Süper annelersiniz

günaydın kızlar gülnisa orkide elifnaz ne o ben yokken sohbet ya bi de benim için deyin eli ayağı düzgün bir oğluşun olsun diye ya:KK43:( allah hepimizin gönlüne göre versin.elif canım boşa yoruyon kendini senin zaten kızın olucak canım benim içimden öyle geçiyo valla.sen şimdiden düşün ilkin oğlan abi olcak bak artık kavgalara.kardeşine nasıl karışır kıyamam kızın yandı alimallah.:))
valla vazgeçtim ben çcuktan diyorum bu KK beni yoldan çıkartıyo.sanki doğursam gelip bakcanız da.anacım bu kadar iştahlı anlatmayın şu çocuk konusunu yaww.

civcivim canim allah sanada insallah dunya tatlisi bir oglus versin canim dualarimiz hepimiz icin birde haklisin kk ne girince daha bir hevesleniyoruz bebek yapmaya birbirimize destek oluyoruz ondandir ay ben buyuk konusmusum dun geceden beri cok kotu bulanti basladi istahsizlik bas donmesi cok zor aregon nasil dayanmis bunca zaman orkidemde oyle birde bulantiya raziyim diyodum cekilecek gibi degil cabuk gecer insallah:1no2:

canım seninde mi başladı, ahhh o kadar zorki, Allah yardımcın olsun canım, sabır sabır sabır, ben bütün neşemi kaybettim düşün artık, ruh gibiyim, bir hafta öncesine kadar hep ağladım, dua edelim birbirimize senağlama

canım seninde mi başladı, ahhh o kadar zorki, Allah yardımcın olsun canım, sabır sabır sabır, ben bütün neşemi kaybettim düşün artık, ruh gibiyim, bir hafta öncesine kadar hep ağladım, dua edelim birbirimize senağlama

aregoncum canım sabırsızlıkla bekliyoruz.canım çok iyi bir ultrason cihazına gir.renkli dopler diyolar ya.bebeğin herşeyi çok ama çok net.kızda olsa erkekte olsa hemen söyleyiveriyolar..inşallah erkektir.d ediğim gibi renkliye gir.11 haftalık olmuş inan 11 haftalıktanda belli oluyor.kan sonuçlarına gelince kızlar benim 60 çıkmıştı.kızım olcak.ama 12 haftayı aşmıycak çocuk..tutmayanlarda var bunuda unutma orkidem..ama renkliye girerseniz drda tecrübeli ise yanılmadan söylüyo.a.s

bana 2 gun oncesinden mesaj gelmis canim hani demistim ya baby choice beni dolandirdi takvim vermedim diye ben pek maillere bakmam ama parami iade ediceklermis yanlislik yapmislar bilgisayar hatasi olmus ozur adina bana 3 aylik takvim hediye edicekler canim ben zaten hamileyim takvimim de temmuz da gunlerim var sonra bitiyor bu takvimi valla icimden sen geciyorsun kabul edersen cok sevinirim bana dogum tarihini yaz ilk adetini hemen bugun mail atayim
merhaba bitanem kiz ben fazla giremiyorum ne iyi arkadassin Allah gönlündekini versin canim öptüm

hamisler naber iyimisiniz`????insAllah iyisinizdir.sizleri cok özlüyorum.orkide gulnisa samiram özlembay ve diyer tatli arkadslarim kendinize iyi bakin ben sizleri takip ediyorum Allah gönlünüze göre versin.

merhaba gülnisacım.baby choice dan 3 aylık takvim ne kadar haberin var mı?ben 3 aylık alıp samiranın bana verdiği takvimle karşılaştırmak istiyorum.doğruysa ona göre 3.çocuğu (kız)düşünücem.hoşçakal

günaydın kızlar gülnisa orkide elifnaz ne o ben yokken sohbet ya bi de benim için deyin eli ayağı düzgün bir oğluşun olsun diye ya:KK43:( allah hepimizin gönlüne göre versin.elif canım boşa yoruyon kendini senin zaten kızın olucak canım benim içimden öyle geçiyo valla.sen şimdiden düşün ilkin oğlan abi olcak bak artık kavgalara.kardeşine nasıl karışır kıyamam kızın yandı alimallah.:))
valla vazgeçtim ben çcuktan diyorum bu KK beni yoldan çıkartıyo.sanki doğursam gelip bakcanız da.anacım bu kadar iştahlı anlatmayın şu çocuk konusunu yaww.

cicivim, dualarimiz hepimiz icin canim benim. insallah Allah'im seninde once bebek yapma kararini kesinlestirir, ondan sonra da kucagina soyle tostopacik, hayirli saglikli bir oglan nasib eder.

bana gelince benimde icimden kendim icin hep kiz geciyo canim ya. ama Allah'tan hayirlisini sagliklisini istiyorum insallah. Dun arkadaslarla bulusmustuk oyle nasil olduysa muhabbet sakat bebek dogumlarina geldi. icim sizladi yaa. Onlar konustukca ben icimden hep dua ettim. Valla dediklerini de dinlememeye calistim, sonunda da dedim artik baska seyden konusun. Allah'im hic bir kulunu cocuklariyla sinamaz insallah.

merhaba canım ,iyiyim çok şükür, ama işler bayağı yoğun, eğitim öğretim sonuna yaklaştığımız için yapmam gereken çok iş var, mide bulantıların nasıl canım, dün çok kötüydüm bu sabah daha iyi uyandım, umarım dördüncü ay başlarında geçer mide bulantılarım, 15 mayıs doktor tarihim , ama kan testi sonuçlarını üç gün sonra veriyorlarmış, free beta hcg sonucumdan bir tahmin yaparız artık, kendinize iyi bakın, sevgiler...

canim, dogru diyosun az kaldi senin mesai bitimine. ne guzel tatilde bol bol dinlenirsiniz oglusunla. Hadi bakalim hepimiz senin dr. randevundan gelecek havadisleri bekliyoruz

civcivim canim allah sanada insallah dunya tatlisi bir oglus versin canim dualarimiz hepimiz icin birde haklisin kk ne girince daha bir hevesleniyoruz bebek yapmaya birbirimize destek oluyoruz ondandir ay ben buyuk konusmusum dun geceden beri cok kotu bulanti basladi istahsizlik bas donmesi cok zor aregon nasil dayanmis bunca zaman orkidemde oyle birde bulantiya raziyim diyodum cekilecek gibi degil cabuk gecer insallah:1no2:

Gulum yedigin birsey falan dokunmus olmasin. dun gezmeye giderken hicbiseyin yoktu ya??

Aman yaa, boyle keyfiniz kacmasin bas donmesi, mide bulantisi falan. Bak uc oldunuz simdi. Ucunuzde mide bulantisi cekiyorsunuz. Lutfen olmasin yaa...

iyiyim canim. tek basima kendin cal kendin oyna yapiyorum burda yerimseniben

elifcim inşallah burdasındır.bende girince kendim çalıp kendim oynuyom.kızlar nerdesiniz sohbet edelim.elifcim takvimin gelice hadi hayırlısı bak çok istedin allahın belki bir lutfudur.sebep olur ne dersin:içelim:

merhaba gülnisacım.baby choice dan 3 aylık takvim ne kadar haberin var mı?ben 3 aylık alıp samiranın bana verdiği takvimle karşılaştırmak istiyorum.doğruysa ona göre 3.çocuğu (kız)düşünücem.hoşçakal

hülyacım samiranın takvimini almışsan neden bidaha takvime para veriyosunki:uhm:
burdaki herkes samiranın takviminin birebir aynı takvim olduğunu defalarca yazdığını okudum.ama sen bilirsin.

elifcim inşallah burdasındır.bende girince kendim çalıp kendim oynuyom.kızlar nerdesiniz sohbet edelim.elifcim takvimin gelice hadi hayırlısı bak çok istedin allahın belki bir lutfudur.sebep olur ne dersin:içelim:

ya sorma hic aklima gelmicek birseydi. Hayirlisi olsun artik, diyecek baska biseyimde yok. Gulum bana kiyak gecti. yerimseniben

ya sorma hic aklima gelmicek birseydi. Hayirlisi olsun artik, diyecek baska biseyimde yok. Gulum bana kiyak gecti. yerimseniben

gerçekten kıyak.gülnisa nekadarda açıkgönüllü bir insanmış hiç düşünmeden aklına sen geldin...a.s
elif şimdi benimde aklıma erkek bebek sokmayabaşladılar çevremdekiler.:çok üzgünüm:
inşallah ikincisi erkek olur diyen diyene.şimdiden bu strese girmek istemiyorum ama herkes bunu konuşömaya başladı.arkadaşlarım ve komşularım falan...ailem bişi sölemiyo şimdilik.zaten kaynanamlar kız olduğuna sevindi ama korkuyorum ya bende erkek bebek isteyen ve aşırı isteyenler kervanına girersem.insanın psikolojisini etkiliyo bu çevre ya.kesinlikle:kızgın:

gerçekten kıyak.gülnisa nekadarda açıkgönüllü bir insanmış hiç düşünmeden aklına sen geldin...a.s
elif şimdi benimde aklıma erkek bebek sokmayabaşladılar çevremdekiler.:çok üzgünüm:
inşallah ikincisi erkek olur diyen diyene.şimdiden bu strese girmek istemiyorum ama herkes bunu konuşömaya başladı.arkadaşlarım ve komşularım falan...ailem bişi sölemiyo şimdilik.zaten kaynanamlar kız olduğuna sevindi ama korkuyorum ya bende erkek bebek isteyen ve aşırı isteyenler kervanına girersem.insanın psikolojisini etkiliyo bu çevre ya.kesinlikle:kızgın:

ya tatlim sen simdi kizinin keyfini cikar. bosver ya...tika kulaklarini etraftakilerin soylediklerine. banada uzun sure ikinci bebek icin boyle soylentiler geldi. kismet deyip birakiyordum. o kadar kisa ve net soyleyince daha da uzatmiyorlardi muhabbeti...kizida kendine doguruyorsun erkegi de .sanki senin oglunun millete ne faydasi olacaksa konusuyorlar iste etraftan... ya kizin olduktan sonra tabii gonlunden gececek erkek ebek. insanoglu...her ikisininde tadini gormek istiyor. bu gayet normal bence. ama simdiden dusunem ya...bi dogur bakalim su bizim zilliyi...

kismetse ne zaman senin dogum?

mimoza'cim yaa...valla kusura bakma ama oglum uyuyordu simdi uyandi. karni ac. benim gidip onun karnini doyurmama lazim. ama yemegini yedirdikten sonra gelirim cunku o kendisi oynar bir sure odasinda. lutfen darilma emi...birazdan gelirim.

ya tatlim sen simdi kizinin keyfini cikar. bosver ya...tika kulaklarini etraftakilerin soylediklerine. banada uzun sure ikinci bebek icin boyle soylentiler geldi. kismet deyip birakiyordum. o kadar kisa ve net soyleyince daha da uzatmiyorlardi muhabbeti...kizida kendine doguruyorsun erkegi de .sanki senin oglunun millete ne faydasi olacaksa konusuyorlar iste etraftan... ya kizin olduktan sonra tabii gonlunden gececek erkek ebek. insanoglu...her ikisininde tadini gormek istiyor. bu gayet normal bence. ama simdiden dusunem ya...bi dogur bakalim su bizim zilliyi...

kismetse ne zaman senin dogum?

ağzına sağlık elifimma.s.
saol ya.gerçekten bugün komşular falan oturduk oğlu olanlarda sanki bi hava bi tafra sezdim.banamı öle geldi anlamadım.ama bi böbürlenme vardı.içime attım tabiki.sanki kızı olan annelerdede bi mahçupluk sezdim.bilmiyorum banamı öle geldi yoksa duygusalımya bu aralar ondanmı bilmiyorum:çok üzgünüm:..bana cinsiyeti bellimi diyolar kız diyorum -hmm hayırlısı diyolar yarım ağız.valla içime oturdu..yani elifcim diyiş tarzlarını kafanda canlandırabiliyosundur umarım.nedemek istedşiğimi anladığına eminim.ilk defa bugün kız erkek diye kafama bişiler girdibenneyaptımkiyoksa aklıma gelmezdi.neyse ya dertleştimya senle biraz içim rahatladı.başkasına anlatamıyosun dedikodu yapar gibi oluyo.ama sizlere herşey anlatılıyo iyiki varsınız..
benim canım kızım ağustosta doğacak inşallah teyzesi:nazar:

aregoncum canım sabırsızlıkla bekliyoruz.canım çok iyi bir ultrason cihazına gir.renkli dopler diyolar ya.bebeğin herşeyi çok ama çok net.kızda olsa erkekte olsa hemen söyleyiveriyolar..inşallah erkektir.d ediğim gibi renkliye gir.11 haftalık olmuş inan 11 haftalıktanda belli oluyor.kan sonuçlarına gelince kızlar benim 60 çıkmıştı.kızım olcak.ama 12 haftayı aşmıycak çocuk..tutmayanlarda var bunuda unutma orkidem..ama renkliye girerseniz drda tecrübeli ise yanılmadan söylüyo.a.s

Doktorumun renkli dopleri var mı hatırlamıyorum canım, odasında bi kaç tane vardı ama, sorarım mutlaka, kan sonuşlarında free beta hcg genelde doğru çıkıyor ama bakalım, bu takvimin doğruluk payı olursa hayırlısıyla iki üç sene sonra kız için çalışmalara başlayacağım, hayalimde hep iki kız bir erkek var, canım sağlıkla kızını bir doğur, biraz büyüt sonra sende denersin, ama ben her halukarda kız annelerine imreniyorum , Rabbim hepimize hayırlısını versin...

X