Süper annelersiniz

elif ablamm
sen o pozisyonu bosverrr
kiz istiyorsann en iyisi
onu drlar eerkek bebe icin oneriyolar sanirimm

iyide elifnazcim kendim cok kilo aldim o yuzden gobegim cok belirgin degil
ilk aylarda cok siskindi simdi yok gecti
her goren kilo almissin deyip duruyor karnimi cok rahat gizleyebiliyorum ama bedenim 38 den 40 a cikti dahada cikicak beniml
hem bende erkek bebeklerde karin hemen belli olur diye duymustum

yok yok erkekte ilk baslarda gobek hic belli olmuyor. son zamanlarda sivriliyor sadece. ben simdiye kadar etrafimda erkek bekleyenlerde de hep onu gordum..
kizda daha yaygin oluyo soyle yanlara dogru.

kis bunda kiskanicak ne var bende bisey sandim
sende benim esimin bana yaptiginin ayninsini esine yap biraz iltifat et esine hepsi bu
bir kac hafta sonra hamislik haberini mujdelersin bize:roflol:

ah canım benim ya ne güzel diyorsunnnn,
ah ah kocayla 10 ay ayrı kalcazzzzzsenağlama

kis agzindan yel alsin :mymeka:ne demek olmeden falan
Allah gecinden versin er gec ogrenicez
daha olmadi dogduklarinda ogrenicez
hem bas agrisi cekenin oglusumu olurmus kis orkide hergun birsey cikiyor ya artik inanasim gelmiyor
hem serdal haftaya gidicek dra ozlkemde artik tatil donusu gider
ama aregon kayip yok bir kayip ilani versekmi acaba

gülnisacım artık hergün başağrısı çekmeye razıyımm desene canım

Adanali kiz hadi sira bizde...hem senin kizlarda buyumus bak ne kolay olur ucuncu simdi...
ondan sonrada biz gezeriz gobegimizi gere gere ortada...:teytey:

kız yaramı deşiyon he sendee kocadan 10 ay ayrı kalcam bennn nasıl yapayım çocuğuuuu
benim üzerime sen bile doğurursunnn
kız benii tanımadınmıı ben sıcak browniii he karıştırma beni

arkadaşlar az önce bişey daha okudum bi arkadaşın eşinin sperm değerleri düşük çıkmış ve doktor diz dirsek pozisyonunu önermiş böylece spermler daha hızlı ulaşıyormuş rahme nediyosunuz bu konuda havuç suyuda spermleri hızlandırıyomuş erkek bebek olma olasılığını artırırmı acaba:eek:

cicimini sen kendinden hiç bahsetmedinn canımm
ilk çocuğumu düşünüyorsunnn ,kaç yıllık evlisinnn ,denemelerin oldumu

elifnazcim cok guldum ya
cunki ayni seyi ben ilk okudugum zamanlar nasil oldugunu anlayamadim kimseyede soramadim birde ustune fransizca yaziyor her deyimin ne anlama geldigini anlamak zor
neyse utanarak sonra sonra bir yakin arkadas sormustum o soylemisti

:roflol:ya bu pozisyonda spermler akmasın diye ayakları nasıl havaya dikecezzzz:uhm:

canim raziym tabi insallah olsunda 9 ay boyunca raziyim

Günaydın Canlarımmmm;
İnşallah Gülnisa ablam öyledir ,bazen bu kocakarı şeyleri çıkabiliyor inşallah bizde tutar...
Benim de baş ağrım çok fazla doktora danıştım ''hamileliğin ilk aylarında tansiyonun düşüyordur ondandır dedi'' açıkçası tansiyondan mı değil dikkat etmedim...İnşallah dediğiniz gibidir....:eek:

Haklısın şekerimmmm;
kimde ne yok ise onu istiyor değil mi???
ne ilginç annenin kız araması kız Gülnisa Ablam sen ne diye ona buna,bize soruyon ki anana sorsana
ne yapmış da oğlan doğurmuş hep...

slmm kızlar bugün nasılsınız ben biraz geç takip ediyorum çok sık giremiyorum onun için önceki sayfaları okumaktan fırsat bulamıyorumki yazmaya okuduğum kadarıyla diz dirsek pozisyonu baya etkili birde havuç suyu bunları not aldım da ben hala çözemedim ateş ölçme yöntemini defalarca okudum ama anlayamadım yaffff:kahve:

kis eda sende sonra ayaklarini dik havaya:roflol:
hem benim burda bir fransiz sitesinde okumustum dr lar yazmisti ordada ilski sonrasi hmen bir kac dk ligina kalkin x spermler disari gider deniyordu

ana:1shok: yoksa dışarı gidenler hep bizim kız mühendislermii oluyormuuuu

serdalcim gunaydin
sen 12 haftayi doldurmussun bundan sonr daha rahat gecirirsin zaten
ama simdide bu bas agrisi icin umitlenmeyeyim erkek tir diye biri uysa ikisi uymuyor bu belirtilerin ama insallah diyelim
dunde annem beni gordu msn de konustuk kizim guzellesmissin diyor aman anne ya dedim bosuna umitlendirme dr kiza benzetti dedim tabi fircayi yedim sen hala kiz oglanmi diyosun akilsiz kizim ben kiz doguram diye o kadar ugrastim diyor seni zorla buldum diyor iyide bende ayni sekilde erkek bebek istiyorum dedim yok yok kizlar baska annelerin can yoldasiymis offf kimse anlamiyor kizlar ya annecim bile

canım ya aslında oda istiyordur ama sen üzülmiyesin diye diyemiyordur sana
seni motive etmeye çalışıyor annen
birbirinizden çok uzaksınızzz

canim birsey yapmamiski
o kiz istedikce Allah oglan vermis
olmadikca yeni bebek yapmis :roflol:
belkide bana yeter artik yapma diye ogut vermesi bu yuzden belliki korkuyor kizi oglan bulana kadar cocuk yapicak diye:roflol: ama her anne kizi olsun ister serdalcim ya kiz evladinla her derdini paylasirsin her daim yanindadair

biz oğlan bulacaz diyeee artıkk 5nci çocuklardada halen burda yazarmışızzz
hangi yöntem kaldııı denemediğimiz diye halen uğraşırmışızzzz:roflol:

X