Süper annelersiniz

canim bizde seni ozledik ama hic gelmiyorsunki hasret giderelim...cocuklar kucuk tabii anliyorum seni. ben bir taneyle basa cikip buraya gelene kadar gece ioluyor ki sende iki tane kucuk cocuk var..Allah can sagligi versin, gonuller bir olsun gerisi bos...
senden naber canim kim kim hamis simdi kizlardan?evet ya olsun bir zaman yine fazla girerim insAllah ama cok hizlisiniz takip edemiyorum:dance:

elifnaz :1hug:
canim ben hep solum agriyor galiba hep soldan yumurtluyorum
ya elifcim bugun bu takvim gelmedi pazartesi gelmezse ben cinnet getiricem cok sabirsizlaniyorum onlara cok kizginim yav:eek:klava:

sen hamilelikten once baktirmismiydin nereden yumurtladigina? bu hamileliktedemi sol kasigin agridi ya..

bak hakikatten dert etme kendine takvim isini. vallahi bak. geldigi zaman gelir ya ne yapalim. dedim ya benim yumurtlamaya daha var tatlim. yani ha bu gun gelmis ha onumuzdeki hafta hic fark etmez. ben daha bugun regl oldum cunku. yerimseniben
bosver yaa...baska sinirlenecek seymi bulamadin...

senden naber canim kim kim hamis simdi kizlardan?evet ya olsun bir zaman yine fazla girerim insAllah ama cok hizlisiniz takip edemiyorum:dance:

Aregon, Orkidem, GulNisa, Samira...bu kadar galiba degilmi millet. baska hamile olan varsa da ben atladiysam cok cok ozur diliyorum .

ezgincim galiba 7 ci haftadayim kilom 1 kilo aldim ama artik ilk gunlerddeki gibi yiyemiyorum bulanti basladi
ay ne güzel canim 2 aylik oldun bilen. sunun surasinda ne kaldin ki hemen gecer insAllah ne heycan vardir dimi canim.bulanti ya karsi ilac verdi mi doktorun??a.s.

elifcim sagol ya sen daha sabirlisin
hamile kalmazdan once yumurtalra dr bakti cok iyi dedi ama hangi taraftan sormadim oda soylemedi o dra gidince sormam lazim not almistir ancak oyle ogrenebilirim ama simdi bile daha cok sol kasigimda agri var ama belki gecirdigim ameliyattan dolayida olabilir

bitanem sabirli olmasanda elinden birsey gelmez. sen catlasanda burda onlarin gonlu olupda gondermeden yapacak birsey yok. ee iste guclerini belli etmenin bir yolu herhalde.

elifcim hoşgeldin canım nasılsın

civcivim iyiyim canim ya. sagolasin. bugun regl oldum hic gucum kuvvetim yok ya. valal kizlar yaslanmayin sakin laelaelaelaelae nasil becerecekseniz...ay eskiden hic koymazdi bana boyle ozle gunler ama simdi cok bitkin oluyorum ya.. birde 6 aydir pre-natal vitamin aliyorum anasini satayim. birde onu almasan yerlerden toplayacaklar herhalde beni.sırnaşık şey

kizlar aklima ne geldi biliyormusunuz...bizim bu orkide'nin ikizi olmasin sakin o:) benimde bir arkadasim vardi boyle bulantilardan hastanelik olmustu ikizlere hamileyken. kizcagiz kendi tukurugunu bile yutamiyordu yaa. yaninda bi canak habire oraya tukuruyordu...Orkidem girmismiydi ultrason'a falan??

canim orkidem ultrasona girmisti ikiz olsa belli olurdu burda cok kadin var bulantidan dolayi hastenelik olan ve bayagi bir sure yatiyorlar benim bir arkadasim girmisti 10 gun yatti ve cok kilo kaybetmisti ama sonra bebegi saglikli dogdu

tek oldugu kesin yani oylemi??ben onu bilmiyordum... insallah Orkidem'i simdi serumla falan kendime getiriler.

Orkidecim...sana bir ton mesaj gonderdim gulum...Kendini azicik iyi hissedince gelde durumlari bize de bildir ya...merka ediyoruz seni...Kocamaaaaan opuyorum seni...

günaydın kızlar aregon bugün cinsiyeti öğrenir inşallah 12.haftada bazen söyleyebiliyormuş doktorlar kesin olmamakla beraber.
gülnisa canım takvim biraz gecikmeli gelebilir bu ara böyle bir durum varmış ay sonuna sarkabilirmiş telaş etme canım.
testte çok iyiymiş ya çizgi olanlar mutlaka bir çizgi daha çıkıyor silikte olsa kafa karıştırıyor.inşallah teyzem yollar.
elifcim sen nasılsın canım.
ya biri geliyo biri gidiyo forumda.

gunaydin kizlar
bugun hafta sonu herkes yatiyor galiba iyi bol bol uyuyun sonra benim gibi bulantilariniz baslarsa ilk sabahtan kalkar uyuyamazsiniz geceden beri yatamadim icim allak bullak oldu ya
ben acaba tasiyici bir anne bulsam olmazmi kizlar yav su bulantidan kurtulurum
ilahi gülnisa valla bi alemsin senin bağışıklık kazanmış olman gerekirdi canım mide bulantısına.bakalım ben kazanmışmıyım görücez inşallah önümüzdeki aylarda hamile kalırsam.bi de hayırlısıyla oğlum olucak diye duyarsam avazım çıktığı kadar bağırırım artık.midem bulanıyo diye.:emir_bebek:

doğru canım haklısın.uzun zamandan sonra vücut unuttu mide bulantısını.allah kolaylık versin.oğluşunu hayırlısıyla bi kucağına alda hepsi unutulur.

canım inşallah allahım bir erkek evlat annesi olmayı nasip ederde sağlıkla ve hayırlısıyla sana 12.haftadan sonra öğrenirsin.bizde göbek atarız burda.

Merhaba süper anneler ve adayları , dün akşam kontrolümüz vardı, bende bayağı heyecanlandım ama ne yazıkki cinsiyet konusunda bir bilgi alamadım, pozisyonu uygun olsaydı belki görürdük ama onda bile yanılma payı çok söylemek doğru değil dedi doktorum, biraz daha sabretmem gerekecek, belki 14. haftamı doldurunca tekrar giderim ,ense kalınlığına normal dedi, kan testi sonuçlarımı da bir hafta sonra alacakmışım, free beta hcg olayını sordum ama ona da fazla güvenme dedi, yani kesin sonuç ilerleyen haftalarda ultrasonda doktorumun %90 lık tahminini aldıktan sonra olacak...

Orkidem , Gülnisa bulantılarınız nasıl canlarım, aahhh sabretmesi çok zor biliyorum, 12. haftada geçebilir dedi doktorum ama benim henüz geçmedi, bu arada ilkine göre mide bulantıların daha fazlaysa cinsiyet değişikliğinden olabilir dedi doktor ama o da bir ihtimal, bu arada siz cinsiytini hissedebiliyormusunuz, ben hiç bişey hissetmiyorum yaa, eşime soruyorum kız olacak diyor, ablasına arkadaş olacakmış, annem de kız diyor, mesai arkadaşlarımın çoğu erkek diyor, herkesin bir tahmini var anlayacağınız , tabi takvim konusunu eşimden başka kimse bilmiyor ki o da inanmıyor zaten takvime, hepimizin hakkından hayırlısı diyelim, bu arada yeni hamişleri heyecanla bekliyorum , sevgiler...

Merhaba süper anneler ve adayları , dün akşam kontrolümüz vardı, bende bayağı heyecanlandım ama ne yazıkki cinsiyet konusunda bir bilgi alamadım, pozisyonu uygun olsaydı belki görürdük ama onda bile yanılma payı çok söylemek doğru değil dedi doktorum, biraz daha sabretmem gerekecek, belki 14. haftamı doldurunca tekrar giderim ,ense kalınlığına normal dedi, kan testi sonuçlarımı da bir hafta sonra alacakmışım, free beta hcg olayını sordum ama ona da fazla güvenme dedi, yani kesin sonuç ilerleyen haftalarda ultrasonda doktorumun %90 lık tahminini aldıktan sonra olacak...

canım ya öyle haberini bekliyoduk bizde.olsun sağlığı yerindeymiş şükür.erkek olduğunu sonradan duysakta olur demi ama.:emir_bebek:

canım ya öyle haberini bekliyoduk bizde.olsun sağlığı yerindeymiş şükür.erkek olduğunu sonradan duysakta olur demi ama.:emir_bebek:

Evet canım doğru ama sadece ben değil bu takvimin güvenirliliği için sonuç bekleyen süper anne adayları var onlara güzel haberler vermek isterdim, neyse siz çalışmalara devam edin, cinsiyetler yavaş yavaş öğrenilir inşaallah...

X