Süper annelersiniz

canım ateş ölçme yönteminiii anlamak içinn burda böyle bir topiikk var ordakileride okumak lazım anlamak içinnnn
burda genellikle onu yapmıyorlarrr
ama bildiğim kadarıylaa dijital ateş ölçerle sabah yataktan çıkmadan erken saatte ağızdan ölçüyorlarr sonra hergün kaydedip bunuuu sonraa gerisini bende bilmiyorummm:roflol:
o yüzden anlatamıyorummm

kızlar ya benim adetim biter bitmez 5 gündür uğraşıyom ve 2gündür göğüslerime dokunamıyommmmmmmmmmmm.çok acıyolar.sizce hamişmiyim.nasıl öğrenebilirim.sat4temmuz 10 temmuzda bitti.ve hemen ilşki oldu.nasıl anlarım .bide şu dijital termometreyle makattan ölçünce 37,1den fazla cıkınca sabahları hamişmisin duydunuzmuuu böyle sacmalık yoksa doğrumu nasıl yaniii

kızlar büyük teyzemin 3 oğlu var ve o bana demiştiki adet gününden itibaren 10 gün içinde hamile kalındığında oğlan olur dedi kendi denemiş yani ona göre hamile kalınabilir yani

soğuk suyu ilk defa duydum kıs erkek çocuk olsun derken adamı hasta etmiyim:roflolaylaşımın için teşekkürler hepsini deniycem :1rolleyes:

kızlar büyük teyzemin 3 oğlu var ve o bana demiştiki adet gününden itibaren 10 gün içinde hamile kalındığında oğlan olur dedi kendi denemiş yani ona göre hamile kalınabilir yani
senin bu yöntem benimkine yakin canim benim teyzenin de 3 oglu var bu sayede:)))
adanali eda sen benimkini dene olmazsa görüsürük canim:)))))a.s.

yok artik yapmiyor canim malasef:1no2:

valla teyzem ,arkadaslarim ablam olmak üzere hep denendi.bastada hep söyledim.erkek bebek icin regl bitiminin ilk günü arka arka 3 günde olur iliskiye girceksin ve burda önemli nokta beyin baska yöntemle hic bosalmamis olcaksenn regl basladigindan bitinine kadar.
kiz icin de regl gününün bitiminin 7 ci günü olcak. benim bir kiz ve bir oglum var.ablam basta kizi oldu bu yöntemi duydu ona göre uyguladi eniste erkek hastasi ve 2 tane erkek üst üster yapti.arkadasin beyi iki erkek üst üste 3 cüye kiz olsun dediler ona göre yaptilar öyle oldu.bilmiyorum bu kadar tesadüf olurmu????ama benim yöntemin tersini düsünüyorlar olmaz diye ve bu senelerönce tv programinda dr.tarafindan aciklanmis bir yöntem.kendim uydurmuyorum yani.

feyyza ablamm
yaa pekii 7. gunden kacinci gune kadar kiz gunu yanii 10. gun ve 15. gunlerde mi kiz gunuu yaa

yumurtlama olmadan nasıl hamile kalınıcak cnm ben onu anlamadım.ben 19. gun yumurtluyorum..

sen yorumcuya gore mi yaptın cnm.kız mı istiyorsun erkek mi?

yok ben takvim aldimm gecen sene aralikta nuray yapmistii
uc gun bosalma olmadii dorduncu gunu oda takvimimin ilk gunu iliski olduu
ama korunma yontemim guvenilir degildii
tabii baska zaman kalmadiysam takivime gore
ama kazayla olduysa allah kerimm
vajinal dus falanda yapmadimm
esime bol bol maden suyu icirdim kendimde muz ve maden suyu ictimm
peynir sutt bir bucuk iki ay kadar yemedimm
bakalim henuz belli degill yaklasik uc hafta sonra haberleri veririm sizee

yumurtlama olmadan nasıl hamile kalınıcak cnm ben onu anlamadım.ben 19. gun yumurtluyorum..
canim valla orasini bilemem uygulayanlar yumurtlama gününe denk getirmediler yani tarif bu.
orkidem regl bittikten sonra 7 gün gececek tabi bu arada korunmali ilskiye girilebilir beyin kendisini tutmasi lazim degil. o zaman kiz:)))
burda ben en önemli nokta adam hic bir sekilde bosalmiyacak ya o zaman erkek sprermlei demekki hizli ulasiyor o radan sonra iliski olunca.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…