Süper annelersiniz

canim sen anlattinda ben bilgisayar kullanma ozurluyum highligh et ne demek anlayamadim olmasa bir arkadasimdan pratik yaparak ogrenirim yinede sagol canim

ya hani boyle yazinin uzerine gidiyorsun, mouse'un sol tarafina basip yazinin uzerinden gectinmi koyulasiyor ya, hani orayi secmis oluyorsun iste onu demek istemistim ama bende anlatma ozurluyum anlatamiyorum. gostermem lazim. ben de zaten herseyi gorerek ogrenirim oyle anlatmayla falan degil. senin kizlara sor bak, onlar canavar gibilerdir bilgisayar konusunda eminim.

ay elifnaz bana fenalik geldi ugrasmaktan olmadi kizlarda yapamadilar daha dogrusu benim istedigim gibi olmadi zaten kullanmayi kizlardan ogrendim basimda vidi vidi cekemem valla kalsinya ben bisey gondermek istemiyorum boyle iyi :dilcikar:

ay kusura bakma yaa... aslinda cok kolay birsey de ben anlatamadim. kimdi o egitmen olan aramizda civcivim senmi ogretmendin tatlim ya. bi anlativersen...hakikatten cok basit ama ben dedim ya anlatamam zaten..gorerek ogrenirim, gostererek ogretirim..herseyi de yazip cizerek aklimda tutarim.. oyle bir cinsim iste bende sengözlerimebaksanab

Günaydın Kızlar,

Dun aksam yine buyuk gundu biliyorsunuz.
Karbonatlı vajinal dus yaptım.
Esime kahve içirdim
Takvimde tuttu.(son kez)
Ayaklarımıda diktim.
Gerisi Allah'a kaldı artık
İnşallah tutmuştur.Gerçekten çok istiyorum.
Hepinizi opuyorum.İşteyim.Cok yogun oluyorum arada bakıyorum.

Ne büyük tesadüfmüş çok süper !!!!!Nurayın takviminden şüphem yok sadece merak ettim.
Senin bebişin cinsiyetini çooookkk merak ettiğim gibi..,
Ya hadi öğren artıkkkkk!!!!!!

Günaydın Gülnisa ;
BENİM İLK BEBİŞ OLACAK inşallah Allah nasip ederse.
Bulantın olmadığına sevindimmmm...

Canım şu anda burada cuma salası veriliyor, senin ve diğer süper anne adayları için bol bol dua ettim, Allah hakkımızdan hayırlısını nasip etsin, sen elinden geleni yaptın...

Aregon Günaydın,Özlem Günaydın,
Aregon ne zaman gideceksin doktora ???Haftaya değil mi hadi öğren de bayram yapalım???
Aregon sen de mi duphastonla geçiktirmiştin adetini???

Özlem Hadi bakalım inşallah olsun bu ay...

arkadaşlar merhaba, ben de gelecek ay yumurtlama kiti ve ısı ölçme yöntemini kullanmak istiyorum. Ama tam olarak bir türlü anlamadığım şey ısı düşünce yumurtlama belirtisi tekrar yükselince de ilişki mi olacak bir açıklayabilir misiniz? Bir sürü mesaj okudum ama bir türlü netleştiremedim. Bu arada ben de bir erkek bebek olmasını istiyorum ve tavsiyelerinizin hepsini not alıyorum. Bu konuda araştırma yapan herkese teşekkürler...

Merhaba yaş 23 ,
ısı ölçme yöntemi çok çok güvenilir bir yöntem değil ama ov. kiti ile
yapacaksan birbirini tamamlar ısı düştüğünde ilişki olmalı yükseldiğinde
yumurta çoktan çatlamış oluyor.

çok teşekkür ederim sağol. başka bir konuda sordum ısı yükselince ilişki önerdiler. Benimde kafam karıştı. :sm_confused: burada aregon isimli bir arkadaşımız yazmış,

"Canim Tam Gününü Biliyorum, Büyük Ihtimal Döllenme Ayin Beşinde Sabah Oldu, çünkü Ayin Dördünde Sicakliğim Düşmüştü, Ilişkide Yumurtlama Sonrasi Yani Ayin Beşinde Akşam Oldu, Ovulasyon Kistide Ayin Dördüünde Sabah çift çizgi Göstermişti..."

yani şimdi burda ısı düşünce 1 gün sonra akşam birliktelik olmuş. Ve ayrıca ovülasyon kiti pozitif oluncada 1 gün sonra akşam ilişki olmuş.. Ve hamile kalabilmiş.

Sen kendine kriter olarak ovülasyon kitini al,yumurta çatladıktan 24 saat içinde döllenme olması gerekir ..Isının düşmesi çatladığını gösterir.Dikkat edersen ovülasyon testi sıcaklığın düştüğü gün çift çizgi göstermiş , bu da yumurtlama olacağına ait bir delildir.Zaten aregon da söylemiş yumurta çatladıktan sonra oldu diye.
Kısacası benim anladığım kadarıyla sadece ısı ile yapacaksan bu iş zor olabailirdi ama
ovç.kiti ile yapıyorsan ov.kitinde yazan tarife göre programla ilşkiyi ve ısı ölçmeyi de onu destekleyici ve teyit edici olarak kullan..sırnaşık şey

canim benim abla demek istersen de tabi nasil hosuna giderse oyle de ben memnun olurum ben kasimda 34 oluyorum kucuk degilim yani teyze bile diyebilirsin

Yapma Ablacım ya !!! Teyze filan da ne demek sadece 1 yaş var aramızda
hem üzülüyorum bak.Ben daha anne olamadım acılarıma dokunuyor ....
Sadece çok sıcak ve içten bulduğum için seni içimden geldi....:teytey:

Nuraycım ,,,
naber ye tatlıyı doğur Hakkı'yı ...
Allah gönlünüze göre versin..Benim umudum kalmadı kendimi berbat hissediyorum.
Nötr,mötür demedim, senin takvime göre denedik ama ,olmadı...
Allah isterse olur duaya devammmm.
Senin nötr gününe gelmişti değil mi ??Bir sürü insanın hayır duasını aldın ben inanıyorum
Dilediğiniz olacak İnşallah....

çokkkkkk teşekkürler. a.s. dediğin gibi yapacağım. Ovulasyon testi kullanmak artık farz oldu. Allah gönlüne göre verir inşallah. En kısa zamanda bebişin kucağında olur.

çokkkkkk teşekkürler. a.s. dediğin gibi yapacağım. Ovulasyon testi kullanmak artık farz oldu. Allah gönlüne göre verir inşallah. En kısa zamanda bebişin kucağında olur.

İnşallah canım hep beraber dileklerimiz gerçekleşir.Babychoice'uda deniyor musun/deniyecen mi???

Ya Nuray nasılya ???
şekerim test ettik ya senin takvimi ... Elifnaza ''''gerisinin tutması tesadufmu bilemicem ama benim yaptıgımın bunla hic ilgisi yok.aklına bişey gelmesin''' diye yazmışsın
Ben şaşırdım kaldım şimdiiiii .

Hadi gözün aydın canım, ne güzel kalp atışlarını duymuşsun bebişinin, mide bulantıların da umarım fazla sürmez canım, ben 16. haftayı bekliyorum, genelde bu haftada çoğu kişinin mide bulantıları geçiyormuş, bu arada sanırım kızlar bir yerlerde güzel havanın tadını çıkarıyorlar yerimseniben

canım haziranın ilk haftası kontrole gitmeyi düşünüyorum, hemen ardından tatile çıkacağız, tatil öncesi doktora gitmem lazım zaten, ben de çok merak ediyorum , kendimi şimdiden kız fikrine de alıştırıyorum, kız olursa bebişimin etkilenmesini istemem çünkü ,şimdilik adı bebiş, bakalım kontrolden sonra nasıl seveceğim bebişimi, kuzuşum mu, oğluşum mu naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…