Süper annelersiniz

merhaba kızlar ben fatma aranıza yeni katıldım.esra adında 11 yaşında 1 kızım var.sizleri aylardır takip ediyorum:dance:

kimse yokmu valla çıldırcam üye olduğumdan beri 2 dir giriyorum kimseyle görüşemiyorum kimse yooooooooooookmmmmmu kızlar.:a015:

sende bendensin canim ínsAllah Allah bizlere hayirlisinla birde erkek verir hepimize gönlündekini.senin kizlar ne diyor erkek mi kizmi istiyorla.valla benim büyük kizim bildi daha yeni hamisdim anne kiz katdesim olacak dedi.sidikde erkek kardes istiyormus.cunku tanidiklarin hep erkek oldu ondan bece??birbirimize dua edelim kizlar hemen tutduralim hadi bakalim..kaynana olalim

Ezgincim ikinci kızım olmadan önce benim büyük kızımda kız kardeş isterim işallah kız olur dedi onun dediği oldu. Şimdi büyük kızıma diyorum bir tanede erkek kardeşiniz olsun diye kızıyor bana ne gerek var diyor ama ben istiyorum allah nasip ederse

Nur Eren merhaba canım sen hamişmisin diye merak ediyorum. ben uzun süredir izliyorum bu siteyi o yüzden seni merak ettim .benimde senin gibi iki kızım var cevabını bekliyorum Nur Erencim

Kızlar Günaydın...
Elifnaz nasılsın canım ya benim dün 13. günümdü yine negatif çıktı test 12.günde çıkardı hep.ya günleri yazayım da bana bir akıl verin.
8. ve 9. gün 18:30 da yaptım testi - negatif
10 gün yapmadım-Gece inanılmaz derecede kasık ağrım oldu
11.gün sabah 10:30 yaptım -negatif
12.gün 13:00 de ve 21.00 civarında yaptım yine negatif
13.gün 21:45 de yaptım negatif

Yani ne oldu şimdi, yumurtlamayı kaçırmam mümkün değil değil mi???8.9.10 gün akıntım vardı Ama adetlerim düzenlidir hep en fazla 29.gün olurum yani ....
Dün gece hüngür foşurt ağladım benim bebeğim olmayacak mı diye....:bbo:

canim zaten neredeyse hergun test yapmissin, yumurtlamayi hacirdigini zannetmiyorum. ama iste cok bekleyince gec geliyor bu yumurtalar nedense. yanliz ben birseyey dikakt ettim eger kesin 4 saat sivi almama diyeti yapmazsam pozitif cok silik cikiyor. yani tek tavsiyem ona dikkat et derim ben. testten 4 saat once sivi alimini birak

Canım,

Benim en cok uzuldugum gecen ay sagdan yumurtlamıstım ve dr 1-0 ondesin.Cok buyuk avantaj dedi.Kızlar takip edenler yumurtlamanız ne duzenle oldu.Bir ay sag bir ay sol mu yksa?

dr. daha iyi bilir tabii ama benim internetten arastirdigim kadariyla bir ay sag, bir ay sol diye bir kaide yok.

canim zaten neredeyse hergun test yapmissin, yumurtlamayi hacirdigini zannetmiyorum. ama iste cok bekleyince gec geliyor bu yumurtalar nedense. yanliz ben birseyey dikakt ettim eger kesin 4 saat sivi almama diyeti yapmazsam pozitif cok silik cikiyor. yani tek tavsiyem ona dikkat et derim ben. testten 4 saat once sivi alimini birak

Elifim Nazım ÇOK SAĞOL TATLIM inşallah senin dediğin gibidir.4 Saat idrara çıkmayın diyor ve en az 2 saat öncesinden de sıvı almayı bırakın ve normalden fazla sıvı tüketmeyin diyor...Bunların hepisini yaptım artık bugün de çıkmazsa ne diyeyim biraz daha ağlarım...

valla al bendende okadar kizlarimi alip dondurma yemeye gidicez okulda yok ohhh sonra gorusuruz cok guzel bir gunes var duramam evde

bende istiyorum dondurmaaaaaaa :icecream::icecream:

cabuk gelin yaa...nerdesiniz??? esime ben bugun erken gidicem eve dedim. kafam sisti yaa, dosyalar falan. hem dunde sohbet edemedik ya, bunalmisim valla bir gunde. ozledim sizi hadi gen gari. yerimseniben

Elifim Nazım ÇOK SAĞOL TATLIM inşallah senin dediğin gibidir.4 Saat idrara çıkmayın diyor ve en az 2 saat öncesinden de sıvı almayı bırakın ve normalden fazla sıvı tüketmeyin diyor...Bunların hepisini yaptım artık bugün de çıkmazsa ne diyeyim biraz daha ağlarım...

aglama yaa. :teselli:

bak sen oyle yaptikca gecikir. hakikatten moral cok onemli, bunu ben bizzat yasadim. yolunu gozledikce, stresss yaptikca yumurtlama gecikiyor. ben hep 4 saat onceden birakiyorum sivi almayi. yani (ay ayip olcak ama) hani idrarin soyle koyu renk oldumu kesin sak diye cikiyor hemen ikinci cizgi. ama acik renk idrarda (sivi karisimi oldugu icin) cok gec cikiyor ve cok silik bir ikinci cizgi cikiyor.

Ezgincim ikinci kızım olmadan önce benim büyük kızımda kız kardeş isterim işallah kız olur dedi onun dediği oldu. Şimdi büyük kızıma diyorum bir tanede erkek kardeşiniz olsun diye kızıyor bana ne gerek var diyor ama ben istiyorum allah nasip ederse

ay sorma yaa, benim oglanda hep erkek kardes istiyor. kandirmaya calisiyorum bak sen varsin erkek bir de kizimiz olsun diye, yok..inat illa da erkek istiyor. hatta gecen gun bana anne senin karnida bebek var dedi durup dururken. esimle sasirdik tabii. esim sordu hemen kiz mi erkekmi diye, erkek dedi yaa. senağlama icine mi doguyor ne. ben burada diyettir yimurtadir kafayi yiycem nerdeyse...

X