Süper annelersiniz

hosgeldiniz kizlar
aregon cnm sende bebisin fotosunu koysana yaa ben koydun seninkiyle nasil sekli bi baksana bi

hosgeldiniz kizlar
aregon cnm sende bebisin fotosunu koysana yaa ben koydun seninkiyle nasil sekli bi baksana bi

kiz yolluyam fotosunu diyincee yanlis anlamayin killiligini degil :roflol:
sadece buyuklugunu didimm
ay ne biliyim eltimin kizi oldu onda killari dokulmustu ama hepsi batil inanc yaa su siralar tatliya dustum birdee

kiz yolluyam fotosunu diyincee yanlis anlamayin killiligini degil :roflol:
sadece buyuklugunu didimm
ay ne biliyim eltimin kizi oldu onda killari dokulmustu ama hepsi batil inanc yaa su siralar tatliya dustum birdee

selam kızlar, ne güzel herkes sırayla hamiş oluyor. Umarım herkes sağlıklı ve dilediği cinsiyet de bebeği kucağına alır. Ben de erkek bebek istiyorum , bu ay ovulasyon testi kullanıcam ama bugün adetimin 9 günü sizce geç mi kaldım. 27 günde bir adet oluyorum. Bir de erkek bebek için ne yemek içmek lazım ben okudum ama sayfaları bir muzla kayısı var. Sabahları ne yiycez aç geziyom ben valla... :) Lütfen cevap yazın süper hamişler ve hamiş adayları :)

aregon bacimmmmmmmmmm
nettinn gizzzzz
kis sunu kucult yawwww sasi oldumm ebatlari var orada oradan kucultt ay kirildim gulmekten seninki hareketlimiydi cnm 8 haftalikken
gulnisacim beniki hareket etmiyordu yaa

cnmm sut ve sut urunlerinden kizartma kola calsiyum iceren besinlerden uzak dur
kahvaltilarda patetes hasla pulbiber karabiber zeytin yagi dok
ohhhh mis gibi ye ben ne peynire ihtiyac duydum ne yumurtaya ama icine yumurta katarsan haslanmis daha guzel olurda diyette yumurta yok tatlim
neyse bol bol meyve ye
aksamlarida corba salata daha ne hem zayiflarsinda iki ay kadar devam ett bakalim biz yaptik ama sonuc nolacaktatlicadiarzu

[img=http://img91.imageshack.us/img91/8728/abc170vv2.th.jpg] oldu mu acaba

bu arada canım benimki hareket etmiyordu, ben bebeklerin onuncu haftadan sonra hareket ettiğini biliyordum

kiz gulnisa seninki kesin erkek ayolll
nasil seviniyorumm peki kizlarinda nasildii bu farklimi sence

Diğer arkadaşlar kızmasın ama benim dularımda ilk sırada Gülnisa var, onun üçüncü bebvişi olacak çünkü, hadi canım Allah'ın izniyle senden errrkeeekk bebek müjdesini bekliyoruz...

ne yalan diyim valla aregon cnm bende en cok onun oglu olmasini istiyorumm
hadi biz falan ilk yada ikinci ama ucuncuyu tutturacan ins gulnisa ablamm ayyyy teyzesinin emir bebegi yakisiklisi oo yerim ben onun pipisini
:uhm: biraz ayip mi kactii
ayy amaaannnnn :teytey:
yerim inan ne ne var yaniii

Arkadaşlar bu arada kilolarınız ne alemde, ben henüz verdiğim beş kiloyla duruyorum, iştahım da yok, bebişlerimizi nasıl besleyeceiz biz...

ayyy bi olsunn ben onun isirmadik yerini koymuycamm yiycem heryerinii yaa cok sabirsizim simdiden herseyini almak istiyorum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…