Süper annelersiniz

canim insallah oglusum diye seversin bebegini biz de cok mutlu oluruz ilk guzel haberi senden duyariz insallah bende ister istemez kiz fikrine alisayim sonra uzulmeyeyim diyorum sabah dr da ultrasonda bile bayagi heyecanlandim sanki cinsiyeti belli olucak diye ama onumuzdeki ay sonunda belli ourmus ogrenmeye cesaret edermiyim bilemem
canim benim kiz kardesimde egitimci sanki onunla konusuyorum gibi hissettim biran :1hug:

Canım umarım herkesin gönlündeki olur, ama bazen hayırlısı olan gönlümüzden geçen olmuyor, o nedenle ben yine de herkes için hayırlı olani diliyorum, bazen bende öğrenmek için kendimi güçlü hissetmiyorum, hiiç öğrenmesem mi diye içimden geçmiyor değil yani tatlicadiarzu , ama yok yok özellikle sizler için öğreneceğim...

Bu arada canım senin neden gebelik takvimin yok, takvimini yapıştır da biz de gün gün takip edelim bebişini...

napıyonuz kızlar bende annemdeydim yeni geldim valla aregon bende sabırsızlıkla bekliyorum cinsiyeti öğreneceğin günü.ama benim içimdn oğlan gibi geçiyor herkesin istediği olucakmış gibi bir his var içimde hep.
bak ne yazdığınızıda unuttum cevaplar yazıcaktım.amaaan ne çok çeneniz varya.:))
hımm evet aklıma geldi küçük yaşta anne olmaktan bahsetmişsiniz ben 22 yaşında anne oldum biraz daha duygusal oluyor insan 20 yaşlarında kızım aşı vurulurken ağlardım ben şimdi hala öyle gerçi ateşlendiği zaman ağlarım başında hep kendimi suçlarım.ama biraz olgun olunca insan daha soğukkanlı oluyor gözlemlerim böyle benim.hayırlı zamanda olsun bebeklerimiz.

canim arkadaslarim aregon canim 3 aylik oldun bilen Allah sonunu hayirli bir oglus versin canim hayirlisini versin bencede Allah hepimizin birbirimin duasini kabul eder insAllah hepimizin gönlümüzdeki olur insAllah.Aregon kilo falan aldin mi??neler canin istiyor??öptüm kizimi uyutmaya gidiyorum sonra gelirim insAllagh.elif naz hemso naber senden.gulnisa canim cok sevindim kalb atislarini duymussun ay ne güzel canim meraklan bekliyorun hepimiz bence hepinizin tutdu.canim arkadaslarim benim.

canim arkadaslarim aregon canim 3 aylik oldun bilen Allah sonunu hayirli bir oglus versin canim hayirlisini versin bencede Allah hepimizin birbirimin duasini kabul eder insAllah hepimizin gönlümüzdeki olur insAllah.Aregon kilo falan aldin mi??neler canin istiyor??öptüm kizimi uyutmaya gidiyorum sonra gelirim insAllagh.elif naz hemso naber senden.gulnisa canim cok sevindim kalb atislarini duymussun ay ne güzel canim meraklan bekliyorun hepimiz bence hepinizin tutdu.canim arkadaslarim benim.

Canım bu mide bulantılarından kilo almam mümkün mü, henüz verdiğim beş kiloyla duruyorum, gerçi doktorum önemli değil, sonrasında iştahın çok açılır dedi, iki gündür canım birşeyler istemeye başladı, mesela şeftali, kayısı, kiraz.. Bu meyvelerin dolaptan çıkmış halini aşeriyorum arada, aaa bir de taze naneyle yapılmış ayran çorbası 15 gündür favorim, acıktıkça bu çorbayı yiyiyorum zaten tatlicadiarzu

GULNISA canim belki guluceksin ama bu takvimleri nerden nasil bulup eklediniz hic bilmiyorum yapabilirsem tabiki takvimi koymak isterim

Ahhhh bacım niye gülecekmişiz, biz de öğreniyoruz yavaş, son adet tarihini ver bir takvim yapalım sana canım, sonra da yapıştıracağın yeri yazarız...

Son düzenleyen: Moderatör:
napıyonuz kızlar bende annemdeydim yeni geldim valla aregon bende sabırsızlıkla bekliyorum cinsiyeti öğreneceğin günü.ama benim içimdn oğlan gibi geçiyor herkesin istediği olucakmış gibi bir his var içimde hep.
bak ne yazdığınızıda unuttum cevaplar yazıcaktım.amaaan ne çok çeneniz varya.:))
hımm evet aklıma geldi küçük yaşta anne olmaktan bahsetmişsiniz ben 22 yaşında anne oldum biraz daha duygusal oluyor insan 20 yaşlarında kızım aşı vurulurken ağlardım ben şimdi hala öyle gerçi ateşlendiği zaman ağlarım başında hep kendimi suçlarım.ama biraz olgun olunca insan daha soğukkanlı oluyor gözlemlerim böyle benim.hayırlı zamanda olsun bebeklerimiz.

İnşaallah canım inşaallah ,umarım herkesin yüzü güler...

napıyonuz kızlar şimdi gezmekten geldik bizde.bi çay yaptım buyrun gelin birlikte içelim.siz gelinceye kadar sabah olur gerçi haftasonuya.olsun kahvaltıya gelirsiniz sizde.

kızlar selam.iyi hafta sonları.yerimseniben
kimse yok şu an galiba.
orkidem nerdesin kıs
aregon iyisindin umarım,
samira,serdal,civcivim,gülnisa,ezgin,elifnaz,özlem yani süper anneler öptüm sizia.s.(unuttuğum varmı acabaCADIARZU

canim sagol ya cok iyisiniz benim son adet tariim 28 martti cok tesekkurler

gülnisacım ya..ben senden senin dr un verdiği diyeti biraz ayrıntılı yazmanı isteyecem.ben muz patetes falan çok yiyom da yinede bazı şeyleri yerken tereddüt ediyomkafamçokkarıştı.yazarmısın arkidişim??potasyum hapı kullanma demiştin daha doğrusu dr tavsiye etmiyor demiştin. peki eşine özel bişeyler uyguladınmı???

canim arkadaslarim, yorgan dosek yatiyorum valla acayip kapmisim sifayi. Kac gundur giremedim cok ozledim sizleri. Herkesin iyi haberini aldim ya rahatladim simdi...

herkese iyi hafta sonlari kizlar dunden beri kimse yok yoksa turkiyede benim bilmedigim birseylermi oluyor nerdesiniz yaaaa hepiniz birden yoksunuz
az once dra gittim bebegimi gordum kalp atislarini duyduk kollari bile belliydi dr hersey yolunda dedi cook sevindim 7+5 mis kagitta oyle yaziyordu dr bu ayin hamilelikte zor gectigini soyledi bulantilar bir ay daha devam edermis olsun yinede rahatladim insallah sizlerinde guzel haberlerinizi alip seviniriz

canim benim yaa... nasil sevindim anlatamam, cok sukur ki hersey yolunda gidiyor senin icin. masallah 7+5 oldunuz, goz acip kapayana kadar geriside gecer bir bakmissin bebisin kucaginda...

ay bende elimi cabuk tutsam iyi olacak ama bir dunya ates dusurucu ictim iki gundur. acaba bu ay hic denemesem mi diye dusunuyorum. ilaclarin etkisi gecer herhalde yumurtlamaya kadar, degil mi?

kizlar bu arada avatarim nasil ama?????? Fakirin ekmegi umut iste koydum ki resmi hep bakayim hayalini kurayim diye. aaaaaaay ay, Allah'im bana da verir insallah boyle melek gibi bir bebis.

canim ben seni hic uzmek istermiyim bitanem senin abla demen hosuma gider hem anne olamadim ne demek elbette olucaksin ama inanki canim samimi soyluyorum ben cok genc anne oldum ama bazan buna uzuluyorum cunki o yasta anneligi cok bilemiyorsun simdi kendimi daha olgun hissediyorum eminim bu bebegim daha sansli cunki ben daha bilincliyim seninde ayni sekilde anne olursan insallah cok bilincli ve doya doya bebeginle ilgilenirsin ona sevgini verirsin bunun ozlemini duyman bile senin cok iyi bir anne olucagini gosterir bir bayan gercekten 25-30 yasindan sonra anneligi daha iyi yasiyor bunu cevremde goruyorum sende insallah en kisa zamanda anneligi tadarsin bu kadar ozlem duyman beni cok etkiledi Allah im insallah sana cok saglikli istedigin gibi bir bebek nasip etsin

Gülnisa Ablam canım benim....
Senin kendini kötü hissetmene gerek yok,kalbini görebiliyorum.
İyi dileklerin için çok çok teekkür ederim...
Allah gönlüne göre versin

Kızlar uyanın çabuk ....
size çok önemli bişey danışacammmmm..
Arkadaşlar 23 Mayıs benim 30. günümdü ve biliyorsunuz ki ben' bu ay da hamile kalamamışımdır'
düşüncesiyle (çünli ovülasyonumu yakalayamadım testte) adetimi geçiktirmek için duphaston içiyorum
içinde 20 tane var bugün günde 2 adetten son ilacımı içeceğim.
Neyse Cuma günü kendime gebelik testi aldım ve 2.çizgi silik çıktı ama test 2,çizgi silik çıksa da gebesiniz diyor.Ben de duphastondandır diye düşündüm (Oral progestatif) ..
KIZLAAAR progesteron hormonu bhcg'nin pozitif çıkmasına sebep olur mu????
Eşimde bana kızıyor şu babychoice'a inanıp gebeliği 1 yıl öteledin diye ...O hamile olduğumdan emin
ben de ilacın etkisi diyorum, zavallım ilacın etkisi geçmiştir diyor ,benim ilacı halen içtiğimden haberi yok, ben de kızacak diye söylemiyorum.Gelip elime koluma bakıyor şişmiş mi diye ben adet olmaya yakın şişerim çünki....
Lütfen fikrinizi söyleyin GÜlnisa,Elifnaz ,Semira,Simira,Özlembay,Fioana,Aregon,Mimoza,Özlembay,Gülhanoz,Civcivim,Ezgin,......

Kızlar uyanın çabuk ....
size çok önemli bişey danışacammmmm..
Arkadaşlar 23 Mayıs benim 30. günümdü ve biliyorsunuz ki ben' bu ay da hamile kalamamışımdır'
düşüncesiyle (çünli ovülasyonumu yakalayamadım testte) adetimi geçiktirmek için duphaston içiyorum
içinde 20 tane var bugün günde 2 adetten son ilacımı içeceğim.
Neyse Cuma günü kendime gebelik testi aldım ve 2.çizgi silik çıktı ama test 2,çizgi silik çıksa da gebesiniz diyor.Ben de duphastondandır diye düşündüm (Oral progestatif) ..
KIZLAAAR progesteron hormonu bhcg'nin pozitif çıkmasına sebep olur mu????
Eşimde bana kızıyor şu babychoice'a inanıp gebeliği 1 yıl öteledin diye ...O hamile olduğumdan emin
ben de ilacın etkisi diyorum, zavallım ilacın etkisi geçmiştir diyor ,benim ilacı halen içtiğimden haberi yok, ben de kızacak diye söylemiyorum.Gelip elime koluma bakıyor şişmiş mi diye ben adet olmaya yakın şişerim çünki....
Lütfen fikrinizi söyleyin GÜlnisa,Elifnaz ,Semira,Simira,Özlembay,Fioana,Aregon,Mimoza,Özlembay,Gülhanoz,Civcivim,Ezgin,......

Canım Günaydın,

Hiç ihtimale bırakma ve hemen dr a git vajinal ultrasonda kesen cok ufakta olsa cıkar hamileysen ve beta hcg baya yuksek olmalı su anda gunun gectiği için hamilelik zaten hep beklemediğin ayda gelir.Bana hamişsin gibi geliyor hadi hayırlısı arkadasım.Beta hcg en az 20 olmadan idrarda cıkmaz.

Günaydın Kızlar,

Nasılsınız canlarım.Valla yazıları okumaya yetişemiyorum artık.Perş cuma ilşki oldu benim cts dr gittim yumurtalar catlamıs dollenme olmustur dedi.İnsallah bu ay tutar.Pazar yada pzts beta hcg baktırim diyorum belkide gunumu beklerim bilmiyorum.
Aregeon cnm 3 ayı gecmişiz ne zaman gitcen dr a.

Günaydın Kızlar,

Nasılsınız canlarım.Valla yazıları okumaya yetişemiyorum artık.Perş cuma ilşki oldu benim cts dr gittim yumurtalar catlamıs dollenme olmustur dedi.İnsallah bu ay tutar.Pazar yada pzts beta hcg baktırim diyorum belkide gunumu beklerim bilmiyorum.
Aregeon cnm 3 ayı gecmişiz ne zaman gitcen dr a.

Özlembay Gülnisa ;;
Haklısınız hiç beklemediğiniz anda oluyor değil mi ???
BAKALIM ne olacak ben de Orkidem gibi oldum galiba???
İlişki günlerim 8. günüm
14.günüm ve 16. günümdü ...Çok ilginç bu tarihlerin hepsinde ovülasyon testi negatif çıktı.
8.9.11.12.13.14.15 günler ovülasyon testi yaptım negatifti..akıntım 8.9.10 günüm vardı
şimdi ısıma baktım 8.ve 16.günüm ısı düşmüş .
Şaşırdım vallaha 14.16.günler hamile kaldıysam tarihler tutar ,değilse tutmaz.....
8.9.10 günler de testin negatif çıkmasının sebebi de içtiğim ilaçtan ,büyük ihtimalle ovülasyon vardı o zaman ..Ama düşünüyorum ben hiç 8.9.10 günlerde yumurtlamam çünki
adetlerim 28 günde gelir ....

Özlembay Gülnisa ;;
Haklısınız hiç beklemediğiniz anda oluyor değil mi ???
BAKALIM ne olacak ben de Orkidem gibi oldum galiba???
İlişki günlerim 8. günüm
14.günüm ve 16. günümdü ...Çok ilginç bu tarihlerin hepsinde ovülasyon testi negatif çıktı.
8.9.11.12.13.14.15 günler ovülasyon testi yaptım negatifti..akıntım 8.9.10 günüm vardı
şimdi ısıma baktım 8.ve 16.günüm ısı düşmüş .
Şaşırdım vallaha 14.16.günler hamile kaldıysam tarihler tutar ,değilse tutmaz.....
8.9.10 günler de testin negatif çıkmasının sebebi de içtiğim ilaçtan ,büyük ihtimalle ovülasyon vardı o zaman ..Ama düşünüyorum ben hiç 8.9.10 günlerde yumurtlamam çünki
adetlerim 28 günde gelir ....

Bence 8,9,10 gun erken ovulasyon için bana kalırsa senin 14. 16 gunler oldu ovulasyon.Akıntı kişiye gore değisir diyo heryerde o yuzden guvenilir değil.8.9 GUNDE OLMUS OLSA TESTTE COK KOYU CIKAR CİZGİ CUNKU beta hcg cok yuksek olurdu.

X