Süper annelersiniz

merhabalar ya ne demek kapsama alani canim kk giremiyormusun??niye?

merhaba canim insAllah hemen denk gelir canim ne var ne yok daha ?baydir yokdun canim?senin cocuklarin varmi ilk mi??

evet canim benim 2 tane Allah uzun ömür versin cümlemize yavrularimiza.sende takvimi denk getireceksin dimi canim ve yum gününü tabiki.bencede en önemli saglikli olmasi ama insan deyisikde istiyor Allah hepimizin gönlündekini verrir insAllah.öptüm

gitme bitanem
ben geldimmm vallahi kavrulduk cok sicakkk
oo kizlar dokturmussunuz
gulnisam hayatim yarin buyuk gun senin icin meraklardayimmmm

arkadaşlar şimdi bir forumda okudum ilk dönemde bakılan ultrasonda keseniz yuvarlaksa kız fasulye gibiyse erkekmiş, ben yeni duyuyorum, bilgisi olan var mı?

aregoncum cnm dogruluk payi ne acaba bende duydum ama
valla burada bi topik bile vardi ben bi arayim bulursam veririm linkiyerimseniben

gülnisam arkadaşım sen duşu falanda denedin birçok şeyi tutturdun işte olmazsa olmaz aynı şey hepimiz için geçerli.....gerisi tevekkül dimi canım üzülme bebişide üzersin......klava:

aregoncum cnm dogruluk payi ne acaba bende duydum ama
valla burada bi topik bile vardi ben bi arayim bulursam veririm linkiyerimseniben

ya evet becerebilsem size gösterirdim benim kızın ilk utlrason görüntüsü dairesel.....doğrumu acabaCADIARZUgülnisa yarın dr a mı gidiyon kız valla bende çok heyecanlandım bize çabuk haber ver n olur:sm_cool:

gulnisacimm
eger senin bebek kizsaa
hersey cope birtanem
yum gunu vagjinal dus ekstra takvimm
en cook sen denedin hepsini bir arada
eger onunlada tutmazsa hersey copee bende bu topikten istifa edicemm

:roflol:evet anneler sabirsiz desem daha dogru olcakti takmayin kiz bence pipili hepinizde bak hic ultrasala gerek kalmadi icimden geldisırnaşık şey:sm_cool:a.s.

selam samiracim
evet cnm hemde fuze gibiiydi
yaani gorenler cook dik diyorlardi uzunlamasina boru gibi
ama ilki yvarlaktii dusurdugum bebek
eger onunla bi ilgisi varsa
tamam benim bebisin cinsiyetin kesin belliii:teytey::teytey:
ne gerek var doktora falan yahuuuuuu:bbo:

birde kiz 5 6 haftaligi diyorsan onda herkesin yuvarlak oluyorrr
ama sen icinde bebek olan keseye bakicann yani 8 haftalikken falann
yaa kizlar dogrulugu ne bunun yaa

:roflol:evet anneler sabirsiz desem daha dogru olcakti takmayin kiz bence pipili hepinizde bak hic ultrasala gerek kalmadi icimden geldisırnaşık şey:sm_cool:a.s.

feyza abla
yap bi ablalik
senin hem oglusun hem kizin var varsa bi bak bakalim keseler ne bicimmmm:1rolleyes:

kizlar ortaya bir laf attiniz
nerdesiniz
gelin beni teselli edin noolur
benim icinde bebek olan kese yuvarlak

kese zaten yuvarlak benim anladığım kadarıyla ortada radyopak yani beyaz görünen saha .o kısım bazen fasulye gibi bazen de daha yuvarlak görünüyor.bende 5 haftalıktaki görüntü var. o da daha yuvarlak görünüyor neticede radyolog değilim yorum yapmak yersiz canım ..sana yarın için bol bol dua edicem .inşallah kolay geçer senin için......

kizlar ortaya bir laf attiniz
nerdesiniz
gelin beni teselli edin noolur
benim icinde bebek olan kese yuvarlak

GÜLNİSACIM BUNLAR HEP HURAFE ÖYLE OLMASA DOKTORLAR BU KADAR YANILIRMIYDI YANİ DOKTOR KESENİN ŞEKLİNDEN KESİN BİLMESİ GEREKİRDİ İÇİNİ RAHAT TUT TAVİMİ ALDIYSAN DOĞUM GÜNÜN YÜZDE YÜZ DOĞRUYSA BİRDE RÜYALARINDA BIÇAK YADA KALEM GİBİ ŞEYLER GÖRÜYORSAN VE YUMURTLAMANIN OLDUĞU GÜN ÇALIŞMA OLDUYSA OĞLUN OLUR BANA SENİN OĞLUN OLACAKMIŞ GİBİ GELİYOR

yapma gulnisacimm
delimissinn biz egleniyoruzz 11 haftalikken gittim kesenin sekli bozulmus yuvarlak olmuss
simdi gereksiz yere uzulme sen
bu arada tr yeden annemle babam int gelmisler onlarla gorustumm
canim sikkin onlarla vedalasmak sanal da olsa cok zorr
yuzlerini gormek bile guzeldii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…