Süper annelersiniz

merhabalar canim sende baya bilgilisin senin kac cocugun var??CADIARZU

Bende arastırıp ogreniyorum canım.Herseyide sizinle paylasıyorum faydası olur diye.1 kızım var 2 ay oncede 5 aylık dusuk yaptım cok buyuk uzuntuler yasadıgım doneme geldi hamileliğim ve hamile oldugumu bilmeden içtiğim bazı ilaçlar da etkili oldu diye dusunuyorum.Allah ın takdiri.Dun dişçiye gittim yıllardır ihmal ettim.Tekrar hamile kalmadan dişlerimi yaptırıcam 7 dolgu 1 kaplama ve 20 yas disim cekilicek.Fazla surmez 1 ayı gecmez.Sonra da hayırlısıyla hamile kalmayı dusunuyorum.Bu arada potasyum ve sodyum agırlıklı besleniyorum hatta potasyum hapı aldım.Esimede bol bol soda içiriyorum.Az sigara içmeye calısıyor.Yani herseyi deniyorum.Bu arada erkek bebek isteyenlere tavsiyem alkol ve sigara da n uzak durun limon suyu için ve karbonatlı su ile ilişkiden önce vajinal yıkama yapın. Bunu sırınga ile yapın ama hijyene dikkat.

Bende arastırıp ogreniyorum canım.Herseyide sizinle paylasıyorum faydası olur diye.1 kızım var 2 ay oncede 5 aylık dusuk yaptım cok buyuk uzuntuler yasadıgım doneme geldi hamileliğim ve hamile oldugumu bilmeden içtiğim bazı ilaçlar da etkili oldu diye dusunuyorum.Allah ın takdiri.Dun dişçiye gittim yıllardır ihmal ettim.Tekrar hamile kalmadan dişlerimi yaptırıcam 7 dolgu 1 kaplama ve 20 yas disim cekilicek.Fazla surmez 1 ayı gecmez.Sonra da hayırlısıyla hamile kalmayı dusunuyorum.Bu arada potasyum ve sodyum agırlıklı besleniyorum hatta potasyum hapı aldım.Esimede bol bol soda içiriyorum.Az sigara içmeye calısıyor.Yani herseyi deniyorum.Bu arada erkek bebek isteyenlere tavsiyem alkol ve sigara da n uzak durun limon suyu için ve karbonatlı su ile ilişkiden önce vajinal yıkama yapın. Bunu sırınga ile yapın ama hijyene dikkat.
ay canim gecmis olsun cok üzgün bir durum bide 5 aylik misin?beterin beteri var canim üzme kendini-potasyum hapi ne yiyeceklerdede varmis yeterli olmazmi???karbonatli vaginali ilk kez duyuyorum asli varmi??

ay canim gecmis olsun cok üzgün bir durum bide 5 aylik misin?beterin beteri var canim üzme kendini-potasyum hapi ne yiyeceklerdede varmis yeterli olmazmi???karbonatli vaginali ilk kez duyuyorum asli varmi??

Sagol canım.Potasyum hapını GNC den aldım potasyum agırlıklı beslenmek biraz zor gibi.Ekmek yok et yok çikolata yok tatlı yok.Tatlı yerine kuru kaysı ve incir bol bol patates kuru fasulye ,avakado,portakal suyu,limon,muz,domates vs.Bu nedenle destek için hap aldım.Halsizliğede cok iyi geliyor.Ayrıca 1 lt kaynatılıp sogutulmus suya 1 corba kasıgı karbonat koy temiz kaplarda hijyen önemli.İlişkiden önce ilk tahretleniyorsun sonra bir şırınga ile vajina içine yoluyorsun bu vajinal yıkama oluyor.İstersen dr a sor.Deneyen kişiler duydum.Hiçbirsey olmamıs hatta oğlu olmus tabi sadece bununla değil ama bu cok onemli rahim asidik olunca y spermi zaten zayıf oldugu için dayanamıyor.Senin cocugun var mı cnm?

GNC ne oluyor canim???eczanede yok mu??kusura bakma Allahima cok cok sükür 2 tatli kizim var ilerde nasip olursa 1 de erkek isterdim

GNC ne oluyor canim???eczanede yok mu??kusura bakma Allahima cok cok sükür 2 tatli kizim var ilerde nasip olursa 1 de erkek isterdim

GNC İstanbul capitol,Akmerkez gibi yerlerde bulunan dogal ilaçlar satan bir yer.Eczanede sadece potasyum hapı varmıdır bilemem.Sen İstanbulda mı oturuyorsun.Birde bir dr bana kadının 35 yasından sonra erkek bebek sahibi olma sansı daha yuksek dedi ben 31 yasındayım ama 4 sene bekliyemem 1 ay sonra denenmeye baslıycam.

GNC İstanbul capitol,Akmerkez gibi yerlerde bulunan dogal ilaçlar satan bir yer.Eczanede sadece potasyum hapı varmıdır bilemem.Sen İstanbulda mı oturuyorsun.Birde bir dr bana kadının 35 yasından sonra erkek bebek sahibi olma sansı daha yuksek dedi ben 31 yasındayım ama 4 sene bekliyemem 1 ay sonra denenmeye baslıycam.
ben almanyada yasiyorum bende 31 gireceyim Allah nasip ederse evet doktorun demesi dogrudur canim cünkü benim tanidiklarim var37 38 yaslarda dogum yaptilar hep erkek oldu acaba nedeni ne ki??yani sen babychoisesa innanmiyorsun dogrumu anladim canim tanisdigima sevindim hadi hayirli sana insAllah olur bir hayirli ogluna.s.

mesaj kutum dolu sanirim bugun yollarim en azindan kiz gunlerine denk gelmemesine dikkat edersen tabiki cok cok iyi olur

Sagol cnm,

Peki su ph degerime ne diyosun bir sitede 7 nin ustu alkali diger bir sitede 7 altı alkali diye okudum.Bu arada senin denemelerin nasıl gidiyor

Nurayahmetcim,

Beni inşallah yanlış anlamamışsındır.Bende senin gibi cok arastırmacıyım bu nedenle sana bu soruları soruyorum.Bana takvim vermistin ama bu erkek takvimi benim ovulasyon gunlerime cok uzak.Senden bir de kız ve notr tarihlerimi sorucaktım ama ozelden ulasamıyorum.Merak ettigim sey kan grubu veya ilk adet olma yasın hesapta kullanılıyormu?Yoksa sadece doğum tarihimi ve cok asidik olan biri erkek tarihinde ilişki olsa bile oğlu olması zor değilmi.
Nuracım benim dt 07/07/1977 son adet 1 ocak 2008 tam bir takvim verirsen cok buyuk sevap işlersin ben yumurtladığım gune gelen tarihte takvimde kızsa o gun dikkatli olurum.Cnm bir soruda benim ph 6 erkek bebek için ne olması lazım
özlembay eee neoldu simdi takvimi deniyecekmisin???benide kafam karisdi ben hep o takvimi denemek istiyordum simdi sen böyle böyle deyince sasirdim yumurtlama günü denk gelmicek mi simdi erkek icin fisfisfis

özlembay eee neoldu simdi takvimi deniyecekmisin???benide kafam karisdi ben hep o takvimi denemek istiyordum simdi sen böyle böyle deyince sasirdim yumurtlama günü denk gelmicek mi simdi erkek icin fisfisfis

Ben sadece her yolu deniyorum ama ben kesinlikle yumurtlama takibi ile yapıcam.Hatta bu yolla yardımcı olan 1 dr buldum ama elimdeki takvime göre
kız gunu gosteren yumurtlama gununu degil notr olanı yada erkek denk gelirse o gunlerde yapıcam.Yani asıl yumurtlama takibini yapıyorum ama babychoıce gercekse diye tarihede bakıcam.

Duydum canım.Sabah yataktan kalmadan dil altından ölçüp yazıyosun hergun ama tam ates yumurtlama gununde farklı oluyomus ama tam bilemiyorum bununla ilgili bircok yazı var bu sitede bulabilirsin.Birde nette ovulasyon testi satılıyormus onunlada takip edebilirsin.
BAKALIM CANIM HAYIRLISI BEN SENI TAKIP EDERIM YAZISIRIZ:teytey:

Selam arkadaslar. Uzun zamandir yazamiyordum islerimin coklugundan. Aralik ayindan cok umutluydum ama olmadi. Bu arada, tam iki sendir hic sasmayan adet duzenim de bozuldu. Denildigi gibi bu isin uzerinde cok dusunmek sistemi bozuyormus hakikatten. Simdi butun hesaplamalarim alt ust oldu tabii.
Hayirlisi artik ama Ocak'tan da pek umudum yok cunku esim sehir disinda olacak. Ama Mart ayi icin yine takvim almayi planliyorum. Mart'ta da 13 gunum var ve insallah bu sefer yumurtlamaya denk gelirler.

Selam arkadaslar. Uzun zamandir yazamiyordum islerimin coklugundan. Aralik ayindan cok umutluydum ama olmadi. Bu arada, tam iki sendir hic sasmayan adet duzenim de bozuldu. Denildigi gibi bu isin uzerinde cok dusunmek sistemi bozuyormus hakikatten. Simdi butun hesaplamalarim alt ust oldu tabii.
Hayirlisi artik ama Ocak'tan da pek umudum yok cunku esim sehir disinda olacak. Ama Mart ayi icin yine takvim almayi planliyorum. Mart'ta da 13 gunum var ve insallah bu sefer yumurtlamaya denk gelirler.
merhaba baltex canim naber??
sen ne diyorsun babychoise icin??? :sm_confused:

Gunadın cnm,

Bence durumun musait takvimi al ve yumurtalama gununude takip et bazı aylar 10 gunun oluyor erkek bebek için.O ay tam yumurtlama gunu takvimede denk gelen tarihte dene.Bu arada idrar tahlili yaptınmı?Internette yabancı bir sitede ogrendim ne yaparsan yap asidiksen oglun olmaz.
günaydin canim su anda zaten düsünmüyorum Allah nasip ederse seneye falan onun icin arastirma yapayim dedimbir nedeni vardir dimi Allah biliyor tabikii.ama aklimdan gecirdim tanidiklarin coyu 2 ayni cinsiyeti varsa 3 cu de aynisi olmus oluyor bir tanidik var 2 kizinin üstüne ikizi oldu ikiside kiz cok tatli bübütdü bilen idrar testi yapmadim daha ama yaparim sen öyle okumusun kac olmasi lazim ph zaten dietide var nuray yazmisdi sen yapdin mi canim ??

yumurtlama gününü ates ölcerek mi ögreneceksin canim makinalarda satilirmus ama bilimiyorum ??

yumurtlama gününü ates ölcerek mi ögreneceksin canim makinalarda satilirmus ama bilimiyorum ??

Yumurtlama takibim için dr a gidicem cunku bir onceki aydan kalan yumurta olursa evdeki hsp carsıya uymuyor.İdrar tahlilimde 6 cıktı ve bu arada idrarda mikropta cıktı dr a gitmem lazım galiba ufak bir idrar yolu iltihabı var.PH erkek bebek için en az 7 olmalıymış.Rejimide sıkı olmasada yapıyorum.Peynir,yumurta,yogurt,tavuk,süt hiç almıyorum.Bugun siyah ekmege baslıycam.Esime bu hafta çinko hapı alıcam kendimde Potasyum hapı içiyorum.Hayırlısı Allah'tan.Bol bol dua ediyorum

Yumurtlama takibim için dr a gidicem cunku bir onceki aydan kalan yumurta olursa evdeki hsp carsıya uymuyor.İdrar tahlilimde 6 cıktı ve bu arada idrarda mikropta cıktı dr a gitmem lazım galiba ufak bir idrar yolu iltihabı var.PH erkek bebek için en az 7 olmalıymış.Rejimide sıkı olmasada yapıyorum.Peynir,yumurta,yogurt,tavuk,süt hiç almıyorum.Bugun siyah ekmege baslıycam.Esime bu hafta çinko hapı alıcam kendimde Potasyum hapı içiyorum.Hayırlısı Allah'tan.Bol bol dua ediyorum
ay canim insAllah olur Allah gönlüne göre versin bende dua edeyim sana nurayada hep ederim Allah onada versin yakinda bebis baya yardimci oldu oda sende baya bilgilisin doktor nasil biliyor yumurtlama gününü ultasonla mi ?a.s.

slm arkadaşlar öncelikle allah kucagınıza almayı nasip etsinn..
sanırım siz benden daha tecrübelisiniz. benim sorum suu 15 ocakta kan test 178,088 çıktı.dr geç döllenme olabilir dedi.. deger düşük çıktı çünkü.sonra benim sağ kasık yada yumurtalık çok sızladı ve dr aradım gel dedi.. 18 ocakta yine gittim kan testı yaptı deger 721,50 oldu.. sanırım 48 saate iki katı olması gerekiomuşş bu deger normalmi.. vee dünden beri sol yumurtalık mı kasıkmıı artıkk çok sızlıo ama ara ara sırt ve belim agrıoo çok uyuyorumm ve sürekli yiyorum sizce normal mi bebek kaç haftalıktık. dr bana 31 ocakta gel dedii neden geç gel dedii... üfff çok korkuyorumm dua edin yaa ne olurr tek korkum dış gebelikkkkk olahımm korusunn yaaa

silagülün formülü nü sana gönderdimi canim önemli birsey mi sence ??

insAllah sanada AllAH BIR OGUL VERIR CANIM HAYIRLISINI VERSIN BENI YANLIZ BIRAKMA BILDIKLERINI PAYLASALIM CANIM :emir_bebek:

silagülün formülü nü sana gönderdimi canim önemli birsey mi sence ??

insAllah sanada AllAH BIR OGUL VERIR CANIM HAYIRLISINI VERSIN BENI YANLIZ BIRAKMA BILDIKLERINI PAYLASALIM CANIM :emir_bebek:

Merhaba cnm,

Sılagulun dediği annesinin uyguladığı bizimkinin tam tersi ve tesadufi bence butun dr lar y spermlerin daha hızlı oldugunu savunuyor bazı kişiler tam yumurtlama gununde hamile kalıp kız olanlarda oldugunu savunuyor.Bunun nedeni buyuk ihtimalle annenin rahminin asidik olması.Asidik ortamda y spermlerin yasayamadıgı kesin.Bu nedenle PH cok onemli.Ayrıca erkek bebek istiyorsan erkekte çinko takviyesi alıcak.Çinko sperm sayısını arttırıyor ve y spermler nekadar çok olursa okadar basarı olur.Dayanıksız oldugu için %80 i zaten yolda ölüyor.

X