Süper annelersiniz

Kızlar hepinize günaydın...
Özlembay ben dün de yazmıştım ,8. günümden beri test yapıyorum diye ,dün 14. günümdü yine test yaptım ,2.çizgi daha açıktı,yani negatif...
Ama dün, göğsümde kist olduğu için kullandığım ilacın prospektüsünü okudum...(Göğsümdeki kistler de süt bezeleriymiş ,3 yıl önce doktor kistlerim olduğunda gittiğimde göğsümden süt geldiğini söyledi )Ve adetimin 3.günü başladığım 11.gününden itibaren içmediğim ilaç ,bir hormon salgılanmasına sebep oluyormuş ,o hormon ilaçları da, LH ovlasyon testinin yanlış çıkmasına sebep oluyormuş.,aynı sorun çatlama iğnesi olanlar da da var , o zaman da geçersiz oluyor...
Ya ben 12.13.14.günler içmedim ilacı benim için en önemli günler de o acaba kaçırdım mı ovülasyonu....Kaçırdıysam en başa döndüm demektir...:roflol:

Ben bişey anlamadım bu ilacın adı ne ve 3 yıldır içiyosun iyileşmedinmi?

Selam Kızlar,

Simdi wc ye gittim adet olmusum.Ama 1-2 gun erken oldu galiba iğneyi erken oldum.Adetim öne geldi.Neyse daha iyi oldu takvimi kacırmayacagım.Gec yumurtlasam bile 17.gune kadar takvim tutucak.Zaten dahada gec olmuyor benim yumurtlama.
Bu ayki programım farklı biraz.Bize yakın su arkadasımın gittiği sukran hnm a gitcem cok sıkı takip ediyor.Arkadasımı 2 gunde bir cagrdı 19.gun yumurta 20 mm olmus ve yarın ilşkiye gir hatta sonraki gun yine gel bakim demiş.Eger yumurta catlamadıysa ilşki gecesi belki iğne verir veya yine ilişki der.Haftaya cts 10.gunum ilk bu kadına gidicem ve oncelikle yumurta kac mm ve hangi tarafta ogrencem.Serhat beye cok guveniyorum onu bırakama zaten ona bu ay 1 kez gitcektim 12.gun Serhat beye gitcem ve iğne meselesini ve gecen ayı degerlendircez.Ona diger dr a yakın oldugu için sık sık gitcmi söylicem.İğne verirse iğnemi alıcam ve sukran hnma 14.gun tekrar gidicem yumurtam kac mm serhat beyi arayıp soylıycem belki bu ay 14. degilde 15 gun vurdur der yada gerek gormez.Serhat bey sigara içen anneler geliyo hep erkek bebek için demişti bu da cok etkiliyo galiba ama bırakamıyorum sigarayı napıcam ben ya

SAMİRA SAMİRA SAMİRA.

Arkadasım uzum cekirdeğini anlamadım nedir nerde bulunur.Birde esine yedirdiğin su macun

erkek bebekler:sm_cool::sm_cool:
civcivim......erkek bebek......hazirlaniyor_____________ikinci icin
aregon......erkek bebek......yolda ins_______________ikinci icin
ozlembay......erkek bebek......belli degil____________ikinci icin
gulnisa......erkek bebek......yolda ins______________ucuncu icin
orkidem......erkek bebek......yolda ins____________ilki icin
misswomen......erkek bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
kardelensima......erkek bebek......hazirlaniyor_______????
serdal......erkek bebek ......hazirlaniyor________İlki için
liza......erkek bebek......hazirlaniyor___________ucuncu icin
fiona......erkek bebek......hazirlaniyor__________ikinci icin
ezgin......erkek bebek......hazirlaniyor_________ucuncu icicn
nureren......erkek bebek......hazirlaniyor_______ilki icin
haticem......erkek bebek......yolda ins________ikinci icin
gulhanos......erkek bebek.......hazirlaniyor______ikinci icin

kiz bebekler:dance::dance:
elifnaz.......kiz bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
nese1......kiz bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
hulyacemre......kiz bebek......hazirlaniyor______ucuncu icin
nuray.......kiz bebek......vurdu kusu_____ en tazemiz ilki icin
handefe......kiz bebek......hazirlaniyor_______ikinci icin

uufff kizlar yaaa
benim idrarim sabah coook koyu geliyorrr
sizin gebeliklerden hatirlayaniniz varmiii
nasildi idrar renginiz
ama aksama dogru aciliyor benimkisi

evt cnmm gelecek pazartesiidaha bir hafta var
neyse hayirlisi olsunnn
inanilmaz uyku var kizlar kendimi cok huzursuz hissediyorumm
ruh gibiyim sabahtan berii
napcami bilemiyorumm

merhaba kızlarrrr orkidem canım ben ben hamileyken aynı senin dediğin gibi sabah idrarım çok koyu oluyordu problem yok yaniyasakkelime

orkidem bidenem.çok fazla dinliyosun kendini bir ablan olarak kızıyorum sana:mymeka:
rüyalar bitti çişemi geldi sıra
canım keşke 6.haftada cinsiyetini öğrenebilsekte bu strese girmesen.ama geçenlerde bi yerde okudum kadına 17.haftaya kadar erkek demişler kızı olacakmış:uhm:
şöyle düşün artık olan oldu.yani cinsiyeti belli.sağlığı için dua et bi tanem nolur. hamile kalmadan önce cinsiyet için dua ediyordun.şimdi hamilesin.ve artık cinsiyet çoktan belli.şimdi sağlığı için dua et ve bekle bi tanem.....a.s.
benim idrarda açık geliyodu koyu geliyodu boş ver bunları.mesela çok tuzlu yedim ekşi yedim yedikçe susadım su içtim idrar açık çıktı doğal olarak.ama az içersen suyu idrarın koyu çıkar.buda hiç sağlıklı değil.sen bolbol suyunu iç rengine bakma:roflol:

mimozam sagol bitanem yaa
moral veriyosunnn ufff akilsizim vallahi akil yok bende yaa ben kafayi yiycem ama sizede yedircemm
kizlar bana aldirmayinn uff sacmaladim yineee

kızlar 11 yaşında bir kızım var.2 çocuğa kara verdik sizce çokmu geç kaldım.gerçi şuan çok pişmanım daha erken yapmadığım için bide ara verince çocuk hemen tutmuyormuş bilgisi olan varmı:bbo:

mimozam sagol bitanem yaa
moral veriyosunnn ufff akilsizim vallahi akil yok bende yaa ben kafayi yiycem ama sizede yedircemm
kizlar bana aldirmayinn uff sacmaladim yineee

canım benim.stres yapma nolur.bak neler duyuyoruz stresten düşük yapan erken doğum yapan allah korusun... inşallah duaların kabul olmuştur..içimden öle geçiyo.rahat bırak kendini bebeğini düşün bitanem .seni anlıyorum.paylaşıp bişiler duymak istiyosun ve psikolojik olarak sana iyi geliyo.sen yaz biz seni rahatlatalım.yeterki bebeğine bişi olmasın canım:teselli:

dra gittinmi.bi problem yoksa niye geç kalasınki.yaş kaçtı bu arada:uhm:.ben ikinciyi 3-4 sene sonra falan düşünüyorum.şu an hamileyim.rabbim bilir ama fazla ara açmakta istemiyorum çokta yakın istemiyorum.tabi herşey kısmet.bide bakmışım olmuş:1rolleyes:

SELAM KIZLAR,
arkadaşlar Suzeynepten uzun süredir haber yok hiç gözükmüyor nedenini bilen veya görüşen varmı aranızda merak ettimde.Yoksa gizli gizli hamişmi oldu.

gulnisa ablam sagol cnm benimm
insallah rabbim icimi biliyorr
ona gore vermistirrr yaa hem ilk artik takmiycam allah bunda nasip etmesse ikincide verir saglikli olsunda artik dusunmuyorum bilee
ya dun gece esimle isim konustuktaa daha cok erkek uzerinde yogunlastii babasinin ve kardesinin ismini istedi bende efe ismine bayiliyorumm
hem ne gerek varki hepside sag luzumsuz seylerrr
hem yemin ettim vallahi billahi koydurmam dedimm efe olucak oglum olursa dedimm
kiz olursa dedi elif olacak dedi yada eliff ayse dedi
yaa ne manyak bu adam yaa elifi anladimda ayse zaten var ikinciye ne gerrek var
oda anasinin adi yaa artikkk
dedimm al o zaman cocugunu ben bakmam dokuz ay karninda tasi sonrada onun bunun adi sana danisilmadan konulsunnn
offff beee sinir oldumm kiz da olsa erkek de olsa hevesimi alamiycam sanirimm

yaa kızlar dün komşum geldi balkonda oturuyoduk sonra kızım bi tabağa 2 tane limon koymuş getirdi anne soy dedi bende soydum 1 tanesini ben yedim diğerini kızım kemirdi ay komşumda baktı senin kesin kızın olcak dedi halbuki ben canım çaktiği için yememiştimki kestim ziyan olmasın die yemiştim hem ben kızıma hamişken hiç limon falan yiyemezdim uff walla aklım iice karıştı hem ben tatlıda yiyorum ekşide yiyorum acıda yiyorum bi tek tavuk yiyemiyorum ben takmamaya çalıştıkca gören yorum yapıo walla gece uyku uyayamadım acaba doğrumu die:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…