Süper annelersiniz

edacim sen sanslisin valla
cinsiyetler hangisiyle tutarsa o yontemle denersin
gülmisam canim naber orkidem nasilsin??kiz bir ögrenemediniz cinsiyeti ben gidiyorum aklim sizde kalacak valla?hayirlisi canim.insAllah oglusunuz olur ya.öptümmmmmmmmmmmmmm.:1hug:

gülnisacım adetim 4 temmuzda baslayıp 10 temmuzda bitti.hemen ilişki oldu.ilişkiden sonra 2 -3 gün içinde göğüslerim cok agrıdı dokunamadım.3gündür böyleyim.adet olcam desem daha 4 agustos ile 10 agustos arasında mümkün değil.kıeşke hamiş olsam tabi hayırlıysa.

canım sen geçen ay yumurtlama zamanına denk getirmek için uğraştınmıııı
bide şimdiki ilşkilerinde korunacakmısın feyzanın dediği gibiii
feyza çünküü reglden sonra hemen ilişkiii 1 defa olacak diyorrr ve diğer günler korunacaksınnnn

canım sen geçen ay yumurtlama zamanına denk getirmek için uğraştınmıııı
bide şimdiki ilşkilerinde korunacakmısın feyzanın dediği gibiii
feyza çünküü reglden sonra hemen ilişkiii 1 defa olacak diyorrr ve diğer günler korunacaksınnnn

canim erkek istiyorsa regl günü bitimi ve 3 ,4 gün korunmasiz iliski oluyor.eyer kiz isterse
regl bitiminden 7 gün sonrasi olcak ya o 7 günde koruncak.

gulnisa 2 kızınmı var cnm benimde 1 kızım var 4.5 yaşında allah onlara uzun ömürler versin sende biran önce öğrensende bizde ona göre çalışsak:eek:sırnaşık şey

kis feyza bide soruyon nasilsiniz diye:mymeka:
nasil olalim bu yazilanlardan sonra
aklim karmakarisik yok bu yontem yok su yontem diye diye kafayi siyiricam
hani ilk bebegim olsa onemli degil senin yontemide denerim ama bu ucuncu cocugum olucak birde senin dedigin yontem cok onceleri kullaniliyormus sonralari gecerliligi ispatlanamamis diye artik kullanilmiyormus diye okudum elizabeth whelan diye bir dr bulmus yontemi sonralari shetless yontemi bulunmus
ay bilmiyorum kendimi avutuyorum iste:çok üzgünüm:
canim kafani karistirmak istememe canim valla tutanlar olmasa inat etmiyecegim bende
yakinim ya ablam en yakin sahit bir kizi vardi sonra arkadasindan bu yönemi duydu.oglu oldu ve ikinciyide ayni yapti.yine oglan istiyordu. dr.gitmeden cinsiyetini biliyorduk:)) yine oglu oldu.
bir sassa zaten inat etmiyecegim yaaa.benim oglumda öyle oldu ama ne bileyimmmm
yaaaaaaaa üffffffffffffffffff.

Son düzenleme:
gunaydin kizlarr
inanin uzulmuycemm kizim olursadaaa sevinicemm ilk yaa ama bi burukluk olur tabii
cok istiyordum yaa ondan
feyza ablamm ben bi topikte duydum bakin size bulucamm onu regl sonrasi gebe kalanlarin hepsinin kizi olmusss
gulnisacim kafana takma hayatimm
argona dr erkek olabilir demis
eger onunki erkekse
artikk hic bir yontemm birbirini tutmuyor olacak cunku oda yumurta takibi yaptii
senin goguslerde kararma varmi cnmmbi baksann
ezginim ozelden tel numarani at ben sana mesaj cekerimm
cinsiyetini ogrenincee merak etmessin tatlimm

gülnisacım adetim 4 temmuzda baslayıp 10 temmuzda bitti.hemen ilişki oldu.ilişkiden sonra 2 -3 gün içinde göğüslerim cok agrıdı dokunamadım.3gündür böyleyim.adet olcam desem daha 4 agustos ile 10 agustos arasında mümkün değil.kıeşke hamiş olsam tabi hayırlıysa.

yani 10 veya 11inci gunde hamile mi kaldin?
henuz yumurtlama olmadan yani? (yumurtlama 13/14/15/16 gunde olabilir)

aloo yumurtlama olmadan hamis kalinirsa, erkeklerde hamis kalabilir hiihhi
neyse saka bi tarafa calismak istemiyorummm kizimi özledimmmm

kızlar valla size darıldım 2 gündür hiç uğramadım hiç merak etmemişsiniz beni.........halbuki ben sabah akşam girerdim yokluğum belli olmamış.....evde serum takılı yatıyorum düşük tehlikem var

selam kızlar nasılsınız,
yazdıklarınızı okudumda benim okuduğum duyduğum hep yumurtlamaya yakın ve yumurtlama gününde hamile kaılınırsa erkek bebek olma şansı yüksek olur.zaten burdaki arkadaşlarda özlem hatta doktora gidiyordu yumurta takibi için doktor onada söylemişti yumurtlama gününde ilişki olucak diye.dikkat ederseniz aşılamayla hamile kalanların genellikle oğlu oluyor bu da doktorun yumurtlamayı takip edip 24 saat öncesinden iğne yapmasından kaynaklanıyor ve yumurta çatlayacağına yakın ilişki oluyor.birde yumurtlama kadından kadına değişiyor kimisi adet bitiminde kimisi ortalarında yumurtluyor aklınızı karıştırmayın yumurtlama kitleriyle takip edin yumurtlama zamanını saptayın.zaten yumurtlama zamanı dışında hamile kalamayızki bu da demek oluyor adet bitiminde hamile kalıp oğlu olanlar adet bitiminde yumurtlaması gerçekleşenler.adet bitiminde hamile kalınsaydı benim 4-5 çocuğum olurdu.kızıma hamile kaldığımda yumurtlama gününü takip etmekmiş testlermiş hiçbirşey bilmiyordum adet bitiminden sonra ilişki oluyordu sıksık ve kızım oldu.ben yumurtlama gününde büyük ihtimalle oğlan olucağına inanıyorum.
gülnisa nasılsın canım özledim valla sohbetini giremiyorum ki bir türlü topiğe fırsat yok valla.hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın.

ay halecim Allah korusun dur o nerden cikti simdi dusuk tehlikesi
sen cok iyi oldugunu soyluyordun hep
sen dogru iki gundur yoktun elifnazda oyle ama calistigin icin yogunsundur diye dusunuyor insan
birde dunden beri yine su cinsiyet takintisi fena halde bastirdi bizi haril haril uzuluyoruz
insallah bebegine birsey olmaz canim sorun neki oyle oldu
kanamam oldu bu aralar çok yoğun çalıştım ondan herhalde gülnisacım size biraz nazyapayım dedim evde yatıyorum şimdi serumda taktırdım bu kadar çalışmaya tahmin ediyordum zaten

kızlar valla size darıldım 2 gündür hiç uğramadım hiç merak etmemişsiniz beni.........halbuki ben sabah akşam girerdim yokluğum belli olmamış.....evde serum takılı yatıyorum düşük tehlikem var

geçmiş olsun cnm çok çok dikkat et kendine mümkünse hiç kalkma allah sana bağışlasın bebeğini

gunaydin kizlarr
inanin uzulmuycemm kizim olursadaaa sevinicemm ilk yaa ama bi burukluk olur tabii
cok istiyordum yaa ondan
feyza ablamm ben bi topikte duydum bakin size bulucamm onu regl sonrasi gebe kalanlarin hepsinin kizi olmusss
gulnisacim kafana takma hayatimm
argona dr erkek olabilir demis
eger onunki erkekse
artikk hic bir yontemm birbirini tutmuyor olacak cunku oda yumurta takibi yaptii
senin goguslerde kararma varmi cnmmbi baksann
ezginim ozelden tel numarani at ben sana mesaj cekerimm
cinsiyetini ogrenincee merak etmessin tatlimm
canim orkidem benim tatlim zahmet etme canm.ben internette girerim canim cok cok sag ol,canim benim.yeni yöntemler ne simdi ya.en anlat ana bi.samiram nerelerde??????

baby nursemm tatlim bende daha iki gun oluyo topige girelii
misafirlerim vardii
bende gucennirim banane benide soran olmamisss
canim gecmis olsunn yat dinlen izin all
yorma kendini ama verecek olan rabbim onu tasda yuklsesn sirtina veriri
sikma canini
pozitif dusunn ben karnimda kaybettim ondan aci ne olabilirkii rabbim kimseye yasatmasinn
ezgincimm valla birazdaha bu yontemlere kulak verirsemm beni ben olarak bulamayacaksinizzz
ozaman bosunaa erkek bebek icin ugrasanlar bosuna ugrasmiss o yonteme goree
cunku tammmm
tersiii
yani nasil desemm basbaya tarsiii reglden hemen sonraa erkek bebek 7.gune kadar
7.gunden ikinci regle kadar kiz oluyormusss
pofffff

orkidem canim nasilsin ya gece kusu olmussun gunduzleri pek ypksun
aregondan habermi aldin yoksa onceki soyledigimi
cok oldu aregon yok haberde yok
ama benim gogus uclari cok koyulasti ya yinede guvenemiyorum zaten cok kadinda oluyormus hamilelikte kiz yada erkek

ayy cnmm hadi insallah erkek bebelerrrr
yok cnm son kontrolde demis ya aregona drr
ben kizmi demistim
testise benzer bisey goruyorum diyee
ondan dedimmm
gulnisam peki kizlarinda gos uclarin nasildii
birde ezginim seninde iki kizin varr birazda sen anlat yaa
gogus kararmasii
kartin cizgisi asermee valla hic bisey anlatmiyonnn :mymeka:
kaynanama sordum gecen kocamaan kari bile hatirladii
yaa kizinda eksilii yaprak sarmasi istemis caniisırnaşık şey

X