Süper annelersiniz

elifnazim ya ne yemek pisiriyorsun oyle hamarat. bende bulantilarim ara ara geliyor az bir uzaniyorum hani bilsemki kesin oglan oyle bir nazlanicamki esime 9 ay boyunca mutfaktan cikmiycak simdilik ben yapayim da sonra nobetleri degisiriz su cinsiyeti ogrenmenin baska bir yolu yokmu ya fisfisfis

:roflol::roflol:..kız yandı kocan desene

elifnazim ya ne yemek pisiriyorsun oyle hamarat. bende bulantilarim ara ara geliyor az bir uzaniyorum hani bilsemki kesin oglan oyle bir nazlanicamki esime 9 ay boyunca mutfaktan cikmiycak simdilik ben yapayim da sonra nobetleri degisiriz su cinsiyeti ogrenmenin baska bir yolu yokmu ya fisfisfis

ya sen basla simdiden. bulantim var mutfaga giremiyorum de. gerci senin kizlar buyuk onlar babalarina is birakmazlar a.s

yaw hamilesin simdi ne yemek yaptigimi soylesem ya canin cekecek yada miden bulanacak..soylemenm o yuzden sengözlerimebaksanab ama cok guzel oldu ellerime saglik...sırnaşık şey

elifcim canımmmmmmm nasılsına.s.ben burdayım ama fazla kalamıycam
.çünkü oturamıyorum.karnım büyüdü bayağı mideme baskı yapıyo:emir_bebek: rahat durmuyo benimki içerde.bazen kafasını sağda bazen solda hissetmeye başladım bile.
yemek yiyorum iştah çok ama çok yiyince şişiyorumsenağlama.çok rahatsız olmaya başladım.. bu arada doğumu ağustosun başına kaymış.
saçların boya zamanı gelmiş.karnım kocaman kalçalar kocaman göğüsler kocaman rengim kaçık valla hep böle kalcam diye korkuyom:roflol:
ben eski formuma ne zaman dönerim:uhm:

hepsi gececek bitanem...bu son aylar hamilelgin cok zor zamanlari. yattigin zaman cocuk kayar bir tarafa top gibi olur kalkinca bi turlu dogrulamazsin, el kol kipir kipir surekli hareket eder karninda...zor yani..ama geciyor be hepsi, unutulup gidiyor sonra bu zorluklar...kilolari da hic dert etme..en fazla iki ay..bebek dogduktan sonraki tempoyla hepsini verirsin.

gelmissin elifnaz canim benim kizlarin yemek becerisi pek yok bana cekmisler bende evlendikten sonra ogrenmistim hem birak esim yapsin sever o mutfaga girmeyi birde dagitmasa cok iyi olur.bir cocugumuz daha olsun dedi durdu ceksin azicik bende kapris yapayim.elifnaz canim bu takvim icin daha cevap bekliyorum insallah yarin cevap gelir dun buralar tatildi belki o yuzden cevap gecikti sana haber ederim canimyerimseniben

acelem yok canim...benim ayin basina falan denk geliyor yumrutlama gunu..bugun yada yarin regl olmam lazim..

iyi sevindim canim ya bende sana karsi mahcup olucam diye valla korkuyorum insallah bir aksilik olmadan takvimi gonderirlerse cok sevinicem

ay olacak sey degil ya....ne mahcup olmasindan bahsediyorsun...olurmu hic oyle sey . senin elinde olan birsey degil bu bir, gondermeseler bile hayatta aklima gelmez sana gonul koymak bu iki. sakin aklina bile getirme bunu.

ben sana bu dusunceli davranisindan dolayi ne kadar tesekkur etsem azdir. sonucta bende denemis olucam.:dance: yani cok fazla da kendimi takvime baglamiyorum bu asamada ama hic degilse keske onuda deneseydim demiycem ileride.

canim esime soylesem yaptir diycek birde o siteye baktim ama ortada hic bisey yok kart bilgilerini vericen pek guvenemedim galiba bekliycem merak etsemde bekliycem zaten aslinda cok sabirsizlandigimdan degil heves ettim esim oglum olucak diye hevesleniyor yazik kiyamam simdi kizim olur adamcagizin hevesi kirilir birakayimda 3-5 ay oglum olucak diye sevinsin garibim:roflol:

ilginc bir seymis bu, daha once hic duymamistim boyle bir testi. sen hevesini kirma yinede esinin, insallah sizin oglan yoldadir. sen yapilmasi gerekenlerin hepsini yaptin.

ya benim esimin hic bir fikri yok kizmi istiyor oglanmi. yani hic umurunda degil adamin. gerci belki dogrusu o, tam kadercilik, ama yine de gonlunden gecen birsey olur insanin yaa.

ama bu arada bana da acayip bozuluyor ..yani yumurtlamadan iki gun once, iki gun sonra diyetim varya benim...sinir oluyor ona. biz bu gidisle cocuk mocuk yapamayiz diyor. e haklida galiba.. bak kac ay oldu ne gelen var ne giden..

yaa simdi orkide olsa bir suru yontem bulurdu bize. canin cektigi yemekten, çişinin rengine kadar her seyden bir cinsiyet tahmini yapiyordu yaa..canim benim.. ORKIDEEEE hadi cabuk toparla kendini de gel buraya. bak cinsiyet tahmini yapmaya calisiyoruz

haklisin elifnaz bir suru yontem bulurdu insallah cabuk toparlanir bir arkadasimda bulanti yuzunden hastenelik olmustu tamamen karanlik bir odada yatiriyorlarmis gunes isigi olmamali merak ettim simdi orkidemde mi acaba karanlik odada tutuluyor insallah uzun surmez burda bir hastaneye dusmeyegor dogum yapinca 1 hafta hastenede kaliyorsun sezeryan olunca 10 gunden once cikarmiyorlar

allah allah...bu da ilginc. gunes isiginin ne zarari olurmus acaba??

GulNisa'cim benim oglusumun uykusu geldi tatlim. ben once oglani yatirayim sonra yine gelirim...Bizim yatma faslimiz kisa suruyor. Iki kitap okuyup gelirim hemen. Sagolsun babamiz hic ilgilenmez oyle seylerle.

selam, ewet ilk denememiz olacak a.s ben 78 liyim.. 35 e kadar yolu war uzulme ..ilk dogum kolay olursa ben ikinci icin cok beklemeyi dusunmuyorum acikcasi...

BENCE DE BEKLEME arkadaşım ..Hadi bakalım kolay gelsin..
Kızlar .....
bu testi ORKİDEM -ASYAM duysa hemen alır bence ne dersiniz....

merhaba kizlar be suan hatanedeyimm cook yogun mide bulantilarim yuzunden tam uc kilo vermisimm
tansiyon dibe vurduuu
istah sifir leptopu zorla getirttirdimm
sizii coook ozledimmm can sikintisi varr
aregom cnm o dedigim free beta hgc cook onemli seni merakla bekliyorummm
gulnisacimm cnm benimm kendine ve oglusuna iyi bakk
samiramm gozun aydin bitanemmm cook sevindimm amman dikkat et kendinee
fionacimm ilginn icin sagol tatlimmm benimmm eliff hadi kizzz kizi yakalamaya azz kaldiii
kizlar eve gelince bol bol dertlesirizzz icim cok bunaldiii sizee cook alismisimm duramadim yaaa
ama kimsede merak edip profilime bakmamis bile neyse
olsun yinede cook seviremm sizlerii optumm kocaaaamaan hepiniziii

Geçmiş olsun Orkidem.İnşallah en kısa sürede aramıza dönersin.Yokluğun belli oluyor bak sayfamız hiç ilerlemiyor.

Orkidem cnm arkadasım cok gecmiş olsun.Yeni farkettim durumunu neyseki emin ellerdesin.Sana bir tiyo erkek bebekte hamilelik cok zor gecermiş.Ozellikle aşırı bulantı erkek bebekte olurmus.
Kızlar ben gecen ay hamiş kalamadım biliyorsunuz.Adetimi geciktirmek için bir onceki ay dogum kontrol hapı içmiştim.Yani ilşkiden 20 gun oncesine kadar acaba bu etkilemişmidir diyorum döllenmeyi.Dr ada sorcam gidince gerci.

merhaba arkadaşlar.bugün kuaföre gittiğimde bir bayan vardı. 5 kızdan sonra 1oğlu olmuş.ve şu yöntemi uygulamış hamile kalmadan 1 ay önceden süt ürünlerini yemeği kesmiş ve de adetin 14 -16 günleri ilişki yaşamış.bu yöntemleri 8 kişide uygulamış ve sekizinde de tutturmuş.kız içinde süt ürünleri yemeği önerdi ve ilişki de adetten sonra .mutlaka deneyin derim.

X