Süper annelersiniz

Ben temmuzda başlıyacağım çalışmalara çünkü takvimim o zaman başlıyo.Şimdi gününü ayarlamak için çalışıyorum.Yumurtlama günüme ters bi tarihe rastlıyodu fakat ben toptan geciktirme yapmak yerine azar azar geciktiriyorum.Benim 8 yaşında bi kızım var.Ya eşini de bence çok üzerine gitmeden konuşarak ikna etmeye çalış.Erkekler bu tür konularda çok hassas oluyorlar.Eminim doktora gitmeyi o da düşünüyordur ama nedense naz yapabiliyolar.Yani karşı tarafın daha çok ısrarını bekliyorlar.

Erkekler çocuk gibiler yahu..Benim eşimde fazla israr ters tepiyor canım,israr etmesen de hiç yapacak gibi görünmüyor,nasıl davranacağımı şaşırdım....

nihayet bugun keseyi gordum kizlar
5w2d yaziyor ultrason resminin uzerinde..gec dollenme var.tam 23.gunu isaret ediyor bu tarih.sanirim kızı buldukfisfisfis
ama değilse de hic onemli degil yaw ben cok mutluyum oglusum olursa da cok sevınecem zaten kocam cok erkek ıstıyor iyice belli etti artıksırnaşık şey

Hadi gözün aydın cnm,

bişey sorcam eltim hamişadeti 3 gun gecikti bta hcg 650 cıkmıs dr biraz dusuk demiş.Cokta iyi bir hastane değil gittiği yer ayrıca kum dokuyomus kasıklar cok agrıyo.
Bir soruda benden cnm sen biliyorum bazen yeni hamişlere cinsiyet tahmininde bulunuyosun ilşki gununu biliyosa.Kac kişi var takvim dogru cıkan cnm.

Bu arada esime keciboynuzu pekmezi almıstım ama sen bu kız olma ihtimalini arttırıyo demişsin bir yerde galiba kızlar dedi.İçmesemi acaba.Dediğin herseyi aldım.Uzum cekirdegi avicenna macun felan.Bunlar ne işe yarıyor cnm.

selam ozlemcim
nıye dusuk olsunki hic de dusuk deil degeri.birkac gun sonra keseyi gorura.s
keciboynuzunda kalsıyum cok varmıs kecıboynuzu suyu ıcıren 2 arkadasımın da kızı oluyor belki ilgisi vardır demiştim
macunda bisuru baharat ot ve bal var spermlere iyi gelir diye kullandık uzum cekirdeginde de e vitamini var ve antioksidan vucuda cok yararlı yani

Saol cnm,

Keciboynuzuna yeni başlatmıştım hemen kesicem bugun.Onun yerine havuç suyu içirim bol bol.Gecen ay cok stres yaptım birde gogsumde hala sıkınca sut geliyodu.Parlodel yine aldım 4 gundur içiyorum sut kesildi bugun zaten benim dusuk 6 ay once oldu ve gun gectikce degerlerim normale donucek.İlaçta extra yardımcı oluyordur heralde.Saol cnm hersey için.Takvimle ilgili soruma cvp yazmadın

5w2d yaziyor ultrason resminin uzerinde..gec dollenme var.tam 23.gunu isaret ediyor bu tarih.sanirim kızı buldukfisfisfis
ama değilse de hic onemli degil yaw ben cok mutluyum oglusum olursa da cok sevınecem zaten kocam cok erkek ıstıyor iyice belli etti artıksırnaşık şey
nuraycım o ölçüler seni yanıltmasın.kesenin büyüklüğüne göre değişiyo.çünkü benim çok oynadı tarihler.mesela 10 haftalıkken gittim 6 gün önde çıkmıştı sonra bidaki gidişimde tam gelişiminde dedi.yani o ölçüleri cihazda işaretliyolar ve son adet tarihini yazıyolar.cihaz tahmini tarihi atıyo kağıdaa.s
demekki tek bebekmiş.hayırlısı olsun.ikiz bekliyoduk ama.inşallah sonuna kadar sağlıkla gidersin

Son düzenleme:

Senin adına çok sevindim Samira. İnşallah iyi bir hamilelik dönemi geçirirsin.Takvim hakkındaki şüphelerinden bahsetmişsin olsun bize böyle bir heyecan yaşatman bile güzeldi.Herşeyin hayırlısı.

aman aman aman...hadi kirbir kere masallah.....Allah'im saglikla kucagina almayida nasib etsin.

simdi dollenme 23.gun ve senin son iliski 21.gundu degilmi? bu sen 22.gun yumurtladin ve 23.gun dollenme oldu mu demek oluyor. yani son iliski yumurtlamadan bir gun onceydi. yoksa yumurtlama ve dollenme 23.gun mu oluyor? fisfisfis

kızlar şu babychose takvimi alıp uygulayan yada çevrenizde uygulayan ve istediği sonucu alan varmı.yani tutuyormu bu takvim.ortalıkta okadar cok söylenti varki.cok kafam karıştı.bende haziranda düşünüyodum 2,bebişi.neyapmalıyım sizce.baby chose palavra diyende var yok kandırılıyor insanlar falan.sizinde görüşünüzü almak istedim.aranızda bu konuyu doktoruyla konuşan varmıııı onlar bu konuda ne diyor.tabi herşey önce rabbimden ama olsunelimizden geleni yapalım dimiiiii gerisini mevlam bilir o neylerse güzel eyler....yardımlarınızı bekliyorummmmmmmm

Nuraycım Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini Allah her dileyene versinnnn

X