diyorum anne ya ben bebekmiyim oyle yapiym diyor ah kizlar neolur dua edin birseyler ciksin evime doneyim en guzel tatil kendi evim ya bunlarda iyiler ama cok israr ediyorlar birakmayiz kalin diye biz iki hafta kaliriz diye dusunduk yok anacim ben evime gitmenin yollarini ariyorum :çok üzgünüm:
canlarim umarim hepinizde iyisinizdir hepinizi cok opuyorum firsat bulunca yine giricem sizleri okuyamadim bugun laptop kizima kalinca yazabilirim opuyorum hepinizi cok seviyorum

canim yaaa....insallah en kisa zamanda donersin evcazina...

oglani bahane et kiz GulNisa...kucuk kiza tembih edersin anacim cocuk bunlar olmadik yerde soyleyiverir sonra.. sen oglani bahane et, rahat yatip kalkamiyorum eve gidelim falan de...

yazik yaa, gorumcen de ne sevinmistir uzak yerden geldiniz ama baskasinin evine sigilmiyor boyle coluk combelek, bilirim...neyse erken done planinin olduguna cok sevindim..iki hafta cok uzun gelmisti valla...

X