Süper annelersiniz

kizlar mac bakan varmi Türkiyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yipiiiii kazandi.InsAllah oglus isteyenlerin Allah verirde.oglusumuzun maclarini bakmaya gideriz.Ay ne güzel olur.Allah hepimizinn gönlündekini verir insAllah.

canim 3 hafta sonra ogrenicek ama sadece kiz dusunuyor adini bile koymus bir elifnaz birde o ayni ama simddiden bebek tekmeliyorsa oglandir derler ya
ama adet sonrasi hamile kalmasi kafa karistiriyor
bekleyip gorucez canim

gülnisacım eğer arkadaşının oğlu olursaa feyzanınnn dediklerinde inanmaya başlıayacğız demek oluyorrrr
bunu bende daha önce duymuştummmmmm

mardinli arkadaşım var eltisi 7 kız doğuruyor arka arkaya sonra 8nci oğlan 9ncu kız oluyorrrr
ona bir hemşire demişkii adetten sonra birlikte ol sonra korun onlarda öyle yapmışlar 10ncu oğlan olmuşşş

arkadaşıma yumurtlama zamanını söyledim erkek bebek içinnn onunda kafası karıştıı

senin arkadaşınınnn cinsiyetini öğrendiğinde mutlaka yaz

kızlar harika bir maç izledikkkk burdaa

dışarda izlemeye gittikkk cafe türk kaynıyordu okadar mutlu oldumkiiii onları görüncee çünküü burda fazla karşılaşmıyordum türklerleeee

biz gol yiyincee nasıl havalara uçtuuu polonyalılarrr ve hırvatlarr

ama sonra biz gerekenii yaptıkkkk

bir türk dünyaya bedeldir ama değilmiii

gülnisacım eğer arkadaşının oğlu olursaa feyzanınnn dediklerinde inanmaya başlıayacğız demek oluyorrrr
bunu bende daha önce duymuştummmmmm

mardinli arkadaşım var eltisi 7 kız doğuruyor arka arkaya sonra 8nci oğlan 9ncu kız oluyorrrr
ona bir hemşire demişkii adetten sonra birlikte ol sonra korun onlarda öyle yapmışlar 10ncu oğlan olmuşşş

arkadaşıma yumurtlama zamanını söyledim erkek bebek içinnn onunda kafası karıştıı

senin arkadaşınınnn cinsiyetini öğrendiğinde mutlaka yaz

nasıl yani anlamadım.ilk defa duydum adetten hemen sonra ol sonra korunmukafamçokkarıştı.kafam gerçekten çok karıştı ...
buda yeni bir tezmi.açıklama apın kızlar çok şamşırdımmmmlaelaelaelaelae

nasıl yani anlamadım.ilk defa duydum adetten hemen sonra ol sonra korunmukafamçokkarıştı.kafam gerçekten çok karıştı ...

böyle bişeyin de tam ispatı yok.haklısın iyice çorba oldu herşey.yalnız ben kızımda adetten tam 7 gün sonra hamile kaldım yani adet başlangıcından sonra 7.gün.benimki uymuyor.dr umda hastalarına erkek bebek için shettless öneriyormuş.yani ovulasyon gününü.bilmiyorum ama temmuz sonu gibi bazı şeyler netleşecek burada.aregon orkidem gülnisa ilk onlar öğrenecek sonra özlembay serdal CADIARZU.dilerim bizim yöntemin yüzdesi daha doğrudur neye inanacağımızı şaşırdık.sırnaşık şey

günaydın kızlar hepimizin gözü aydın yarı finale çıktık sıra almanlarda inşallah onlarıda deviricez.
gülnisa orkide özlem serdal nasılsınız canlarım.orkide ben tescilledim artık senin oğlun olcak bak görürsün kızlar bu kadar erken hareket etmez.gülnisa neden kafana takıyosun canım herşeyi olumlu düşün ya ne o kromozom falan sende duruyon duruyon bişey çıkartıyon araban bozuldu gezemiyon tabii hıncını kendinden çıkarıyon allah allah:)))bırak şu oğlanı rahat ya.
orkidem seninkide canım kendine yer açıyo herhalde valla gemi gibi olcan bu gidişle bu kadar harekete.
özlemcim sende bulantı bulantı dedin alsana bulantı işte.hadi atlatırsın inşallah hayırlısıyla kusmadan bulantıları.
siz yumurtlama gününden şaşmayın diyorum arkadaşlar.herkesin periodu farklı unutmayın.
serdalcım sen nasılsın canım senden ne haber?
mimoza sendeki gelişmeler nasıl canım.rahatsındır inşallah.
baby nurse hoşgeldin canım aramıza.
bende dün bütün gün sokaktaydım arabanın camlarını kapatıp klimayı açamıyorumda kapalı yerde duramam ben resmen kavruldum kuaföre gittim dip röfleye yandım zaten çıkıncada daha beter sucuk gibi oldum oradan dişçiye oradan butiğe sonra eve gel yemek yap hazırla ye kaldır.
maç başladı deli oldum resmen ilk yarının golsüz olacağını tahmin ediyordum son dakikalarda gol yiyince her yeri yumrukladım kız uyuyodu bağıramadım.ama sonraaaa semihhhhh mutluluk getirdi.inşallah finale ve hatta kupaya kadar gideriz.

gülnisa sende kızlarla okula git gel git gel öğrenci gibi olmuşsun valla.sabır ister ya ben napcam bakalım kız okula başlayınca.

selam kızlar nasılsınız.çılgın türkler olarak nasılda yendik onları oleyyyyy.kızlar sol kasığım cok hareketli ya sanki oramda bişey var.arada belime ağrılar giriyo.ve uzayan akıntım ilişkiden buyana bitmedi.28 haziran adet günüm inş.olmam hamişimdir.tam bir haftadır çalışıyommm.bugün takvim günüm bitti.ama yum günlerime denk gelmişti sanırım bu yüzden azıcık umutluyum.sizdede böyle belirtiler olmuşmuydu...heyecanla bekliyom...dua edin neolur....

böyle bişeyin de tam ispatı yok.haklısın iyice çorba oldu herşey.yalnız ben kızımda adetten tam 7 gün sonra hamile kaldım yani adet başlangıcından sonra 7.gün.benimki uymuyor.dr umda hastalarına erkek bebek için shettless öneriyormuş.yani ovulasyon gününü.bilmiyorum ama temmuz sonu gibi bazı şeyler netleşecek burada.aregon orkidem gülnisa ilk onlar öğrenecek sonra özlembay serdal CADIARZU.dilerim bizim yöntemin yüzdesi daha doğrudur neye inanacağımızı şaşırdık.sırnaşık şey

canım benimde kafam karıştığı için sizleri okumaya başladımmmm
bende o arkadaşları sabırsızlıkla bekliyorummmm
bu yöntemii feyzadanda duyuncaaaa şaşırdımm çünkü görümcemin 2 kızı vardır onlarda 3ncüyü istiyorlardıı oda feyzanın gibi söylediiii ,şuan oğlu oldu ama ona sormadın hangi yöntemii yaptınız diye

selam kızlar nasılsınız.çılgın türkler olarak nasılda yendik onları oleyyyyy.kızlar sol kasığım cok hareketli ya sanki oramda bişey var.arada belime ağrılar giriyo.ve uzayan akıntım ilişkiden buyana bitmedi.28 haziran adet günüm inş.olmam hamişimdir.tam bir haftadır çalışıyommm.bugün takvim günüm bitti.ama yum günlerime denk gelmişti sanırım bu yüzden azıcık umutluyum.sizdede böyle belirtiler olmuşmuydu...heyecanla bekliyom...dua edin neolur....

inşallah hamilesindir canım ya

günaydın kızlar hepimizin gözü aydın yarı finale çıktık sıra almanlarda inşallah onlarıda deviricez.
gülnisa orkide özlem serdal nasılsınız canlarım.orkide ben tescilledim artık senin oğlun olcak bak görürsün kızlar bu kadar erken hareket etmez.gülnisa neden kafana takıyosun canım herşeyi olumlu düşün ya ne o kromozom falan sende duruyon duruyon bişey çıkartıyon araban bozuldu gezemiyon tabii hıncını kendinden çıkarıyon allah allah:)))bırak şu oğlanı rahat ya.
orkidem seninkide canım kendine yer açıyo herhalde valla gemi gibi olcan bu gidişle bu kadar harekete.
özlemcim sende bulantı bulantı dedin alsana bulantı işte.hadi atlatırsın inşallah hayırlısıyla kusmadan bulantıları.
siz yumurtlama gününden şaşmayın diyorum arkadaşlar.herkesin periodu farklı unutmayın.
serdalcım sen nasılsın canım senden ne haber?
mimoza sendeki gelişmeler nasıl canım.rahatsındır inşallah.
baby nurse hoşgeldin canım aramıza.
bende dün bütün gün sokaktaydım arabanın camlarını kapatıp klimayı açamıyorumda kapalı yerde duramam ben resmen kavruldum kuaföre gittim dip röfleye yandım zaten çıkıncada daha beter sucuk gibi oldum oradan dişçiye oradan butiğe sonra eve gel yemek yap hazırla ye kaldır.
maç başladı deli oldum resmen ilk yarının golsüz olacağını tahmin ediyordum son dakikalarda gol yiyince her yeri yumrukladım kız uyuyodu bağıramadım.ama sonraaaa semihhhhh mutluluk getirdi.inşallah finale ve hatta kupaya kadar gideriz.

civcivim hosgeldin canim benimmnaniknanik
nebiliyim yaa baska hareket olamaz onlar canimm dun tam gobekle seyin kesistigi noktada uc kere tepmeledii
hani diycem ki bagirsakmi bagirsak yer degistirmez kizlar bu yer degistiriyor
iki hafta once soldaydii simdi ortaya kaydi
hareketler
busabah ciplak aynanin karsina gectim gogus uclarim kararmiss:1shok:
ama ruyalarimda israrla kiz goruyorumm
ben tersine diye yorumluyorum
ne olur sizde oyle yorun kizlarr:1rolleyes:

kizlar baska bir topiktede annelerin cinsiyet tahmini adli topik
orada ozlemyb diye bir kiz
sekiz haftalik hamile
dr u ona % 70 erkek demis
bir halkadan bahsetmia artik ne halkasiysa
gelmedi henuz haber alamadim
iste o halka buyukse %70 erkek demiss

merhaba canim
benim sat 17 mart ama
bebeg uc dort gun arkada
dr bebege gore 20 mart dedi
ama gercekte 17 mart

cnm bebegin arkada olmasii gec dollenme gibi bisey oluytor
ama gulnisacimm bizz birtekkk 4 nisanda korunmasiz iliskiye girdikk
31 martta evet iliski oldu sanirim ama geri cekmeyle olduu
dur bi ben takvime bakayimm

cnm gec dollenme spermler hani 48 ila 24 saat yasayabiliyor yaa yani en fazla iki gun falan rahimde kalabiliyor
eger yumurta varsa dolluyor yoksa geri gidiyorr
ya nebiliyim gulnisacim bak sen benim son sati 20 mart yaz muhtemel gebelik tarihi yum gununuz olan 3 nisan diyorr
amaaan
birde haberim var snmm
nuray yabanci bir sitede okumu kadinin biri takvim uymamis yani babychoicee yine istedigi bebek olmamis
birde parasini geri vermemisler bence oda %3 luk tutmama payina girmis herhal
valla moral bozmak icin demedim cunku bende denedim bu takvimii
hani yinede fazla kaptirmayalim kendimizzii

ya kizlarrrrrrrr ögrenin artikin
cinsiyetlerini:)
bizde sizde kurtulun yaaaaa ogluslariniza kauvsun saglicakla

X