Süper annelersiniz

ya kızlar bugün adet olmam gerekiyor gecikmesini istemiyorum ne yapayım sizce hemen gelsin.varmı bi yöntemi.adaçayı içtim bi bardak yok bi kıpırdama.

sağol gülnisacım canım ya öyle bekliyorum gelmesini.bide soğan suyu nasıl yani sıkılıyormu.kekik suyu var ama nasıl içeyim ben onu iğrrenç ya.

kizlaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cnlarimmmm ben geldiim sizi coook ozledim daha dun ciktim hastaneden simdide aksilik bilgi sayar bozulmuss ama en gec uc gune kadar duzelirrr
coook zoordu kizlarr bu cok fena biseymiss vucudum vitaminsiz kalmiss mecbur serum yedimm bu arada bebegim bes gun arkadan geliyorr
dr la cat pat konusabildik yarim yine kontrolum var esimle gidicezz detaylari ona sordururumm iyiceee
normalde 8+4 gunlukken gittik dr demezmi ki
bebek 7+6diyee cok sasirdimm
kizlar bu nedemek oluyorr gec dollenmemi birde yolk kesesi vardi oneyin nesi yaaa
neysee sizii inanilmaz ozledimm oyle alismisimki anlatamam
aregondan nahaber gulnisam burdasin cnm gitme gor beni diger kizlarda insallah bir saate kadar gelirlerr neyse ben ancek bir saat burada olabilirimm simdilikk optuum siziiiiii

kizlaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cnlarimmmm ben geldiim sizi coook ozledim daha dun ciktim hastaneden simdide aksilik bilgi sayar bozulmuss ama en gec uc gune kadar duzelirrr
coook zoordu kizlarr bu cok fena biseymiss vucudum vitaminsiz kalmiss mecbur serum yedimm bu arada bebegim bes gun arkadan geliyorr
dr la cat pat konusabildik yarim yine kontrolum var esimle gidicezz detaylari ona sordururumm iyiceee
kizlar bu nedemek oluyorr gec dollenmemi birde yolk kesesi vardi oneyin nesi yaaa
aregondan nahaber gulnisam burdasin cnm gitme gor beni diger kizlarda insallah bir saate kadar gelirlerr neyse ben ancek bir saat burada olabilirimm simdilikk optuum siziiiiii

Canım arkadaşım seni çokk özledim asyamŞenizçook geçmiş olsun canım rabbim şifa verdi ve aramıza geldin tekrar .canım iyi olduğuna çok sevindim .inşallah pc hemen yapılır .öpüyorum seni güzel hamişş

gulnisam nasilsin cnmmm mide bulantilarin basladimii eliff sen nasilsin yok mu biseyy
nilcimbomm tebriklerr sekerimmm
samirammm kusum benimmm
biseyler yazmissin ne demek sasiricam falan ne olumsuz seylerii yemin ederimm boyle yazmana oyle uzuldum ki sanki beni kirmiss gibi oldunnn
neymis o olumsuz seyler sen dr musun kendine iyi bak vallahi kaldiramam cook uzersin beni
dr a ne zaman gidicenn ben gelirim int cafeyee yaz sen tarihinii

orkidem bebegim valla cok sevindim kiz nasil oldun iyimisin once bir yazdiklarini okuyayim seni gorunce afalladim yav:1hug:

Şeniz cnm benimm
herseyi bastan anlatammmm ben apar topar kan kusmayla birlikte hemmen gittimm hastaneye direk serum bagladilar ve dr kalacak dedi vitaminsiz ve en onemlisi susuz kalmis dedii senağlama
belliydi ama hicc bisey yiyemiyordumm sonrasinda ekoya koydular ve benim minik kusumum kesesii kocamaaaaaannnn olmusss
hendide belirmis teyzeleri bi grsenizzsırnaşık şey
ama boyel fasulye gibi degildii girintili cikintili birseydiii kalbi pit pit yapiyorduuu coook sukur rabbimeeŞeniz
neysee yarin saat 3 te yine gorucez bebegimi dedigim gibi bes gun arkadan geliyor bebegimm kizlar bu nedemek oluyor son sata gore 8 +4 ttuk ama dr 7+6 dedii
acaba takvim gunu ttutumu dersinizz birde su yolk kesesii oldugu zaman erkekn gebelikmi oluyor bisey anlamadim valla bakalim hayirlissii
sen nasilsinn iyi gibisin aman iyi ol cnm cook zor inanki

sagol cnm benimm yaa kendine iyi bak dr a gittinmiii
ne zaman gidiyosunn
ins bi kac gune kadar pc yapilirr yaa cok fena bgimlilik yapti bu site bendee hepinizi merak ettim aregoncumda ogrenememis olsun yaaa bence onun bebisi erkek hepimizin insallah
hastanede yattigim sure icerisinde kimi gorduysem hamislaerin hepsinin girll dediler yani kizz hic erkek yoktu sadece bir turkun 8 aylik hamile oglusu olacakmis ikinci oglusuuu biriside dogum yapmiss kizi olmus yine ama insan onu gorunce bide pek onemsemiyor cinsiyetii sesi yetiyor bebeginn ama allah herkese gonlunun muradini versin insallahhh
kizlar ben heran kaybolabilirimm gulnisacimm kendine iyi bak cnm benim diger kizlarada selamlarimi ilett hepinizii kocamaannn optmmm

selam kizlar ne var ne yok dun hic giremedim aregon canim hayirlisi olsun gec olsun guc olmasin degil mi
gulnisa ben de tam 7haftalikken gidecegim onumuzdeki cumartesi yani
insallah hayirlisyla goruruz burda cok olumsuz seyler okudum :mymeka:kalbini duyarsam cok sasiracagim gercekten
bir de bise diyecegim benim 2 gundur midem fena bulanti var ama herzaman olan bulanti gibi de deil nasil anlatsam sanki midemi bozmusum gibi bir acayip.acaba benim hormonlar da sinyal mi gonderiyor ne olsa 6.haftadayim artik:uhm:
ben de midemde sorun yok diye seviniyordum:kızgın:

nuraycım kendini garip hissetmen normal.ben iki gebeli,k yaşadım.ikisindede bulantılarım azdı başlarda.hatta ikinci bebeğimin kalbini sırf bulantıları az hissetmemden dolayı duymayı beklemiyordum.çünkü ilk bebeğimi kaybettim.ama 9.10. haftadan sonra çok olmasada bulantım oldu.özellikle sabahları istifra etmezsem tüm gün bulantım oluyodu.öncelikle tiskintiler başlayabilir.bazı kokulara karşı.merak etme bence bebeğin sağlıklı canıma.s.

Merhaba süper anneler ve adayları , dün akşam kontrolümüz vardı, bende bayağı heyecanlandım ama ne yazıkki cinsiyet konusunda bir bilgi alamadım, pozisyonu uygun olsaydı belki görürdük ama onda bile yanılma payı çok söylemek doğru değil dedi doktorum, biraz daha sabretmem gerekecek, belki 14. haftamı doldurunca tekrar giderim ,ense kalınlığına normal dedi, kan testi sonuçlarımı da bir hafta sonra alacakmışım, free beta hcg olayını sordum ama ona da fazla güvenme dedi, yani kesin sonuç ilerleyen haftalarda ultrasonda doktorumun %90 lık tahminini aldıktan sonra olacak...

Orkidem , Gülnisa bulantılarınız nasıl canlarım, aahhh sabretmesi çok zor biliyorum, 12. haftada geçebilir dedi doktorum ama benim henüz geçmedi, bu arada ilkine göre mide bulantıların daha fazlaysa cinsiyet değişikliğinden olabilir dedi doktor ama o da bir ihtimal, bu arada siz cinsiytini hissedebiliyormusunuz, ben hiç bişey hissetmiyorum yaa, eşime soruyorum kız olacak diyor, ablasına arkadaş olacakmış, annem de kız diyor, mesai arkadaşlarımın çoğu erkek diyor, herkesin bir tahmini var anlayacağınız , tabi takvim konusunu eşimden başka kimse bilmiyor ki o da inanmıyor zaten takvime, hepimizin hakkından hayırlısı diyelim, bu arada yeni hamişleri heyecanla bekliyorum , sevgiler...
aregoncum bebeğin pozisyonumu uygun değildi yoksa belli olmamışmı dedi:uhm:...14. haftanda git valla meraktan çatlarız....yerimseniben
herşeyden önce hayırlısı tabiki.inşallah oğlandır.çok istiyorum gerçekten.çünkü çok emek harcadın.ve örneksin. eğer tutmazsa da sakın üzülmek yok.rabbim neylerse güzel eylera.s

Şeniz cnm benimm
herseyi bastan anlatammmm ben apar topar kan kusmayla birlikte hemmen gittimm hastaneye direk serum bagladilar ve dr kalacak dedi vitaminsiz ve en onemlisi susuz kalmis dedii senağlama
belliydi ama hicc bisey yiyemiyordumm sonrasinda ekoya koydular ve benim minik kusumum kesesii kocamaaaaaannnn olmusss
hendide belirmis teyzeleri bi grsenizzsırnaşık şey
ama boyel fasulye gibi degildii girintili cikintili birseydiii kalbi pit pit yapiyorduuu coook sukur rabbimeeŞeniz
neysee yarin saat 3 te yine gorucez bebegimi dedigim gibi bes gun arkadan geliyor bebegimm kizlar bu nedemek oluyor son sata gore 8 +4 ttuk ama dr 7+6 dedii
acaba takvim gunu ttutumu dersinizz birde su yolk kesesii oldugu zaman erkekn gebelikmi oluyor bisey anlamadim valla bakalim hayirlissii
sen nasilsinn iyi gibisin aman iyi ol cnm cook zor inanki

Hastaneden çıkmana sevindim canım, çünkü yatıp serumları yemek de sabır istiyor, artık beslenmek için biraz daha zorla kendini,ben de bir sabah uyanıp mide bulantımın olmayacağı günleri sabırsızlıkla bekliyorum, umarım bu günlerimiz çabuk ve zahmetsiz geçer , ultrason sonuçlarına gelince ben fazla aldanma derim, aynı gün iki doktorda ölçüm yaptım aralarında üç gün oynuyordu, maşaallah kalbi atıyorsa endişelenme annesi, ilerleyen haftalarda yakalar gününü bebişin ,ben daha cinsiyetini öğrenemedim, bir kaç hafta geçsin yine doktora gitmeyi düşünüyorum, o zaman belki bir tahmin yparlar, kendine çok iyi bak,sevgiler...

selam kizlar ne var ne yok dun hic giremedim aregon canim hayirlisi olsun gec olsun guc olmasin degil mi
insallah hayirlisyla goruruz burda cok olumsuz seyler okudum :mymeka:kalbini duyarsam cok sasiracagim gercekten
bir de bise diyecegim benim 2 gundur midem fena bulanti var ama herzaman olan bulanti gibi de deil nasil anlatsam sanki midemi bozmusum gibi bir acayip.acaba benim hormonlar da sinyal mi gonderiyor ne olsa 6.haftadayim artik:uhm:

Merak etme canım bebişinin kalp atışlarını göreceksin, benimde iki düşüğüm olduğu için endişelerini anlıyorum, ayrıca mide bulantına üzülsem mi sevinsem mi bilmiyorum, mide bulantısı bebeğin sağlığının göstergesi ama aynı zamanda çekilmesi zor, benim tam 6+2 de başladı , dört gün sonra şiddetlendi, neyse bebişlerimiz sağlıklı olsunda bu günler geçer Rabbim bize sabır verir inşaallah...

aregoncum bebeğin pozisyonumu uygun değildi yoksa belli olmamışmı dedi:uhm:...14. haftanda git valla meraktan çatlarız....yerimseniben
herşeyden önce hayırlısı tabiki.inşallah oğlandır.çok istiyorum gerçekten.çünkü çok emek harcadın.ve örneksin. eğer tutmazsa da sakın üzülmek yok.rabbim neylerse güzel eylera.s

Canım bence pozisyonla ilgili birşeyler söyledi sonra da bu haftalarda yanılma payı var falan dedi, doktorum bir kızımın olduğunu ve erkek bebek istediğimi bilmiyor, özellikle söylemedimki tahmin yaparken çekinmesin, bir çocuğum var dedim sadece kayıdımı yaptırırken, ben de 14. haftada gitmeyi düşünüyorum, inşaallah sizlere güzel heberler veririm, dediğin gibi erkek olmazsa da bunda da vardır bir hayır, çalışmalara devam, yılmak yok...

orkidem cok cok gecmis olsun yine canim aregon canim sende iyi bak kendine Allah ne muradiniz varsa versin canlarim gönlünüzdekilerimizi versin Allahim öptü,

anaaaaaaaaa.. Orkidem gelmis ya...canim benim gecmis olsun....serumlar kendine getirmistir seni, insallah bu kadar zorunu yasamazsin bir daha. cok sukur ki bebisin sagligida yerindeymis. cok sevindim tatlim yaa.

anne psikolojisi...elinde olmadan aklindan geciyor boyle seyler...bende ilk kalp atisini duydugumda 7 haftaliktim. zor biliyorum ama aklina hic kotu seyler getirme canim. insallah hersey guzellikle gececek. yerimseniben

Evet canım doğru ama sadece ben değil bu takvimin güvenirliliği için sonuç bekleyen süper anne adayları var onlara güzel haberler vermek isterdim, neyse siz çalışmalara devam edin, cinsiyetler yavaş yavaş öğrenilir inşaallah...

aman hersey yolunda olsunda biraz gec ogreniverelim canim ne olcakmis...hem bu saatten sonra en onemlisi saglik artik. herseyin yolunda gittigini duyduguma da cok sevindim canim.

yaaaaaa....olmuyor boyle ama...hepiniz bebeklerinizle cekildiniz kenara ben kaldim burda tek basima. hadi toplasin artik. zaten regl'im bugun basladi daha ve agridan oluyorum...kizlaaaarrrrrrr hadi geliiiiinnnnnn.

gülnisa ben ovülasyon testini cmt yaptım.(çalışmayı da o gün yaptım)fakaaaat benim yapışkan sıvı bugün geldi daha.erkenmi olmuş çalışma yaa.

bence yumurtlama testine guven. yani o yapiskan sivi bazen baska yapiskan siviylada karistirilabiliyor (spermle iste canim...:eek: ) yumurtlama testi pozitif ciktiktan bir gun sonra mi iliski oldu??

X