Süper annelersiniz

bende çok bunalıyorum zaten şu an hamileliğin en zor zamanları benim açımda n yeni başladı.geceleri uyumkta zorlanıyorum.allah yardımcımız olsun...fransa daha serindir galiba buraı çok bunaltıcı...denize falanda gidemem artık...inan eve hapsoldum dışarsı çok sıcak..

serdalcım bi tanem nasılsın.kız ben hamileyim.iki aya kadar doğurcam nerdeyse kızım olcak.ilk bebeğim:)))))))))
aregona takvimi nuray vermişti galiba...
bende merak ediom aregonu.buradkiler tutarsa inşallah ikinci içinde ben alcam takvim inşallah

Mimozam Canım kusura bakma ya ...
Valla ben bu aralar iyice daldım gittim.
Şimdi sen söyleyince hatırladım .İnşallah tutar hep dua ediyorum....
Kusura bakma!!!!:emir_bebek:

[selam serdalcım hoşgeldin
kızlar belimin ağrısı artmaya başladı yine ya:KK43:(((((
çıksam kusuruma bakmazsınız dimi.bu arada ben yarına kadar giremeyebilirim.anneme gidicem.yarın görüşelim.serdalcım senlede bi sohbet edemdim canım ya.gülnisacım senide öptüm.kızlar yarı burda olun görüşelim.sizlerle sohbet edince mutlu oluyorum canlarım öptük sizi

Son düzenleme:
ben geldim kızlar aaa teesüf ederim yani ben isimleri espri olsun diye dedim canlarım hani aramızda öyle diyelim benim gerçekte efe olucakta şimdilik sıddık diyoruz.elifciğimin kızıda aramızda şaziye olsun duymasın valla gebertcek bizi.mimoza şaziment ne güzelmiş ya bi anda şanzıman gibi geldi valla bana.hepiniz iyi bakın zülküflerinize abbaslarınıza olurmu yola çıkacaklar bekliyolar gariplerim.ahh benim sıddıkta bi çıkıversede haziranda yola.
kızlar ben adet görmeye başladım bu arada.ama bugün çok üzücü birşey geldi başımıza bizim köpek dün babamın dükkanın önünde geziniyormuş belediye alıp götürmüş sabah sabah oraya koştuk almaya ayağından yaralanmış.5 senedir bakıyorduk uyuyamadık sabaha kadar.bir gittikki kafeste masum masum oturuyoo üstümüze bile atlamadı küsmüş gibi.şükür atlattık getirdik.sahipsiz sanmışlar kısırlaştırcaktık akşama doğru demezlermi bi bağırdım ki deli gibi adamların rengi attı.ayy valla bir can beslemek ne kadar zormuş hayvan bile olsa dayanamıyo insan.

serdalcim mimoza gitmis soramadim kizlari okula goturmustumde saziment gercekten bir isimmi yoksa benmi anlamadim zaten 3 yilda bir tr ye geliyorum ya o kadar cok bana degisik gelen deyimler isimler kelimeler duyuyorumki aval aval bakiyorum oyle fisfisfis

Canım Gülnisa .....
Evet şekerim bu bir isim ama insana komik gelen bir isim..
Haklısın gurbette olunca insan çok uzak kalıyor ve unutuyor...
Bugün nasıl mide bulantıların var mı???

serdalcım bi tanem nasılsın.kız ben hamileyim.iki aya kadar doğurcam nerdeyse kızım olcak.ilk bebeğim:)))))))))
aregona takvimi nuray vermişti galiba...
bende merak ediom aregonu.buradkiler tutarsa inşallah ikinci içinde ben alcam takvim inşallah

Canım ben Nuray'dan takvim alamadım yaa, almak istediğimde artık kimseye yapmıyordu takvim, ama aynı olduğuna eminim iki takvimin, başka şehirde üniversiteden bir arkadaşım sipariş etti kendine , doğum tarihlerimiz aynıydı, bana da bir aylık istedik baktıkki aynı, devamını onun takviminden yararlandım , cinsiyet tutmazsa hak iddia edemeyeceğim ben yani, takvim isteyen arkadaşımda hamile kalamadı henüz, kalırsa onun cinsiyeti konusunda da bilgilendiririm sizi ...

gülnisacım sağol canım sıddığımın yola çııkması için dua ediyon ayy senin zülküfte yola çıktıda bide pipişini gösterseydi tam olucaktı.

eeee nerdesiniz kızlar ben geldim herkes kaçmış kızı parka götürdüm bende izmir bir sıcak ki sormayın.tam deniz havası bi gideyim zaten denize gelmicem eve.kızımla bide karnımda sıddıkla yüzerim artık kocişte bekler başımızı:)))

ben geldiiiimm.. disciye gittim, oradan da anneme gittim ancak bu saatte geldim eve. simdi once yazdiklariniz okuyayim sonra yorumlarim hehehe..

iyi akşamlar demeyi unutmuşum ya kusura bakmayın kızlar bu arada bende sanki adet görmeye başlıyorum belim ağrıdıkça gülüyorum sadist oldum iyice bugün.önümüzdeki ayda junior sıddık yola çıkarsa allaaahhh değmeyin keyfime.
hadi kızlar sizlerin oğluşlarada birer espritüel isim takalım.gülnisa canım senin oğlanın adı junior zülküf olsun özlemcim seninkinin adı junior abbas olsun elifcim senin kızın adı junior şaziye olsun beğenirseniz tabii ki.kimler vardı başka :))hımm bu arada benim oğlanın adı allahın izniyle efe olcak.

len...ne o oyle saziye,siddik nuhnebiden kalma isimler...Çok üzgünüm çoook benim kizimin ismi belli bi kerem. ismi belli, kiyafetleri alindi, Orkide teyzeside set gondericek (artik setin icinde neler olacak onu bilmeyrim naniknanik). hem bak aranizda tek kiz icin ugrasan benim...baska gelin adayiniz yok yani oglan anneleri..huuuu......oyle kizimin adini saziye maziye koymayin oyarim valla.
saka...saka... hosuma gitti bu muhabbet...benim saziyem bi ciksin yola gelsin kucagima da Allah'in izniyle sag salim baska da hic bir seyin onemi yok.

ben geldim kızlar aaa teesüf ederim yani ben isimleri espri olsun diye dedim canlarım hani aramızda öyle diyelim benim gerçekte efe olucakta şimdilik sıddık diyoruz.elifciğimin kızıda aramızda şaziye olsun duymasın valla gebertcek bizi.mimoza şaziment ne güzelmiş ya bi anda şanzıman gibi geldi valla bana.hepiniz iyi bakın zülküflerinize abbaslarınıza olurmu yola çıkacaklar bekliyolar gariplerim.ahh benim sıddıkta bi çıkıversede haziranda yola.
kızlar ben adet görmeye başladım bu arada.ama bugün çok üzücü birşey geldi başımıza bizim köpek dün babamın dükkanın önünde geziniyormuş belediye alıp götürmüş sabah sabah oraya koştuk almaya ayağından yaralanmış.5 senedir bakıyorduk uyuyamadık sabaha kadar.bir gittikki kafeste masum masum oturuyoo üstümüze bile atlamadı küsmüş gibi.şükür atlattık getirdik.sahipsiz sanmışlar kısırlaştırcaktık akşama doğru demezlermi bi bağırdım ki deli gibi adamların rengi attı.ayy valla bir can beslemek ne kadar zormuş hayvan bile olsa dayanamıyo insan.

hadi sevindim ya adetinin baslamasina...insallah tarihlerde denk gelir artik...kopeginizde cok uzuldum canim benim yaa.. yani bakilan kopekle basibios gezen kopegi ayirt edemiyor bu insanlar..allah'tan zamaninda yetismissiniz.

ya ben tatlı krızını nasıl onleyecem kızlar
bugun tam 6 tane halley yedim
biri beni durdursun:1ninca: benim oglan yolda galiba:dance:
ozlem canım cok sevindim tutturmana ama bu kadın bastan mı savdı naptı 2 gunde yum 2 katına cıkar mı yaw:1shok:
elifnaz sen yazdıgında ben ilk tarihine baktım nisandı sanırım ve tutmuyordu. zaten arkasından nasıl hesapladıgını ve babychoıcedaki takvimlere de baktıgını tutmadııgnı yazmısın ben de bişe yazmamıstım.gerisinin tutması tesadufmu bilemicem ama benim yaptıgımın bunla hic ilgisi yok.aklına bişey gelmesin
daha cok zamanın var istersen denk getirirsin dene derimyerimseniben

sen dua et ki mide bulantilarin yok...oyle olsa cok daha zor...hazir yiyebiliyorken ye gitsin...
canim yaa, bakmistin demek...tesekkur ederim...a.s. ben cok iyi sallamisim demek ki...

sana birsey sorcam ama yine..benim yumurtlama ayın 1'i ile 5'i arasinda oluyor hep. Haziran'da gunum yok biliyorum ama Temmuz Ağustos'te erkek gunleri ayın başına mı denk geliyor, bakarmısın? Ben her halukarda yumurtlama testi pozitif çıkınca deniycem de yani bile bile lades olmasin. Eğer o gunler erkeğe denk geliyorsa hic değilse ona dikkat edeyim istemistim.

ben geldim gulnisa geldiiii
samiracim yeye oh afiyet olsun ama tatli istenince kiz olur derler ya ben pek anlamam ama kucuk kizimda deliler gibi cikolata tatli yemistim belki dogruluk payi vardir benim kiz sanki kiz degil erkek. jandarma gibi vlla bakarsin seninde oyle bir kizin olur sende zaten kiz istiyordun ya hayirlisi

bende hamileligin başinda cok tuzlu ve ekşi yedim ama 6. aydan sonrada sutlaclar, baklavalar goturdum valla. yani basinda ekşi sonunda tatli... fıstık gibi bir oglum oldu...

serdalcim sagol canim bazan espri niyetine soylenenleri ciddi saniyoruz iste bugune cok kotu basladim bulanti kusma artiyor sabaklari yiyemiyorum zaten ben su son zamanlarda yasli kadinlar gibi hep soylenir oldum belki zorluklarini unutmusum ondandir

hormonlaaaaaarr..alt ust oldu senin hormonlar simdi...oglan kendine yer yapiyor ya icerde ondan. olsun bak 7 haftalik oldun neredeyse oyle degilmi. az daha dayan hepsi gececek. biz daha baslayamadik bile naber... :1no2:

sen yine de Orkidem'e ve Aregon'a gore daha hafif atlatiyorsun galiba. Canlarim yaa, insallah hepinizin cektigi zorluklarin mukafatini hayirli saglikli evlatlarla versin Allah'im sizlere.

elifnaz ben dedim civcive elifnaz duymasin oyar diye ama aramizda gulusuyoruz iste e benim oglus da zulkuf oldu disin icin gecmis olsun canim ya dis agrisi cok kotu bisey

kiz geldin mi.... :dance: .telepati yaptim sana hehehhe...pek buyuk zorlugum yok disimden de kaplamam cikti bugun, dusuverdi elime. gittim onu temizletip tekrar yapistirttim. pek zorluk cekmedim cok sukur..

ooffff elifnaz hadi sutlac neyse yaparim ama valla hic sevmem ama canim baklava cekti burda bulmam imkansiz ustelik g.antep baklavanin sehri ama gidince asla yemem ah simdi olsa gitsem hem benim belli bisey istedigim yokki bir eksi bir tatli psikolojik belki anlik bisey bide su cin takvimi bana kiz diyo ya inanmayim dimi haltetmis onlar oglan doguramda gorsunler naniknanik

hay agzima benim yaa...nerden actim yemek muhabbetini. biliyorumda hamilelerin cani ceker simdi gene de konustum...anacim sende g.antep'lisin neden ogrenmedin baklava yapmayi. bak ben bile ege'liyim ama acayip baklava yaparim hazir yufkadan hehehe.

sen cik takvimini falan bosver simdi. cinliler onu 900 sene once yapmislar. o zamandan beri ne sular akti o koprulerin altindan. sen babychoice'a tutturdun ya, duani da ettin, bence en garantisini yaptin..

elifnaz ya nasil anlatilir bilmem ama buraya nasil biseyler ekleniyor mesela mimoza cin takvimi koymus yada herhangi bir haber yada ne bileyim nasil yapiliyor cok iyi anlattim dimi

oyle haber, takvim falan koymak istiyorsan, internette buldugun link'i yada yaziyi kopyaliyorsun (kopyalamak istedigin seyi highligh et sonra mouse'da sag'a tiklayip copy yap) sonrada burada mesaj yazdigin kutunun icine gelip yine mouse'da sag tiklayip paste ediyorsun. anlatabildim mi bilemiyorum... bi dene istersen. yapamadigin yeri yazarsin yine.

X