Süper annelersiniz

bak gulnisacimm
ben sana 7 haftalik maratonumu anlatam yorumunu sen yapp
ilk iki hafta aci biber tursusu yedim
hemde deliler gibi acayyyiiip bi sekildee artik buna aserme mi deniliyor yoksa psikolojikmi bilemem
neyse sonrasindaa ondan tiksindimm
ve suann uc gundur acayip mide bulantilarim basladiii
deli gibi uyuyorumm cok ta degil ama yinede benim icin cok sabah 12 de kalkiyorum
aksamda 11 30 da yatiyom
neyse suan cikolata namina birsey gormek istemiyorumm eksiyide cook cekmiyor canim
ama tuzlu yiyorumm
dun hele bol eksili tuzlu salata yedimm
haa birde dondurma ve yogurtt yiyomm
baska herseyden tiksiniyom
hele hele et turlerinden midem kalkiyorr

ama kizlar ne okudum ruya yorumlarinda biliyomusunuzz
kiz bebek erkek bebegim mujdecisi erkek bebekte kiz bebegin diyolar
ne kadar dogru bilinmez
bence dogru bak simdi canim ben rüyamda erkek görmüsdüm kizim oldu.ama mesela arkadasimda oglu olucagini gördüm oldu kardesimde kiz olucak gördüm oldu sirf kendimde tersi oldu

Canım dr iğneden 36 saat sonra ilk ilşki olucak dedi.Bu ay gittigimde konuscam artık.
özlem canimnaber bozma moralini seni iyi anliyorum bitanem.igne faln vurdurma bence??niye vurduruyorsun ki diet yeterli olmazmi???insAllah tudurursun ve diyer arkadaslarla beraber hamis olursun hadi bakalim

simdi hamisler sizi cinsiyetiniz ne zaman belli olacak canlarim arkadaslarim 4 ayliken belli oluyor erkekse ??Allah gönlündekini versin sizlere hepimize okadar birbirimize dua etdik ki insAllah kabul olur ve birer birer sevinirim sizlere öptüm.

ORKİDE cim canım ilgine teşekkürler liste için,benimde 3. için hazırlanıyorum yani 2 kızım var.
canım ya o kadar takıntı yapma bana seninki erkek olacağını hissediyorum.Birde senin ilk çocuğun tatlım ya bırak oluruna ki şu anda artık hamilesin mutlu ol relaks yani, yapma canını üzme bitanem.
bak bize 3. için uğraşıyoruz. İnanki kızlarımı okadar çok seviyorum ki bana mükemmel bir arkadaşlar kimseye ihtiyaç bile duymıyacağım gibi ilerde kızlar tam bir can yoldaşı. Ama olmayan bir cinsiyette isteniyor allah nasip ederse erkek de istiyorum. yani senin daha çok şansın var bitanem öptüm seni Şeniz
sende bendensin canim ínsAllah Allah bizlere hayirlisinla birde erkek verir hepimize gönlündekini.senin kizlar ne diyor erkek mi kizmi istiyorla.valla benim büyük kizim bildi daha yeni hamisdim anne kiz katdesim olacak dedi.sidikde erkek kardes istiyormus.cunku tanidiklarin hep erkek oldu ondan bece??birbirimize dua edelim kizlar hemen tutduralim hadi bakalim..kaynana olalim

ay orkidem valla cok tatlisin seni gercekten gorup taniyabilmeyi isterdim bak bebegim moralini bozma ben ilk kizima hamileyken cok hafifim diye herkes kesin senin oglan diyordu tum belirtilerim oglanmis ben ruyalarimi hatirlamiyorum zaten pek de guvenmem sonra eylul um dogdu 2ci hamileligim zaten hep sorunlu gecti daha once yazmistim yine herkes oglandir dedi hamileyken kaybettgim bebegim 3 cu kizimda yine oglan da oglan dediler yok dedim kiz dr kiz diyor dedim benim cok bilmis tanidiklar yok yok senin bu oglan dr sasirmistir dediler belirtiler oglan dediler sora benim nisa 4 kilo nur topu gibi kiz dogdu bende o inanmayanlara ahanda size kiz dediydim valla simdi aklima geldi guluyorum her duyduguna inanma diye soyledim bunlari

ayy cnm gitmissin bi gule gule bile diyemedimm
off esimin yuzunden
pc diye tutturdu hadi yarin gorusuruz artiik kocamaaan optm seniiiŞeniz

ben geldiiiiim. tabi kimsecikler yok.

internete baglanamadik butun aksam ama problem cozulur cozulmez geldim. oglucugumda uyudu. simdi butun gun neler kaynattiniz bir okuyayim bakalim.

Evet haklı olabilirsin ama biz zaten onun israrıyla takvime uymadan da denedik sadece geçen ay takvime uydu diğer 2-3 ay nötr dü ama hamile kalamadım...Ya acaba kürtajdan olabilir mi ??? İnan çok üzgünüm tedaviye ayıracak vakit de yok işyeri bir cehennem izin alsam bile durmadan arayıp insanı tedirgin ediyorlar...Bu ay 8.9.11.12. günüm ov. testi yaptım hep negatif çıktı buğünde negatif çıkarsa ağlayacam valla ....8-9-10.günlerimde çok akıntım vardı ne oldu anlamadım...

canim valla ben 2-3 aydir cok siki takipteyim. iki gun yumurtlama testi pozitif cikiyor tabii cok akintida oluyor o gunlerde. ikinci gunun aksami yumurtlama oluyor. o aksam cok fazla kasik agrisi cekiyorum ve sabah uyandigimda da isim dusmus oluyor.

ezgincim
ooooooo
daha coook var cinsiyete
tabii ben ozamana kadar catlamazssam

catlamazsin catlamazsin...bak kendini hayal etmeye calis, kiz bebek annesi olarak mi gorusyorsun erkek bebek annesi olarak mi.??

ben ilk hamileligimde etrafimdaki arkadaslarimin hep kizi olmustu ama ben nedense kendimi hep erkek bebekle hayal etmistim. his iste. veeeeeee simdi de hep kiz hayal ediyorum. sanki kizim olacak gibi geliyor icimden. a.s

canim valla ben 2-3 aydir cok siki takipteyim. iki gun yumurtlama testi pozitif cikiyor tabii cok akintida oluyor o gunlerde. ikinci gunun aksami yumurtlama oluyor. o aksam cok fazla kasik agrisi cekiyorum ve sabah uyandigimda da isim dusmus oluyor.

Kızlar Günaydın...
Elifnaz nasılsın canım ya benim dün 13. günümdü yine negatif çıktı test 12.günde çıkardı hep.ya günleri yazayım da bana bir akıl verin.
8. ve 9. gün 18:30 da yaptım testi - negatif
10 gün yapmadım-Gece inanılmaz derecede kasık ağrım oldu
11.gün sabah 10:30 yaptım -negatif
12.gün 13:00 de ve 21.00 civarında yaptım yine negatif
13.gün 21:45 de yaptım negatif

Yani ne oldu şimdi, yumurtlamayı kaçırmam mümkün değil değil mi???8.9.10 gün akıntım vardı Ama adetlerim düzenlidir hep en fazla 29.gün olurum yani ....
Dün gece hüngür foşurt ağladım benim bebeğim olmayacak mı diye....:bbo:

serdalcim ya hemen moralini bozma canim ya ben 8 gun boyunca denedim nerdeyse vazgecicektim son anda yum oldu stresin cok etkiledigini okumustum bende hep 15 ci gun yumurtlardim bazan degisiyor sen yine testini yap mutlaka bugun yarin olur

Gulnisa'cım bu dediğin hamiş olduğun ay mı oldu??Adetlerin düzenli midir hep ?
ben kendimi takip ederim en fazla 16.gün ovülasyon olmuştur ama bu da ayda yılda bir....
Yani yumurtlamayı kaçırmamışımdır değil mi??

herhese gunaydin
ozlemcim canim insallah bu ay hamile kalirsin ayni stresi bende yasadim ya olmazsa diye sil bastan baslamak zor ama gec olsun guc olmasin
belki bu defa testler kullan yum gununu oyle bul zaten kaliteli testlerle gununu bulursun cat ignesiyle hamilelik sansi yuzde 17 -18 diyorlar birde senin yumurtalarin 15 mm demistin yanilmiyorsam belki tam gelismemistir dr lar daha iyi bilir ama bu igne gercekten yum sorunu olanlara yapiliyormus en iyisi dogal yollardan olmasi ben yum takibi icin dr a gittigimde yumurta boyu 21 mm di ondan 4 gun sonra yumurtlama oldu bazi dr lar kolayina geleni yapiyor ugrasmak istemiyorlar sanirim insallah bu ay tutar canim mayistada takvim gunun cokmus zaten birde ben kullanmadim ama ari sutunun yumurta sayisin ve kalitesini artirdigini duymustum ve safran ben safrani denemistim az yemeklerin ustune koyabilirsin tabi tadina dayanabilirsen ben sadece 2-3 gun yum oncesi denemistim

Canım,

Senin 21 mm olduktan 4 gun sonra yumurtlaman yani kacıncı gun oldu.Benim 11.gun 15 mm di uc gun sonra iğneyi vurdur dedi belki yumurtlamayı biraz kacırdık.Bu ay daha sıkı takip yapar dr um diye dusunuyorum.Canım zaten ilk ayda tutturmak cok zor gibi.Catlatma iğnesinden 36 saat sonra ilşki oldu sadece sonraki gunler korundum bu ay korunmayacagım.Belki 36 saatten biraz daha erken ilşki kurarım.

gulnisacim hosgeldinn cnmmm
yaa ben yine coook fenayimm bu ne boylee yaaa
birde kizlarr
idrarim koyu renkte bi problem olurmuuu
gulnisacim senin gebeliklerinde dikkat etmismiydin idarrina

yaa ssen duzenli regl oluyorum demissin
hic sasarmiydi gulnisaa bende 28 29 gunde bir olurumdemk benimde19 gun yumurtlama ihtimalim varr

ozlemcim 21 mm 15 ci gunundeydi ben 19 cu gun yumrtladim dra cumartesi aksam gitmistim 2 gun icinde catlar demisti ben evde garanti olsun diye teste devan ettim pazartesi sabah test pozitifti belki yumrtalarin yeterli buyumemisti kismet belki dedigin gibi yumurtlamayi kacirdiniz ama insallah bu ay sorun olmaz ne kadar rahat olursan o kadar sana faydasi olur biran once hamis olursun insallah

Canım sen kac gunde bir adet oluyorsun.Ben 30 gunde oluyorum ve 14.gun iğne oldum ve 15 gun ilşki oldu.Dr la bunu bir degerlendiririz artık.Adetim bitince 13.gun gidicem dr a

ozlemcim ben 30gunde bir adet oluyorum normalde 15 ci gun yum gunum ama ben dusuk sonrasi ilk adetim oldu belki ondan biraz gec yumurtladim 18 ci gun test pozitifti 19 cu gun iliski ve hemen hamile kaldim bende dusuk sonrasi olmaz falan diye epey stres ettim ama cok sukur hamileyim seninde hemen olucagina inaniyorum adet sonrasi git dra yumurtalarina baktir ve evdede testnin yap sonucta ayni sey yine garanti buluyorsun yum gununu

Canım galiba benim ilşki erken oldu nebilim.Gerci dr um uzman ama yumurtamı 15 mm ken 11.gunde gordu ve 3 gun sonraya iğne dedi belkide yumurtam tamamen gelişmemişti.Gerci ben onceki ay ovulasyon kitiyle baktım ve 13 gun pozitif cıktı.Bana sanki biraz ilşkide gec kaldık gibi geliyor.
Allah tan ümit kesilmez cuma gunu adet olucam.Yada cts olurum olmazsam diye kucucuk bir ümidim var Rabbimden.

yaaaa oylee deme noluuur
hep esimin yuzunden
bana kizdi gunboyuu napiyosan yap islerim var dedi sonra geldim bi baktim sen gitmissinn ezgin vardii nolur kusme banaaa

kiz orkidem aksam ektin beni demi alacagin olsun beni unuttun senağlama
canim idrarinin koyu olmasi belki az su iciyorsan ondandir bol bol su ic bak 2 gunde degisir ve enfeksiyonlara karsi korur ve hamile kadinlarin bol sivi almasi gerekli zaten.
ben kizlara hamileyken valla her idrar testine gittigimde utanirdim cok koyuydu birde canim bende 30 gunde adet oluyorum ama benim yum gunum 15 ci yada 16 ci gunler ama hamilelik oncesi 19 cu gundu daha oncede yazdim ben hemen dusuk sonrasi hamile kaldim birde adetimi biraz takvim dolayisiyla geciktirdim bunlardanda kaynaklanmis olabilir sen once ne zaman yum oldugunu hic takip etmedinmi?

Canım,

Benim en cok uzuldugum gecen ay sagdan yumurtlamıstım ve dr 1-0 ondesin.Cok buyuk avantaj dedi.Kızlar takip edenler yumurtlamanız ne duzenle oldu.Bir ay sag bir ay sol mu yksa?

X