Süper annelersiniz

elifnazcim takvim icin canim pazartesi bir bilgi elde edince sana bildiririm zaten ben bilgisayardan e mail gonderdim pazartesi belli olur zaten yazarim canim benimde zaten encok mart ve nisanda 9 gun vardi diger aylarda en fazla 4 gun var insallah hamileligim saglikla devam eder takvim bosa gitsede onemsemem

ya yapma simdi...insallah senin hamileligine bir sey olmaz bitanem bu kadar zaman gecti artik...yani Allah'im gostermesin oyle bir sey olsa cok uzulurum o bir yana bir de mahcup olurum ya sana karsi. ama yemin sana eger oyle bir sey olursa (ki insallah olmayacak bak gorursun) senin uc aylik takviminde benden. soz veriyorum...oyle bir durumda ancak o sekilde rahat hissederim herhalde kendimi...

elifnazcim lutfen oyle mahcuptu falandi sozler etme gercekten gucenirim sende olsan aynini yaparsin biliyorum hem boyle konusmayalim lutfen zaten kendime daha dikkat ediyorum surekli uzaniyorum ama su yeme huyumdan vazgecemiyorum bu beni mahvediyor dr bunun hamilelikten kaynaklandigini soyledi sonra umarim gecer bebegimin kalp atislarinida duysam daha cok rahatliycam galiba dusuk benim psikolojimi cok etkiledi Allah kimseye vermesin

can bogazda gelir ye bitanem ye de oyle abur cubur yeme. dogru bende herseye saldirirdim hamileligimin basinda. mide de bulanmayince ne bulsam yemek isterdim. ama yinede 9 kilo almistim sadece. sonralarda gidiyor bu istah...

Gulum yaa, Ezgin'cim sende burdasin herhalde. kusura bakmayin ama benim gitmem gerekiyor. esim basimin etini yedi burda. bizim sulale Galatasaray'lidir da eltimlere gidicez abimler falanda gelecek.

kimse yok bari bende kendi kendime konusayim az once yazdiklarinizi okudum canlarim ayni seyleri burdada yasiyoruz bazi kadinlar oglu olucagini ogrenince nazardeger diye gizliyorlar ya belli degil mis falan ogullarini her konuda serbest yetistiriyorlar onlar erkekya ayip yasak gunah yok boyle bayanlara cok kiziyorum sonucta erkekleri yine biz yetistiriyoruz ozel ilgi yada ustun gorme o cocugun hayati boyunca yanlis yapmasina sebeb oluyor

evet gülnisa bak bunada çok rastladım.ben hamile değilken çok bakardım.hamile olanlar sölemezdi bana :çok üzgünüm:.nazar veririm diye galiba.sonra cinsiyeti belli olanlarda saklıyo erkekler özellikle.göstermiyo diyenlere çokta inanmıyorum artık.bide duymuşuzki oğlu olmuş.hatta benim kaynanamın bi komşusu tüp bebelke bebekleri oldu.4 ay saklamışlar.:1shok:.sonra cinsiyeti içinde doğana kadar bişi sölemediler.kadının ikiz oğlu oldu..kaynanama gidince seviyorum bazen bebekleri.bana dediki fazla sevme çok korkuyolar nazardan sonra senden bilirler demiştikafamçokkarıştı
allah insanın içini kötü etmesin.hiç aklıma gelmezdi nazar mazar.şimdi fazla sevemiyorum kimsenin bebeğini.çok yakınlarımı seviyorum sadece

bu arada rerere rarara cimbomcimbom çok yaşa:sm_cool:

Gulum yaa, Ezgin'cim sende burdasin herhalde. kusura bakmayin ama benim gitmem gerekiyor. esim basimin etini yedi burda. bizim sulale Galatasaray'lidir da eltimlere gidicez abimler falanda gelecek.
canim hemsom kiz ben cikmisdim Allah sanada gönlündekini versin canim insAllah hepimize:teytey:

SUPER ANNELEEEEEEERRRR!!! Anneler gununuz nasil geciyor bakalim??
Butun super annelerin ve super anne adaylarinin anneler gunu kutu olsun.....Cocuklarimizla, esimizle,annemizle ve butun sevdiklerimizle daha nice anneler gunu kutlayalim insallah.

merhaba mimoza.ben hiç okumadım takvimin birebir aynı olduğunu.teşekürler

hülyacım yani bn öyle okuduğumu hatırlıyorum onu söylemek istedim tatlım.yerimseniben
SAMİRA canım anne adayım sen cevap verirmisin bitanem.yaptığın takvimler orjinaliyle hiç karşılaştırma fırsatın oldumu.bana asyacım yazmıştı.ama bilmiyrum.hülya arkadaşa takvim verdin galiba. özlem falan almıştı hem senden hem yerinden.karşılaştırıp bakmışsındır canım.senin adına cevap vermiş olmayayım.yani bilmeden hülya arkadaşa birebir tutuyormuş dedim ama samiracım sen cevaplarmısın canım.karışmak istemezdim :çok üzgünüm:

geldim kizlar nasil bir gaspet insaniz biz anlamadim yaww
dun saat 5e randevu almistim adam 5 50de geldi.ben de wc sıkısık gittimki karından rahat gorulsun diye.karnım şişti patlıcam tam 50dk bekledik.sonra kadına sordum vajinal bakıyorsa wc gidip rahatlayacaktım onun icin sordum alttan mı karından mı bakıyor diyee ne dese begenirsiniz bizim ultrason tutukluk yapıyor :1shok:be kadın soylesene zamanında.neyse 50dk bekledik adam geldi nerden baksan 65 70 yasında bir dede.kac aylık dedi yeni daha dedim.ben 3 aydan once ultrasonda bakmıyorum zararlı dedi:1shok:dunya saglık orgutunun kararıymıs :dilcikar:2.bir emre kadar bakmayacam ama cogu kısı bakıyor.bişe olursa sorumluluk kabul etmem dedi.ben şoktayım tabi...ee nasıl anlasılcak o zaman dıs gebelik mi bos gebelik mı normal gebelik mi dedim adam gonodod.... hormonu 500uzeriyse normaldir biz muayene ile anlıyoruz dedi.yok artık daha neler yani ultrasonum bozuk desene şunaa...ben klasık yontemlerden yanayım dedim.10sene once ultrason mu vardı o zaman napıyorduk dedi.deli oldum yanii..adam beni iki ellicek tamam hamilesin ver para...
sizin idrarınızı alalım dedi.yaa ben kapı gibi kan testi yapmısım adam bana k.çı kırık ıdrar testınden bahsedio delirdim resmen.ben ultrason tercih ediyorum dedim cıktık ordan.o saatten sonra dunya yer gezdik tabi doktor moktor yok.bu haftaya kaldı benim iş...

gulnisa canım cok sevindim yaa paranı kurtarmana.nasıl boyle bir yanlıslık yaparlar pes diyorum.profesyonellige sıgmayan bir olay ama parayı geri alacaksın ya onemli olan bu.elifcim senin de gozun aydın canım cok istiyordun bak kısmet oldu.insallah kızı tutturursun

hepinizin anneler gununu kutlarım insallah seneye anneler gununde ben de anne olmus olurum:1rolleyes:

samiracım ben 6-7-8 haftalıkken gittim.allaha şükür hiç bişi olmadı.boş ver adam antika galiba.sen başka bi dr bulda bebişini yada bebişlerini gör.dediğin gibi bakılması gerek.zaten sen onları görene kadar rahat uyuyamazsın ki :1rolleyes: inşallah seneye anneler gününde sende bende ve diğer isteyen tüm arkadaşlar anne olarak kutlarızzza.s.

merhaba gülnisacım.baby choice dan 3 aylık takvim ne kadar haberin var mı?ben 3 aylık alıp samiranın bana verdiği takvimle karşılaştırmak istiyorum.doğruysa ona göre 3.çocuğu (kız)düşünücem.hoşçakal

Gunaydın Kızlar,

Canm karsılastırmana gerek yok.Nuraycım test edildi onaylandı.Ben ondan ilk takvim alanlardanım elimde takvimde vardı ve aynı cıktı birkac kişi daha var.Hiç gerek yok yani.

ezgincim sen almanyadamisin orda turk dr cok varmis sana yardim ederler saniyorum ama benim dr fransiz diyeti yum takibini o yapmisti karbonatli dus onerdi ve cinsel perhiz

Günaydın cnm,

Haftasonları giremiyorum genelde ozledim hepinizi.Bişey sorcam ilk defa duyuyorum senin fransız dr un karbonatlı dusu onerdigini.Tam olarak ne dedi ve sen bunu nasıl uyguladın cnm.

herkese gunaydinlar
ozlemcim bunu drum bana cinsiyet lafi ettigimde denemem icin kucuk bir dosya halinde vermisti icinde diyet karbonatli dus ve ovulation gunu iliski oneriyordu karbonatli dusu iliski oncesi 1lt kaynatilmis su ve icine 1-2 yemek kasigi karbonat koydum ve siringa yardimiyla vajina icine koyuyorsun bunu 5-6 defa yaptim ama sadece yum gununde bile hamile kalmak cok etkili demisti esinin kahve icmeside var tabi benim esim biraz abartip 4-5kupa icmisti dr sansin yuzde 87 artar demisti

Canım saol,
Peki nekadarını kullanıysun bir vajinal dus için.Yatark cok derine kadarmı yolluyorun bu suyu.

canim suyun belki hepsini kullanmadim cok ama yapabildigin kadar kullan yapabildigin kadar derine yap en uygunu herhalde dustayken uzanarak daha kolay olur hatta esinde iliski oncesi kullanabilir ben oyle yapmistim su pek kalmamisti hamile kalmaya engel olmadi ayni seyi dusuk yaptigim hamileliktede yaptim hemen hamileydim ve dusuk sonrasi bu hamileliktede denedeim ilk denemede tuttu

Peki dr a hiç sordunmu bu düşüğe neden olmuş olabilirmi diye
Dogru anlamısmıyım 1 lt su mu kullandın yani

ya bende cok sevindim canim yaa. yani hic aklimin ucuna bile gelmiyecek birseydi bu. esim eve gelsinde havadisi vereyim diye sabirsizlikla bekliyorum. benimle dalga geciyordu hep burda sizinle konusurken, yine bebek muhabbeti mi diye. bak gor dicem oyle veresiye muhabbet degil bizimki. a.s

Elifnaz canım çok sevindimmm;
Allah dualarını kabul etti sen demiormuydun ''ALLAHIM BANA BU TAKVİME SAHİP OLACAK GÜÇ VER VS. VS VER ''diye ..
İşte oldu kalbi temiz arkadaşım...GÜLNİSA DA öyle onunda kalbi temiz,
Ben inanıyorum Allah hepinizin gönlüne göre verecek...ÇOK DUYGULANDIM YAAAAA

bence sabırla bekle umudumuzu kaybedersek istediğimiz olmaz canım:)) umutsuz olma ısı yukseldi mi ?

Nur Erencimmmm;
Ya ben bittim valla çok belirgin bir ısı yükselişi olmadı.
Doktor eşine sperm testi yapalım dedi,eşime bu kounuyu açınca hiç konuşmuyor ,
sorolarıma cevap vermiyor,ve sonunda çok kötü kavga ediyoruz,
birbirimizi incitiyoruz...
Çalıştığım için hem vakit yok,hem de stress,doktor işi çok zor...
çok sağol canımmmm

Gülnisa bugün nasıl bulantıların ,fazla karıştırma diyecem ama
o da olmuyor isteyince...
Senden bişey rica edebilir miyim ???senin elinde takvim var herhalde Haziran,Tem,Ağus,Eylül erkek günlerini bana yazar mısın???

ozlemcin ben dusuk yapinca aklima ilk bu geldi ama dr asla bundan kaynaklanmaz dedi benim hcg degerim cok dusukmus bebek rahime iyi tutunamamis zaten bastanberi kendimi tuhaf hissetmisyim karnim da tuhaf hareketlilik vardi sol yanimda sanki kucuk bir top oynuyor gibiydi benimki bos gebelik gibi birseymis rahim kendiliginden hepsini disari atmis dr un dedigine gore.o yuzden bu hamilelik oncesi cekinmeden yine karbonatli dus denedim birde sen suyu siringayla koyunca zaten hepsi akiyor icinde kalmiyorki etkili olsun diye bir cok kez denedim suyu kullandim yani

Canım benim dr um erkek bebek istiyosan karbonatlı dus cok etkili ama hamileliği geciktirebiliyor dedi.Ondanda korkuyorum.

X