Süper annelersiniz

nasil bildin caniùm yaa valla tam saat 1 de kalktim saate bir baktim sok oldumm yaa bu efemi artik allah bilirde beni cok uyutuyor birde sabahlari degilde aksamlari
afedersin kusmaktan icim disima cikiyor nedense hep aksamlari bastiriyor
birde soyledimmi size bilmeme ama
bebegimin hareketlerini hissediyorum tam bir haftadir bu baska bisey kizlar bagirsak hareketleri falan degil eminim bebegimin hafreketleri yaa

ben geldiiiimmmm. hamislerimizin keyfi yerinde bakiyorum da, cok sukur. anacim uyuyun yaa. bebekler dogunca uyuyamayacaginiz gunlere sayin

Orkidem hizli cevabin icin cok tesekkür ederim, yani ben simdi bu takvimi alabilmek icin, 375 € ödemem lazim dimi güzelim, yoksa yanlismi anladim?

Fazla bir bilgi vermiyorlar malesef, neyse saglik olsun ... Hayirlisi Allahtan ... dah bir senem var, dedigim gibi, hala korunuyorum, ama öylesine merak iste ...

Kızlar tekrar merhaba;
sizi uykucular sizi!!!
Ya kızlar sizin şikayetler ne zaman başladı kaç haftalıkken ???
Böyle yazıyorsunuz ya beni çok korkutuyorsunuz valla.
Ben günde 11 saaat dışarda olmak zorundayım uykum bastırsa ne yaparım
iş beklemiyor...
Namaz kılmanız beni çok mutlu etti :dance:

ben oglumun hareketlerini hissettigimde 5 aylik falandim yaa... ne yaptiniz siz... soyle sanki icimde kelebek var da kanatlarini cirpiyor gibi bir hidsti ilk hissettigimde. ondan sonra da hic durmadi zaten velet. kipir kipirdi hep.

Ayrica Orkidem bebegin hayirli ugurlu olsun insallah ... Allah tamamina erdirsin insallah ...

Ayrica diger arkadaslarinda tabi yerimseniben

cnm bak bir senen varmis ozamanan kadar karinca kararinca damla damla biriktirir eger cok diyorsan
sonrada sikismassin euro ya gelince bence tr yeden al derim hem daha ucuz hemde cetlesme imkanin var ayni dilden oradada 350 ytl civari sanirim 6 ayligi
bu arada sikii bir diyet uygularsan ama coook siki takvime bile gerek kalmaz dedi r un biri dun int okudum ama onu yaparsanda sagligin tehlikeye girer sendemi oglan istiyosun hadi hayirlisi olsun bu oglan olursa benim
iki sene sonra ikinciyi kiz yapmak istiyorumm arayi sogutmadan once allahin izniyle tabii

Valla prim mirim istemirem, yeterki takvim versinler diycem ama, bayagi bir para istiyorlar, vay hayinler ...:mymeka:

Siz aldinizmi o takvimi, sora bilirmiyim:uhm:

Ben almıştım ama maalesef acemiliğime denk geldi takvimi ovülasyon günüme denk getireyim derken takvim bitti.

gulnisa teyzesii oyle sanirim bu oglan olucak zaten yuzumde falanda ne sivilce nede gebelik maskesi olduu
ne dersinizz serdalcim hosgeldin hayyatim
bulantilarin nasil bakiyim
elifimm sende hosgeldinn aynen cnmm ayni sanki kelebek var gibi icimde hemen yakalayamaiyorum bile aninda gelip geciyorr

gulnisa teyzesii oyle sanirim bu oglan olucak zaten yuzumde falanda ne sivilce nede gebelik maskesi olduu
ne dersinizz serdalcim hosgeldin hayyatim
bulantilarin nasil bakiyim
elifimm sende hosgeldinn aynen cnmm ayni sanki kelebek var gibi icimde hemen yakalayamaiyorum bile aninda gelip geciyorr

Sagol canim ilgin icin. Cok iyisin, Allahta gönlüne göre bebegini verir insallah. Allahin gücüne gider diyede cok korkuyorum ya, ama neden yalan söyliym, bir kizim var, bir tanede oglum olsa tabikide cok sevinirim. Fakat yinede önce Allahin dedigi olur, eli ayagi düzgün olsun, hayirli olsun, ilk sartlarim bunlar. Allahim beni affetsin böyle düsündügümden dolayi, icim rahat degil, yani Allah bana bir oglan cocuk nasip ederde, hayirsiz olurda, beni cezalandirir diye, ödüm kopuyor vallahi.

Insallah senin bebeginde diledigin gibi olur, yani bir oglan, ikinciyi de fazla ara vermeden yaparsin artik. Hayirlisi Allahtan.

Ben malesef cok ara verdim, kizim Temmuzda 7 yasina girecek. Aslinda böyle olsun istememistik ama esimin is nedenleri yüzünden ben calismak zorunda kalinca böyle oldu iste. Ama olsun, her iste bir hayir vardir diyorum, ve Allaha birakiyorum.

Öptüm tatlim seni Şeniz

Ben almıştım ama maalesef acemiliğime denk geldi takvimi ovülasyon günüme denk getireyim derken takvim bitti.

Hay Allah senin iyiligini versin emi :roflol: güldürdün beni

Ya saka bir yanada simdi, hakikaten cok pahali ya ... birde tutmassa ... birde Allahin gücüne gidecek diyede ödüm kopuyor ya kafamçokkarıştı

Orkidem ben çıkıyorum bebişim ;
çok az bulantım oluyor sonra geçiyor ....

Kuşyuvası canım ;
denk getirirsin mutlaka ama çok yakın tarihe isteme takvimi

kus yuvasi cnm
yuce rabbimiz ne demis
benden isteyinki size vereyim cook cok dua edinki vereyim demis
biz sadece takvim yapip yan gelip yatmiyoruz eminim suan takvimle hamile kalanlarin hepsi allaha yalvarmislardir halada dua ediyorlardir bunlar sadece bir vesile cnm
ama bir evlat isteyipte dua etmeyen yoktur bence biz elimizden geleni yapip allaha siginiyoruz rabbim biz yaptik sen kabul buyur diyoruzz
birr ayettede dua yalnizca basli basina olmaz
duanin yaninda biseylerde yapin allahtan yattiginiz yerden mal mulk istemeyin cabalayin calisinki duaniz kabul olsun
diye biryerde okumustum
aslinda bende senin gibi dusunmustum ama ayetleri okuyunca icim rahatladi
insallah hepimizin muradi hasil olur

Orkidem canim benim, sendemi bu takvime göre uyguladin? :uhm:

Ay deli olucam, her kafadan baska bir ses cikiyor, aklim karma karisik ... kafamçokkarıştı

Sagol canim, beni rahatlattin, Allah´ta senin elinden tutsun insallah.

Canim benim sen hangi teknigi uyguladin o zaman, hic olmassa bende denerim ... a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…