Süper annelersiniz

kızlar şu babychose takvimi alıp uygulayan yada çevrenizde uygulayan ve istediği sonucu alan varmı.yani tutuyormu bu takvim.ortalıkta okadar cok söylenti varki.cok kafam karıştı.bende haziranda düşünüyodum 2,bebişi.neyapmalıyım sizce.baby chose palavra diyende var yok kandırılıyor insanlar falan.sizinde görüşünüzü almak istedim.aranızda bu konuyu doktoruyla konuşan varmıııı onlar bu konuda ne diyor.tabi herşey önce rabbimden ama olsunelimizden geleni yapalım dimiiiii gerisini mevlam bilir o neylerse güzel eyler....yardımlarınızı bekliyorummmmmmmm

canım bu sitede deneyen ve bekleyenler var.inşallah tutarda umutlarını buna bağlayan arkadaşlara yardım olur.bekliyip görcez.palavramı gerçekmi.daha önce özlem arkadaş dra sordu pek olumlu konuşmamış.yani tıbbı olarak fazla kabul görmüyor sanırım.zaten bunu bulanlar biyologlarmış... gülnisa aregon arkadaşlarımız takvim alıp gününü tutturdular.inşallah rabbim istediklerini verir.yakında belli olur.en fazla bir ay daha beklemek lazım.
aregoncum galiba ayın 15inde ikili teste girecek söylerlerse ilk onu öğrencez..gülnisa yurt dışında ama orda galiba biraz daha geç söylüyolar.:uhm:
gülnisacım bu arada senin bebiş kaç aylık oldu bi tanem ya.

aregoncum bulantilar cok rahatsiz edicek kadar degilsede yinede var sabahlari cok hissediyorum yiyeceklere karsi zaafim bitti simdide istahsizlik var yemeyincede bulanti basliyor senin ikili test te cinsiyet belli olur diye dort gozle bekliyoruz insallah sagilkli bir oglun olurda bizide umutlandirirsin

Umarım şiddetlenmez canım, sabah mutlaka birşeyler atıştır, bu günlerde naneli sakız çok çiğniyorum, midemi gerçekten çok rahatlatıyor, özellikle tatlı naneli sakız kurtarıcım oldu, gün boyu ağzımda, hatta bir iki defa yanlışlıkla dersde balon şişirdim sırnaşık şey , tavsiye ederim, ben öğrenemem diye fazla da umutlanmak istemiyorum, ama kan sonuçlarında free beta hcg değerimi gerçekten merak ediyorum, o sonuçları da üç gün sonra veriyorlarmış sanırım :uhm:

Umarım şiddetlenmez canım, sabah mutlaka birşeyler atıştır, bu günlerde naneli sakız çok çiğniyorum, midemi gerçekten çok rahatlatıyor, özellikle tatlı naneli sakız kurtarıcım oldu, gün boyu ağzımda, hatta bir iki defa yanlışlıkla dersde balon şişirdim sırnaşık şey , tavsiye ederim, ben öğrenemem diye fazla da umutlanmak istemiyorum, ama kan sonuçlarında free beta hcg değerimi gerçekten merak ediyorum, o sonuçları da üç gün sonra veriyorlarmış sanırım :uhm:

HAYDİ AREGON haydi aregon ....
Gözlerimiz senin üstünde dualarımızda hepimiz için....
Aregon sen kaç ay uğraştın tarihler denk gelsin diye ????

merhaba bayanlar...Oncelikle hepinize azimlerinizden dolayi tesekkurler,gercekten cok ozwerilisiniz..Aranizda adet gununu geciktitici hapla geciktirip,ayni ay yumurtlama gununde hamile kalan war mi? Bana bilgi werirseniz cok mutlu olucam ..simdiden tesekkurler,,byeee xxx

Hoşgelin Simira ;
Sanırım Gulnisa öyle kalmıştı ,msj okursa zaten cevap verir...
Orkidem kızzzzzz nerdesinnnn

HAYDİ AREGON haydi aregon ....
Gözlerimiz senin üstünde dualarımızda hepimiz için....
Aregon sen kaç ay uğraştın tarihler denk gelsin diye ????

Canım benim ocakta günüm yoktu, iki ay öncesinden yumurtlamam takvim gününe denk gelsin diye ayarlamalar yapmaya başladım, şubatta denk geldi ama hamiş kalamadım, martta da denk geliyordu bu defa oldu, umarım sizlere ümit verici haberler verebilirim...

Aregon bcanım bize güzel haberlert vermeni o kadar çok istiyorum ki anlatamam,
Sanırım bu gidişle ben senin bebişinin cinsiyetini öğrenene kadar hamile kalamıyacağım (kaç aydır olmadı bir türlü))

serdalcim umitsiz olma sen boyle stres edersen daha gec olur biliyorsun drlar stresin hamileligi geciktirecegini soyluyorlar bunlari cok okudum kadinlar icin hamile kalmaya yardimci ve yumurtlamayi gelistiriyor diye bal,tarcin,arisutu,coban cokertenotu,corek otu safran cok faydaliymis denemekten zarar gelmez sanirim. bende hamile kalmadan once okumustum hergun azda olsa bal corek otu safran almistim

Çok sağol Gülnisa ben de alayım bari bakarsın olur.Doktorum bu ay da olmazsa eşine spermiogram yapalım demişti ama eşim bu konuyu konuşmak bile istemiyor....
Rabbim ne zaman ve NE nasip ederse o oluyor şüphesiz...

Son düzenleme:
merhaba kizlar be suan hatanedeyimm cook yogun mide bulantilarim yuzunden tam uc kilo vermisimm
tansiyon dibe vurduuu
istah sifir leptopu zorla getirttirdimm
sizii coook ozledimmm can sikintisi varr
aregom cnm o dedigim free beta hgc cook onemli seni merakla bekliyorummm
gulnisacimm cnm benimm kendine ve oglusuna iyi bakk
samiramm gozun aydin bitanemmm cook sevindimm amman dikkat et kendinee
fionacimm ilginn icin sagol tatlimmm benimmm eliff hadi kizzz kizi yakalamaya azz kaldiii
kizlar eve gelince bol bol dertlesirizzz icim cok bunaldiii sizee cook alismisimm duramadim yaaa
ama kimsede merak edip profilime bakmamis bile neyse
olsun yinede cook seviremm sizlerii optumm kocaaaamaan hepiniziii

merhaba kizlar be suan hatanedeyimm cook yogun mide bulantilarim yuzunden tam uc kilo vermisimm
tansiyon dibe vurduuu
fionacimm ilginn icin sagol tatlimmm benimmm eliff hadi kizzz kizi yakalamaya azz kaldiii
kizlar eve gelince bol bol dertlesirizzz icim cok bunaldiii sizee cook alismisimm duramadim yaaa

Canımmm orkıdemm asyam benım çok geçmiş olsun:1hug:en kısa zamanda evine gelirsin canım arkadaşım .Allaha emanet olŞeniz

tansiyon dibe vurduuu

canim benim yaa...hic merak etmez olurmuyuz...:1hug: tahmin ediyordum cok yogun mide bulantin olabilecegini yoksa bi ceee derdin sen bize arada. ama hastanede olacagini tahmin etmemistim. neyse isabet olmus aslinda. simdi serum falan onlar seni kendine getirirler. en onemli aylar...bebegin cok iyi beslenmesi lazim. sen boyle kilo verirsen olmaz ama...

canim yaa...ne zaman cikiyorsun hastaneden?

tansiyon dibe vurduuu

Çok geçmiş olsun ben de öğleden sonra seni çağırdım
Kız orkidem nerdesin kızzzzz ,diyerek
çok geçmiş olsun bebişim...

Serdal we Gulnisa yanitlariniz icin tesekkurler...
Ben de babychoise takwimi aldim ...su an geciktiriyorum 2 gun daha geciktirme yapar isem eger tam yumurtlama gunume denk gelecek,,,ama korkuyorum fazla geciktirme zarar werir mi? cunku su an 6 gun oldu we acaip bir siskinlik ,,kasiklarimda gerginlik we ara sira igne batarcasina bir sizi oluyor...

ayrica takwimi alirken orda calisan bayan geciktirme yaptigin aydan sonra en az iki adet gecmesi lazim ki duzene girsin yoksa hamile kalma sansin bu ay az demisti....bende agustos eylul we ekim tam yumurtlama gunune denk gelsin diye bu ay 6 gun geciktirdim tabi o bayanin tavsiyesi dogrultusunda..

.yinede haziran 3 4 5 6 7 deneyecegim bakalim ne cikacak....tutarsa sizlerle paylasirim ...sewgiyle kalin ,,,,guzeller....byee xxx

SİMİRA bence kişinin doğurganlığına göre değişiyor şekerim.İlk bebek mi ???bi de kaç doğumlusun çok merak ettim....Ben çok geç kaldım sanırım:1no2:

tansiyon dibe vurduuu
kız merak etmez olurmuyuz fındıkkurduyerimseniben
malum gebelik verya hastasındır girersen görürüz dedik.canım geçmiş olsun.dayan bakalım.inşallah bi tanem bulantıların azalır:teselli:

ya millet nerdesininz???/?orkidem'in nerde oldugunu bulduk ama digerleri nerde yaaa....hadi toplaşin artik...

iyi hadi... madem kimse yok bende mutfaga gidiyorum artik...sonra yine gelirim bak gelirseniz sakin bir yere kaybolmayin...

elifcim canımmmmmmm nasılsına.s.ben burdayım ama fazla kalamıycam
.çünkü oturamıyorum.karnım büyüdü bayağı mideme baskı yapıyo:emir_bebek: rahat durmuyo benimki içerde.bazen kafasını sağda bazen solda hissetmeye başladım bile.
yemek yiyorum iştah çok ama çok yiyince şişiyorumsenağlama.çok rahatsız olmaya başladım.. bu arada doğumu ağustosun başına kaymış.
saçların boya zamanı gelmiş.karnım kocaman kalçalar kocaman göğüsler kocaman rengim kaçık valla hep böle kalcam diye korkuyom:roflol:
ben eski formuma ne zaman dönerim:uhm:

X