Süper annelersiniz

valla tamda benim hesaptakinin kiz ciktigina denk geliyor canim ya.insallah seninki erkek tutarda benim yöntem suya düser.

eger bu kiz olursa bidahakine senin yntemi deniycemmm
ee ozamann yumurtlama gununde hamis kalanlarin hepsininkii kiz bu yonteme goree(((

bakalim bekleyelim görelim canim saglik basta gelir hele senin daha ilk bu tutmasa ikinciyi denersin,ben bu yöntemi bilmedim ilk de ama regl bittigi gün oldu ilski ve arka arka ve erkekti bebek.kizdada zaten oglum dogdu 7 ay regl olmadim emzirenlere olabilirmis bu bu sekilde hamile kaldim kiza regl olmadigim halde.canim hersey biz diyoruz bu yöntem su yöntem diye ama yinede rabbim hayirlisini versin insallah.herkese.

birde feyza ablam sen iyi bilirsinn
kizmi daha hareketli erkek mii
mesela oglunun hareketlerini kacinci haftada kipir kipirr her saatte hissettin
benimki buyudukce tembellesiyorr
yada benmi farkedemiyorumm:(((

canim ben cok dikkatliydim bu hususta herseyi erken fark ettim 4 cü ayda kipir kipir olmasi lazim ben cok hissediyordum yani yatar sirt üstü elimi koyup oksardim konusurdum hareketlenirdi sabahlari daha yataktan kakmadan dene o zaman daha hareketli oluyor.gündüz sen uyaninca o uyuyor olurmus gecede sen yatinca o uyaniyormus o yüzden hissetmiyor olabilirsin.gögüs uclari koyulastimi mesela bu bende olmustu oglumda 3 aydan sonra tamamen koyu oldu kizimda kendi rengindende acik olmustu meme uclari.buda genelde tutuyor.kimi inanmasada.ben iki hamileligide yasadigim icin biliyorum aradaki farki.birde ben ikisinide sagda hissettim.bebeklerimi,kiz solda oglan sagda deniyorya bu olmadi iste benimkiler ikiside sagdaydi.

feyza ablam
bir hafta bakmadimm
sonra bugun baktim ilk defaa hani bakmadim derkenn banyomu falan yaptim ama
bilinclice bakmiycam dediimm
cunku goz alisyorr
birde ne goreyimm
hem koyu kahve olmus
hemde uclari yayilmiss
hele usudummu meme uclarim buzusunce kapkara oluyorlarr
eger bu yontemde bende yatarsa ondada inanmiycam cunku bayaa koyulastii

bak bu iyiye isaret olabilir canim benim oglumda oldu eyer kizdada koyu olsa inanmayacaktim am kizda olmadi.sen icini ferah tut oglus geliyor canim insallah saglikli sihhatli olsunda

orkidem bak ben baska sitede baktim gebelik ogr da kendi günleri hesapladim yumurtlama günü regl günü 7 tembuzdu.13 ve 18 kadar yumurtlama günü diyor.yani regl bitimi hemen gebe kalinabiliyor yumurtlama hemen oluyor yani.deminki arkadas hemen olmaz diyordu ya onun cevabi

cnm önceki sayfalarda yazmıştım ya teyzemin verdiği tüyo :) adet tarihinden itibaren 10 gün içinde ilişkide erkek bebelk oluyomuş dieyerimseniben

canım vereceğini sannetmiyorum çünkü arkadaşımızı çok yıpratmışlar

kizlar ya ben bu yeni yöntemi anlamadim, hatta inanmiyorum

regl den hemen sonra kiz olur, cunku yumurtlamaya daha cok var

adet olur olmaz ilk 10 gun icinde hamile bile kalinmaz bence, yada cylus dönemi cok kisa olmasi gerek.

normalinda 28 gunde adet goruruz, 14cu gunde yumurtlama demek oluyo

ama bu yeni yönteme göre, son 10uncu gunde iliski oluyo, yani sperm 4 gun en az yasamasi gerekiyo, yumurtlamayi (14uncu gunu) yakalayabilmek icin??

sunuda soyleyim, ben kizima yumurtlama gununden 1 gun once iliski gordum
yani yumurtlamaya cok yakin, ama ondan onceki gunlerde iliski oldu.
yani belkide kiz spermler onceden yüzüp rahimde yumurtlama anini beklediler, yumurtlama gunune en yakin olan iliskideki erkek spermlerde gec kalmis oldular :)

olabilirmi acaba?

biraz karisik oldu ya neyse

kızlar bende dediğim gibi regl sonrası üst üste yaptım.2gün içinde göğüslerim dokunulmayacak sekle geldi..4gündürde böyle.acaba döllenmeden sonra 4-5gün göğüs agrısı olurmuş doğrumuki bilen varmıııı.artık istiyom tabi hayırlısıyla.

gülnisacım adetim 4 temmuzda baslayıp 10 temmuzda bitti.hemen ilişki oldu.ilişkiden sonra 2 -3 gün içinde göğüslerim cok agrıdı dokunamadım.3gündür böyleyim.adet olcam desem daha 4 agustos ile 10 agustos arasında mümkün değil.kıeşke hamiş olsam tabi hayırlıysa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…