Süper annelersiniz

BEN ŞUAN ZATEN ADETLİYİM takvim gelene kadar biter sanırım.ben erkek bebek için sipariş verdim hayırlısı.ama kafama sorular cok.hem yumurtlamaya denk gelmesi diye bişey yokki. çünkü elektrik yüküyle ilgili ya sitede öyle diyoooo.yanlışmı biliyorum.hem geciktirici kullanmakta pek sağlıklı değil gibi geliyyoo bana.yumurtanın sprmi elektriksel olarak çektiği günleri veriyolar ya babychoseda öyle değilmiii.sen ne için sipariş verdin
kaçıncı cocuk senin

merhaba kizlar nasilsiniz halen bilgisayarim olmadii ama sizi cook merak ediyorumm
iste boyle arada kacamak gelmeye calisiyorumm
zorla getirdim esimi elifcim askolsun cnm bana kiz doguyor demissin canin sagolsun seninki sadece bir yorum saygi duyuyorum birtanem ama ilk okur okumaz bir tuhaf oldum hayirlisi
ama artik kizlar kizmis erkekmis takmiyorumm allahim hayirlisini versin verecekse erkek gibi erkek kadin gibi kadin olmasini nasip eylesinn cevre cok kotu kizlarr
okadar cok erkek kiyafeti almama ragmen kizda alirim artik icime son gunlerde erkek dogmasina ragmen elif ablam tum hayallerimi yiktii.....................dermisimm
saka saka oda benim bir parcamm ama kizlar ne desem bi yanim kayiyor allahim affetsin benii
kimsede kizmasin bana artik esimede soyledimm erkek istedigimi ama o hiic ayrim yapmiyor
neysee once sgliksamiram bidenem bebgin iyi olmasina sevindim ama sen gec yumurtladiysam kizdir diyordun simdide buyuk bir ihtimal erkek diyorsun anlamadim tatlimmm
neyse ben eski sayfalarada bakiyimm tekrar yazarimm

merhaba tatlim benim sizi cok ozledimm int henuz olmadii suan net cafedeyiz esimle sgolsun beni kirmadii bu arada mide bulanti ve kusmalar devam ediyorr hatta az once gelmedenn cok fenaydim sizin icin geldimm
gecen gun kanamam oldu aglaya aglaya hastaneye kosturdukk cok sukur bebegimiz yasiyorduu iki hafta sonra ikili testimiz var
samiramm cnm benim dr bana 9+4 gunluksun dedi bugun ama hesaplamalara gore takvimdeki gunumdeyim bisey anlamadim ben gecmi yumurtladim simdii bisey soyle bana yoksa buyudukce gununu doldururmu ama bu gunse eger tam takvim gunumde oluyorumm neysee cnmmmmm optum senii cok ozledim yaa

aha kacaklarin ikiside burda...nerelerdesiniz siz yaa...ozledik, merak ettik...vallahi geldiginiz cok iyi oldu. oglani uyuttum biraz once soyle bir bakayim dedim ikinizde burdasininz, havadisleriniz aldim cok sevindim vallahi.

merhaba kizlar nasilsiniz halen bilgisayarim olmadii ama sizi cook merak ediyorumm
iste boyle arada kacamak gelmeye calisiyorumm
zorla getirdim esimi elifcim askolsun cnm bana kiz doguyor demissin canin sagolsun seninki sadece bir yorum saygi duyuyorum birtanem ama ilk okur okumaz bir tuhaf oldum hayirlisi
ama artik kizlar kizmis erkekmis takmiyorumm allahim hayirlisini versin verecekse erkek gibi erkek kadin gibi kadin olmasini nasip eylesinn cevre cok kotu kizlarr
okadar cok erkek kiyafeti almama ragmen kizda alirim artik icime son gunlerde erkek dogmasina ragmen elif ablam tum hayallerimi yiktii.....................dermisimm
saka saka oda benim bir parcamm ama kizlar ne desem bi yanim kayiyor allahim affetsin benii
kimsede kizmasin bana artik esimede soyledimm erkek istedigimi ama o hiic ayrim yapmiyor
neysee once sgliksamiram bidenem bebgin iyi olmasina sevindim ama sen gec yumurtladiysam kizdir diyordun simdide buyuk bir ihtimal erkek diyorsun anlamadim tatlimmm
neyse ben eski sayfalarada bakiyimm tekrar yazarimm

canimsin sen benim...vallahi dua ediyorum oglun olsun diye ama sadece icimden geceni yazdim. bak Samira'nin da takvimi kiz icin, Shettles'a uygun oldu ama benim icimden erkek gecmisti onu yazdim. Yani ne olur yaa boyle uzulme benim lafima...Canim benim insallah oglun olur ama senin de dedigin gibi su saatten sonra en onemli sey bebegin ve senin sagligin. Hayallerini yikma hic, hele bu benim yuzumden olursa vallahi cok uzulurum. Sen saglikli, hayirli bir evlat icin dua et bitanem. Kiz yada erkek ne olduysa oldu zaten.

kizlar selam serdal hamile misin canim kesin mi gecmise bakamadim daha
civciv cok gusel soru sormussun herkes cok hevesli oldugu icin moral bozmamak icin bundan bahsetmemistim sadece deneyin ama cok kaptirmayin demistim..her ne kadar onlar yuzde bilmemkac tutuyor deseler de bunun dogru olup olmadigini da bilemeyiz sonucta tutturamayanlara para iadesi yapiliyor..yani basarisizlik orani nedir bilmenin imkani yok
hesaplama yontemini buldum ama canim yani bana kalirsa bilimsel degil
dayanilan teori dogru olabilir kulaga mantikli geliyor ancak bu boyle hesaplanir mi dersen,hic sanmiyorum:1no2:

orkidem daha 14 haftalik olmadi aregon o kadar sanirim
orkide 10hafta filan olmasi lazimfisfisfis
elifnaz dogum tarihin 15kasim 73 sanirim eski mesajlarindan baktigima gore
haziran basi tamamen notr temmuz basi da oylee.temmuz 5inden sonra erkek gunleri basliyora.s

cok tesekkur ederim Samira cevap verdigin icin. hic degilse yumurtlama zamanimin notr olmasina cok sevindim aslinda.

nurayin haklisin cnmm bu konu beni deli durumuna dusurdu yani ben kendimi delirmis gibi hissediyorumm allahim sonumu hayra cikarsin
gulnisam emir pasam nasil benim annesi sana cok eziyet ediyormuu iyisin ins int cafede oldugum icin rahat rahat okuyamadim yazdiklarinizii
ozlem ve serdalcimm insallah gebelik doneminizdesinizdirr guzel haberlerinizi bekliyorumm
mimozamm cnm yaaa sen nasilsinnn ne takvimin var nede yazilimin bebegin ne kadarlik olduu ee artik sismissindir ne guzel bende biran once gobusumun cikmasini istiyorumm kilolarida hiiiiic takma cnm benimm o kilolara kurban olam zaten emzirirken hepsini alacak guzel bebisin
ezgin fiona ismini sayamadigim bacilarimmm sizden ne haberr aman hepiniz iyi olundaa yalan dunyada gerisi boss elif ablammm cnm benimmm sana kizmadimm darilmadimdaa saglikli olsun yeter
allah elbet kullarinin dualarini geri cevirmezz daha ne ki ilk bebegimizz
biraz once esime dedim ki yaa dedim sitede elif abla diye birisi var herkese erkek bana kiz diyo cnm dedimm
oda dedi ehh iste ne guzel cicili bicili seyler alirsin sende kizimiza dedii icim bi hoc duyguyla kaplandii
nasil mutlu oldumm
yaa kizlar inan kanamam gelince oglan kizz hiic dusunmedim sadece allahim bebegimi bana bagisla diye allaha yalvardimm kimbilir anne olunca nasil olacagimm

nurayin haklisin cnmm bu konu beni deli durumuna dusurdu yani ben kendimi delirmis gibi hissediyorumm allahim sonumu hayra cikarsin
gulnisam emir pasam nasil benim annesi sana cok eziyet ediyormuu iyisin ins int cafede oldugum icin rahat rahat okuyamadim yazdiklarinizii
ozlem ve serdalcimm insallah gebelik doneminizdesinizdirr guzel haberlerinizi bekliyorumm
mimozamm cnm yaaa sen nasilsinnn ne takvimin var nede yazilimin bebegin ne kadarlik olduu ee artik sismissindir ne guzel bende biran once gobusumun cikmasini istiyorumm kilolarida hiiiiic takma cnm benimm o kilolara kurban olam zaten emzirirken hepsini alacak guzel bebisin
ezgin fiona ismini sayamadigim bacilarimmm sizden ne haberr aman hepiniz iyi olundaa yalan dunyada gerisi boss elif ablammm cnm benimmm sana kizmadimm darilmadimdaa saglikli olsun yeter
allah elbet kullarinin dualarini geri cevirmezz daha ne ki ilk bebegimizz
biraz once esime dedim ki yaa dedim sitede elif abla diye birisi var herkese erkek bana kiz diyo cnm dedimm
oda dedi ehh iste ne guzel cicili bicili seyler alirsin sende kizimiza dedii icim bi hoc duyguyla kaplandii
nasil mutlu oldumm
yaa kizlar inan kanamam gelince oglan kizz hiic dusunmedim sadece allahim bebegimi bana bagisla diye allaha yalvardimm kimbilir anne olunca nasil olacagimm

hay yasa yaaaa...bak ben onunda ablasi sayilirim git simdi esini yanagindan kocaman op benim icin. ne guzel soylemis. kiz ben daha ortada bebek yok gidip kiz kiyafetleri aliyorum. Hem kiz olursa bile soyle azicik buyudumu gelir bir sarilir annecim babacim diye boynunuza o zaman bu gunleri hatirlar gulersin artik. Erkek cocuklarda oyle seyler bekleme hic, coooooook beklersin.

kiz orkide geldin konusturdun yine beni... daha ortada fol yok yumurta yok...daha belli degil yavrucum seninkinin cinsiyeti. sen bakma benim laflarima. ben cok konusurum bazen hep sonra da kizarim kendime bi cenemi tutamadim diye...belki erkektir yaw senin bebis. dur bakalim daha, hic bir sey bilmiyoruz.

nuraycim cnm yaa normalde dr ilk gittigimizde dedi tahmini dogum tarihinn 23 aralik
sonra bu gittigimizdede 25 aralik dedii yani benimki gittikce gun tamamlayacagina gun arttiriyor
normali ise son sata gore
20 aralik bilmem bundan sonra degisirmii
haa birde sizlere su meshur batil inanclari yazamm
yuzum guzellestigini soyluyor herkes gebelik masken yok diyorlr gerci cok erken ama iste koca kari olurda dururmuu
sonraa cnm tatli istemiyorr ekside istemiyorr surekli meyveler yiyorum acayip neeredeyse hic yemek yemiyorum varin yorumlari siz yapinn
gobusum killandii booggkkkk
gogus uclarimm cook degilde eskisine gore koyulastii ama acimasi gectii cookta buyumedii
simdilik bunlarr yaa ikide bir dusup duruyorumm ya

samiram, orkidem ben gidiyorum simdilik. ikinizde kendinize ve bebislerinize cok iyi bakin. Arada gelip boyle havadisler verince cok mutlu oluyorum. Saglikli oldugunuzu duymak yetiyor...Hadi hayirli geceler...

kiz orkide geldin konusturdun yine beni... daha ortada fol yok yumurta yok...daha belli degil yavrucum seninkinin cinsiyeti. sen bakma benim laflarima. ben cok konusurum bazen hep sonra da kizarim kendime bi cenemi tutamadim diye...belki erkektir yaw senin bebis. dur bakalim daha, hic bir sey bilmiyoruz.

yaa elif ablacim sen o tatli canini sikma sen benim buyuyugumsunn ne demek cenemi tutamadim falann
olurmu oyle seyy bak ne guzeell beni kiza heveslendirdinn
yaa bak simdi bide erkekten sogursamda erkek olursaaasırnaşık şey
ayy yaaa ne gulduk esimle ama yazdigini okuttum bana diyo sen delisin diyi
oo hiic farketmez diyorr
hayirlisi ablacim kiyamam sanaa lutfenn uzulme ksine benim hosuma bile gitti neysee herkese selam soyleyin kizlar burada saat baya bi gec oldu bebelere iyi bakinn
nurayimm sende bitanemm
kocamaann optum siziii
kanamami sormussun cnm bazi hamileliklerde oluyor dedii iste tahmin edildigi gibii
neyse bana musade guzel anne ve anne adaylarii netim olmassa gelirim yineeŞeniz

Günaydın Kızlar,

Ooooo.Geceleri muhabbet koyu burda ama gece pek giremiyorum.Orkidem cnm sevindim iyi olmana valla insan alışıyor burda ama birde kaybolunca adını,tel vs hiçbirsey bilmiyoruz.İnsan catlar meraktan arayamazda.Sabah ateşimi ölçtüm 36.5 cıktı dun 36.2 di
Sonra baska derecede hazırlamıstım daha iyi bir tane oda 36.7 gosterdi.
Bugun gidip kan tahlili yaptırcam.Gecen ay 8 gun 5.69 du bugun yine 8.gun bakalım ne cıkıcak.

günaydın kızlar orkidem samira hoşgeldiniz canlarım neşe kattınız foruma.allahım hayırlısıyla sağlıkla ve gönlünüzce doğumlar nasip etsin.
nuraycım evet ya benim adet düzenim şaştı valla düzeleceğini beklerken döngüler uzuyo ne iş anlayamadım.bakalım pazartesi doktora gitmeyi düşünüyorum.şu yumurtlamayı biraz öne alabilsem ne iyi olcak.takvimle ilgili açıklamaların için teşekkürler.ben bu takvimi hastalarına öneren doktoru aradım bana %87 başarılı olduğunu söyledi.hatta takvimi al ondan sonra beni tekrar ara dedi günlerin denk getirilebilmesi için.ne bileyim sanki istediğimiz gibi olucakmış gibi hissediyorum.
özlemcim canım inşallah istediğin gibi hamile olduğunu öğreniriz tahlilinden sonra.
gülnisa nerdesin kız sende hemen kaçıyon bi selam atıp.
elifcim senin kızın olucak canım.bende öyle hissediyorum.sen bolbol çalış taaki yumurta çatlamaya başlayıncaya kadar.

BEN ŞUAN ZATEN ADETLİYİM takvim gelene kadar biter sanırım.ben erkek bebek için sipariş verdim hayırlısı.ama kafama sorular cok.hem yumurtlamaya denk gelmesi diye bişey yokki. çünkü elektrik yüküyle ilgili ya sitede öyle diyoooo.yanlışmı biliyorum.hem geciktirici kullanmakta pek sağlıklı değil gibi geliyyoo bana.yumurtanın sprmi elektriksel olarak çektiği günleri veriyolar ya babychoseda öyle değilmiii.sen ne için sipariş verdin
kaçıncı cocuk senin
canım elektriksel olarak çekildiği doğru ama bu yumurtlama zamanında oluyor.yumurtlama zamanının dışında zaten hamile kalamazsın.bende erkek bebek istiyorum.kızım var 5 yaşında.

Selam Canlar,

Tahlili yaptırdım işe geldim geri.Saat 1 de belli olucak.Ama hiç ümitli değilim.Geçen ayda böyle stres yaptım olmadıya yine olmayacak gibi geliyor.

merhaba arkadaşlar. Serdal seni çok tebrik ediyorum. İnşallah bizede nasip olur hamile haberleri vermek.
Özlembay umarım hamilesindir. Benim sana sormak istediğim ben de serhat beyden randevu almak istiyorum ama telefonlarına kimse yanıt vermiyor. Saat kaç gibi aramam gerekiyor.

X