Süper annelersiniz

bendeeee yenileceğimizi düşünüyordum okadar dua ettimkiiii kazanalım diye ama olmadıııı
artık kaçgünde kendime gelirimm bilmiyorummmmm aklımdan hiç çıkmıyor maççç

gülnisacım bende korkarımm normal doğumdannnn hatta 2 tane doğum yaptığım haldeee

orkideeee
hem mizikcilik yok sende bende ogrenicez bu bebeleri
bizde bekliyoruzz burdaaaaa cinsiyetlerinizi öğrenmenizi arkadaşım

masAllah canim Allah kurtarsin canim yenildik simdi ya of of of Almanlar bayram yapiyorlar bir görseniz gicik oldum.insAllah finalda yenilirler of of of Kötü Kazen
ezgincim almanlarınn maçı hakederek kazandığını düşünmüyorummmmmm
bennn
hakem onların okadar cezasında 1 tane bile kart göstermedi
bizimkilere her dakka verdilerrrrrrrr sevinir tabikiii almanlarrrrr ama haketmediklerine sevinsinler onlarr
okadar kızgınımkiiii aklımdan gerçekten çıkaramıyorum akşamkiiii maçııııı
o maç bizim hakkımızdıı türkiyem senii seviyorummmmmm

Günaydın Kızlar,

Valla tahmin edersiniz moraller berbat.Biz Almanları yendik ama yeterli gol atamadk.Türk milli takımına Avrupa'da geri dönüş kralları diyorlarmış.Sabah radyoda Times gazetesi Türkler bu kez geri dönemedi diye yazıyo dediler.Aslında 2-2 olup döndük ama Rüştü nün sayesinde 3. gol ve vakit mi kaldı sonrada.Neyse herseyin hayırlısı
senağlama

Mimoza Canım üzülme genelde herkez sezeryan tercih ediyor çünki normal doğum da da kesip biçiyorlar bence o daha da zor.Hem sancı çekiyorsun hem de kesik ile uğraşıyorsun.

Orkidem Gülnisam;
Kızlar dayanamayız biz doğuma kadar öğrenmeye yav.laelaelaelaelae

Dünkü maç için çok üzgünüm valla ama bizimkiler iyi oynadı bence ah o hakemler bizimkilere ota ...oka kart gösterirken Almanlara öyle yapmadı.Hırvatistan maçında da öyleydi bence...

of off serdalcımmmm okadar kızgınımkii bu hakemlerinnnn din ayrımı yapmasınaaaaa
ellerinden gelenii yapıp bizim bütün iyi oyuncularımızı oyun dışı yaptılarrrrr
hakkımızla kaybetsekk belkiide bukadar üzülmezdimmmmsenağlama

Ben de senin gibi düşünüyorum maalesef hakkımızı yediler boğazlarında dursunnnnn:roflol:

burdayim gulnisacimm
yaa mac beni mahvetti aglaya aglaya bi hal oldum anca iki uc gun sonra toparlarim kendimii

oyle cnm bi kac gun sonra toplarim kendimii
napalim biz oynadik onlar kazandii
diyecek bisey yok bu saatten sonraa
yaa evt kizlar aregon coook merak ettirdi bizii
insallah iyidirr

oyle cnm bi kac gun sonra toplarim kendimii
napalim biz oynadik onlar kazandii
diyecek bisey yok bu saatten sonraa
yaa evt kizlar aregon coook merak ettirdi bizii
insallah iyidirr

Merhaba Canlar ;;;;
Aregon artık duy sesimizi canımmm gel yaaaa...

Kızlar Orkide,Gülnisa,Özlembay vs.....Ben pazartesiye kadar yokummmm.
İzin aldım yarın evde hem dinlenecem hem de iş yapacammmm
Hepinizi öpüyorummm
Beni Özleyin ANACIMMMMMMMMMMMlaelaelaelaelae

is yapacam diyee
bebegimize dikkat ett yoksa karismamm bakkkklava:klava:
kendini yorma sekerim dinlene dinlene yap islerini
ozliycez seni tatlimmŞeniz

Merhaba arkadaşlar, sizi merakta bıraktım kusura bakmayın, tatil dönüşü ancak kendime geldim, bu arada tatildeyken doktora gittim üçlü testim yapıldı, ayrıca sık sık baygınlık geldiği için tekrar gittim, iki kontrolde de doktor kendini göstermiyor ama kız olma ihtimali yüksek dedi, erkek olsaydı bir taraftan yakalardık dedi, kimseye ilk tahminin erkek olduğunu söylememiştik, emin oluncaya kadar da bir şey söylemiyoruz, ara renklerden bir kaç parça kıyafet aldım bebişime, kız fikrine de yavaş yavaş alıştırıyorum kendimi, çalışmalarımıza rağmen kızımız oluyorsa bunda da vardır bir hayır, hadi bakalım sizlerden de cinsiyet haberleri bekliyorum, diğer annelere de umut olur, artık buralardayım, sohbetlere katılırım, sevgiler...

senağlamasenağlamasenağlama
agliyorum canim kusura bakma
bunca calismalar dualar ve umutlarimin gozyaslarii ne olur kizma banaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım kesin olmamakla birlikte kız dedi, bir kız bir erkek tahmini, Rabbim beni sınıyor, en önemlisi de bebişimin tepkilerimden etkilenmesi korkusu, annesinin gönlünden geçenin erkek olduğunu hissetmesi fikri beniüzüyor, gerçi baştan beri kız fikrine de kendimi alıştırıyordum ama bir de emin olsam daha çabuk motive olacağım, üzülme canım, önce emek sarfettik sonra hayırlısı dedik, bence şu anda bebişimin cinsiyeti her neyse benim için hayırlı olan bu fındık...

oyle bitanemm
allahim bizi imtihan ediyorr
hem bak kesinde degill
bu arada hareketlerini hossediyomusun
test sonuclari nasil
sagliklimio bebissimizz
birde karnin buyudumu annesi

Orkidem canım sen ne zaman gideceksin kontrole...

ah cnm burada oyle kolay kolay demiyorlarmiss
en son 11+3 gunlukken gitiik
cok hareketliydi maasallah
bizim gordugumuzde yatiyordu birden ayaklandii:1rolleyes:
neysee sanirim iki hafta icinde size haberleri getiricemm
bende surekli kiz goruyorum ruyalarimda hayirlisini versin rabbim
ne diyimkii dualarin elbet karsiligini gorecegiz
bu dunyada olmazssa diger taraftaaŞeniz

Hoşbulduk canım, dediğn gibi takdir Allah'tan, ama senin h<yırlısıyla erkek olsun yaaayerimseniben

oyle bitanemm
allahim bizi imtihan ediyorr
hem bak kesinde degill
bu arada hareketlerini hossediyomusun
test sonuclari nasil
sagliklimio bebissimizz
birde karnin buyudumu annesi

Çok şükür canım sonuçlar normal, hareketlerini 16. haftanın başından beri hissediyorum, gerçi ultrasonda bebişim daha büyük gösteriyor, karnımda bir haftadır belirgin bir farlılık oluşmaya başladı, kızımda karnım daha çabuk büyümüştü, bunda söylemesem farkeden yok, gerçi geniş kıyafetler giyiyorum ondsn da kaynaklanıyor...

aregon hosgeldin canim benim nasilsin canim??Valla daha bekle kiz derler erkek olur 5 aylikkeke yine gidersin daha net gözükür canim.insAllah erkekdir canim benim.yum test yapmismiydin??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…