Süper annelersiniz

Ay ne kadar ilerlemiş sayfalar diyorum.Sebebini şimdi anladım meğer Orkidem gelmiş.Hoş gelmiş.Herkese selam.

yaa sorma. orkidem geldi masallah herkesin cenesi acildi. ama marifet orkidem'de. bulup bulup konusturuyor herkesi.

orkidem senin burcun ne tatlim??Basak yada Yay'mi?

orkidem sende erkek bebiş istiyorsun dimi.sen takvim aldınmı.benim takvim yarın gelir diye bekliyom heyecanlıyım.ama herkes tutturmuş bi yumurtlama günü diye ya bende tedirgin oldum.hatta ovulasyon testi aldım.eğer yumurtlama takvimdeki güne gelmezse ilişki olmasınmı sence yoksa takvimemi uyayım.sen nasıl yapıyorsun

Evet Elifnazın söylediği gibi Takvim günlerini yumurtlama günleriyle çakıştırmazsan bebek olmazki.Boşa kürek çekmiş olursun anlıyacağın.Bu nedenlede hangi günler yumurtladığını bilmen lazım.Ya ovulasyon kiti kullanacaksın ya ateşini ölçeceksin.

elifnaz benim 2,bebiş 3 yaşında kızım var.inş.erkek istiyorum.ama takvim kutuplaşmadan bahsediyoya.hem yumurtlamayla takvim nasıl denk gelirrrrrrrrrrrrrrr yaaaaaaaa

orkidem sende erkek bebiş istiyorsun dimi.sen takvim aldınmı.benim takvim yarın gelir diye bekliyom heyecanlıyım.ama herkes tutturmuş bi yumurtlama günü diye ya bende tedirgin oldum.hatta ovulasyon testi aldım.eğer yumurtlama takvimdeki güne gelmezse ilişki olmasınmı sence yoksa takvimemi uyayım.sen nasıl yapıyorsun

Bence yumurtlama günlerini ayarlayabilmek için Ağustostan başlat takvimi ayarlamak zor olabilir.

elifnaz benim 2,bebiş 3 yaşında kızım var.inş.erkek istiyorum.ama takvim kutuplaşmadan bahsediyoya.hem yumurtlamayla takvim nasıl denk gelirrrrrrrrrrrrrrr yaaaaaaaa

iste tatlim biz o yuzden aylardir bekliyoruz. ama bu ay denk gelmezse sonraki ay denk gelir merak etme. bazi arkadaslar adet geciktirici falan kullandilar, adetin gecikince dolayisiyla bir sonraki yumurtlama da gecikiyor. ona gore ayrlama yapabilirsin iste. genelde adetin bittikten sonra 14-15-16. gunlerde yumurtlama olur. yumurtlama olduktan en fazla 14gun sonra da bir sonraki adetin baslar. bunlar genel zamanlar, seninki farkli olabilir tabii, bunu testlerle bulman lazim.
cok karisik farkindayim, ama biraz ugrasinca alisiyorsun, kolay geliyor artik.

merhaba kizlar benimde valla su ralar hic zaman bulamiyorum kk .sizleri cok özlüyorum canlarim.kizlarl, ev koca yemek .hergün ayni seyler.ama nasip olursa izine gidiyorum temmuzun 26 sinda insAllah türkiyeye geliceyim.ona göre kizlar hepinizin cinsiyeti belli olsun yoksa aklim sizde kalir.yada gitmem izine.saka saka.bence ama hepinizin tutdu.icimden ögle geliyor.elif naz hemsom canim benim seninde tutacak.

ayy ben bi ara ugramadim maasallah
doldurmussunuz bu arada banada sorular yonelmis
kizlar bu gece allah izin verirse teheccude basliycam her gece dua edicem
sizede yapicam
gulnisam cnm benimm cok haklisin soyle birlesip okusak cook iyi olur ama masallah burayada en sik girenlerin sayisi belli uc dort kisi unuttular bizi
kizlar bakin cinsiyeti ogrendim diyipte terketmek yok ben kusup kusup geliyom yine oturuyorum bunun basina sirf sizin icin
cok ozlemisim yaaaaaa
elifcim cnm benim burcum ikizler geveze burcuu hahayy
oyledir ya geneli napalim ama oglum cokk efendi bir burca sahip olacak insallah hayirlisi artik
bugun bir arkadasimin bir kizi vardi henuz bir yasina yeni girdi ikinci bes aylik ve cinsiyetini ogrendi oglu olcakmis masaalllah valla
ezgincim ihmal ediyosun bizi kiziyorum vallaa

ayy ben bi ara ugramadim maasallah
doldurmussunuz bu arada banada sorular yonelmis
kizlar bu gece allah izin verirse teheccude basliycam her gece dua edicem
sizede yapicam
gulnisam cnm benimm cok haklisin soyle birlesip okusak cook iyi olur ama masallah burayada en sik girenlerin sayisi belli uc dort kisi unuttular bizi
kizlar bakin cinsiyeti ogrendim diyipte terketmek yok ben kusup kusup geliyom yine oturuyorum bunun basina sirf sizin icin
cok ozlemisim yaaaaaa
elifcim cnm benim burcum ikizler geveze burcuu hahayy
oyledir ya geneli napalim ama oglum cokk efendi bir burca sahip olacak insallah hayirlisi artik
bugun bir arkadasimin bir kizi vardi henuz bir yasina yeni girdi ikinci bes aylik ve cinsiyetini ogrendi oglu olcakmis masaalllah valla
ezgincim ihmal ediyosun bizi kiziyorum vallaa
günaydin orkidem canim orkidem kizma ya valla sizleri takip ediyorum canim cünkü alisdim sizlere.:sm_cool:mümkün oldukca giriyorum.teheccudde ne canim?

Merhaba arkadaşlar kimsecikler yok, ben de , tatil hazırlıklarındayım, yıka ütüle eiv temizle , ama aklım hep sizlerde, tatilim on gün kadar sürecek, haziran 25 i gibi evime döneceğim, o arada da üçlü test yapılacak, bu arada dün yine doktora gittim, çok fazla baygınlık oluyordu çünkü, doktor testler yaptıi bir şey çıkmadı, bilincini kaybetmediğin sürece endişelenme dedi, tekrar ultrasona girdim, bacaklarıyla önünü kapatmıştı bebişim, kızlar genelde önünü kapatır genelde, valla erkek olduğuna artık emin değilim, doktor da üçlü taramada tekrar bakarız dedi, mide bulantılarım dün yine çoktu, bugün biraz daha iyiyim, bu arada canlar ultrasonda bebişinin kıpır kıpır hareket ettiğini görünce insan bir tuhaf oluyor, cinsiyet falna hiç önemli değil kucağıma alayım yeter diyorsun, ben çamaşırları asayım tekrar uğrarım...

aayyyyy yaaaa gulnisaya noldu neden kapsamùa alanina attilar onu
biri bisey yazssin yaa merak ettim simdi
kimseye zarari yoktu ki onun bir bu topige ugrardii
moderatorler ins okur bu yazdigimi bizide bilgilendirirlerse iyi olur

tamam haticem ben evleri topluyam bi abdest alip oturayim basina
gulnisaya gelince
mailini aktif hale getirmesi gerekiyormus sordum moderatorlere yani ototmatikman olmus bi sorun yok
umarim bakar mail kutusuna

merhaba kızlar nasılsınız ben çok berbat bir durumdayım midemi üşüttüm herhalde hiç keyfim yok başım ağrıyo kafam kalkmıyor şimdi yine yatmaya gidiyorum.bu arada dua ederken banada dua edin olurmu bi oğlum olsun benimde allah hepimizin gönlündekini verir inşallah hayırlısyla.öptüm hepinizi.
gülnisa naptın canım sen.

merhaba kızlar nasılsınız ben çok berbat bir durumdayım midemi üşüttüm herhalde hiç keyfim yok başım ağrıyo kafam kalkmıyor şimdi yine yatmaya gidiyorum.bu arada dua ederken banada dua edin olurmu bi oğlum olsun benimde allah hepimizin gönlündekini verir inşallah hayırlısyla.öptüm hepinizi.
gülnisa naptın canım sen.

Geçmiş olsun canım, Umarım hayırlısıyla tatlı mı talı bir oğluşun olsun , maşaallah teheccüd namazları kılınıyor, dualar ediliyor, ne yaparsak yapalım tevekkül Allah'a, dualrım sizinle...

arkadaşlar takvimim bugün geldi.ama kafam iyce karıştı neolur yardım edin.cok stresliyimmm.22 nisanda adet olmuştum.birde sat 28mayıs taydıigelen takvime göre erkek günlerim 14 haziranda başlıyor 21 hazirana kadar sürem var.bana göre 28 yada 29 haziranda tekrar adet olurum.sizce tam denk geliyormu yumurtlamaya.yani uygun zaamanmıııı.birde donnatürk ovulasyon testi siparişi verdim.hiç bunu kullanan oldumu.salı günü elime gecer inş.bi yamukluk yapmazlarsa.diger sorunum.yumurtlama günü kacgün.hergünmü ilişkiye gircem verilen tarihlerde yoksa yumurtlama 1 günmü oluyorrrrr acillllll lütfen bu takvimi anlayan deneyen tutturan arkadaşlarım yardımmmmmmmmm

peki gülnisacım test pozitif cıktıktan 24 saat sonramı ilişki.ve yumurtlama olunca 1 günmü ilişki yoksa kaç gün ilişki olmalı biliyonmu

X